X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • margaw Koleżanka
    Postów: 52 95

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena89 wrote:
    chciałam się z wami podzielić informacja,że mój Kubuś będzie miał rodzeństwo, byłam dziś na wizycie i bylo widać bijące serduszko

    Gratulacje!!! :)))

    lena89 lubi tę wiadomość

    Kubuś, 37 tc. [*] ur.12.01.2016
  • margaw Koleżanka
    Postów: 52 95

    Wysłany: 24 lutego 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z tym wszystkim, o czym piszą dziewczyny. To forum mnie w zasadzie uratowało. Może nie samo forum, ale wszystkie Aniołkowe Mamy, które tu są. Gdy tu trafiłam czułam się jakbym przestała żyć. Myślałam, że wariuję, bo nie byłam w stanie ani nazwać, ani opanować wszystkich swoich emocji. Czułam się jak jakiś wyrzutek społeczeństwa, który został nagle wyrwany z pięknego, kolorowego świata i wrzucony prosto do piekła. A potem okazało się, że to miejsce i te przecudowne dziewczyny, które tu zamieszkały, są jedynym światłem, jaki widzę w swoim życiu. To tu się otwieram, tu potrafię swobodnie napisać o swoich wszystkich emocjach i myślach i to tu łapię oddech, by móc przetrwać cały dzień poza światem wirtualnym.

    Wszystkie nowe Aniołkowe Mamusie, to forum jest dla nas największym wsparciem. Żaden Prozac nie ma silniejszego działania. :) Czasem mam wrażenie, że my stanowimy tu jakąś silną armię mam, które zjednoczyły się, by wspólnie ratować i siebie i swoje przyszłe życie.

    230515, Monikkk, mikka, Beatar, MamaMikołajka, antoninina, Coconue, lena89, Selena, Greetta lubią tę wiadomość

    Kubuś, 37 tc. [*] ur.12.01.2016
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim, wchodze i czytam nowe posty i widze nowe mamy dołączające do forum..to przykre ze tak wiele z nas tego doświadcza...
    Lena- gratulacje, takie pozytywne wieści są potrzebne bo dają wiarę w to, że po burzy wychodzi czasem słońce :)

    lena89 lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Beatar Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena89 tak bardzo się cieszę, że po takiej stracie znowu można poczuć pod swoim serduszkiem nowe życie. Może kiedyś i ja będę mogła podzielić się taka wiadomością, na razie jest to dla mnie niewiarygodne, ale zawsze trzeba mieć nadzieję.

    lena89 lubi tę wiadomość

    Beatar
    Wiktorek 32tc [*] ur 12.02.2016
  • antoninina Autorytet
    Postów: 352 165

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leno89 - GRATULACJE!! :)
    Życzę Ci spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania, a Maluszkowi żeby rósł zdrowy i silny :* Kubuś na pewno będzie Was wspierał [*]

    Margaw - pięknie napisałaś! Sama prawda, podpisuję się pod Twoimi słowami :*

    Wszystkie nowe Aniołkowe Mamusie... Przytulam Was bardzo mocno!
    Światełko dla Waszych Maluszków [*]

    lena89 lubi tę wiadomość

    Nasza Zochulka <3 34 tc [*] 11.09.2015
    slodkogorzkiswiat.blog.pl
    Antoś <3 nasza radość, ur. szczęśliwie 07-08-2017
  • emilka82 Debiutantka
    Postów: 15 9

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :-) tak dla pokrzepienia serc napisze... że trzeba wierzyć. Tylko wiara mnie uratowała..... Mam córkę 15 letnią i synka 8 miesięcznego. Przed Maksiem miałam 2 straty jedną w 7 tyg po 4 miesiącach kolejna ciąża i strata Jasia w 16 tygodniu.... ból rozpacz.. żyć się nie chciało!!!! później jakie zdziwienie, w pierwszym cyklu 2 kreseczki i nasz Maksiu upragniony, wyczekany... oj jak ja się bałam. Przepłakałam całą ciążę. Synuś zdrów jak ryba, urodzony przez cc (tętno zanikało). ALe po tym wszystkim wiem, że warto dziewczynki walczyć!!!! o swoje marzenia, pragnienia... obecnie zaczynamy staranka o 3 dzieciątko :-) wiem, że nie będzie lekko... strach strach strach i jeszcze raz strach, ale ja będę walczyć na przekór wszystkiemu. Wam również życzę tego samego, wszystkim mamusiom które pragną trzymać na rękach swoje największe szczęscie. Pozdrawiam ciepło.

    mikka, Greetta, mama4aniołków lubią tę wiadomość

    relggu1r60zalda2.png
    relgi09knebeuj99.png
    f2w3vfxmn3ftw3id.png
  • Angelina Autorytet
    Postów: 323 164

    Wysłany: 25 lutego 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    " Dla Mikusia"

    Dziś Twój dzień jest
    nasz mały chłopczyku
    więc przyjmij życzenia od cioci
    w tym skromnym wierszyku

    Lecz czego Ci tu życzyć
    Mikusiu kochany
    gdy wszystko co najlepsze
    dawno już dostałeś

    Chmurki miękkie są Twoje
    skrzydełka masz piękne
    i robisz wspaniałe rzeczy
    kiedy tylko zechcesz

    Proszę Cię zatem Mikusiu
    byś w ten dzień wspaniały
    już od świtu przebywał
    bardzo blisko Mamy

    Otul ją swą miłością
    dotykaj rączkami
    niech czuje,że jej synek
    jest ciągle tu z nami

    Leć do Pana Boga
    i proś by Rodzice
    nie tęsknili tak bardzo
    bo szybko mija życie

    Mów Mamusi ,że jesteś,
    że kochasz, że czuwasz
    że szczęście niezmierzone
    codziennie odczuwasz.

    Opiekuj się Okruszkiem w brzuszku
    to Twoje Rodzeństwo
    niech żyć tutaj bez Ciebie
    nie będzie mu/jej ciężko

    Dzisiaj na bal w Niebie
    szykują się Aniołki
    Franio czyści skrzydełka
    Jaś skacze fikołki

    Majeczka i Zosieńka
    mają nowe butki
    i rączkami małymi
    robią sobie fryzurki

    Krzysio, Kubuś i inni
    niosą tort ogromny
    z jedną świeczką na środku
    "czy ją zdmuchniesz Kotku?"

    Wszyscy są tam szczęśliwi
    zabawa bez końca
    Tylko Mamusiu bądź dzielna
    Nie smuć swego Brzdąca.

    Od cioci Angeliny dla Mikusia. Wszyscy Cię tu kochamy Aniołku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 07:12

    lena89, kasiulkaa, Monikkk, enines, antoninina, EwaMM, margaw, Beatar, 230515, Kotowa, mama4aniołków, MamaMikołajka, Selena, tomania2806 lubią tę wiadomość

    km5s8u69q08sfsa9.png
    zem38iik979vtlfe.png
    UKOCHANY FRANUŚ *09-02-2015r + 09-02-2015r. 29tc żył 1,5 godz.
    n59yi09kveaj4gx0.png
  • lena89 Koleżanka
    Postów: 50 52

    Wysłany: 25 lutego 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla Mikołajka (*)

    MamaMikołajka lubi tę wiadomość

    Kubuś 40tc +15.08.2015

    zrz620mm0acq2yau.png
  • kasiulkaa Ekspertka
    Postów: 199 109

    Wysłany: 25 lutego 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wielki bal!!! Nasza Niebiańska Ekipa biega już w urodzinowych czapeczkach z trąbkami robiąc niezłe zamieszanie! A oto i On! Nasz Jubilat! <3 Mikuś! <3 Dzisiaj kończy pierwszy roczek swojej świętości!
    Kochany, wiemy, że jesteś tak szczęśliwy, że ciężko to sobie wyobrazić nam tutaj na ziemi, jesteś bardzo kochany w Niebie przez Wszystkich Świętych, ale nikt nie kocha Cię mocniej niż Twoja dzielna Mama. Przytulaj ją mocno, dawaj znać o tym, że jesteś z nią każdego dnia. Kochany, jesteś super ochroniarzem dla swojej Rodziny! W końcu już duży aniołek z Ciebie :) Dbaj o Rodziców, Okruszka i rodzeństwo, które trzymasz za rączki, a Mama nawet się jeszcze nie spodziewa, że będzie z nią tu na ziemi.

    Przytulam Cie Skarbie kochany.
    Udanej imprezki! <3 <3 <3

    MamaMikołajka, Monikkk lubią tę wiadomość

    moje serduszko kochane, mój syneczek [*] 7 maja 2015 r. (30 tc)
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla Mikołajka [*]
    Dla Mamusi :*

    MamaMikołajka lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • antoninina Autorytet
    Postów: 352 165

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem przekonana, że w niebie dzisiaj wszyscy świętują. I chociaż smutno mi, że to już rok od kiedy Mikołajka nie ma z nami tu, na ziemi, to od rana ciągle w głowie nucę "...w niebie dzisiaj wszyscy, wszyscy święci mają bal.. "
    Mikołajku Kochany! Ciocia Angelinka pięknie napisała! Masz tam wszystko: bezkresną miłość, radość i spokój.
    Mama na pewno chciałaby się już z Tobą zobaczyć i Cię wyściskać, wycałować... ale wiesz Mikołajku - ma tu jeszcze coś do zrobienia. Musi zająć się Twoim młodszym Rodzeństwem... ale Ty przecież o tym dobrze wiesz ;) i się z tego cieszysz :D Pomagaj Im kiedy tylko możesz, dodawaj sił. Mimo tego, że jesteś jeszcze malutkim chłopcem, bo masz dopiero roczek, to masz przecież ogromną siłę i moc, którą możesz czasem zesłać na ziemię <3 <3 <3

    MamoMikołajka...
    Ściskam Cię przeogromnie mocno!!!
    Jesteś baaaaaardzo dzielną, silną i mądrą kobietą i cudowną Mamusią :)
    a dla mnie dodatkowo jesteś jeszcze nadzieją na lepsze dni :*

    MamaMikołajka lubi tę wiadomość

    Nasza Zochulka <3 34 tc [*] 11.09.2015
    slodkogorzkiswiat.blog.pl
    Antoś <3 nasza radość, ur. szczęśliwie 07-08-2017
  • margaw Koleżanka
    Postów: 52 95

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikołajku Kochany,
    chociaż się nie znamy,
    moje serce jest blisko Ciebie.
    Tam wysoko, na górze, w niebie!

    Wszystkiego najlepszego, cudny Aniołku! <3

    MamoMikołajka, ściskam dziś jeszcze mocniej niż zwykle. <3

    MamaMikołajka lubi tę wiadomość

    Kubuś, 37 tc. [*] ur.12.01.2016
  • ankica78 Przyjaciółka
    Postów: 95 50

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mikołaja❤
    Mikołaj[***]

    MamaMikołajka lubi tę wiadomość

    [*]LAURKA28.11.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mikolajka :*:* calusy dla ciebie i Okruszka w brzuszku :*:*:* <3 dla Mikolajka milion swiatelek do nieba (*)(*)(*)

    MamaMikołajka lubi tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 25 lutego 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antoninina- rozbeczałam się... pewnie Mikusiowi jest tam dobrze, ale kurde...to przecież takie niesprawiedliwe, że te nasze dzieci są TAM, a nie TU...

    MamoMikołajka- ściskam cię mocno! A ty Mikołajku-rozrabiaj tam sobie!

    MamaMikołajka lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 25 lutego 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena89 wrote:
    chciałam się z wami podzielić informacja,że mój Kubuś będzie miał rodzeństwo, byłam dziś na wizycie i bylo widać bijące serduszko
    Cóż za wspaniała wiadomość. Gratulacje! Nasze Bąbelki dzieli tylko jeden dzień :) Zapraszam na Październikowe Mamusie 2016, jest tam nas już kilka Aniołkowych Mam

    MamoMikołajka, ściskam mocno! Jesteś bardzo dzielna i Miki na pewno jest z ciebie bardzo dumny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 15:40

    lena89 lubi tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Beatar Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę czytać tych wiadomości, i ten wiersz jest taki piękny czytam go dzisiaj chyba dziesiąty raz i cały czas płacze. To wszystko jest niesprawiedliwe!!!!

    Dla Mikołaja [***]

    Beatar
    Wiktorek 32tc [*] ur 12.02.2016
  • 230515 Koleżanka
    Postów: 59 49

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikołajku, pamiętamy o Tobie! [*] Jesteś już dużym facetem, zajmij się, proszę, młodszymi kolegami i koleżankami. Wysyłamy do Ciebie kolorowe światełka, a do Twojej Mamy mnóstwo siły i pozytywnej energii!

    MamaMikołajka lubi tę wiadomość

    Mama Krzysia z wadą serca 23.05.15 - 28.05.15 [*]
    Tęsknię.
    ......................................................................
    7u223e3kljsf91c9.png
  • mama4aniołków Ekspertka
    Postów: 181 54

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leno gratulacje, dużo zdrówka życzę.

    Dla mikolajka kolorowe światełka....
    A dla mamy mikolajka spokoju. Ściskam.

    Witam nowe aniolkowe mamy. Bardzo mi przykro.

    MamaMikołajka, lena89 lubią tę wiadomość

    Nikt nigdy mnie nie zrozumie...
  • MamaMikołajka Autorytet
    Postów: 578 282

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Dziewczyny....
    dzisiejszy dzień był trudniejszy niż przypuszczałam. Wstałam rano i czułam taki dziwny spokój. A potem dotarło do mnie, że mój Synek pewnie już chodzi, a ja tego nie zobaczę, tak jak nie zobaczę jego uśmiechu z kilkoma ząbkami, tak jak nie usłyszę od Niego 'mamo' - jak zdałam sobie z tego sprawę to polało się morze łez. Nie mogłam ich powstrzymać. Płakałam od rana do 14tej praktycznie bez przerwy.

    Ale właśnie w tym szczególnym dniu chyba najbardziej doceniłam to, że Was mam. Nie wiem co bym bez Was zrobiła. Bez Was na pewno nie byłabym w takim miejscu, w którym jestem i pewnie ostatnie co mogłybyście o mnie napisać to, to że jestem dzielna. To Wy mi dajecie już od prawie roku tą ogromną siłę i to dzięki Wam się nie poddaję tylko walczę każdego dnia o swoje szczęście.
    Dziękuję Wam bardzo! Jesteście wspaniałe! Chciałabym żeby przeczytały to nasze "nowe" Aniołkowe Mamy i zobaczyły jaka siła płynie z tego forum.

    EwaMM, Angelina, Kasiulkaa i Antoninina - dziewczyny moje kochane, Wam jeszcze raz chciałam podziękować za wspaniałe prezenty, które wysłałyście dla mojego Mikołajka. Nawet nie wiecie ile to do dla mnie znaczy, że mój Synek ma takie wspaniałe Ciocie <3 <3 <3 Lepszych dla Niego nie mogłabym sobie wymarzyć. Płakałam ze wzruszenia nad każdą paczuszką. A Miki nigdy nie miał tak pięknie na pomniczku jak ma teraz. Jesteście CUDOWNE. I będę Wam to powtarzać do końca życia! Każdego dnia dziękuję za Was Bogu, bo bez Was nie dałabym rady przetrwać nawet jednego dnia, a przetrwałam ROK!

    Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za wszystkie ciepłe myśli, które dziś skierowałyście do Mikusia. Mam nadzieję, że nasze Dzieci miały dziś fantastyczną imprezkę.

    Mikołajku KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!
    Jesteś i zawsze będziesz dla mnie WSZYSTKIM <3 <3 <3 <3



    antoninina, Angelina, kasiulkaa, Mama_Mai, margaw lubią tę wiadomość

    Mikołajek 37tc +25.02.2015
    Jesteś Naszą Cząstką w Niebie
    p19uk0s3pwl33l3g.png
‹‹ 889 890 891 892 893 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ