Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 17:46

    Bree lubi tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    no tak tyle że nie moje ;)

    04icon_rotfl.gif

    Wybacz Olka0blush2.gif

    Bree lubi tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Micia Autorytet
    Postów: 789 1107

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, Kochane jesteście. Nie dziękuję, żeby nie zapeszać ;).
    Do lekarza wybieram się dopiero 2.04.15r., żeby już coś więcej zobaczyć :). Dziś zrobiłam betę dla porównania po 48 godzinach, podwoiła swoją wartość więc wszystko wskazuje na to, że jest ok. Jeszcze w to nie wierzę to był 7 cykl starań już traciłam nadzieję, a jednak. W domu pozostała tylko mieszanka ziółek dr Ojca Sroki, ilość chyba na pół roku :D.

    Czekam teraz na Was Dziewczyny. Trzymam kciuki i ściskam mocno!

    Bree, papola, kierzynka, tysiaa93, nick nieaktualny, Szalona CZARNA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w4sqyx8djdwls2n9.png
    mhsvupjy8yin3yzi.png
    ur. 27.10.15r. godz. 12:50 Nasz Cud <3
    [*] 26.03.2014 - 9 tc
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ogarniam tego co mi sie dzieje... przestalam plamic od wczoraj i nagle ide do wc i na papierku widze zywo czerwona jasna krew... nie taka jak z okresu a taka jakbym sobie palca uciela ???? Co to ma byc??? prawie dzisiaj jak test ovu wyszedl pozytywnie??? Chyba nici z sadzenia fasoli :/

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micia super!!! Gtarulacje <3 Zdrowej i spokojnej ciazy :) aaaaaa.... i posiej nam tu troszke wiruskow :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • papola Ekspertka
    Postów: 159 310

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micia, gratulacje! 3mam kciuki! Teraz już wszystko będzie dobrze :) Dużo zdrowia i wzorowego rozwijania się ciąży!

    Bree, aż mnie ciarki przechodzą... skomplikowane to wszystko się robi po stracie, te plamienia, rozregulowane cykle... a miało być tak pięknie! Moim zdaniem jak tylko możesz, to działajcie, może akurat dobrze to wróży!

    Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [*] 03.2015 - Aniołek 9tc
    <3 01.2017 - Synek
    [*] 06.2019 - Córeczka 24tc(cc)
    <3 Listopad 2020
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree ja takie "atrakcje" miałam przez 5 miesięcy. Nie wiem co to było :/
    Kiedy idziesz na jakąś wizytę?

    Micia gratulacje!!! Rośnijcie zdrowo :)
    I proszę, ugłaskaj brzuchola ode mnie :)

    Bree, kierzynka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micia to świetna wiadomość ;) rozsiewaj nam u wiruski ;)

    Bree kurde od czego może być ta krew? Przecież miałaś usg i nic sie nie działo to może teraz masz taki objaw owulacji? ja nie wiem, co to sie może dziać.
    To tak właśnie jest że człowiek sie cieszy że juz oki i nagle cos burzy nam tą radość, ja miałam tak z infekcją, czułam jakąs taką bezradność i złość że mi sie takie rzeczy dzieją.

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey ja dopiero co bylam na wizycie kilka dni temu i sie ucieszylam bo gin powiedzial ze jest czysciutko i mozemy dzialac, nic tam wg niego nie zostalo wiec mowil ze nie musimy nawet czekac na pierwszya @ a tu masz, takie niespodzianki :/ Pol Anglii przejechalam zeby isc prywatnie do polskiego gina...

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Micia Autorytet
    Postów: 789 1107

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam jak najwięcej wirusków i wierzę w to mocno, że niedługo Wy się podzielicie dobrą nowiną <3
    Wiele stresów mnie kosztowały ostatnie dni, ale niestety po poronieniach to my już tak będziemy miały :(.
    Wiem przez co przechodzicie, każdy miesiąc nowa szansa i nadzieja. Pamiętajcie zajmijcie się czymś innym oderwijcie się od myśli "dzidziuś" a się uda ja tak miałam.
    Bree, a może ta krew to właśnie znak owulacji, ja tak kiedyś miałam. Nie ma co analizować tylko rzeczywiście działać.
    Monkey wrote:
    Micia gratulacje!!! Rośnijcie zdrowo :)
    I proszę, ugłaskaj brzuchola ode mnie :)
    Póki co ugłaskałam brzuszek, jak urośnie to wtedy brzuchol hehe :). Może w ten sposób przekaże wiruski :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 19:03

    Bree, kierzynka, papola, nick nieaktualny, Szalona CZARNA lubią tę wiadomość

    w4sqyx8djdwls2n9.png
    mhsvupjy8yin3yzi.png
    ur. 27.10.15r. godz. 12:50 Nasz Cud <3
    [*] 26.03.2014 - 9 tc
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka ja cos czuje ze dzisiaj zamiast <3 <3 <3 to sie napije whisky :P

    kierzynka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micia dzieki za wiruski <3
    Nie wiem skad ta krew i sie chyba nie dowiem :P

    A gdzie sie dzisiaj podziewa Aleksandra???

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    whisky i greyowanie sie nie wykluczają ;D

    Bree, Monkey, nick nieaktualny, monika_89 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha Kierzynka <3 co prawda to prawda :) wpadaj na drina :D

    kierzynka, Monkey lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe narazie mężu kupił piwko ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam nie pić alkoholu po owulacji. Łapię się już wszystkiego :/
    A też najchętniej łyknęłabym zimnego gina z tonikiem :/

    Bree lubi tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie żadnej owulacji nie ma i nie było więc piwko nie zaszkodzi ;)

    Monkey, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    u mnie żadnej owulacji nie ma i nie było więc piwko nie zaszkodzi ;)

    u mnie pewnie też nie było...

    Bree lubi tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stwierdziłam że nie będę siedziała i się zastanawiała czy owulacja jest czy będzie czy była bo mnie już to zaczęło denerwować że o tym myslalam ;) i tak czułam że pierwszy cykl będzie taki beznadziejny ;) zobaczymy kiedy będzie dokładnie @ - po ilu dniach i czy mi sie cykl zmienił czy nie ;)

    Bree, papola lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • papola Ekspertka
    Postów: 159 310

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my planujemy wrócić do czerwonego wina typu porto :P chociaż mi nie smakowało na początku, to później polubiłam ten smak i przy staraniach zawsze winko było :) aż się śmialiśmy, że w alkoholizm popadniemy, bo co drugi dzień działaliśmy!
    Ja tylko czekam na odbiór wyników 30 marca i idę do gina, mam nadzieję, że pomimo łyżeczkowania da nam zielone światło!

    Bree, Monkey, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kierzynka lubią tę wiadomość

    [*] 03.2015 - Aniołek 9tc
    <3 01.2017 - Synek
    [*] 06.2019 - Córeczka 24tc(cc)
    <3 Listopad 2020
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ