X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak miriam ma rację :) dobrze, że babka przeprosiła i wszystko dobrze się skończyło. blueberry miesiąc szybko zleci :)

  • gdynianka Debiutantka
    Postów: 8 11

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam w 6. tc i niestety miałam łyżeczkowanie - macica nie chciała się sama oczyścić. Po zabiegu lekarze powiedzieli mi że w 1. cyklu po łyżeczkowaniu ciąża jest zabroniona bo i tak się nie utrzyma, w 2. cyklu raczej się nie powinno ale gdyby się przytrafiło to już nic się nie powinno stać a od 3. cyklu na luzie próbować. Nie chciało nam się w to wierzyć ale jak poszłam na kontrolę do poradni K i inny lekarz potwierdził że od 3. cyklu mamy startować to postanowiliśmy na luzie bez stresu spróbować i..... udało się dziś zrobiłam beta HCG i jest dodatnie oby tym razem udało się utrzymać tą ciążę

    gosia89, juicca, kaarolaa, Aga lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje moja droga :* dajesz mi nadzieje :)

  • Lena78 Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdynianka wrote:
    Ja poroniłam w 6. tc i niestety miałam łyżeczkowanie - macica nie chciała się sama oczyścić. Po zabiegu lekarze powiedzieli mi że w 1. cyklu po łyżeczkowaniu ciąża jest zabroniona bo i tak się nie utrzyma, w 2. cyklu raczej się nie powinno ale gdyby się przytrafiło to już nic się nie powinno stać a od 3. cyklu na luzie próbować. Nie chciało nam się w to wierzyć ale jak poszłam na kontrolę do poradni K i inny lekarz potwierdził że od 3. cyklu mamy startować to postanowiliśmy na luzie bez stresu spróbować i..... udało się dziś zrobiłam beta HCG i jest dodatnie oby tym razem udało się utrzymać tą ciążę

    Gratuluję!!! takie informacje to balsam na nasze zbolałe serca

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 11 maja 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dobrze czyta się takie historie. Bo to nadzieja dla nas wszystkich. Mi lekarz po poronieniu (z łyżeczkowaniem) powiedział, że powinniśmy odczekać trochę, standardowo zaleca się wg niego 3 m-ce, ale tak naprawdę wszystko zależy od tego jak u danej kobiety wszystko po tym zdarzeniu wraca do normy tam w środku no i czy psychicznie czuje się gotowa.
    Ja miałam robione kontrolne usg i w moim przypadku po 5 czy 6 tygodniach po łyżeczkowaniu i miesiączce mogliśmy już starać się o kolejną ciążę.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 13 maja 2013, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja również straciłam swoje maleństwo w styczniu w w 6-7 tygodniu miałam zabieg.od tego cyklu staramy się o maleństwo ale bez żadnej presji,chociaż mam nadzieje że długo nie będziemy musieli czekać. w 1 ciąży udało sie po 4 miesiącach.pozdrawiam

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy kochana ja teraz czekam na testowanie jestem po 2 poronieniach pierwsze z łyzeczkowaniem drugie na szczescie samo sie wszystko wyczysciło. ogolnie czekam na maluszka juz 2 lata, ale nie poddaje sie, tobie zycze udanego cyklu :)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa a gdzie twój wykresik?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie prowadze wykresu nie mierze temperatury, jeden cykl to robiłam ale temperatura strasznie mi skacze i nic mi to nie daje, jade po prostu na zywioł :) co ma byc to bedzie...teraz czekam do 22 moze sie udało moze nie. musze poczekac te 9 dni i mniej wiecej bede wiedział czy sie cieszyc czy probowac znow...

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no można i tak :) ja się dowiem w tym tygodniu czy się udało :) trzymam kciuki za Ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja za ciebie :) beda II kreseczki :)

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 13 maja 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola to trzymam mocno kciuki u mnie w przyszłym tyg 25 spodziewana miesiaczka mam nadzieje że jej nie będzie, my też na żywioł idziemy nigdy nie prowadziłam tych całych wykresów

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja prowadzę i w tym miesiącu jakoś dziwny jest ;/ głupieje już ale mam nadzieję że nam się uda w tym miesiącu <3

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo powiem szczerze ze to jest lepsze niz stresy zwiazane z całym tym wykresem i temperatura. moze dobre to jest dla tych, ktore maja nieregularne cykle. ja mam dobrze bo co 26 dni a raz na kilka miesiecy trafi sie 28. wiem kiedy jest owulacja bo bardzo kłuje mnie ktorys bok. testow tez nie robie za szybko tylko czekam do @ albo lepiej dla pewnosci 2 dni dłuzej.
    madzia123 ja tez trzymam mocno kciuki za ciebie, mi zostalo jeszcze 9 dni...

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana trzymam kciuki ja jestem dopiero 12 dniu cyklu wiec jeszcze trochę ale mam ogromną nadzieje :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 13 maja 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby tak ale z 2 strony chciało by się wiedzieć od razu ja i bez wykresu się stresuje.wiem że jak zobaczę 2 kreski to na początku zamiast szczęścia będzie wielki strach.na to jak ciążą sie rozwija często nie mamy niestety wpływuale mam nadzieje że każda z nas niedługo przeżyje 9 fantastycznych miesiecy z mdłościami sennościa zgagą itp;p

    kaarolaa, Miriam, Matylda36, Perełka lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Kochana trzymam kciuki ja jestem dopiero 12 dniu cyklu wiec jeszcze trochę ale mam ogromną nadzieje :)

    ja tez trzymam kciuki za ciebie kochana :) to było juz przytulanko czy jeszcze nie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    no niby tak ale z 2 strony chciało by się wiedzieć od razu ja i bez wykresu się stresuje.wiem że jak zobaczę 2 kreski to na początku zamiast szczęścia będzie wielki strach.na to jak ciążą sie rozwija często nie mamy niestety wpływuale mam nadzieje że każda z nas niedługo przeżyje 9 fantastycznych miesiecy z mdłościami sennościa zgagą itp;p

    ja tak miałam bo bałam sie ze sytuacja sie powtorzy i niestety sie powtorzyła, nawet rodzice nic nie wiedza ze poroniłam o nie chcialam zeby przechodzili jeszcze raz to samo co 2 lata temu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Miriam wrote:
    Kochana trzymam kciuki ja jestem dopiero 12 dniu cyklu wiec jeszcze trochę ale mam ogromną nadzieje :)

    ja tez trzymam kciuki za ciebie kochana :) to było juz przytulanko czy jeszcze nie ?

    było było :) i nawet tak jak mi owu wyskoczyło na wykresie 9 tego też było ale ja nie wierze że owulka była 2 dni po @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kaarolaa wrote:
    Miriam wrote:
    Kochana trzymam kciuki ja jestem dopiero 12 dniu cyklu wiec jeszcze trochę ale mam ogromną nadzieje :)

    ja tez trzymam kciuki za ciebie kochana :) to było juz przytulanko czy jeszcze nie ?

    było było :) i nawet tak jak mi owu wyskoczyło na wykresie 9 tego też było ale ja nie wierze że owulka była 2 dni po @

    a ilu dniowe masz cykle?

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ