X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...
Odpowiedz

Ciąża po kilku poronieniach. Jak przezwyciężyć strach...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahah mam nadzieje,ze dobrze normalnie juz nie wiem jak sie modlic aby stał sie dalszy cud :D ale mdłosci mi sie nasilaja chociaz mysle,ze to dodatkowo przez luteine ale tez mam wrazliwosc na zapachy no i zaczeły bolec mnie piersi oraz pobolewa mnie podbrzusze w pachwinach.
    a wizyta za połtora tygodnia w poniedziałek!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Dawno się nie odzywałam.

    W środę wieczorem przyjechalam do mamy i w nocy zaczelam krwawic ze skrzepami. Od razu do szpitala. Leze w szpitalu. W nocy zrobili mi usg i ciaza nie poronila sie. Dostalam kroplowke i leki.
    Tu maja bardzo slaby sprzet. Na ich USG nie bylo nawet widac zarodka a co dopiero serca... powiedzieli ze ciaza za mala o tydzien i ze ten drugi pecherzyk to nie pecherzyk tylko krwiak. Poza tym nawet nie chcieli zobaczyc mojej teczki z badaniami i na co choruje nie wiedza...
    Jak powiedzialam im jakie leki biore to kazali je odstawic. Powiedzieli tez ze serce zarodka jak juz udalo im sie znalezc zarodek.... ze serce bije za wolno. Wkurzylam sie i zadzwonilam do mojego ginekologa bo w koncu bylam u niego na wizycie dwa dni temu wieczorem.
    No bo nie mozliwe zeby ciaza w ciagu 30 godzin sie zmniejszyla. Przecież 40 godzin wcześniej byłam u swojego ginekologa i było ok. A moj ginekolog na to ze pod zadnym pozorem nie wolno mi odstawiac tych lekow ktore biore bo z moja historia musze je brac. Ze zarodek ma prawidlowe wymiary i ze to dobrze ze jest widoczne tetno plodu bo to dobrze rokuje. Normalnie tetno pojawia sie jakos w polowie 7 lub na poczatku 8 tygodnia a u mnie 6 tygodni i 1 dzien i juz tetno. Poza tym tetno powiedzial ze bardzo ladne.
    Co do drugiego pecherzyka to powiedzial ze to nie jest zaden krwiak bo krwiak nie jest otoczony kosmowka wiec jest to pecherzyk poza tym w nim bylo cialko zolte... Jedynie moze na ta chwile tak byc ze ten jeden pecherzyk sie roni. Wiec leze w szpitalu,biore swoje leki a jak czegos chce sie dowiedziec to nie pytam tych na oddziale tylko dzwonie do swojego lekarza.

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Witajcie! Dawno się nie odzywałam.

    W środę wieczorem przyjechalam do mamy i w nocy zaczelam krwawic ze skrzepami. Od razu do szpitala. Leze w szpitalu. W nocy zrobili mi usg i ciaza nie poronila sie. Dostalam kroplowke i leki.
    Tu maja bardzo slaby sprzet. Na ich USG nie bylo nawet widac zarodka a co dopiero serca... powiedzieli ze ciaza za mala o tydzien i ze ten drugi pecherzyk to nie pecherzyk tylko krwiak. Poza tym nawet nie chcieli zobaczyc mojej teczki z badaniami i na co choruje nie wiedza...
    Jak powiedzialam im jakie leki biore to kazali je odstawic. Powiedzieli tez ze serce zarodka jak juz udalo im sie znalezc zarodek.... ze serce bije za wolno. Wkurzylam sie i zadzwonilam do mojego ginekologa bo w koncu bylam u niego na wizycie dwa dni temu wieczorem.
    No bo nie mozliwe zeby ciaza w ciagu 30 godzin sie zmniejszyla. Przecież 40 godzin wcześniej byłam u swojego ginekologa i było ok. A moj ginekolog na to ze pod zadnym pozorem nie wolno mi odstawiac tych lekow ktore biore bo z moja historia musze je brac. Ze zarodek ma prawidlowe wymiary i ze to dobrze ze jest widoczne tetno plodu bo to dobrze rokuje. Normalnie tetno pojawia sie jakos w polowie 7 lub na poczatku 8 tygodnia a u mnie 6 tygodni i 1 dzien i juz tetno. Poza tym tetno powiedzial ze bardzo ladne.
    Co do drugiego pecherzyka to powiedzial ze to nie jest zaden krwiak bo krwiak nie jest otoczony kosmowka wiec jest to pecherzyk poza tym w nim bylo cialko zolte... Jedynie moze na ta chwile tak byc ze ten jeden pecherzyk sie roni. Wiec leze w szpitalu,biore swoje leki a jak czegos chce sie dowiedziec to nie pytam tych na oddziale tylko dzwonie do swojego lekarza.
    W szpitalu się wydaje ze specjaliści sa a tu takie cos... Czyli najprawdopodobniej zostanie tylko jeden zarodek? Ja tez miałam tętno juz 6t0d.

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama przyniosła mi tablet do szpitala. Dopiero teraz mogłam do Was naisać. Zaraz Was nadrobię...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    W szpitalu się wydaje ze specjaliści sa a tu takie cos... Czyli najprawdopodobniej zostanie tylko jeden zarodek? Ja tez miałam tętno juz 6t0d.
    Tak jeden. Jutro kolejne USG. Zobaczymy co wyjdzie. Dzisiaj 6 tygodni i 2 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Dziewczyny tam mi przykro... :(
    Ja dzisiaj obudziłam sie z wielką oprychą na ustach. Dobrze, ze mam przeciwciała na wirusa herpes. Jutro dla spokoju pójdę do rodzinnego bo przeziębienie mi nie mija :(
    Jak oprycha?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss wrote:
    U mnie też w tym cyklu nie urósł żaden pęcherzyk... mało tego, lekarz na 99% ocenił cykl na bezowulacyjny. A dzisiaj jestem 12dni po owulacji... i w ciąży. Także wszystko może się zdarzyć.
    Gratulacje!!! Który tydzień?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaniayarn wrote:
    Hej dziewczyny ;)
    U mnie wporzo :P
    Pęcherzyk 5 mm, 4t +2d tak jak bbf mi wyliczył ;)
    Kwas foliowy 5mg, dupek 2x1, clexane 40 i rośniemy ;)[/QUObbfa na co to clexane?

    Super wieści! !

  • Madzik90 Autorytet
    Postów: 824 709

    Wysłany: 13 listopada 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Jak oprycha?
    Opryszczkę mam na ustach. Bylam u lekarza, mam przeciwciała i dziecko jest bezpieczne.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    p655l6d8b2kubuqj.png
    Ur. 11.03.16, 4300g, 56cm ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik90 wrote:
    Opryszczkę mam na ustach. Bylam u lekarza, mam przeciwciała i dziecko jest bezpieczne.
    Dobrze :-)

  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Żaniayarn wrote:
    Hej dziewczyny ;)
    U mnie wporzo :P
    Pęcherzyk 5 mm, 4t +2d tak jak bbf mi wyliczył ;)
    Kwas foliowy 5mg, dupek 2x1, clexane 40 i rośniemy ;)[/QUObbfa na co to clexane?

    Super wieści! !
    Clexane to na problemy z krzepliwoscia krwi. Kiedyś wyszedł mi antykoagulant toczniowy ale przy dwóch kolejnych badaniach już go nie było. Także biorę to profilaktycznie. Dodatkowo Aptt wyszło mi minimalnie wyżej normy. Zastrzyki w brzuch, tak precyzujac ;)

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • Żaniayarn Ekspertka
    Postów: 220 114

    Wysłany: 13 listopada 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    Karo bardzo mi przykro :(

    Ja również nie mam dobrych wieści.... pęcherzyki nie urosły i nie mam szansy, że w tym cyklu będzie owulacja :( :( :(

    Kur................... wyć mi się chce :(
    Martynka. A próbowałaś może Inofolic? To taki naturalny wspomagacz owulacji. U mnie pani doktor w 10 dc nie widziała żadnego pęcherzyka wzrastającego, zaczęłam brać Inofolic i w tym samym cyklu zaszłam!
    Nie wiem czy w Twoim przypadku to coś da, ale może warto spróbować?

    ce2e463dcb.png
    23.10.2013 [*] kropeczka
    14.01.2015 [*] 23tc Lilunia <3
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 13 listopada 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i juz po badaniach genetycznych, wyniki za okolo 1,5miesiaca, zamiast profesora Zaremby przyjeła nas dr Dominiki Narowska, zrobila bardzo dobre wrazenie na nas, konsultacja u niej trwala rowno godzine, po konsultacji poszlismy na pobranie krwi,
    wyniki przyjda poczta wraz z zaleceniami od dr Narowskiej.

    badania u nas wykonane to mutacje genu mthfr, homocysteina, kwas foliowy, b12 i tsh, nie wiem czy o jakims nie zapomnialam

    Powiem szczerze, że dzis na Sobieskiego nie bylo kolejek nigdzie, wszedzie bylismy sami, w sekretariacie na 7pietrze, potem na 2pietrze i pod gabinetem dr, takze chyba pojedynczo przyjmuja na badania i konsultacje.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    No i juz po badaniach genetycznych, wyniki za okolo 1,5miesiaca, zamiast profesora Zaremby przyjeła nas dr Dominiki Narowska, zrobila bardzo dobre wrazenie na nas, konsultacja u niej trwala rowno godzine, po konsultacji poszlismy na pobranie krwi,
    wyniki przyjda poczta wraz z zaleceniami od dr Narowskiej.

    badania u nas wykonane to mutacje genu mthfr, homocysteina, kwas foliowy, b12 i tsh, nie wiem czy o jakims nie zapomnialam

    Powiem szczerze, że dzis na Sobieskiego nie bylo kolejek nigdzie, wszedzie bylismy sami, w sekretariacie na 7pietrze, potem na 2pietrze i pod gabinetem dr, takze chyba pojedynczo przyjmuja na badania i konsultacje.
    Pati a z jakiej miejscowość jesteś? Kiedy wyniki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima Sort Ty w Poznaniu lezysz?
    Wspieram CIe mocno i naprawde wierze,ze bedzie wszystko dobrze!!!! <3 <3 <3
    kochana a Ty bierzesz progesteron? przepraszam jezeli było juz to pytanie ale troche nas tu jest.

    Pati ufajmy,ze wyniki beda dobre a jezeli cos to takie aby móc CIebie wesprzec lekami!!!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 13 listopada 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primko kochana trzymaj się, wspieram Cię ciepłymi myślami... <3 <3 <3

    Żania piję cały czas inofolic... nie mam już siły, najpierw 3 poronienia, teraz nie mogę zajść już 5 miesiąc w ciążę :( wcześniej nie miałam problemu...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort,
    jestem z lubelszczyzny,
    wyniki mthfr za okolo poltora miesiaca, przyjda listem wraz z zaleceniami od dr,

    u mojego synka tętno bylo w 6t1dz, bedzie dobrze na pewno,
    trzymaj się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 19:04

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyniki niektorych badan oprocz mthfr juz mam,
    tylko homocysteine mam troche wyzsza bo 12,81 a najlepiej zeby byla do 10
    teraz tylko dlugie czekanie na wyniki

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    primka 3maj sie nie ufaj lekarzom, ufaj swojemu
    ja dzis dzwoniłam do Gdanska do kliniki genetycznej mamy wizyte na 5 stycznia, wiec czekamy a miedzy czasie dochodzimy do siebie

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Prima Sort Ty w Poznaniu lezysz?
    Wspieram CIe mocno i naprawde wierze,ze bedzie wszystko dobrze!!!! <3 <3 <3
    kochana a Ty bierzesz progesteron? przepraszam jezeli było juz to pytanie ale troche nas tu jest.

    Pati ufajmy,ze wyniki beda dobre a jezeli cos to takie aby móc CIebie wesprzec lekami!!!
    Nie w łódzkim. Ponad 220 km od domu :-(

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ