X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myslałam że nie będe myslała o tym a tu odliczam dni wiem że przed okresem nie ma co robić.ale gin narobił mi nadzieii bo przy uzg mówił że ładne endometrium itd że owulacja w sobote i na dowidzenia powiedział:zapraszam za 2 tygodnie w ciąży:):):) i jakaś nadzieja we mnie wstąpiła że urodzę na pewno zdrowe dzieciątko w niedługim czasie a aniołek będze nad nami czuwał.ateraz uciekam cos dobrego na obiad wyczarowac

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja tez czekam na testowanie, a tak to na pierwsza ciaze czekałam tylko 1 cykl bo w drugim juz saszlam. a teraz zajelo mi to az 17 miesiecy, masakra. mam nadzieje ze na kolejna ciaze nie bede musiała tyle czekac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa ja sobie też zadaje pytanie. na pierwszą ciąże czekałam 16 miesięcy to ile teraz będę czekać? oby nie długo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam taka nadzieje bo nie dam rady walczyc kolejne 17 miesiecy, jestem juz po 2 poronieniach i nie mam własnego dziecka. chociaz mam zaledwie 23 lata jakos trudno mi uwierzyc, ze szybko doczekam sie maluszka...

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaa dasz rade dzieciątko przyjdzie;)jedni czekając krócej inni dłużej moja kuzynka czekała 4 lata!!!! i jest śliczna dziewczynka jesteś młodziutka jeszcze będziesz miała nie jedno dzieciątko

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem jak to jest u mnie siostra zaliczyła wpadke po 2 miesiacach i teraz ma slicznego chlopczyka, ktory ma pol roku. a tak to nie znam nikogo kto stara sie tak długo jak ja albo dluzej i dlatego jest mi tak ciezko. jeszcze te dwie straty to juz w ogole serce boli :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa ale zobacz ile nas tu jest starających się. wiem jak się czujesz rozumiem cię. jesteśmy z tobą :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak troche zle to napisałam. chodziło mi o kobietki z mojej najblizszej okolicy lub rodziny. dobrze ze mam was bo czytajac te fora widze ze cuda sie zdarzaja, niektore maja jakies problemy ze zdrowiem i zachodza takze nie ma co sie nad soba uzalac, bedzie dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze napewno :) w sumie to starasz się tak długo jak ja. też miewam gorsze dni , nie mam już siły ale przechodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogolnie całego starania to juz ponad 2 lata, ale od 1 poronienia 17 miesiecy. bedzie dobrze, obie w koncu bedziemy sie cieszyły maluszkami.

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 14 maja 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiesz bo tak na prawde to nie ma się czym chwalić a pewnie sporo kobiet które znasz miało lub ma problem. niestety coraz więcej u mnie też wokół same wpadki pełno dzieci ale w końcu będzie taki dzień..a mnie zaczyna boleć dół brzucha ciekawe na co..

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia mnie już w dole brzucha boli chyba 4 dni. normalnie wczesniej to przed @ mnie nie bolał tylko w dniu @ więc to dla mnie nowość.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale i tempkę masz ładną wiec trzymam kciuki za fasolkę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Miriam tak naprawdę to dziś miałam spadek tempki... jeśli jutro znowu spadnie to chyba już cykl stracony.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja trzymam kciuki żeby podskoczyła bo tak naprawdę jest taka jak ta dwa dni temu <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2013, 17:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) już bym chciała jutro rano, a najlepiej żeby już piątek był to już bym wiedziała czy się udało :)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 14 maja 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te oczekiwania. Trzymam za Was kciuki kochane, za piękne fasolki :) A sama też czekam z niecierpliwością na kolejne usg, które będzie dopiero w czerwcu :(

    zfxga33.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kochana a jak ty się czujesz powiedz mi tu szybko <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blueberry wrote:
    Ach te oczekiwania. Trzymam za Was kciuki kochane, za piękne fasolki :) A sama też czekam z niecierpliwością na kolejne usg, które będzie dopiero w czerwcu :(

    witaj blueberry :) widze ze to juz 10 tydzien leci, super :) szybko ten czas do czerwca minie zobaczysz :) a jak tak w ogole sie czujesz? masz jakies dolegliwosci ciazowe?

  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 14 maja 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się w końcu dobrze, mdłości minęły i w końcu mogę jeść normalnie :) Mam nadzieję, że dzidzia też dobrze się czuje i rośnie zdrowo. Chciałabym zobaczyć na usg czy wszystko ok, ale termin dopiero w czerwcu. Gdyby chociaż brzuszek już urósł, to bym była spokojniejsza, a tak nie wiem co tam w środku się dzieje chlip

    Miriam lubi tę wiadomość

    zfxga33.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ