X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca ja testuje koło 16 maja. mnie od owulacji bolą piersi, pozatym zadnych objawów. też się nie nakręcam. na następny cykl zamawiam z allegro mieszankę nr 3 zioła ojca Grzegorza Sroki.

    kaarolaa musi się nam w końcu udać :)

    Effcia a co mówią lekarze?

    trzymam kciuki za Was wszystkie :*

  • gdynianka Debiutantka
    Postów: 8 11

    Wysłany: 6 maja 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicca mnie tez od wczoraj pobolewa podbrzusze a dzis juz tez jakby w kazdej chwili miala wystapic @ ale to dopiero 9.dpo czyzby taka krotka faza lutealna? :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdynianka to że pobolewa cię brzuch to może wskazywać na zbliżającą się @ ale również to objaw ciążowy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja własnie zaczynam nowe starania po drugim poronieniu zobaczymy co z tego wyjdzie. mam nadzieje ze juz 22 ta wredota nie przyjdzie :)

    trzymam kochane i za was kciuki...

    Karola trzymam kciuki ja już też zaczynam starania w tym miesiącu w tamtym się nie udało ale mam nadzieję że teraz się uda nadal będę pić zioła sroki i do tego zaczęłam brać wiesiołka zobaczymy trzymam za nas wszystkie kciuki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też zamówiłam mieszanke nr 3 sroki i zaczynam pic od nowego cyklu. chyba że już nie będzie takiej potrzeby :)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 6 maja 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dopiero 6 dpo a kuje w podbrzuszu , i takie uczucie pełności

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety każda z nas ma inaczej ale te objawy są podobne i na ciąże i na @ więc w sumie musimy cierpliwie czekać.

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 6 maja 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak masz rację ,w owu lub przed rozumiem ból ale nigdy tak nie miałam że cały czas pobolewa a przed @ to tak dwa dni , eh ja juz sobie wkręcam

    muszę się uspokoić ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Lena78 Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Aniołkowe Mamusie,
    Jestem tu NOWA, ale strasznie miło jest znaleźć się w gronie kobiet, które wiedzą, rozumieją, bo przeżyły to samo co ja. Straciłam moją kruszynkę 21 marca w 8tc. Serduszko przestało bić i niestety konieczne było łyżeczkowanie. Na wizycie kontrolnej mój gin powiedział, że po @ mogę się przytulać bez zabezpieczenia. O naszą Gabrysię* staraliśmy się 8 m-cy, dlatego pomyślałam sobie, że muszę zacząć starania jak najwcześniej. No i zgodnie z zaleceniem gina w kwietniu były staranka, a 15 maja będzie testowanko.
    Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i starające się.

    https://ovufriend.pl/graph/53db11b3cfc4b9dd60926b8c19bdfe43

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2013, 07:58

  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 7 maja 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca no powiem Ci, że zaciskam naprawdę mocno kciuki, bo ja miałam tak samo, że chwilę po owu zaczęło mnie boleć jak na @ i to czasem naprawdę mocno dokuczliwie. I bolało tak już do dnia spodziewanej @ :):) No a @ nie przyszła ;)

    zfxga33.png
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 7 maja 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    jak tam u was dziewczyny. jak idą starania?
    blueberry jak się czujesz? jesteś jedyna na tym wątku której się udało po stracie?

    a dziękuję czuję się bardzo dobrze :) Zaraz jadę do gin na wizytę :) Na tym wątku chyba tylko ja się udzielam ale dziewczyn po stracie, którym się udało jest dużo tylko na wątku ciążowym

    zfxga33.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 7 maja 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueberry czekamy na wiadomość :) ja mam takie dziwne bóle , nie sa one mocne , mam taki dyskomfort 2 dni przed owulką mielismy stosunek ,

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 7 maja 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie u mnie to też było takie uczucie dyskomfortu ale czasem takie bardzo mocno dokuczliwe. A i nie mam pojęcia czy to objaw ciąży i nawet nie wiem jak to opisać ale u mnie w prawym udzie tak tuż pod biodrem miałam non stop podczas siedzenia jakieś pulsowanie. Nie mam pojęcia co to było a minęło dopiero po terminie spodziewanej @ :)

    zfxga33.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blueberry trzymam kciuki za wizytę daj znać co i jak <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    też zamówiłam mieszanke nr 3 sroki i zaczynam pic od nowego cyklu. chyba że już nie będzie takiej potrzeby :)

    mam nadzieje że nie będziesz musiała kochana <3

    gosia89 lubi tę wiadomość

  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 7 maja 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nic ciekawego, ja tak chodzę co dwa tygodnie do ginekologa, po recepty i zwolnienia do pracy. No wiadomo jakieś tam badania krwi i moczu też są, ale najważniejsze czyli usg dopiero za miesiąc :(

    zfxga33.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry wrote:
    A nic ciekawego, ja tak chodzę co dwa tygodnie do ginekologa, po recepty i zwolnienia do pracy. No wiadomo jakieś tam badania krwi i moczu też są, ale najważniejsze czyli usg dopiero za miesiąc :(

    kochana ale to już 9 tc wiec już prawie z górki trzymam z moim M za Was kciuki bardzo mocno <3

  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 7 maja 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze na pewno już za mną :) Już duphaston powolutku będę zmniejszać, przez najbliższy tydzień będę brać o jedną tabletkę mniej niż do tej pory i tak co tydzień o tabletkę sukcesywnie do zera :) A zapomniałam o najważniejszym, dzisiaj miałam mega stres i tą wizytę zapamiętam na długo. Mój mąż został niesłusznie oskarżony o puknięcie auta na parkingu. Pani z okna widziała jak walnął i w ogóle nie było dyskusji z nią pomimo, że mieliśmy trzech świadków, że nie dotknęliśmy jej auta!! Od razu zadzwoniła po policję. Heh ja na górze w kolejce z gulem w gardle a on biedny na dole z upartą kobietą. Jeden świadek się zmył, ale dwóch pozostałych zostało i po pół godzinie czekania na policję przetłumaczyli jej, że nie było takiego zdarzenia, które ona sobie wymyśliła. Najśmieszniejsze było to, że na aucie nie miała śladu żeby coś się stało, ona po prostu chciała awantury i tyle. Położna bała się mi ciśnienie zmierzyć, bo serducho waliło mi jak oszalałe. Później co chwilę wychodziła do mnie na korytarz zapytać czy dobrze się czuję. Historia skończyła się tak, że mąż jej powiedział, że to ja się najbardziej denerwuję, a jestem w trzeciej ciąży, bo dwie poroniłam. I kobieta odpuściła sobie. Powiedziała, że faktycznie z góry to wyglądało inaczej i przyszła nawet do mnie przeprosić. Ehhh :) Co za dzień :)

    Miriam, gosia89 lubią tę wiadomość

    zfxga33.png
  • Perełka Autorytet
    Postów: 920 1058

    Wysłany: 7 maja 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już też zaczęłam starania...boję się, że jak zacznie się czas testowania albo czekania na @, to znów zacznie się cały ten koszmar...i strach:(

    3jvzzbmhcbd62wxk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Blueberry Ty mi się nie stresuj jakąś szurniętą babą tylko dbaj o Siebie i Maleństwo ! hmm a chyba jej się głupio zrobiło i przynajmniej przeprosiła <3 trzymaj się kochana <3

    gosia89 lubi tę wiadomość

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ