X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Dziękuję za odzew..
    Trzymaj sie tak mi przykro ze i Cirbie to spotyka wiem naprawde co czujesz bo ja po 6 latach staran jak zaszlam to stracilam ta ciaze a tak sie cieszylam taka bylam pewna ze bedzie wszystko dobrze.. Ale musimy byc silne w koncu nam sie uda sprlnic to najwieksze marzenie. Sciskam mocno i daj prosze znac we wtorek

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś zielona kropeczka. Radość miesza się z potwornym strachem bo planowaliśmy odpocząć i wznowić starania dopiero od marca. Ale mam zamiar cieszyć się każdym dniem, tygodniem tej ciąży... Będzie dobrze, musi być!!

    wszamanka, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacardi90 wrote:
    U mnie dziś zielona kropeczka. Radość miesza się z potwornym strachem bo planowaliśmy odpocząć i wznowić starania dopiero od marca. Ale mam zamiar cieszyć się każdym dniem, tygodniem tej ciąży... Będzie dobrze, musi być!!
    Gratuluje ! Zaraź mnie tym prosze :* wiesz strach nas nie ominie po takich przezyciach... Ja jeszcze w coazy noe jestem i z jednej strony tak tego pragne a z drugiej strasznie sie boje. A najbardziej sie boje ze będę musiala xzekac tyle lat ile na pierwsza ciaze. Powiem tak. Z kednej strony ciesze sie ze w ogole zaszlam bo pokazalo mi to ze moge. Bo 6 lat nie moglam...

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Najgorsze jest czekanie na wtorek i co dalej z ta obumarla ciaza, czy będzie potrzebne lyzeczkowanie?


    dokładnie wiem, co czujesz... też widziałam echo serca zarodka w 6tc, to był pierwszy i ostatni raz.
    15.11 miałam łyżeczkowanie, można powiedziec, że już doszłam do siebie, jestem po pierwszej @.

    Uda się jeszcze, zobaczysz!

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda0048 wrote:
    Gratuluje ! Zaraź mnie tym prosze :* wiesz strach nas nie ominie po takich przezyciach... Ja jeszcze w coazy noe jestem i z jednej strony tak tego pragne a z drugiej strasznie sie boje. A najbardziej sie boje ze będę musiala xzekac tyle lat ile na pierwsza ciaze. Powiem tak. Z kednej strony ciesze sie ze w ogole zaszlam bo pokazalo mi to ze moge. Bo 6 lat nie moglam...

    Oczywiście, że możesz i doczekasz się swojego malutkiego szczęścia! będzie dobrze zobaczysz. Musimy wierzyć całym sercem pomimo tego strachu, który nam towarzyszy. A na razie mogę tylko zrobić AaaaaaPSIK!!! i przesłać Ci ciążowe wiruski :)
    ja wcześniej i teraz brałam Ovarin. On reguluje gospodarkę hormonalną. Zaszłam w ciążę w obu przypadkach po 2,5 opakowaniach. Może warto spróbować??

  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Chciałbym być już po tym wszystkim zeby odbić się od dna..

    Wiem co czujesz :( ja po poronieniu myślałam tylko o tym żeby znów być w ciąży... do tej pory tak myślę, a z drugiej strony się boję :(

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Chciałbym być już po tym wszystkim zeby odbić się od dna..

    strasznie Ci współczuję kochana.
    Mocno przytulam

  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Chciałbym być już po tym wszystkim zeby odbić się od dna..
    Jestesmy z toba :*! Trzymaj sie kochana musisz...

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Wiem co czujesz :( ja po poronieniu myślałam tylko o tym żeby znów być w ciąży... do tej pory tak myślę, a z drugiej strony się boję :(
    Ja mam identycznie.. Tak batdzo chce i tak bardzo sir boje..

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacardi90 wrote:
    Oczywiście, że możesz i doczekasz się swojego malutkiego szczęścia! będzie dobrze zobaczysz. Musimy wierzyć całym sercem pomimo tego strachu, który nam towarzyszy. A na razie mogę tylko zrobić AaaaaaPSIK!!! i przesłać Ci ciążowe wiruski :)
    ja wcześniej i teraz brałam Ovarin. On reguluje gospodarkę hormonalną. Zaszłam w ciążę w obu przypadkach po 2,5 opakowaniach. Może warto spróbować??
    Mam nadzieje ze sie " zarazilam" :) zobavze jeszcze ten cykl i moze sprobuje. Bo narazie biore bromergon femibion 1 kwas foliowy od 16 dc mam brac duphaston.. Duzo tego ;) a i na zaax jeszcze czekam

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda0048 wrote:
    Ja mam identycznie.. Tak batdzo chce i tak bardzo sir boje..

    Musimy przełamać strach! Przecież tylu parom się udaje...
    Ja mam jeszcze obawy związane z tym, że nie uda się, bo za bardzo chcę.

    Ostatnia ciąża została poczęta na luzie i tak trochę na próbę (nie zabezpieczaliśmy się od 5 lat, stosowaliśmy tylko stosunek przerywany i nic... myślałam więc, że któreś z nas ma problem... a tu udało się za pierwszym świadomym strzałem).

    Teraz nie potrafię wyluzować. chciałabym żeby tym razem też udało się za pierwszym razem, ale póki co czekamy na zielone światło.

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wracsm tu by dać Wam nadzieję. Sama we wrześniu zostałam aniolkowa mama a teraz znow jestem w ciąży. Oczywiście strach przed powtorka nie minal ale staram sie nie zyc tym tylko myslec pozytywnie.

    Wysylam pozytywne fluidy!

    32649-Believe-In-Your-Dreams.jpg

    wszamanka lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Dziewczyny, wracsm tu by dać Wam nadzieję. Sama we wrześniu zostałam aniolkowa mama a teraz znow jestem w ciąży. Oczywiście strach przed powtorka nie minal ale staram sie nie zyc tym tylko myslec pozytywnie.

    Wysylam pozytywne fluidy!

    32649-Believe-In-Your-Dreams.jpg


    Gratulacje! Oby tym razem się udało! Wierzymy w to mocno :)

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Musimy przełamać strach! Przecież tylu parom się udaje...
    Ja mam jeszcze obawy związane z tym, że nie uda się, bo za bardzo chcę.

    Ostatnia ciąża została poczęta na luzie i tak trochę na próbę (nie zabezpieczaliśmy się od 5 lat, stosowaliśmy tylko stosunek przerywany i nic... myślałam więc, że któreś z nas ma problem... a tu udało się za pierwszym świadomym strzałem).

    Teraz nie potrafię wyluzować. chciałabym żeby tym razem też udało się za pierwszym razem, ale póki co czekamy na zielone światło.
    Widzisz my 6lat sie nie zabezpieczalismy.. I nic. I w sumie bardzoej sie boje ze bede znowu tyle czekac.. Bo ciagle o tym mysle.. I nie umiem przestac.

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Dziewczyny, wracsm tu by dać Wam nadzieję. Sama we wrześniu zostałam aniolkowa mama a teraz znow jestem w ciąży. Oczywiście strach przed powtorka nie minal ale staram sie nie zyc tym tylko myslec pozytywnie.

    Wysylam pozytywne fluidy!

    32649-Believe-In-Your-Dreams.jpg
    Zycze nudnej i spokojnej ciazy :* zarażaj nas !:*

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda0048 wrote:
    Widzisz my 6lat sie nie zabezpieczalismy.. I nic. I w sumie bardzoej sie boje ze bede znowu tyle czekac.. Bo ciagle o tym mysle.. I nie umiem przestac.

    nie pozostaje nic innego, jak wiara w to, że się uda! Musi się udać! Trzymam kciuki :)

    Ja też myślę o dziecku cały czas, i boję się, że to mnie zgubi... eh

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    nie pozostaje nic innego, jak wiara w to, że się uda! Musi się udać! Trzymam kciuki :)

    Ja też myślę o dziecku cały czas, i boję się, że to mnie zgubi... eh
    ja się boję, że ta wiara to właśnie mnie zablokuje. Bo od poronienia co miesiąc wierzę, że się udało i przez to organizm mi wysyła błędne informacje a ja się rozczarowuje.

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda0048 wrote:
    ja się boję, że ta wiara to właśnie mnie zablokuje. Bo od poronienia co miesiąc wierzę, że się udało i przez to organizm mi wysyła błędne informacje a ja się rozczarowuje.


    wiem dokładnie jak ciężko jest wyluzować i o tym nie myśleć... mam nadzieję, że z czasem samo przyjdzie to uczucie luzu i spokoju i będziemy mogły powiedzieć sobie 'będzie jak będzie, no stress'

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz niby odpuszczam a wychodzi z tego ze podswiadomie to sie jescze bardziej nakrecam bo mysle soboe ze w takim odpuszczonym cyklu to juz powinno mi sie udac. Wtedy to zaszlam jak juz myslelismy octym by isc do kliniki i umowic sie na inseminacje badz in vitro. Wczesniej moj maz pracowal za granica jestesmy dosc mlodzi to az w sumie takiej wagi nie przywiazywalismy jakos to bylo tłumaczone najpierw bo moja prolaktyna potem bo nie trafiamy w odpowiednie dni jak przyjezdza. Ale teraz jest w domu odkad poronilam. I sie chyba blokujemy bo do lekarza na inseminacje to jeszcze jest za wczesnie.

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • kaasik Koleżanka
    Postów: 143 14

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana nie ma słów, ktore mogłyby cię pocieszyć.
    Bardzo mi przykro, sama mam dwa aniołki.....

    Aniołek [*] 12.2015 8tc
    Córeczka [*] 09.2016 10tc
    IO, hashi, niedobór VitD
‹‹ 979 980 981 982 983 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ