X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 21 września 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Llallka chodzilo mi o niewpuszczanie mezow lub partnerów do gabinetu na badanie. Chyba ze na bardzo krotko a i szybko wypraszala. Zreszta nieważne :)

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 września 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayes wrote:
    Tule was kochane :)) Przyszły rok bedzie nasz i bedziemy tulic nasze spóźnione maluszki kochane :)

    Gaduaa na pewno dostaniesz na dniach okres . Ja swoj pierwszy po zabiegu dostalam po 26 dniach ale dwa dni przed juz czulam lekki bol brzucha. Teraz tak samo jest i martwi mnie to ze boli mnie macica przed okresem. Trzeba sprawdzic
    jeah ! jest @ !!!

    czarnulka24, Mayes lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 września 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kim :) napiszę to co do Cherry.. przykro że musimy się tu spotkać...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 21 września 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te z mthfr.
    Czy wy przed staraniami badacie homocysteine? Bo to jest bardzo wazne wysoka powoduje szereg wad u dzieci. Sama przez to przeszlam.
    Przy staraniach powinna byc nizsza niz 9.

    A i najlepiej aby kwas foliowy byl w normie. Jesli jest ponad tez jest szkodliwy dla rozwijajacego sie dziecka.

    W wiekszosci przypadkach zalecany jest kwas foliowy metylowany (tylko nie mieszany z syntetycznym jak np w femibion czy actifolin)
    Ja przy braniu dawki najnizszej 0.4 mg syntetycznego mialam go ponad norme bo moj organizm go nie metylowal.

    Wazne jest tez branie b6 i b12 w wersji metylowanej.

    Nie rozumiem czemu lekarze w pl oczywiście niektórzy zalecaja kwas syntetyczny i to w dawkach 5mg czy 15mg w stanach juz od kilkunastu lat tak nie lecza mthfr. Zreszta w innych krajach bardziej rozwinietych tez nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2016, 16:12

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 21 września 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktos pisal ze orzechy wzmacniaja endometrium ale jakie orzechy? Laskowe tez? Ja wcinam teraz ciagle laskowe.miseczka na dzien. Moze cos pomogą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2016, 16:43

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 21 września 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduua super ze @ przyszla. Co ci ginekolog zalecil? Bedziecie sie starac czy czekac troche?

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 września 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayes wrote:
    Gaduua super ze @ przyszla. Co ci ginekolog zalecil? Bedziecie sie starac czy czekac troche?
    będziemy się starać... endokrynolog pozwolił.... i w szpitalu ginki powiedziały żeby odczekać do pierwszej @....
    u mnie jest troszkę skomplikowana sytuacja, bo ja mieszkam w Irlandii... no i tu w szpitalu powiedzieli że po poronieniu samoistnym można spokojnie po 1 @ zaczać.. a ginka zaleca 2 pełne cykle ....
    ale dla mnie to za długo.... po tym @ zaczynamy...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 września 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    Dziewczyny te z mthfr.
    Czy wy przed staraniami badacie homocysteine? Bo to jest bardzo wazne wysoka powoduje szereg wad u dzieci. Sama przez to przeszlam.
    Przy staraniach powinna byc nizsza niz 9.

    A i najlepiej aby kwas foliowy byl w normie. Jesli jest ponad tez jest szkodliwy dla rozwijajacego sie dziecka.

    W wiekszosci przypadkach zalecany jest kwas foliowy metylowany (tylko nie mieszany z syntetycznym jak np w femibion czy actifolin)
    Ja przy braniu dawki najnizszej 0.4 mg syntetycznego mialam go ponad norme bo moj organizm go nie metylowal.

    Wazne jest tez branie b6 i b12 w wersji metylowanej.

    Nie rozumiem czemu lekarze w pl oczywiście niektórzy zalecaja kwas syntetyczny i to w dawkach 5mg czy 15mg w stanach juz od kilkunastu lat tak nie lecza mthfr. Zreszta w innych krajach bardziej rozwinietych tez nie.
    wiesz co.. osobiście nie mam tej mutacji.. ale moja przyjaciółka ma.. i wiem ze na pewno badała homocysteine..
    i wiem że na pewno brała dużoooo kwasu foliowego tego metylowanego.. i udało jej się zajść w ciąże... dziś jej córeczka ma 4 tygodnie :)

    pati87 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 września 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayes wrote:
    Ktos pisal ze orzechy wzmacniaja endometrium ale jakie orzechy? Laskowe tez? Ja wcinam teraz ciagle laskowe.miseczka na dzien. Moze cos pomogą :)
    hmm a nie migdały?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 21 września 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Hej Kim :) napiszę to co do Cherry.. przykro że musimy się tu spotkać...
    Eh będzie lepiej kochana zoabzcysz

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 21 września 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    będziemy się starać... endokrynolog pozwolił.... i w szpitalu ginki powiedziały żeby odczekać do pierwszej @....
    u mnie jest troszkę skomplikowana sytuacja, bo ja mieszkam w Irlandii... no i tu w szpitalu powiedzieli że po poronieniu samoistnym można spokojnie po 1 @ zaczać.. a ginka zaleca 2 pełne cykle ....
    ale dla mnie to za długo.... po tym @ zaczynamy...
    U mnie też po pierwszej mówili . Próbuje u mnie dwa pierwsze cykle mimo starań to jeszcze na moje oko macica do siebie dochodziła. W druga @ miałam jeszcze resztki po poronieniu. Teraz dopiero norlamj8e było

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 września 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    U mnie też po pierwszej mówili . Próbuje u mnie dwa pierwsze cykle mimo starań to jeszcze na moje oko macica do siebie dochodziła. W druga @ miałam jeszcze resztki po poronieniu. Teraz dopiero norlamj8e było
    wiesz jak to jest... u kazdego inaczej...
    sa dziewczyny co pierwszej @ po poronieniu nawet nie doczekują...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 21 września 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro chce zrobić kilk badan min homocysteine, bialko c i s, wit d...a jestem 5 dni po zabiegu, czy to nie za szybko?

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 21 września 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    wiesz jak to jest... u kazdego inaczej...
    sa dziewczyny co pierwszej @ po poronieniu nawet nie doczekują...
    Bo owu po poronieniu od razu startuje i jest o wile łatwiej. Mam nadzieje ze szybko ujrzymy 2 krechy

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 21 września 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    Dziewczyny jutro chce zrobić kilk badan min homocysteine, bialko c i s, wit d...a jestem 5 dni po zabiegu, czy to nie za szybko?
    Możesz spokojnie robić badania. Z badaniami nie trzeba czekać, a nawet niektóre lepiej jest zrobić wcześniej niż później.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 września 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Bo owu po poronieniu od razu startuje i jest o wile łatwiej. Mam nadzieje ze szybko ujrzymy 2 krechy
    no ja miałam pradopodobnie owu... bo testy owulacyjne pozytywne... i skok tempki był... także wyglądało jak owu.. tylko myśmy uważali

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 września 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry !!
    Moja @ szaleje... się mauuupa rozbujała ino huczy :/
    w nocy mnie tak zalewało że spać nie szło... fuck....
    @ roku... oby ostatnia !!!!!!!!!!

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 22 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mialyscie wydzielający się plyn z piersi po poronieniu?

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 września 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    A mialyscie wydzielający się plyn z piersi po poronieniu?
    nie.... ja nie....
    takie coś sugeruje zbyt wysoka prolaktyna...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 22 września 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no ja miałam pradopodobnie owu... bo testy owulacyjne pozytywne... i skok tempki był... także wyglądało jak owu.. tylko myśmy uważali
    I dobrze nie ma co ryzykować i na starym endometrium grocha hodować;-)

    Justa nie nie miałam. Ale ja w 9 tc poronilam to może za wcześnie na takie rewelacje

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
‹‹ 962 963 964 965 966 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ