Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej może i nie jest, ale nie jest przecież najgorzej! Kilka tabletek i tsh ładnie spadnie :)
    A na tej prolaktynie się w ogóle nie znam ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 13:22

    Monkey, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prolaktyna na szczęście spadła i jest w normie. Ostatnio było 35...
    a tsh też już było mniejsze a tu taki zonk...

    no nic, od jutra włączam euthyrox do swojej diety :)

    Bree, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    prolaktyna na szczęście spadła i jest w normie. Ostatnio było 35...
    a tsh też już było mniejsze a tu taki zonk...

    no nic, od jutra włączam euthyrox do swojej diety :)

    Fajnie, że prolaktyna dużo spadła a tsh nie jest aż tak strasznie wysokie, więcf szybko je zbijesz i będzie git :)

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam TSH 0,971 czy to nie za nisko?

    Mam guzy na tarczycy ale nie biore zadnych lekow bo podobno hormony mam w normie ale kompletnie sie na tym nie znam.

    Monkey, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Ja mam TSH 0,971 czy to nie za nisko?

    Mam guzy na tarczycy ale nie biore zadnych lekow bo podobno hormony mam w normie ale kompletnie sie na tym nie znam.

    Masz bardzo ładne tsh, miałam podobne jak byłam w ciąży i gin mówił, że jest w porządku ;)

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree myślę, że Twoje TSH jest superowe :)

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdziłam, miałam dokładnie 0,951.
    Teraz też powinnam sobie zbadać bo mogło się pozmieniać.

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia też piękne :)

    Musze jeszcze wyczyta czy takie tsh może zaburzać cykl... :)

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Tysia też piękne :)

    Musze jeszcze wyczyta czy takie tsh może zaburzać cykl... :)

    Na pewno twoje tsh nie zaburza cyklu bo jest w normie :)

    Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że po poronieniu tsh mogło się dużo zmienić?

    Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff to dobrze :) Dzieki Tysia :)
    mam za to inne rzeczy nie w normie:

    HAEMOGLOBIN (g/L) * 159 g/L norma 115 - 155
    HCT * 0.452 norma 0.33 - 0.45
    MCHC (g/L) * 352 g/L norma 300 - 350

    podobno to niegrozne ale ja sie nie znam :P

    Tak mysle zeby powtorzyc bo wyniki moga byc zafalszowane niedawnym poronieniem.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Na pewno twoje tsh nie zaburza cyklu bo jest w normie :)
    wolałabym, żeby tak było bo jak nie to znaczy, że jest jeszcze jakiś inny problem...

    nick nieaktualny, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Monkey :*
    Tysia ja mysle ze poronienie ma wplyw na nasze wyniki bo zachodza duze zmiany w organizmie dlatego mysle zeby powtorzyc badania za jakis czas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 13:40

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja idę jutro na badania krwi, z samego rańca, pewnie jutro nie, ale może w piątek będę miała wyniki to poddam Waszej analizie :)
    Bree masz bardzo ładne tsh :)
    A ja jutro jadę do mamy na cały dzień, albo będziemy miło spędzać czas na ogrodzie z kawką, albo będziemy się nawzajem podjadać - to zależy jakie poziomy hormonów będziemy miały jutro :)

    Bree, tysiaa93 lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    dzieki Monkey :*
    Tysia ja mysle ze poronienie ma wplyw na nasze wyniki bo zachodza duze zmiany w organizmie dlatego mysle zeby powtorzyc badania za jakis czas :)

    Racja, jak się w tym cyklu nie udało to też zbadam sobie tsh i prolaktynę :)

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unadarcy bede trzymac kciuki za Twoje wyniki :)
    ja sie troche boje tarczycy bo u mnie to rodzinny troszke problem :P
    ale skoro mowicie ze jest git to sie ciesze :)

    nick nieaktualny, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide dalej walic scieme w kuchni :) Upieke ciasto drozdzowe z jablkami i cynamonem i domowy chlebek pszenno zytni :)

    Wpadne pozniej poczytac co tu czarujecie :)

    nick nieaktualny, tysiaa93, Szalona CZARNA lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree masz niewiele przekroczone składniki morfologii, one się zmieniają z dnia na dzień, każda infekcja rzutuje odrazu na morfologię.
    Mi lekarz mówił że badania mofrologii po grypie mają dopiero sens po 3 miesiącach od zakończenia choroby. Wszystko jest git, nie ma powodów do zmartwień.

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uciekam do kuchni bo jestem w lesie z obiadem.
    Przyjdę z popołudniową kawką :D

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia ja miałam wczoraj robić prolaktyne, ale zaleglam w łózku. Ale tak na chłopski rozum sobie myśle, że po poronieniu może byłby sens ją badać, żeby ewentualnie wykluczyć składnik poronienia, ale teraz? Kiedy wszystko rozregulowane? Okresy nie takie, jakieś plamienia, dłuuuugie cykle. Monkey już trochę odczekała. Myślę że w naszej obecnej sytuacji wynik nie będzie rzeczowy.

    Monkey, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ