X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój maluszek został w szpitalu i będzie pochowany razem z innymi w grobie dziecka nienarodzonego na cmentarzu który akurat jest 10 minut drogi ode mnie ;) jeszcze mam dostać informacje kiedy to sie odbedzie więc pewnie pójdę ;)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Mój maluszek został w szpitalu i będzie pochowany razem z innymi w grobie dziecka nienarodzonego na cmentarzu który akurat jest 10 minut drogi ode mnie ;) jeszcze mam dostać informacje kiedy to sie odbedzie więc pewnie pójdę ;)
    Mój też w ten sposób został pochowany

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie jajniki bolą...
    Ledwo chodzę

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja zapewne ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie robiłaś dzis test?;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Mój też w ten sposób został pochowany
    Czyli dałam ciała, że się na to nie zdecydowałam :(

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Ale mnie jajniki bolą...
    Ledwo chodzę
    Mam dobre przeczucia co do twojego cyklu :)

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Czyli dałam ciała, że się na to nie zdecydowałam :(
    Mój też pochowany został przez szpital z innymi dziećmi :*

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze jest to, że jutro popołudniu przyjeżdża moja mama a my jeszcze do soboty z sobotą wyłącznie mamy zaplanowane staranka :)
    Mama mieszka ponad 200 km od nas

    No nic jutro mąż będzie musiał odpuścić sobie nadgodziny w pracy i wrócić z godzinkę wcześniej abyśmy zdążyli szybko wskoczyć do łóżka zanim pojedziemy po mamę na dworzec :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 13:29

    unadarcy, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie było tak:
    w 7 tyg ciąży byłam na pierwszym USG, diagnoza albo późna ovulacja albo puste jajo, duphaston i przyjść za 7 dni i zrobić 2 x bete żeby było widać przyrost
    bete zrobiłam, 1 - 7028, 2 - 7068, już wiedziałam że nic z tego, nie spodziewałam się tylko że w tydzień czasu powstanie zarodek, wg USG 6 tydzień, pulsu nie słyszałam, z perspektywy czasu na szczęście nie słyszałam.

    Badania histpat "resztki doczesnej", więc podejrzewam że ciążę musiałam nadzywczajniej przed łyżeczkowaniem spuścić w toalecie... no niestety i tak się zdarza

    Jedyne czego się trzymam, to słów moja Gina, że szczęście w nieszczęściu że się zarodek pojawił.... to zmniejsza ryzyko zaśniadu i jeszcze kilku chorób... więc będzie łatwiej.

    Amen

    Bree dzielna babka jesteś, dzisiaj domkniesz ten rozdział, a w sobotę po usg otworzysz kolejny, wierzę że lepszy...

    Aleksandra1988 dziękuję Ci że mimo braku cienia cienia na teście, Ty wierzysz w moją płodność, może i ja znowu uwierze... w końcu może ovu była poźniej, więc cykl też się wydłuży i jeszcze "zaskoczy" :) nadzieja umiera ostatnia!!
    A Ty działaj, działaj bo te bóle to dobre znaki ;)

    kierzynka - śliczna fotka Twojego Dzidzi [*]

    tysiaa93 spokojnie, może wystarczy na II kreski :)


    tysiaa93, Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki bo najważniejsze to miec wiarę w to że sie uda ;) jak Wy nie wierzycie w swoje szczęście to ja w to wierzę a jak ja nie wierzę w moje to wy w nie wierzycie wiec jakby nie było wiara jest ;)

    tysiaa93, Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Najlepsze jest to, że jutro popołudniu przyjeżdża moja mama a my jeszcze do soboty z sobotą wyłącznie mamy zaplanowane staranka :)
    Mama mieszka ponad 200 km od nas

    No nic jutro mąż będzie musiał odpuścić sobie nadgodziny w pracy i wrócić z godzinkę wcześniej abyśmy zdążyli szybko wskoczyć do łóżka zanim pojedziemy po mamę na dworzec :)
    Aleksandra a mieszkacie w kawalerce czy w wiekszym mieszkanku? bo jak macie wieksze to seksik po cichu też jest fajny ;)

    tysiaa93, Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo :) każda ma prawo mieć gorsze dni a forum jest od tego, żeby się wzajemnie motywować i dawać sobie kopy w dupę! :D

    u mnie popołudniowe <3 zaliczone :D co jakiś czas mnie coś tam niby kuje ale nie mam pojęcia kiedy ta owulacja ma być. przed poronieniem @ miałam zawsze 21, po poronieniu @ dostałam 24 a ostatnio 26 więc ciężko coś z tego wyliczyć. :P stawiam na przypadkowe szczęście :D

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Aleksandra a mieszkacie w kawalerce czy w wiekszym mieszkanku? bo jak macie wieksze to seksik po cichu też jest fajny ;)
    Nie no 60 metrów kwadratowych :P
    Mama się jeszcze zastanawia, bo zapytała jak tam nasze sprawy i jej powiedziała, że testy owulacyjne wreszcie wyszły pozytywne i od wczoraj działamy intensywnie...
    W sumie może lepiej niech przyjedzie w przyszły weekend, bo ja już będę po owulacji

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    wiadomo :) każda ma prawo mieć gorsze dni a forum jest od tego, żeby się wzajemnie motywować i dawać sobie kopy w dupę! :D

    u mnie popołudniowe <3 zaliczone :D co jakiś czas mnie coś tam niby kuje ale nie mam pojęcia kiedy ta owulacja ma być. przed poronieniem @ miałam zawsze 21, po poronieniu @ dostałam 24 a ostatnio 26 więc ciężko coś z tego wyliczyć. :P stawiam na przypadkowe szczęście :D
    Działaj, działaj :)

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 a tak z innej beczki... oglądasz "na dobre i na złe" ? Tam jest taka stażystka, Ola ma na imię... a ten kot z Twojego avatarka ma jej oczy... normalnie za każdym razem jak na niego spojrzę kojarzy mi się z tą aktorką...:D

    Bree lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy ale masz skojarzenia ;)

    Aleksandra Twoja mama wie że sie staracie to juz inna sprawa ;)

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy nie oglądam tego serialu :D ale dokładnie, dobre masz skojarzenia :D a kotek jest prześliczny <3

    Aleksandra to masz spore mieszkanko, i skoro twoja mama wie, że się staracie to nawet nie ma żadnego skrępowania :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 15:55

    unadarcy, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj... Zapomniałabym wstawić zdjęcie mojego dzisiejszego testu owulacyjnego :)

    Wynik pozytywny :)

    http://s2.postimg.org/j5ipyh8qx/100_3627.jpg

    Invision-Board-France-163.gif

    unadarcy, tysiaa93, Lilka, monika_89, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Nie no 60 metrów kwadratowych :P
    Mama się jeszcze zastanawia, bo zapytała jak tam nasze sprawy i jej powiedziała, że testy owulacyjne wreszcie wyszły pozytywne i od wczoraj działamy intensywnie...
    W sumie może lepiej niech przyjedzie w przyszły weekend, bo ja już będę po owulacji

    Zazdroszczę kontaktu z mamą. Mimo, że moja się cieszyła jak powiedziałam jej o ciąży, to jednak przez gardło by mi nie przeszły rozmowy o ovulacji :) Moje rozmowy z rodzicami dawsze prowadzimy z dystansem, dla mnie lepiej.. im mniej wiedzą, mniej się czepiają :P

    Aleksandra1988, Bree lubią tę wiadomość

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ