X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 października 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    wiesz testy pokazują wzrost hormonu Lh nigdy nie ma pewności że jak nawet test będzie pozytywny że będzie owu czasem organizm się przygotowuje do owu ,, widziałam wykresy dziewczyn które właśnie miały czasem po 2-3 dni pozytywny test.. a masz jak tu zamieścić zdjęcie ?
    to są moje testy od 12 dc do 19 dc... temp nadal w miejscu :(

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9bd4b5f77fc3.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d7af6edded00.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0e63f0d1548f.jpg

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 października 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i Witam się z Wami po weekendzie...
    miałam trochę doła przez tą temp stojącą w miejscu... tak czekałam na ten pierwszy cykl żeby móc zaczać się starać a tu wielki klops... zapowiada sie cykl bezowulacyjny :(

    Witam nową koleżankę Madlene przykro że musiałaś tu dołączyć... jednak witam Cię ciepło :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 10 października 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    to są moje testy od 12 dc do 19 dc... temp nadal w miejscu :(

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9bd4b5f77fc3.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d7af6edded00.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0e63f0d1548f.jpg

    hej no ci powiem że bardzo podobne te testy może organizm się przygotowuje na owu miała wystąpić ale jakiś czynnik ją zakłócił i wystąpi w innym terminie ? a zdarzały ci się wcześniej cykle bez owu ? ja obstawiam że owu może dopiero być bo tem. idzie w dół mi zawsze na owu idzie w dół po czy zaczyna wzrastać .. a który to twój cykl po poronieniu ?

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 10 października 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa,za wsparcie.Czy wyszło wam coś z wyniku badania histopatologicznego?Czy ginekolog po badaniu kontrolnym zlecil wam dodatkowe badania inne niż tsh itd?

    ckai9n73kv974yz0.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 10 października 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Madlene, tulam mocno
    Z tego co sie orientowalam, to hist-pat. wychodzi w zdecywowanej większości przypadkow prawidlowo, tzn. właściwie nic nie wnosi do ustalenia przyczyny. Smutne to jest, ale lekarze traktują pierwsze poronienie jak coś "normalnego", mój gim gdybym nie zapytała o badania, to w ogóle nic by pewnie nie zlecił. A to co zlecil, to też całe nic, nie pamiętam juz dokładnie, ale chyba była to cytomegalia, powtórna toksoplazmoza, i jeszcze jeden jakiś wirusowy. Na właśną rękę chcialam zrobić badania genetyczne, ale labolatorium stwierdzilo że dostarczony materiał jest złej jakości i mogą z tego zrobić tylko płeć domniemaną.

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 października 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    hej no ci powiem że bardzo podobne te testy może organizm się przygotowuje na owu miała wystąpić ale jakiś czynnik ją zakłócił i wystąpi w innym terminie ? a zdarzały ci się wcześniej cykle bez owu ? ja obstawiam że owu może dopiero być bo tem. idzie w dół mi zawsze na owu idzie w dół po czy zaczyna wzrastać .. a który to twój cykl po poronieniu ?
    pierwszy w zasadzie.. ale miałam 4 tyg po poronieniu normalanie owulację..
    to znaczy tak.. jak poroniłam to 9 dni krwawiłam.. potem 4 dni ciszy i zaczełam plamić w terminie okresu.. no i potem owu była i @ znowu jak w zegarku ..
    od kiedy prowadzę obserwajcę a to z pół roku już to nie miałam bezowulacyjnego..
    nie wiem co myśleć.. mam ogromną nadzieję że faktycznie ta owu jeszcze przyjdzie.. temp właśnie taka jest niska jak na mnie. W okolicach 36,5 to są u mnie niskie tempki i właśnie mi zjechało znowu do tych więc może odbije niedługo...
    kurczę tak czekałam na ten cykl a On mi płata figle

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 10 października 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja badanie cytomegalia toklplazmoze robiłam,na wszystkie wirusy,także tsh różyczka HIV hpv itd wszystko ok zastanawiam się czy nie szukać głębiej tu tarczycy,może jakiś chormonow? Będę pewnie u lekarza nalegac,gdyż boję się powtórki tego przeżycia. U mnie pęcherzyk byl ponoć zapadniety.Wszamanka a robiłaś chormony?

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 października 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    No ja badanie cytomegalia toklplazmoze robiłam,na wszystkie wirusy,także tsh różyczka HIV hpv itd wszystko ok zastanawiam się czy nie szukać głębiej tu tarczycy,może jakiś chormonow? Będę pewnie u lekarza nalegac,gdyż boję się powtórki tego przeżycia. U mnie pęcherzyk byl ponoć zapadniety.Wszamanka a robiłaś chormony?
    a badałaś kiedykolwiek tarczycę? samo TSH nic nie wnosi.. zbadaj TSH i ft 4 i ft 3.. moze tam jest pies pogrzebany...
    zobacz jeszcze chlamydie...
    zbadaj też prolaktyne.. progesteron w 7dpo..
    lh, fsh (3dc-5dc) ale z tym poczekaj aż się unormujesz...
    możesz genetyczne porobić na mutacje... możesz zrobić zespół antyfosfolipidowy... mozesz sprawidzć krzywą cukrową , insulinową...
    oho ho... tych badań jest od zatrzęsienia

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 10 października 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    pierwszy w zasadzie.. ale miałam 4 tyg po poronieniu normalanie owulację..
    to znaczy tak.. jak poroniłam to 9 dni krwawiłam.. potem 4 dni ciszy i zaczełam plamić w terminie okresu.. no i potem owu była i @ znowu jak w zegarku ..
    od kiedy prowadzę obserwajcę a to z pół roku już to nie miałam bezowulacyjnego..
    nie wiem co myśleć.. mam ogromną nadzieję że faktycznie ta owu jeszcze przyjdzie.. temp właśnie taka jest niska jak na mnie. W okolicach 36,5 to są u mnie niskie tempki i właśnie mi zjechało znowu do tych więc może odbije niedługo...
    kurczę tak czekałam na ten cykl a On mi płata figle
    może owu się pojawi jeszcze,, może być czasem na dniach .. po czym temp wzrośnie,, a może owu była tylko pomiar temp był zakłócony np o innej porze zmierzyłaś ? hmm,, ciekawe ,, poczekamy zobaczymy co dalej będzie się dziać

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 października 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    może owu się pojawi jeszcze,, może być czasem na dniach .. po czym temp wzrośnie,, a może owu była tylko pomiar temp był zakłócony np o innej porze zmierzyłaś ? hmm,, ciekawe ,, poczekamy zobaczymy co dalej będzie się dziać
    no własnie nie... ja bardzo regularnie mierze temp.. zawsze o 6... jeden dzień tylko ignorowałam temp bo była mierzona godzinę po porannym <3 ... a tak to cały czas takie niskie..
    bardzo bym chciała żeby jeszcze wystąpiła kurczę :(
    śluz nawet jeszcze mam, może nie jakoś dużo ale pojawia się codziennie, szyjka cały czas miękka i dość nisko.. tylko tempka nie chcę skoczyć

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 10 października 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    a badałaś kiedykolwiek tarczycę? samo TSH nic nie wnosi.. zbadaj TSH i ft 4 i ft 3.. moze tam jest pies pogrzebany...
    zobacz jeszcze chlamydie...
    zbadaj też prolaktyne.. progesteron w 7dpo..
    lh, fsh (3dc-5dc) ale z tym poczekaj aż się unormujesz...
    możesz genetyczne porobić na mutacje... możesz zrobić zespół antyfosfolipidowy... mozesz sprawidzć krzywą cukrową , insulinową...
    oho ho... tych badań jest od zatrzęsienia
    Szefówa zadzwoniła do mnie w dzień po wyjściu i powiedziała mi,, ty napewno masz chasimoto i każde kolejne poronisz,za ile będziesz w pracy kuruj się i przychodzi bo co będziesz w domu robić,, Po tym jak mi to powiedziała zasiala we mnie strach że poronie po raz kolejny i upewnilam się że jest bez serca.Tsh robiłam ale może rzeczywiście coś głębiej z tą tarczyca zrobić? Ale po jakim czasie to badać od poronienia?

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 października 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Szefówa zadzwoniła do mnie w dzień po wyjściu i powiedziała mi,, ty napewno masz chasimoto i każde kolejne poronisz,za ile będziesz w pracy kuruj się i przychodzi bo co będziesz w domu robić,, Po tym jak mi to powiedziała zasiala we mnie strach że poronie po raz kolejny i upewnilam się że jest bez serca.Tsh robiłam ale może rzeczywiście coś głębiej z tą tarczyca zrobić? Ale po jakim czasie to badać od poronienia?
    przestań - nie przejmuj się !! też mam Hashimoto..
    i znam multum dziewczyn które z Hashi zaszły w ciąże i normalnie donosiły... Hashi to nie wyrok... tylko muszą być hormony tarczycowe uregulowane...
    musisz zbadać całą trójce jak chcesz sie dowiedzieć i przecwciała... TSH,,FT4, FT3 , antyTPO, antyTG

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 11 października 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no własnie nie... ja bardzo regularnie mierze temp.. zawsze o 6... jeden dzień tylko ignorowałam temp bo była mierzona godzinę po porannym <3 ... a tak to cały czas takie niskie..
    bardzo bym chciała żeby jeszcze wystąpiła kurczę :(
    śluz nawet jeszcze mam, może nie jakoś dużo ale pojawia się codziennie, szyjka cały czas miękka i dość nisko.. tylko tempka nie chcę skoczyć

    wiesz czasem jest tak że tempka nie musi skoczyć od razu po owu czasem skoczy dopiero po 2 dniach więc może się np okazać że owu będzie dziś a temp skoczy później , albo będziesz miałam bardzo długi cykl np około 36 dni w wtedy też np owu może przyjść około 23-24 dc .. ja po poronieniu miałam cykl 65 dni i o dziwo owu przyszła haha z tym że w międzyczasie występowały u mnie plamienia np jednodniowe , raz 3 dniowe same skąpe skrzepy więc uznałam to za miesiączkę i od tamtego plamienia do miesiączki było 36 dni i owu pojawiła się w 18dc więc u ciebie spokojnie może jeszcze być .
    w galeri testów jak zaznaczysz żeby pokazywało późną owu to występują nawet w 24 dc - także kochana głowa do góry i działamy dalej <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 08:22

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 października 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    wiesz czasem jest tak że tempka nie musi skoczyć od razu po owu czasem skoczy dopiero po 2 dniach więc może się np okazać że owu będzie dziś a temp skoczy później , albo będziesz miałam bardzo długi cykl np około 36 dni w wtedy też np owu może przyjść około 23-24 dc .. ja po poronieniu miałam cykl 65 dni i o dziwo owu przyszła haha z tym że w międzyczasie występowały u mnie plamienia np jednodniowe , raz 3 dniowe same skąpe skrzepy więc uznałam to za miesiączkę i od tamtego plamienia do miesiączki było 36 dni i owu pojawiła się w 18dc więc u ciebie spokojnie może jeszcze być .
    w galeri testów jak zaznaczysz żeby pokazywało późną owu to występują nawet w 24 dc - także kochana głowa do góry i działamy dalej <3
    sama miałam w 24dc owulację w lutym... i wiem że jeszcze może przyjść.. ale to chyba nie wróży dobrze tak czy inaczej..
    wczorajszy mój test owulacyjny już totalnie blady.. temp moja dziś zaliczyła poziom dna, tylko raz miałam taką niską... więc moje nadzieje zamiast rosnąć to opadają.... aż mi sie chcę płakać... bo chyba nie mam sił...
    10mcy starań... strata... i jeszcze sie zapowiada klops na całej lini, nie wiem czy mam na to siłę..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 11 października 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    sama miałam w 24dc owulację w lutym... i wiem że jeszcze może przyjść.. ale to chyba nie wróży dobrze tak czy inaczej..
    wczorajszy mój test owulacyjny już totalnie blady.. temp moja dziś zaliczyła poziom dna, tylko raz miałam taką niską... więc moje nadzieje zamiast rosnąć to opadają.... aż mi sie chcę płakać... bo chyba nie mam sił...
    10mcy starań... strata... i jeszcze sie zapowiada klops na całej lini, nie wiem czy mam na to siłę..

    hmm a może owu była 14dc ? bo po tym widać lekki wzrost a ten spadek może być już na @? no albo owu dopiero będzie tak jak przypuszczamy na dniach ? hmm nie wiem jak mam ci pomóc , ja mam za sobą 2 starty do tego teraz 3 miechy i bez rezultatu mimo pozytywnych testów owu i współżycia właśnie w te dni .. ;/

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 października 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    hmm a może owu była 14dc ? bo po tym widać lekki wzrost a ten spadek może być już na @? no albo owu dopiero będzie tak jak przypuszczamy na dniach ? hmm nie wiem jak mam ci pomóc , ja mam za sobą 2 starty do tego teraz 3 miechy i bez rezultatu mimo pozytywnych testów owu i współżycia właśnie w te dni .. ;/
    eh.. widzisz jak to jest... natura rządzi się swoimi prawami...
    a wiesz dlaczego 2 razy się nie udało? badałaś się?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 11 października 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    eh.. widzisz jak to jest... natura rządzi się swoimi prawami...
    a wiesz dlaczego 2 razy się nie udało? badałaś się?
    no robiłam mnóstwo badań i mam przeciwciała . coś nie tak z układem immunologicznym , w ciąży mam brać clexane i acard . mimo to nie mam pewności czy do noszę i też nie ma pewności czy te przeciwciała powodują obumarcie .. ale ,, zawsze jest nadzieje że akurat to to i że te leki pomogą ,, ponoć dużo kobiet w takim przypadku stosuje encorton .. ale moja gin nie chce dać mówi żeby najpierw z clexane spróbować bo encorton to steryd więc wiadomo nie jest obojętny dla organizmy zwłaszcza w ciąży zastosuję go jak się okaże że clexane nie pomoże .. mój płód według usg rozwijał się perfekcyjnie rósł książkowo a jednak z dnia na dzień serduszko stanęło i to 2x więc napewno przyczyna musi być nie wierzę w 2 razowy przypadek

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 października 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    no robiłam mnóstwo badań i mam przeciwciała . coś nie tak z układem immunologicznym , w ciąży mam brać clexane i acard . mimo to nie mam pewności czy do noszę i też nie ma pewności czy te przeciwciała powodują obumarcie .. ale ,, zawsze jest nadzieje że akurat to to i że te leki pomogą ,, ponoć dużo kobiet w takim przypadku stosuje encorton .. ale moja gin nie chce dać mówi żeby najpierw z clexane spróbować bo encorton to steryd więc wiadomo nie jest obojętny dla organizmy zwłaszcza w ciąży zastosuję go jak się okaże że clexane nie pomoże .. mój płód według usg rozwijał się perfekcyjnie rósł książkowo a jednak z dnia na dzień serduszko stanęło i to 2x więc napewno przyczyna musi być nie wierzę w 2 razowy przypadek
    no to trzeba wierzyć że się uda !!
    3mam kciuki za Ciebie żeby udało się bez encortonu

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 11 października 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    przestań - nie przejmuj się !! też mam Hashimoto..
    i znam multum dziewczyn które z Hashi zaszły w ciąże i normalnie donosiły... Hashi to nie wyrok... tylko muszą być hormony tarczycowe uregulowane...
    musisz zbadać całą trójce jak chcesz sie dowiedzieć i przecwciała... TSH,,FT4, FT3 , antyTPO, antyTG
    Kochana!Z badań tarczycowych których zlecił lekarz w ciąży miałam tylko na tsh w którym mi wyszło 1.38, myślę że będę badać na własną rękę FT4 FT3 tsh całą trójce tak jak mówisz,ale to chyba jak organizm wróci do normy,jestem na szefowa wściekła że mnie tak dobija nawet na jak jestem na L4.TSH mi wyszło 1.38 ale ponoć to nie wykrywa ewentualnej tarczycy???

    ckai9n73kv974yz0.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 11 października 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no to trzeba wierzyć że się uda !!
    3mam kciuki za Ciebie żeby udało się bez encortonu

    dzięki . obym w ogóle zaszła bo jak na razie się nie zapowiada ;/

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
‹‹ 969 970 971 972 973 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ