Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć że jest taki żel, ale ja też odpuszczam póki co, liczę że mój limit nieszczęść na najbliższy czas się skończył.
    A ja najbardziej lubię sprzątać kuchnię, tam widać efekty mojego wysiłku najbardziej!
    Mieszkam w bardzo słonecznym mieszkaniu, od rana do wieczora mam słońce i nie nawidzę sprzątać w dzień kiedy słońce świeci na niebie, bo wtedy widzę jak kurz się unosi i mimo że umyję podłogę to widzę jak osiada :( Brrrr, a ja z tych pedantycznych, więc po takim sprzataniu to przez 3 dni nie wychodze z łózka.... :)

    tysiaa93, czarna_ma, Bree, kierzynka lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Hehehe , a co masz za seriale??:) , ahhh dzis to relaks do oporu, az kregoslup bedzie bolal :D

    Nadrobiłam odcinek Hart of dixie i The walking dead :D Teraz zostały nasze rodzime barwy szczęścia :D

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    czarna_ma ja w ciazy nie mialam takiego lenia jak obecnie :D wtedy jeszcze bylo jakies wytlumaczenie a teraz? wstyd mi za siebie :D

    Szalona CZARNA pracuje w trasporcie i kontaktowala sie z bocianem w tej sprawie :)
    Reszta teraz w rekach (skrzydlach) bociana :D
    A jak nie - to trzeba bedzie isc z reklamacja na zagon kapusty :D


    AHH tam, taki malutki leniuszek to nie ma co sie wstydzic :D, chociaz ja tez jak siedze w domu nie pracuje to strasznie sie rozleniwilam, przytylam i wiecznie nie mam czasu bo gdzies ten czas mi ucieka :D, nie to co jak sie pracowalo i wszystko sie robilo od razu :P, a na
    tego bociana to naprawde trzeba złozyc reklamacje... :D, albo dac mu jakiegos dopalacza by sie ruszyl :D

    tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unadarcy ten twój pedantyzm by mi się przydał :D Najbardziej lubię sprzątać łazienkę bo uwielbiam potem zapach tego chloru, mogłabym tam siedzieć godzinę i go wąchać :D :D

    czarna_ma, Bree, nick nieaktualny, kierzynka lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Dobrze wiedzieć że jest taki żel, ale ja też odpuszczam póki co, liczę że mój limit nieszczęść na najbliższy czas się skończył.
    A ja najbardziej lubię sprzątać kuchnię, tam widać efekty mojego wysiłku najbardziej!
    Mieszkam w bardzo słonecznym mieszkaniu, od rana do wieczora mam słońce i nie nawidzę sprzątać w dzień kiedy słońce świeci na niebie, bo wtedy widzę jak kurz się unosi i mimo że umyję podłogę to widzę jak osiada :( Brrrr, a ja z tych pedantycznych, więc po takim sprzataniu to przez 3 dni nie wychodze z łózka.... :)


    Mam tak samo, najgorzej jak sprzatasz a ten kurz i tak sie unosi wrrr;// Slonce masakra nagrzewa cale mieszkanie az sie nie chce w nim siedziec :D

    tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Unadarcy ten twój pedantyzm by mi się przydał :D Najbardziej lubię sprzątać łazienkę bo uwielbiam potem zapach tego chloru, mogłabym tam siedzieć godzinę i go wąchać :D :D

    A ja lubię benzynkę i rozpuszczalnik... niuch niuuuch. Widzisz Tysia każdy relaksuje się na swój sposób :)

    tysiaa93, kierzynka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Mam tak samo, najgorzej jak sprzatasz a ten kurz i tak sie unosi wrrr;// Slonce masakra nagrzewa cale mieszkanie az sie nie chce w nim siedziec :D

    Czarna_ma ja nie jestem przez to w stanie nigdy powiedzieć, że w moim mieszkaniu jest czysto!

    czarna_ma, tysiaa93 lubią tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Unadarcy ten twój pedantyzm by mi się przydał :D Najbardziej lubię sprzątać łazienkę bo uwielbiam potem zapach tego chloru, mogłabym tam siedzieć godzinę i go wąchać :D :D



    A powiem taka ciekawostke, Mi lekarz jak poronilam pytal sie czy w ostatnim czasie remontowalam mieszkanie, lub czy sprzatałam jakies pomieszczenia z mocnym zapachem srodkow czystosci, wiec odp ze tak narzeczony malowal przedpokoj a ja standardowo sprzatalam, a on na to wie Pani co teraz jak Pani moze to przed ciaza i w trakcie ciazy zero remontow i sprzatania gdyz ta chemia strasznie moze wlasnie doprowadzic do poronienia...gdy wdychamy

    tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam jasna kuchnie (najjasniejsza czesc calego domu) bo jest okno w dachu :)
    Ale wole sprzatac lazienke :)

    Dobra biore dupe w troki i zmykam cos porobic :D

    bawcie sie dobrze misie pysie :3

    tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Czarna_ma ja nie jestem przez to w stanie nigdy powiedzieć, że w moim mieszkaniu jest czysto!


    Otóż to , witaj w klubie :)

    tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    A powiem taka ciekawostke, Mi lekarz jak poronilam pytal sie czy w ostatnim czasie remontowalam mieszkanie, lub czy sprzatałam jakies pomieszczenia z mocnym zapachem srodkow czystosci, wiec odp ze tak narzeczony malowal przedpokoj a ja standardowo sprzatalam, a on na to wie Pani co teraz jak Pani moze to przed ciaza i w trakcie ciazy zero remontow i sprzatania gdyz ta chemia strasznie moze wlasnie doprowadzic do poronienia...gdy wdychamy

    Tak o tym wiem, bo ginekolog też mi o tym mówił :) Jak byłam w ciąży to nie sprzątałam takimi rzeczami, ani remontów też nie było. Teraz czekam na @ i jak przyjdzie to będę mogła powdychać trochę chlorku :D

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    I ile Cie wyniosło z przesyłka ??:)
    Coś około 35 zł tylko 3 szt ale mi wystarczyły

    tysiaa93, Bree, Szalona CZARNA lubią tę wiadomość

  • czarna_ma Ekspertka
    Postów: 163 244

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem,ze tez w jakims tam stopniu wiedzialam, ale nie myslalam ze az tak bardzo to trzeba stosowac...
    Teraz moj jak juz o tym wie, to nic mi nie pozwala wdychac, masakra :S


    Ide tez dziewczynki cos wszamać, bo jeszcze od rana nic nie jadłam :D,

    do potem :) :*

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyśka przez Ciebie juz mi ochota minęła idę z mała na lody :)

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    Coś około 35 zł tylko 3 szt ale mi wystarczyły
    Najlepiej wydane 35 zł :)

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda08 wrote:
    Tyśka przez Ciebie juz mi ochota minęła idę z mała na lody :)

    Oj tam, oj tam, przynajmniej mała się ucieszy z lodów :D :D Smacznego :)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna_ma wrote:
    Ja powiem,ze tez w jakims tam stopniu wiedzialam, ale nie myslalam ze az tak bardzo to trzeba stosowac...
    Teraz moj jak juz o tym wie, to nic mi nie pozwala wdychac, masakra :S


    Ide tez dziewczynki cos wszamać, bo jeszcze od rana nic nie jadłam :D,

    do potem :) :*

    I bardzo dobrze, że tak o ciebie dba :) Tobie również życzę smacznego :)

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Oj tam, oj tam, przynajmniej mała się ucieszy z lodów :D :D Smacznego :)
    Pewnie że tak robota nie ucieknie a pogoda może się zepsuć buziaki zmykamy

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :)

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a więc kochane nie jest najlepiej :/

    Tsh 3,3 (0,27-4,2)
    Prl 17,27 (4,79-23,3)

    Znowu mi Tsh podskoczyło...

    Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ