X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...
Odpowiedz

Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...

Oceń ten wątek:
  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dzisiaj trochę byłam na nogach i przed chwilą poczułam, że coś mi mokro w majtkach a tu dwie spore plamki beżowe. Wzięłam papier aby sprawdzić i a tam śluz wodnisty podbarwiony na lekko różowo... :-(
    kobieto nie przejmuj się tak tyle!
    dopiero jak będzie rzeczywiście czerwone do zapylaj na IP !!

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaniayarn wrote:
    AAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
    21,8 mlU/ml - 3 tydz. ciąży!!!!!! :D :D :D
    Ile jesteś dni po owulacji i ile po terminie @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaniayarn wrote:
    kobieto nie przejmuj się tak tyle!
    dopiero jak będzie rzeczywiście czerwone do zapylaj na IP !!
    Ty byś się nie przejmowała?

  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ty byś się nie przejmowała?
    w sumie pewnie umierałabym z nerwów, ale po to tu jesteśmy, żeby odganiać złe myśli! Łatwo się mówi :* ale trzymam kciuki :**

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 17:16

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ile jesteś dni po owulacji i ile po terminie @?
    właśnie ciężko stwierdzić ile po owulacji.
    według moich odczuć (bólu jajnika i spadku i skoku temperatury) 22dpo
    według ovf 12 lub 8... bądź tu człowieku mądry
    a co do terminu @ to tak jak już mówiłam wcześniej, nie wiem, bo zawsze miałam nieregularne cykle + brałam dupka.
    ostatnią @ miałam 26 września.

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaniayarn wrote:
    w sumie pewnie umierałabym z nerwów, ale po to tu jesteśmy, żeby odganiać złe myśli! Łatwo się mówi :* ale trzymam kciuki :**
    Eh... :-( położyłam się i leżę. Na co mi było łażenie dzisiaj :-(

  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Eh... :-( położyłam się i leżę. Na co mi było łażenie dzisiaj :-(
    leż i odpoczywaj!
    najlepiej weź się za jakąś książkę, żeby nie myśleć! Ściskam mocno!!! :**

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dostałam bóli. Bylam u ginekologa, wszystko okej. Dla własnego spokoju kazał jechac do szpitala. Jedziemy najpierw na usg do przychodni.

    Trzymajcie kciuki za naszego maluszka...

    Umieram ze strachu.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Dziewczyny ja dostałam bóli. Bylam u ginekologa, wszystko okej. Dla własnego spokoju kazał jechac do szpitala. Jedziemy najpierw na usg do przychodni.

    Trzymajcie kciuki za naszego maluszka...

    Umieram ze strachu.
    Trzymaj się!!!! :-* <3
    Daj znać jak coś się dowiesz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaniayarn wrote:
    leż i odpoczywaj!
    najlepiej weź się za jakąś książkę, żeby nie myśleć! Ściskam mocno!!! :**
    Staram się ale stres opanował już całe moje ciało. Wiesz jak jest...

  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Dziewczyny ja dostałam bóli. Bylam u ginekologa, wszystko okej. Dla własnego spokoju kazał jechac do szpitala. Jedziemy najpierw na usg do przychodni.

    Trzymajcie kciuki za naszego maluszka...

    Umieram ze strachu.
    Kciuki trzymam i wieczorem się pomodlę za Was :*

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima wiem ze sie bardzo boisz !!! ja teżcjak zauważyłąm slus brązowy to mi nogi podcieło !!! wziełam większą dawkę lutki i poszłam leżec i rano już nie było śladu!!!!

    Do dziś sprawdzam papier toaletowy !!!

    Madzik a zażywasz magnez ? bo mi pomaga! mniej mnie pobolewa brzuch !! czasem nospe wezme

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna_d wrote:
    Prima wiem ze sie bardzo boisz !!! ja teżcjak zauważyłąm slus brązowy to mi nogi podcieło !!! wziełam większą dawkę lutki i poszłam leżec i rano już nie było śladu!!!!

    Do dziś sprawdzam papier toaletowy !!!

    Madzik a zażywasz magnez ? bo mi pomaga! mniej mnie pobolewa brzuch !! czasem nospe wezme
    W poniedziałek byłam na wizycie i też plamiłam to lekarz zlecił betę. I niby wynik ok. No ale wczoraj już było ok a dzisiaj znowu.
    Leżę. Zaaplikowałam sobie luteinę.

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu kochana trzymaj się

    Primka Ty też

    Dziewczyny myślami jestem z Wami... trzymam bardzo mocno kciuki.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyna moja nadzieja to wczorajsza beta. Zastanawiam się czy jej nie powtórzyć czy dać sobie spokój i oddać się losowi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 18:16

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz w domu. Lekarz, który robił USG nie zauważył potrzeby hospitalizacji. Mam brać nospę 3x2, rozkurczyć brzuch. No i leżeć. Gdyby nie ustępowało to dopiero na IP. To może być od zaparć i mam pic Laktulozę i dużo jogurtów zeby się wypróżniać częściej.

    Do tej pory sie trzęsę.. Nie mogę się uspokoić ;(

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Jestem juz w domu. Lekarz, który robił USG nie zauważył potrzeby hospitalizacji. Mam brać nospę 3x2, rozkurczyć brzuch. No i leżeć. Gdyby nie ustępowało to dopiero na IP. To może być od zaparć i mam pic Laktulozę i dużo jogurtów zeby się wypróżniać częściej.

    Do tej pory sie trzęsę.. Nie mogę się uspokoić ;(
    Madziu jak dobrze, że wróciłaś do domu! Dobrze, że nie położyli Cię w szpitalu.
    Rozumiem Twój strach. On jest nieodłączną częścią naszych dni :-(
    Bierz kochana tą no-spę i od teraz obie leżymy całe dnie w lóżku :-*

    Dzisiaj już nie myślę o plamieniu. Postaram się sobie to przetłumaczyć w ten sposób, że to normalne. Tak z mężem ustaliłam. I do końca tygodnia leżę w łóżku z chodzeniem tylko do WC albo jeść. I postaram się więcej spać. Jak nie mogę spać w nocy to będę spała w dzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się już kochana. Niech mąż zrobi Ci meliskę. Ja właśnie mojego poprosiłam żeby zaparzył.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny <3
    czytam Was od poczatku watku i wspieram kazda z Was najmocniej jak potrafie <3
    jestem w ciazy i strasznie sie boje tego czy ten kolejny raz bedzie Tym szczególnym dla nas razem!!!!!
    Ta ciaza jest dla nas wielkim zaskoczeniem bo byłam na monitoringu i nie było wg ginekologa owulacji a tutak szok. Zrobiłam sobie test z allegro aby go sprawdzic bo kiedys kupiłam kilka i pokazywały rózne dziwnosci a tutaj piekne 2 kreski i do tego w 22 dc szybko poszłam do apteki a tam jeszcze piekniejsze kreski.
    Jestem juz po 3 testach co kilka dni bety nie robie chyba,ze ginekolog zaleci za bardzo mnie ona stresuje a wiecej stresu nie jest mi na tym etapie potrzebne !!!
    Biore mnóstwo leków na wsparcie tej ciazy i czekam na wizyte na która najchetniej nie piszłabym ze strachu hyhy naprawde najlepiej przez cała ciaze nie szłabym aby tylko nie usłyszec tych strasznych słów co we wczesniejszych ciazach.
    Wiem jednak,ze mnie ona czeka i musze sie na nia przygotowac !!!
    Ovu przeniosło mi pamietnik i wykres na fioletowa strone i tam tez pisze ale na watkach nie udzielam sie i za bardzo nie chce bo to mnie potem jeszcze bardziej stresuje.
    Mam nadzieje,ze moge tutaj zagoscic ???!!!

    PrimaSort, Karo85 lubią tę wiadomość

  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witajcie dziewczyny <3
    czytam Was od poczatku watku i wspieram kazda z Was najmocniej jak potrafie <3
    jestem w ciazy i strasznie sie boje tego czy ten kolejny raz bedzie Tym szczególnym dla nas razem!!!!!
    Ta ciaza jest dla nas wielkim zaskoczeniem bo byłam na monitoringu i nie było wg ginekologa owulacji a tutak szok. Zrobiłam sobie test z allegro aby go sprawdzic bo kiedys kupiłam kilka i pokazywały rózne dziwnosci a tutaj piekne 2 kreski i do tego w 22 dc szybko poszłam do apteki a tam jeszcze piekniejsze kreski.
    Jestem juz po 3 testach co kilka dni bety nie robie chyba,ze ginekolog zaleci za bardzo mnie ona stresuje a wiecej stresu nie jest mi na tym etapie potrzebne !!!
    Biore mnóstwo leków na wsparcie tej ciazy i czekam na wizyte na która najchetniej nie piszłabym ze strachu hyhy naprawde najlepiej przez cała ciaze nie szłabym aby tylko nie usłyszec tych strasznych słów co we wczesniejszych ciazach.
    Wiem jednak,ze mnie ona czeka i musze sie na nia przygotowac !!!
    Ovu przeniosło mi pamietnik i wykres na fioletowa strone i tam tez pisze ale na watkach nie udzielam sie i za bardzo nie chce bo to mnie potem jeszcze bardziej stresuje.
    Mam nadzieje,ze moge tutaj zagoscic ???!!!
    Oczywiście, witamy i ściskamy :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ