Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • czarna_ma Ekspertka

Wysłany: 11 marca 2015, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Ja też

Aleksandra mozesz Ty dac wiruska ciążowego, bo nie wiem co jest grane...;/tnie sie dziadostwo ;/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 20:41

Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 marca 2015, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    właśnie to ogarnęłam :D wygodna sprawa :D
    No to jest mega wygodne i przede wszystkim bez zwiechy :)

tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 marca 2015, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zaopserwowałam u siebie śluz wodnisty pierwszy raz w tym cyklu. Jest go dużo :) to chyba potwierdzenie zbliżającej się owulacji :)
    I cały czas mnie mdłi od wczoraj

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 20:53

Bree lubi tę wiadomość

• tysiaa93 Autorytet

Wysłany: 11 marca 2015, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Dziś zaopserwowałam u siebie śluz wodnisty pierwszy raz w tym cyklu. Jest go dużo :) to chyba potwierdzenie zbliżającej się owulacji :)
    I cały czas mnie mdłi od wczoraj
    też myślę, że to potwierdzenie zbliżającej się owulacji :) mnie ostatnio mdliło cały dzien, ale to dlatego, że najadłam się na noc za dużo słodyczy :D

Bree lubi tę wiadomość

0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • kierzynka Autorytet

Wysłany: 11 marca 2015, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra masz objawy owulki; )

qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet

Wysłany: 11 marca 2015, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    I może to zabrzmi nieczule ale skoro wiedziałam, ze moje dziecko nie żyje to chciałam się go jak najszybciej "pozbyć" z brzucha. ;/
    Czułam dokładnie to samo

qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • tysiaa93 Autorytet

Wysłany: 11 marca 2015, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    aż zazdroszczę! ale tak pozytywniee :D

kierzynka, Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 marca 2015, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Tak? A to nie wiedziałam

kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 marca 2015, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Czułam dokładnie to samo
    Ja też...

Bree lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 marca 2015, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Aleksandra mozesz Ty dac wiruska ciążowego, bo nie wiem co jest grane...;/tnie sie dziadostwo ;/
    Jaki fajny awatarek :)
    A Ty kiedy poroniłaś?
    Miałaś zabieg?

Bree lubi tę wiadomość

• czarna_ma Ekspertka

Wysłany: 11 marca 2015, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście nie miałam zabiegu,ale bez tego byl to straszny dla mnie dzień...31.12.14 wstałam rano kiedy narzeczony szedł do pracy zrobiłam mu śniadanie i poszłam do łazienki, z uśmiechem wyszłam i powiedziałam ze chyba dostałam @, bo miałam strasznie nieregularne, czasami i 4 miesiące a czasami 2 miesiące nie było @, wiec wybrałam sie do Gin zeby to zbadac,nic mnie nie bolało zupełnie wstałam rano zadowolona oprócz burczenia w brzuchu nic mi nie przeszkadzało,lekarz który mnie prowadził stwierdził po USG,ze poroniłam w 7tc, byl to najgorszy sylwek w moim zyciu wiec taka załamana wyszłam od lekarza i z płaczem pieszo doszłam do szpitala... gdzie mnie przyjęli i stwierdzili,ze to 10tc.. :( poleżałam mial byc zabieg, ale ze bylo to samoistne poronienie poleżałam do nowego roku i wróciłam do domu...Leżałam sama nikogo nie chcialam widziec,teraz zmienilam lekarza i dala mi zielone swiatelko ;) OJJ chyba sie za bardzo rozpisalam ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 marca 2015, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Na szczęście nie miałam zabiegu,ale bez tego byl to straszny dla mnie dzień...31.12.14 wstałam rano kiedy narzeczony szedł do pracy zrobiłam mu śniadanie i poszłam do łazienki, z uśmiechem wyszłam i powiedziałam ze chyba dostałam @, bo miałam strasznie nieregularne, czasami i 4 miesiące a czasami 2 miesiące nie było @, wiec wybrałam sie do Gin zeby to zbadac,nic mnie nie bolało zupełnie wstałam rano zadowolona oprócz burczenia w brzuchu nic mi nie przeszkadzało,lekarz który mnie prowadził stwierdził po USG,ze poroniłam w 7tc, byl to najgorszy sylwek w moim zyciu wiec taka załamana wyszłam od lekarza i z płaczem pieszo doszłam do szpitala... gdzie mnie przyjęli i stwierdzili,ze to 10tc.. :( poleżałam mial byc zabieg, ale ze bylo to samoistne poronienie poleżałam do nowego roku i wróciłam do domu...Leżałam sama nikogo nie chcialam widziec,teraz zmienilam lekarza i dala mi zielone swiatelko ;) OJJ chyba sie za bardzo rozpisalam ;)
    I już działacie w temacie dzidziusia? :)
    Jeśli można wiedzieć to od kiedy się staracie kochana?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 22:06

czarna_ma, Bree lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 marca 2015, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    aż zazdroszczę! ale tak pozytywniee :D
    Tysiaa działasz już?

Bree lubi tę wiadomość

• czarna_ma Ekspertka

Wysłany: 11 marca 2015, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, czesciowo wiem ze nigdy nie zapomne o moim malenstwie ktore bylo pod moim serduszkiem, ale chcialabym zeby Bozia jak najszybciej mi je oddala z powrotem, wiec dzialamy co bedzie to bedzie ;)chociaz zrobilam wszystkie badania ktore wyszly pozytywnie i wiec wierze ze bedzie dobrze i dzialamy ;), pewnie, staramy sie tak po raz drugi od 14lutego ;) zaraz po [email protected] po poronieniu ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 22:12

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 marca 2015, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Tak, czesciowo wiem ze nigdy nie zapomne o moim malenstwie ktore bylo pod moim serduszkiem, ale chcialabym zeby Bozia jak najszybciej mi je oddala spowrotem, wiec dzialamy co bedzie to bedzie ;)chociaz zrobilam wszystkie badania ktore wyszly pozytywnie i wiec wierze ze bedzie dobrze i dzialamy ;), pewnie, staramy sie tam poraz drugi od 14lutego ;) zaraz po [email protected] po poronieniu ;)
    Ja teraz jestem po pierwszej @ od poronienia i jak widzisz starania intensywne
    Troszkę przerażają mnie opinie że jak za szybko się zajdzie to źle

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 22:13

unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

• czarna_ma Ekspertka

Wysłany: 11 marca 2015, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiesz co , tez martwiłam sie tymi opiniami, ale jak zrobiłam wszystkie badania i wyszły Pozytywnie tak teraz tylko działam ;) przeważnie 3 miesiące sa takie regenerujące, najważniejsza jest psychika;) heh ja nawet 3ech miesiecy nie odczekałam :D chociaż jest trzeci i czekam czy beda II;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 22:57

Bree lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 marca 2015, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Kochana wiesz co , tez martwiłam sie tymi opiniami, ale jak zrobiłam wszystkie badania i wyszły Pozytywnie tak teraz tylko działam ;) przeważnie 3 miesiące sa takie regenerujące, najważniejsza jest psychika;) heh ja nawet 3ech miesiecy nie odczekałam :D chociaż jest trzeci i czekam ;)
    No u mnie drugi mija i nie czekam :p

unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

• Viktoria Koleżanka

Wysłany: 11 marca 2015, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_ma a jakie badania robiłaś?

• czarna_ma Ekspertka

Wysłany: 11 marca 2015, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli wiesz,ze dasz rade i jesteś nastawiona bojowo to tylko działaj;) Trzeba gimnastykować tych naszych Panów :P

Aleksandra1988, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 marca 2015, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Jeżeli wiesz,ze dasz rade i jesteś nastawiona bojowo to tylko działaj;) Trzeba gimnastykować tych naszych Panów :P
    Racja !!! Mój już od zeszłego czwartku trenuje :p aż mnie wszystko boli :p

czarna_ma, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego