Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...
Odpowiedz

Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...

Oceń ten wątek:
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 6 listopada 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Madzik jak brałaś ten Femibion? Raz dziennie rano czy wieczorem?
    Ja brałam przed snem ;-) ale chyba nie ma znaczenia kiedy będziesz łykać ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Ja brałam przed snem ;-) ale chyba nie ma znaczenia kiedy będziesz łykać ;-)
    Ok :-) ja od dziś też będę brała :-) Mąż już w drodze z witaminami i big burgerami

  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Żania co z tym wynikiem??
    kurde no nie ma i nie ma
    ale coś teraz się długo strona odświeża, więc może coś wrzucają :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaniayarn wrote:
    kurde no nie ma i nie ma
    ale coś teraz się długo strona odświeża, więc może coś wrzucają :)
    Czekamy

  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie sobie ciśnienie dźwignęłam...
    zgubiłam gdzieś kupon z lotka :P
    akurat taki, który mi pan kolega z pracy kupił..
    ah, niech żyje niezgrabność

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html

    Tu masz kalkulator przyrostu bety aby sprawdzić czy jest prawidłowy przyrost

  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html

    Tu masz kalkulator przyrostu bety aby sprawdzić czy jest prawidłowy przyrost
    niech się tylko pokaże wynik to zaraz liczę!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejciu... ostatnio był wynik 17:05... co oni tak dzisiaj w kulki lecą...

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zawsze sms przychodzi jak wyniki sa gotowe ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2015, 17:23

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzięłam telefon do ręki i gram, żeby zabić czas

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh, a co jak wyniki będą dopiero w poniedziałek...

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty :-) niemożliwe. Czasem to wszystko dłużej trwa, Primka ostatnio tez miała jakos później ;*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak są?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    No co Ty :-) niemożliwe. Czasem to wszystko dłużej trwa, Primka ostatnio tez miała jakos później ;*
    Tak tak

  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejejeje :P
    Primko. ja też dzisiaj mam jakiś częstomocz :P także witaj w klubie ;P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaniayarn wrote:
    jejejeje :P
    Primko. ja też dzisiaj mam jakiś częstomocz :P także witaj w klubie ;P
    Mi w ciąży nigdy nie dokuczal częstomocz;-)

    Franek sie obudził i salta robi ;-)

    Oglądacie "Moje 600 gramów szczęścia"? Ja uwielbiam ten program jak ratują maluszki i marzę o tym zeby mojego synka to nie spotkalo...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Mi w ciąży nigdy nie dokuczal częstomocz;-)

    Franek sie obudził i salta robi ;-)

    Oglądacie "Moje 600 gramów szczęścia"? Ja uwielbiam ten program jak ratują maluszki i marzę o tym zeby mojego synka to nie spotkalo...
    Ja czasami oglądam, ale strasznie się na nim wzruszam...

    Franuś <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kiedy te wyniki...??

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz razem z nóżkami ma ok. 28 cm ;-) juz nie mówię do niego "robaczek" ;D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Juz razem z nóżkami ma ok. 28 cm ;-) juz nie mówię do niego "robaczek" ;D
    Duży <3

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ