X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany ale napisalyscie duzo, prawie jak na fioletowej stronie :D
    Juz sie zabieram do czytania :D

    Czarna_ma no niezle jak @ Ci sie spoznia to ja bym juz nie wytrzymala i testy by szly w ruch....

    Tysia 93 ja mieszkam w UK a tu wiekszosc rzeczy sie zostawia dla "matki natury" np kobieton w ciazy nikt nie podaje zadnych
    lekow na podtrzymanie ciazy, nawet jakbys blagala lekarza na kolanach...
    Oni uwazaja ze co ma byc to bedzie a leki nic na to nie pomoga...

    Aleksandra1988 Wlasnie czytam ze jestes juz po erotycznej przygodzie z mezem...moglabys rozwinac temat?
    Bo tak jakos sie wkrecilam :D <zarcik> :D

    Kochane jak czytam o tych Waszych objawach ovulki to Wam zazdroszcze bo mi sie wtedy nic nie dzieje
    po czym moglabym ja poznac :P U mnie ten proces przebiega niemal bezobjawowo :P

    Aleksandra 1988 jak to wlasnie jest z tymi opiniami ze jak sie za szybko zajdzie po poronieniu to zle?
    Bo ja tez czytalam ze jak sie zajdzie po poronieniu do 6 miesiecy to dobrze bo organizm jeszcze "pamieta"
    poprzednia ciaze i lepiej wobec tego "wspolpracuje" z fasolka...

    czarna_ma moge zapytac jakie badania robilas po poronieniu? Ja jade do lekarza w sobote to podpowiedz
    mi cos to zapytam o to samo :) No i nie wiem czy 12 dni po poronieniu to nie za wczesnie na badania?

    monika89 :D Co co Greya to ja chyba wole ksiazkowa wersje bo sobie wszystko po swojemu wyobrazilam, film widzialam na necie i kiwalam
    glowa z politowaniem, no ale ja jestem hardcorem :D Tak w ogole dzieki za wiadomosc, odpisze jak sie zbiore, dzisiaj mam ciezki dzien :/

    Unadarcy czasami ciezko wszystko tak zaplanowac "od linijki" W najblizszym cyklu sie przylozysz wg swoich potrzeb, tego cyklu co byl
    moze troche szkoda ale lepiej zainwestowac sile o pozytywne fluidy w ten co sie zbliza, niz oplakiwac ten co juz byl!
    Glowa do gory, moze wszytkie razem zafasolkujemy w jednym miesiacu? to by dopiero bylo :D
    Dobra wiem, nie chcecie na mnie tyle czekac bo ja dopiero bede zaczynac :D







    unadarcy, Aleksandra1988, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • karolajna91 Przyjaciółka
    Postów: 117 159

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    U mnie progress... dostałam w końcu okres :) więc czekam aż się skończy, potem testuję dni płodne i działam :D

    Bree, kierzynka, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    SYNUŚ!! <3
    zi13dqk3uzbpjrh2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    No coś tam działam :D Wczoraj wieczorem coś mnie kłuło i przed chwilą tam samo. Dziwne bo to trochę wcześnie...
    Może owulacja szaleje

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoljna91 fajnie :) jak cos idzie do przodu to dodaje energii bo takie czekanie to strasznie wyczerpujace jest... czy jest tu jeszcze jakas kobietka ktora jest bezposrednio po poronieniu i czeka na pierwszy okres czy ja sama jestem? :P

    Moja tempka spowrotem wskoczyla na swoj wysoki tor i wykres mam jak od linijki... prosta krecha jak pas startowy na lotnisku... tempke pod pacha tez mam podwyzszona... pomiedzy 36,7 a 37,0... wkurza mnie to :(

    dzisiaj bede miec ciezki dzien... jade pochowac nasza fasolke :(

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój kot oszalał... łazi za mną i koniecznie chce sie bawić, stara się zwrócić na siebie moją uwagę wskakując na szafkę z kwiatami czy gryząc folie.. wariat ;)

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robię porządki i znalazłam fotkę mojego maluszka ;) jest świetna bo fajnie wszystko widać ;) popatrzcie sobie ;)

    cba40c4e65de301cmed.jpg

    Bree, unadarcy, monika_89, Aleksandra1988, tysiaa93, Lilka lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobasek cudny <3 kierzynka ja czytalam kiedys ze koty sie tak bardziej lasza do kobiet ktore sa zafasolkowane :)

    kierzynka, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh nieee u mnie to nie możliwe ;)

    Bree, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoja droga ciekawe co taki kot wtedy czuje :)

    kierzynka, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie nie wiem ;) może jakieś hormony wyczuwa ;)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Witam Was serdecznie!
    Lecicie jak burza!
    Załuje że nie robiłam testów ovu, poleciałam w tym cyklu na czuja, bo poprzednio w pierwszym cyklu starań mi się udało... śluz niby badałam, ale i tak czuje że zaprzepaściłam ten cykl... :/ a czemu tak myśle?
    Przedwczoraj zakupiłam sikacze i nie byłabym sobą gdybym dzisiaj rano nie zrobiła. Ani cienia cienia nawet po godzinie nie ma.... i teraz nie wiem jak do tego podejść, nie wiem kiedy dokładnie miałam ovu... licze, kombinuje, przypominam sobie, nic sobie nie zapisałam.... oj zła jestem na siebie. Widze jak Aleksandra1988 poważnie podchodzi do sprawy a ja? Szczęściu trzeba pomóc, full spontan to nie teraz i nie w takiej poważniej sprawie.
    Powtórze test, niby wyliczyłam że 15 marca ma przyjść @.... ale przecież te 2 okresy po poronieniu przychodziły różnie... rozjechały mi się, to skąd wiem że ten akurat 15 marca ma swój termin?
    Dałam ciała po całej linii... nawet jak by mi się nie udało, to miałabym jakieś twarde wnioski z obserwacji cyklu, a tak będę mieć po tym tylko negatywny test ciązowy.
    Dobra koniec użalania się nad sobą...

    czarna_ma kiedy testujesz? Życzę tłustych II kreseczek!!
    To prawda, że po poronieniu cykle mogą być rozregulowane, szczególnie te pierwsze 3.
    Ale zrób test 15 marca i zobaczymy :)
    Głowa do góry i oby nie były już potrzebne Tobie testy owulacyjne :)

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolajna91 wrote:
    Cześć Dziewczyny :)
    U mnie progress... dostałam w końcu okres :) więc czekam aż się skończy, potem testuję dni płodne i działam :D
    o TAK !!!
    I testy owulacyjne kup sobie :)
    One pomagają. Ja dzięki nim zaszłam w ciążę

    unadarcy, karolajna91, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    karoljna91 fajnie :) jak cos idzie do przodu to dodaje energii bo takie czekanie to strasznie wyczerpujace jest... czy jest tu jeszcze jakas kobietka ktora jest bezposrednio po poronieniu i czeka na pierwszy okres czy ja sama jestem? :P

    Moja tempka spowrotem wskoczyla na swoj wysoki tor i wykres mam jak od linijki... prosta krecha jak pas startowy na lotnisku... tempke pod pacha tez mam podwyzszona... pomiedzy 36,7 a 37,0... wkurza mnie to :(

    dzisiaj bede miec ciezki dzien... jade pochowac nasza fasolke :(
    Bree trzymaj się kochana !!!
    To, że pochowacie fasolkę tylko pomoże Wam duchowo i poczujesz ulgę... Takie symboliczne pożegnanie... Uwierz mi

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    robię porządki i znalazłam fotkę mojego maluszka ;) jest świetna bo fajnie wszystko widać ;) popatrzcie sobie ;)

    cba40c4e65de301cmed.jpg
    Aż łzy mi popłynęły...
    Ja czasami też oglądam zdjęcia mojego dzieciątka, ale moje było mniejsze bo mimo, że dowiedziałam się o obumarłej ciąży jak miałam skończone 11 tygodni, to serce przestało bić według usg w 8-9

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • karolajna91 Przyjaciółka
    Postów: 117 159

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    o TAK !!!
    I testy owulacyjne kup sobie :)
    One pomagają. Ja dzięki nim zaszłam w ciążę
    Mam kupione :) Zobaczymy czy zadziałają :D

    Aleksandra1988, unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

    SYNUŚ!! <3
    zi13dqk3uzbpjrh2.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Może owulacja szaleje
    Możliwe :) Ale zobaczymy, jakoś się za bardzo nie nastawiam na ten cykl bo starań nie ma za dużo, mój facet za dużo pracuje ;/ Chyba, że będę miała niespodziankę :D Ale jak już pisałam nie nastawiam się za bardzo :)

    Aleksandra1988, unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    robię porządki i znalazłam fotkę mojego maluszka ;) jest świetna bo fajnie wszystko widać ;) popatrzcie sobie ;)

    cba40c4e65de301cmed.jpg
    Cudowny widok... Już niedługo nazbieramy kolekcję takich zdjęć, bo przecież niedługo musimy zostać "zafasolkowane" :D

    kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    karoljna91 fajnie :) jak cos idzie do przodu to dodaje energii bo takie czekanie to strasznie wyczerpujace jest... czy jest tu jeszcze jakas kobietka ktora jest bezposrednio po poronieniu i czeka na pierwszy okres czy ja sama jestem? :P

    Moja tempka spowrotem wskoczyla na swoj wysoki tor i wykres mam jak od linijki... prosta krecha jak pas startowy na lotnisku... tempke pod pacha tez mam podwyzszona... pomiedzy 36,7 a 37,0... wkurza mnie to :(

    dzisiaj bede miec ciezki dzien... jade pochowac nasza fasolke :(
    To naprawdę będziesz miała ciężki dzień... Ale przynajmniej pożegnasz się z maleństwem. Ja do tej pory żałuję, że nie zabrałam maleństwa ze sobą i że nie mam małego grobka. Ale wtedy w szpitalu o tym nie myślałam i chciałam jak najszybciej o wszystkim zapomnieć. Mogę tylko rozmawiać z Aniołkiem w górze :)

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Możliwe :) Ale zobaczymy, jakoś się za bardzo nie nastawiam na ten cykl bo starań nie ma za dużo, mój facet za dużo pracuje ;/ Chyba, że będę miała niespodziankę :D Ale jak już pisałam nie nastawiam się za bardzo :)
    Bez gadania mi tu !!! (w pozytywnym znaczeniu)
    Uda się i już !!!
    I kobietki więcej się starać :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Bez gadania mi tu !!! (w pozytywnym znaczeniu)
    Uda się i już !!!
    I kobietki więcej się starać :)
    Jest szansa 50 na 50 więc się okaże :D

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ