X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 22 września 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Dzień dobry !!
    Moja @ szaleje... się mauuupa rozbujała ino huczy :/
    w nocy mnie tak zalewało że spać nie szło... fuck....
    @ roku... oby ostatnia !!!!!!!!!!
    Dobrze to znaczy ze się ładnie oczyszczą. Badali ci żelazo po poronieniu albo dali ci coś bo to szwankuje po takim krwawieniu

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 września 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Dobrze to znaczy ze się ładnie oczyszczą. Badali ci żelazo po poronieniu albo dali ci coś bo to szwankuje po takim krwawieniu
    nie badali , ale ja biorę elevit pronatal a tam jest duża dawka żelaza.. także jak znalazł na ten moment... ale mocno krwawię na prawdę... i czuję się całkiem bez sił...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 22 września 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    nie badali , ale ja biorę elevit pronatal a tam jest duża dawka żelaza.. także jak znalazł na ten moment... ale mocno krwawię na prawdę... i czuję się całkiem bez sił...

    Gaduaa ja bym dzwonila do gina by sie skonsultować

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 22 września 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    nie badali , ale ja biorę elevit pronatal a tam jest duża dawka żelaza.. także jak znalazł na ten moment... ale mocno krwawię na prawdę... i czuję się całkiem bez sił...
    Ja tez bardzo mocno krwawiłam i tez mi mówiono, że to dobrze, ze wszystko sie oczyści. Teraz mam drugą @, raczej standardową. W międzyczasie miałam usg i gin mówił, że wszystko wygląda ok.

    Nie forsuj się, odpoczywaj jeśli masz możliwość. Jeśli taki stan będzie się przedłużał to wtedy faktycznie warto by było skonsultować się z jakimś lekarzem.

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 22 września 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie krwawilam mocno piec dni i nie konsultowalam z lekarzem ale dovrze sie czulam.Takze u kazdego inaczej

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 22 września 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi, jest jakaś granica czasowa na wydanie aktu urodzenia dziecka w usc? Poronilam 3 miesiące temu, ale dopiero dzisiaj otrzymałam wynik z genetyki (tak przy okazji to nie polecam kliniki w Poznaniu)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 września 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze poczekam dziewczyny...może się uspokoi... :) już mi troszkę lepiej :)
    dzięki :*

    wszamanka nie pomogę.. :(

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 22 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    A powiedzcie mi, jest jakaś granica czasowa na wydanie aktu urodzenia dziecka w usc? Poronilam 3 miesiące temu, ale dopiero dzisiaj otrzymałam wynik z genetyki (tak przy okazji to nie polecam kliniki w Poznaniu)

    Wszamanka- ja tez nie jestem zachwycona terminami badan w Poznaniu, badalas tez w genesis? Ocena materialu miala trwac 3 dni trwala ponad tydzien. Jak placilam mowili ze oznaczenie plci do 10 dni a teraz mowia ze 3-4tyg WTF? Maja troche monopol chyba...

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 22 września 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    A mialyscie wydzielający się plyn z piersi po poronieniu?

    A w ktorym tygodniu poronilas? Ja rok temu po tym w 16tyg mialam normalnie laktacje 2 dni ale poradzilam sobie pijac szalwie i przykladajac liscie kapusty, okropne to bylo obudzilam sie w mokrej koszulce. Tylko ze moja corcia byla wtedy jeszcze malutka a spalam z nia cala noc przytulona to pomyslalam ze przez to sie wydzielily hormony. Teraz stracilam malenstwo w 13tyg i po zabiegu z 3-4 dni tylko bolaly mnie piersi i byly nabrzmiale, gdy nacisnelam tylko kropelka poleciala i ju potem na szczescie nic. Przejdzie glowa do gory wiec jakie to jest przykre jeszcze meczyc sie z tym...:-(

    Jakie bierzecie suplementy po poronieniu? Lekarz wam cos zapisal czy same kupilyscie?

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 września 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madera2000 wrote:

    Jakie bierzecie suplementy po poronieniu? Lekarz wam cos zapisal czy same kupilyscie?
    ja biore elevit pronatal... mi endokrynolog zalecił ze względu na tarczycę bo On nie ma jodu... a sam zestaw witamin jest super.. i wit d3 itd.. więc biorę i ze wzgledu na poronienie i ze względu na to że jest On dla kobiet starających się.

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 22 września 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie parametry tarczycy badalas? Ja robilam tsh, ft3 i ft4 i wszystko wyszlo w normie. Niedlugo mam wizyte u endo zeby jeszcze potwierdzil ze na pewno wszystko ok.

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 września 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madera2000 wrote:
    A jakie parametry tarczycy badalas? Ja robilam tsh, ft3 i ft4 i wszystko wyszlo w normie. Niedlugo mam wizyte u endo zeby jeszcze potwierdzil ze na pewno wszystko ok.
    tak TSH, ft 4 i ft 3... a wrzuć mi te wyniki tutaj...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 22 września 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jeszcze anty TPO i anty TG

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 września 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    Chyba jeszcze anty TPO i anty TG
    tak ale to się nie bada za kazdym razem....
    niektórzy lekarze zalecają tylko raz żeby stweirdzić że jest Hashi..
    ja badam raz na kilka lat.. ale poziom sie nie zmienia

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 22 września 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach no wlasnie to jest przykre ze jeszcze ta laktacja...ja w 11tyg. Dzis mialam miec prenatalne ...a poszlam po zwolnienie po zabiegu.ryczec mi sie chce.Ja czyalam i czytalam i mezowi kupilam androVit i witA+E a ja koenzym Q10 i infolik oraz wit b6i b12.Umowilam sie dzis na pierwsza wizyte do specjalisty od poronien w lodzi.

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 września 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa87 wrote:
    Ach no wlasnie to jest przykre ze jeszcze ta laktacja...ja w 11tyg. Dzis mialam miec prenatalne ...a poszlam po zwolnienie po zabiegu.ryczec mi sie chce.Ja czyalam i czytalam i mezowi kupilam androVit i witA+E a ja koenzym Q10 i infolik oraz wit b6i b12.Umowilam sie dzis na pierwsza wizyte do specjalisty od poronien w lodzi.
    nie czytaj ....
    długo jestes po poronieniu?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 22 września 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madera ja dostałam żelazo tylko

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 września 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madera wiesz skąd u Ciebie te poronienia? dosyć późno to u Ciebie co?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 22 września 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    nie czytaj ....
    długo jestes po poronieniu?
    Od dwóch tygodni wiem ze ciaza nie rozwijała się a od tygodnia jestem po zabiegu.

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 22 września 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Madera wiesz skąd u Ciebie te poronienia? dosyć późno to u Ciebie co?

    Jeszcze nie wiem, porobilam mase badan i czekam na wyniki. Lekarz podejrzewa cos z krzepliwoscia, albo trombofilia wrodzona albo zespol antyfosfolipidowy. Niestety na te badania trzeba czekac nawet do 5-6tyg. Moze tez cos z genetyka, bede robila kariotypy. Boje sie troche tych badan, ze mi stwierdza jaks powazna chorobe :/ Od czasu kiedy zostalam mama przerazaja mnie choroby strasznie sie ich boje :0 jestesmy z coreczka bardzo zwiazane nawet nie za czesto wychodzimy z mezem wieczorami bo nie lubie jej zostawiac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 21:27

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
‹‹ 963 964 965 966 967 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ