X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Ja też


    Aleksandra mozesz Ty dac wiruska ciążowego, bo nie wiem co jest grane...;/tnie sie dziadostwo ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 20:41

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    właśnie to ogarnęłam :D wygodna sprawa :D
    No to jest mega wygodne i przede wszystkim bez zwiechy :)

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zaopserwowałam u siebie śluz wodnisty pierwszy raz w tym cyklu. Jest go dużo :) to chyba potwierdzenie zbliżającej się owulacji :)
    I cały czas mnie mdłi od wczoraj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 20:53

    Bree lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Dziś zaopserwowałam u siebie śluz wodnisty pierwszy raz w tym cyklu. Jest go dużo :) to chyba potwierdzenie zbliżającej się owulacji :)
    I cały czas mnie mdłi od wczoraj
    też myślę, że to potwierdzenie zbliżającej się owulacji :) mnie ostatnio mdliło cały dzien, ale to dlatego, że najadłam się na noc za dużo słodyczy :D

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra masz objawy owulki; )

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    I może to zabrzmi nieczule ale skoro wiedziałam, ze moje dziecko nie żyje to chciałam się go jak najszybciej "pozbyć" z brzucha. ;/
    Czułam dokładnie to samo

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Aleksandra masz objawy owulki; )
    aż zazdroszczę! ale tak pozytywniee :D

    kierzynka, Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Aleksandra masz objawy owulki; )
    Tak? A to nie wiedziałam

    kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Czułam dokładnie to samo
    Ja też...

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Aleksandra mozesz Ty dac wiruska ciążowego, bo nie wiem co jest grane...;/tnie sie dziadostwo ;/
    Jaki fajny awatarek :)
    A Ty kiedy poroniłaś?
    Miałaś zabieg?

    Bree lubi tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście nie miałam zabiegu,ale bez tego byl to straszny dla mnie dzień...31.12.14 wstałam rano kiedy narzeczony szedł do pracy zrobiłam mu śniadanie i poszłam do łazienki, z uśmiechem wyszłam i powiedziałam ze chyba dostałam @, bo miałam strasznie nieregularne, czasami i 4 miesiące a czasami 2 miesiące nie było @, wiec wybrałam sie do Gin zeby to zbadac,nic mnie nie bolało zupełnie wstałam rano zadowolona oprócz burczenia w brzuchu nic mi nie przeszkadzało,lekarz który mnie prowadził stwierdził po USG,ze poroniłam w 7tc, byl to najgorszy sylwek w moim zyciu wiec taka załamana wyszłam od lekarza i z płaczem pieszo doszłam do szpitala... gdzie mnie przyjęli i stwierdzili,ze to 10tc.. :( poleżałam mial byc zabieg, ale ze bylo to samoistne poronienie poleżałam do nowego roku i wróciłam do domu...Leżałam sama nikogo nie chcialam widziec,teraz zmienilam lekarza i dala mi zielone swiatelko ;) OJJ chyba sie za bardzo rozpisalam ;)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Na szczęście nie miałam zabiegu,ale bez tego byl to straszny dla mnie dzień...31.12.14 wstałam rano kiedy narzeczony szedł do pracy zrobiłam mu śniadanie i poszłam do łazienki, z uśmiechem wyszłam i powiedziałam ze chyba dostałam @, bo miałam strasznie nieregularne, czasami i 4 miesiące a czasami 2 miesiące nie było @, wiec wybrałam sie do Gin zeby to zbadac,nic mnie nie bolało zupełnie wstałam rano zadowolona oprócz burczenia w brzuchu nic mi nie przeszkadzało,lekarz który mnie prowadził stwierdził po USG,ze poroniłam w 7tc, byl to najgorszy sylwek w moim zyciu wiec taka załamana wyszłam od lekarza i z płaczem pieszo doszłam do szpitala... gdzie mnie przyjęli i stwierdzili,ze to 10tc.. :( poleżałam mial byc zabieg, ale ze bylo to samoistne poronienie poleżałam do nowego roku i wróciłam do domu...Leżałam sama nikogo nie chcialam widziec,teraz zmienilam lekarza i dala mi zielone swiatelko ;) OJJ chyba sie za bardzo rozpisalam ;)
    I już działacie w temacie dzidziusia? :)
    Jeśli można wiedzieć to od kiedy się staracie kochana?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 22:06

    czarna_ma, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    aż zazdroszczę! ale tak pozytywniee :D
    Tysiaa działasz już?

    Bree lubi tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, czesciowo wiem ze nigdy nie zapomne o moim malenstwie ktore bylo pod moim serduszkiem, ale chcialabym zeby Bozia jak najszybciej mi je oddala z powrotem, wiec dzialamy co bedzie to bedzie ;)chociaz zrobilam wszystkie badania ktore wyszly pozytywnie i wiec wierze ze bedzie dobrze i dzialamy ;), pewnie, staramy sie tak po raz drugi od 14lutego ;) zaraz po pierwszej@ po poronieniu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 22:12

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Tak, czesciowo wiem ze nigdy nie zapomne o moim malenstwie ktore bylo pod moim serduszkiem, ale chcialabym zeby Bozia jak najszybciej mi je oddala spowrotem, wiec dzialamy co bedzie to bedzie ;)chociaz zrobilam wszystkie badania ktore wyszly pozytywnie i wiec wierze ze bedzie dobrze i dzialamy ;), pewnie, staramy sie tam poraz drugi od 14lutego ;) zaraz po pierwszej@ po poronieniu ;)
    Ja teraz jestem po pierwszej @ od poronienia i jak widzisz starania intensywne
    Troszkę przerażają mnie opinie że jak za szybko się zajdzie to źle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 22:13

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiesz co , tez martwiłam sie tymi opiniami, ale jak zrobiłam wszystkie badania i wyszły Pozytywnie tak teraz tylko działam ;) przeważnie 3 miesiące sa takie regenerujące, najważniejsza jest psychika;) heh ja nawet 3ech miesiecy nie odczekałam :D chociaż jest trzeci i czekam czy beda II;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 22:57

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Kochana wiesz co , tez martwiłam sie tymi opiniami, ale jak zrobiłam wszystkie badania i wyszły Pozytywnie tak teraz tylko działam ;) przeważnie 3 miesiące sa takie regenerujące, najważniejsza jest psychika;) heh ja nawet 3ech miesiecy nie odczekałam :D chociaż jest trzeci i czekam ;)
    No u mnie drugi mija i nie czekam :p

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • Viktoria Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_ma a jakie badania robiłaś?

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli wiesz,ze dasz rade i jesteś nastawiona bojowo to tylko działaj;) Trzeba gimnastykować tych naszych Panów :P

    Aleksandra1988, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Jeżeli wiesz,ze dasz rade i jesteś nastawiona bojowo to tylko działaj;) Trzeba gimnastykować tych naszych Panów :P
    Racja !!! Mój już od zeszłego czwartku trenuje :p aż mnie wszystko boli :p

    czarna_ma, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ