X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 lipca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Przydałby się porządny okres. Tak aby macica ładnie sie złuściła. Jak nie będzie pogadaj z lekarzem bo lekkie krwawienia są dziwne. Powinno wszystko wrócić.do normy

    no jeszcze tydzień poczekam , bo za tydzień mam mieć okres według kalendarza owu bo zaznaczył ostatnio owulację jak będzie coś nie tak to oczywiście idę do lekarza , mi mógł się okres opóźnić bo brałam duphason na wykrytego torbiela który zrobił mi się po poronieniu

    Kim87 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    niby mam brać clexane i acard . mam nadzieję że pomoże jak nie , to jeszcze zostaje ostatnia deska ratunku encorton .. może akurat ten clexane da radę .

    za tydzień powinnam dostać okres tak około 20 -23 lipca a po okresie starańka mogę zacząć bo akurat owulacja przypadnie na sierpień czyli 3 miechy po łyżeczkowaniu .. a co najlepsze jeszcze nie miałam dobrego okresu miałam tylko plamienia 3 dniowe brązowe i niby to był okres bo temperatura na to wskazywała , później bardzo skąpe krwawienie.. mam nadzieję że po łyżeczkowaniu nie mam żadnych zrostów i szybko uda mi się zajść,,

    ********************************************************************************

    12.11.15 Aniołek 13 tydzień
    9.03.16 Aniołek 10 tydzień


    Kochana jeśli mogę coś doradzić..ja po 2 poronieniu też myślałam,że Clexane i Acard mi pomogą,niestety tak się nie stało,jeśli masz przeciwciała to dręcz swojego gina o encorton
    Ja dodatkowo nie mam swoich przeciwciał,które chronią zarodek w ciąży+ mam inne "złe"przeciwciała które zabijają zarodek
    Leczę się w Łodzi,dostaję szczepienia z limfocytów męża,by zmoilizować organizm,by zaczął wytwarzać przeciwciała a na te,które już mam będę brać duże dawki heparyny (dawka 0,4 to nie dawka lecznicza tylko profilaktyczna!) + odpowiednie dawki encorton na podstawie powtórzonych wyników

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do okresu to Kim ma rację,musi się wszystko dobrze oczyścić,skonsultuj lepiej to z lekarzem,może masz cienkie endo po zabiegu,dadzą coś na wzrost a pózniej dobrze się złuszczy
    Dziewczyny a ja wczoraj dostałam okres po ponad 9 tygodniach!!! HUUURRRA!

    Pampcia, Kim87 lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 lipca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Kochana jeśli mogę coś doradzić..ja po 2 poronieniu też myślałam,że Clexane i Acard mi pomogą,niestety tak się nie stało,jeśli masz przeciwciała to dręcz swojego gina o encorton
    Ja dodatkowo nie mam swoich przeciwciał,które chronią zarodek w ciąży+ mam inne "złe"przeciwciała które zabijają zarodek
    Leczę się w Łodzi,dostaję szczepienia z limfocytów męża,by zmoilizować organizm,by zaczął wytwarzać przeciwciała a na te,które już mam będę brać duże dawki heparyny (dawka 0,4 to nie dawka lecznicza tylko profilaktyczna!) + odpowiednie dawki encorton na podstawie powtórzonych wyników


    aha rozumiem , popytam o to moją ginekolog .. a Ty w których tygodniach poroniłaś??

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 lipca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mam pytanie bo na te przeciwciała badania robiłam 2 tyg po poronieniu inni mówią że może było za szybko i dlatego taki wynik..

    a będąc w ciąży jakbym powtórzyła badania i się okazało że coś się zmieniło i nie ma tych przeciwciał jest to możliwe czy raczej nie???

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 13 lipca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 3 poronienia miałam zawsze ok.9 tyg.
    Leczę się jakby u najlepszego w tej dziedzinie,z całej Polski ma tłumy pacjentek,zaczęłam 1,5 miesiąca temu i już jestem zdiagnozowana i wiem nareszcie co mi jest! naprawdę jestem o wiele spokojniesza bo wiem na przyszłośc że zrobiłam wszystko co się da.
    Czarnulka czas badań nie ma znaczenia ale im więcej poronień,tym gorzej bo przy każdym układ immunologiczny się rozbudza i wariuje,bez leków nie da rady tego ustabilowwać.
    ja wiem,że chcesz jak najszybciej zajśc w ciążę,też tak miałam,zaszłam w blizniaczą miesiąc po drugim poronieniu,wez ze mnie przykład i zdiagnozuj się porzadnie,bardzo cię proszę albo szukaj lekarza który przepisze ci odpowiednie leki oraz DAWKI!bo to bardzo ważne.dobrze by było,żebyś zrobiła sobie badanie allo mlr (nie wszędzie robią,tylko w większych miastach),wtedy będziesz wiedziała czy masz przeciwciała które chronią zarodek.

    A i dziewczyny,nie róbcie badań takich juz bardziej skomplikowanych pod kątem immunologii w Diagnostyce bo niekiedy wychodzą niemiarodajne! u mnie tak było robilam 2 razy i u profesora w Łodzi wyniki były zupełnie inne...

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 lipca 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    ja 3 poronienia miałam zawsze ok.9 tyg.
    Leczę się jakby u najlepszego w tej dziedzinie,z całej Polski ma tłumy pacjentek,zaczęłam 1,5 miesiąca temu i już jestem zdiagnozowana i wiem nareszcie co mi jest! naprawdę jestem o wiele spokojniesza bo wiem na przyszłośc że zrobiłam wszystko co się da.
    Czarnulka czas badań nie ma znaczenia ale im więcej poronień,tym gorzej bo przy każdym układ immunologiczny się rozbudza i wariuje,bez leków nie da rady tego ustabilowwać.
    ja wiem,że chcesz jak najszybciej zajśc w ciążę,też tak miałam,zaszłam w blizniaczą miesiąc po drugim poronieniu,wez ze mnie przykład i zdiagnozuj się porzadnie,bardzo cię proszę albo szukaj lekarza który przepisze ci odpowiednie leki oraz DAWKI!bo to bardzo ważne.dobrze by było,żebyś zrobiła sobie badanie allo mlr (nie wszędzie robią,tylko w większych miastach),wtedy będziesz wiedziała czy masz przeciwciała które chronią zarodek.

    A i dziewczyny,nie róbcie badań takich juz bardziej skomplikowanych pod kątem immunologii w Diagnostyce bo niekiedy wychodzą niemiarodajne! u mnie tak było robilam 2 razy i u profesora w Łodzi wyniki były zupełnie inne...

    aha a jak zrobię te przeciwciała allo mlr i okaże się że mam przeciwciała co chronią zarodek ??to też powinnam brać ten encorton??

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a któraś wie czy jeżeli wynik antykoagulanta tocznia głownie PTT -LA (APTT) wyszedł ujemy ale wynik był na granicy normy to już można coś podejrzewać ? u mnie wynik 32,0 a rorma 31,4 - 43,4

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwi mnie tylko że mając przeciwciała utrzymałam 1 ciąże do 13 tygodna

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    aha a jak zrobię te przeciwciała allo mlr i okaże się że mam przeciwciała co chronią zarodek ??to też powinnam brać ten encorton??

    Czarnulka te twoje przeciwciała w badaniu mlr to jedno a drugie to te inne "złe "przeciwciała które organizm zaczął wytwarzać pod wpływem jakiś czynników,np.stresu,trybu zycia itp.,ja mam te ASA + dużo innych rzeczy poza normą

    Trudny to temat,wiem ale staram sie Wam przekazać to,co się dowiedziałam juz naswoim przypadku o ile Wam to pomoże.
    8 lat urodziłam dziecko i wtedy musiałam mieć te swoje przeciwciała a teraz mam mrl 0 % i z tym wynikiem nie mam szans donosić
    Organizm odrzuca [0% mlr} i zabija zarodek {przeciwciała Asa,tombofilia,cytokiny th1]

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak będziesz miała dobry mlr to super,tzn że Twój organizm bedzie się starał chronić zarodek przed innymi przeciwciałami,na które dodatkowo musisz brać leki,zeby je obniżyć albo unicestwić!

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 13 lipca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kobietki :) dziś bylismy u moich rodziców i w niedziele jedziemy do cKołobrzegu na 1 dzień tak by Julci pokazac Morze bo jeszcze nie widziała;) i mam do was pytanie czy możliwa jest owu dzień lub 2 po okresie nie robiłam testów owu zaraz po okresie ale od 8dc , 8 i 9 dc nie było widac zadnej kreski na teście owu dziś w 10 dc wyszły mi 2 kreski eszcze nie taka mocna ale widać ją gołym okiem w 6dc miałam śluz taki wodnisty ovu wyliczyło mi że to dzień płodny dziś mam sluz kremowy i przy podcieraniu były jakby niteczki krwi nigdy czegoś takiego nie miałam pisałyście ze takie niteczki sa przy zagnieżdżaniu ale kuźwa u mnie za wcześnie na to nawe na owulacje bo zawsze miałam późne

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Karola :) Ja sie chciałam tylko przywitac bo w sprawach owulacji to zielona jestem.

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayes wrote:
    Witaj Karola :) Ja sie chciałam tylko przywitac bo w sprawach owulacji to zielona jestem.
    hej no włąsnie ja też ale od 3 dni bola mnie cycki i cos mi tu nie pasuję ale to cholera nie możliwe by owu z końca cyklu przesunęła mi sie na poczatek sama juz nie wiem no nic zobaczymy co bedzie dalej

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    witajcie kobietki :) dziś bylismy u moich rodziców i w niedziele jedziemy do cKołobrzegu na 1 dzień tak by Julci pokazac Morze bo jeszcze nie widziała;) i mam do was pytanie czy możliwa jest owu dzień lub 2 po okresie nie robiłam testów owu zaraz po okresie ale od 8dc , 8 i 9 dc nie było widac zadnej kreski na teście owu dziś w 10 dc wyszły mi 2 kreski eszcze nie taka mocna ale widać ją gołym okiem w 6dc miałam śluz taki wodnisty ovu wyliczyło mi że to dzień płodny dziś mam sluz kremowy i przy podcieraniu były jakby niteczki krwi nigdy czegoś takiego nie miałam pisałyście ze takie niteczki sa przy zagnieżdżaniu ale kuźwa u mnie za wcześnie na to nawe na owulacje bo zawsze miałam późne
    Wydaje mi.eie że owu może być wcześniej po poronieniu. Ja nawał.sluzu miałam jeszcze w trakcie plamienia. Wiesz beta spada gwałtownie i jajniki.sie odblokowuje i puszczają co trzymały przez ciążę. Takie moje rozumowanie

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki po poronieniu wszystko.jest możliwe. Tak.mi się wydaje. Musi się unormowac dlatego czekamy do następnej miesiączki i działamy ;) oczywiście te które mają zielone światło ;)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    hej no włąsnie ja też ale od 3 dni bola mnie cycki i cos mi tu nie pasuję ale to cholera nie możliwe by owu z końca cyklu przesunęła mi sie na poczatek sama juz nie wiem no nic zobaczymy co bedzie dalej

    Karola to nie chce Ci robic nadziei ale ja tak mialam.Cycki bolaly mnie przed owulacja pozniej okres mi sie spoznial zrobilam test i byłam w ciazy :))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 20:31

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam i właśnie się zdziwiłam że ten test owu wyszedł taki mocny ( ale jak na owu to za słaby jeszcze ) i te paseczki krwi ale to nie możliwe bym owu miała 5 dc a dziś by test wyszedł pozytywny cos mi tu nie pasuje ale nie świruje jeszcze nie pije specjalnie od 2 godzin i nie sikałam zobaczę zrobie jeszcze jeden test sikany owu i zobacze czy jest mocniejsza gdzies tez wyczytałąm ze w ciazy czasami wychodza pozytywne testy owu ale to tez u mnei za wcześnie jakby to miała byc ciąża hehe a dupa juz sama nic nie wiem ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta, jaki jest koszt zbadania tych przeciwciał, które chronią zarodek? I gdzie można to wykonać? Kojarzysz miejscowości? Coś najbliżej Wielkopolski?

    Myślę o tym aby to wykonać przed kolejną ciążą, bo ja podświadomie czasem czuję, że coś takiego może we mnie siedzieć...

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayes wrote:
    Karola to nie chce Ci robic nadziei ale ja tak mialam.Cycki bolaly mnie przed owulacja pozniej okres mi sie spoznial zrobilam test i byłam w ciazy :))))
    kochana nie robisz nadzieii ja już jej nie mam ;) nie bolały mnie nigdy cycki zaraz po okresie dlatego jakies to dziwne w tym cyklu czas pokaże nie chce się broń Boże na nic nastawiać szczególnie teraz gdy z teściową jest nie najlepiej ale życ trzeba dalej swoim zyciem co ma być to bedzie czas pokaże

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
‹‹ 937 938 939 940 941 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ