Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz..... dzięki Bree, nie wpadłam żeby na forum poszukać. No i by się zgadzało, że białe są po 8 mierzone dlatego są ignorowane... budzik chyba sobie będę nastawiać.

    Mój stwierdził, że to z Twojego zdjęcia to klasztor templariuszy ze złotą włócznią :)

    Bree we wszystkich ciązach miałas te same objawy, czy się rózniły?

    Bree, tysiaa93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wy macie ładne te wykresy, takie kolorowe, a ja? no ale mi nic nie dolega więc chyba powinnam się cieszyć?
    Ila czemu Cie plecy bolą? O i widzę spadek apetytu, chętnie zjem Twój obiad :)

    Ola_45, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:37

    nick nieaktualny, Bree, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unadarcy jakbys nie zwrocila uwagi na te kropki to ja bym nie zauwazyla ze sama na wykresie mam jedna inna :D i faktycznie to byla inna godzina no i zaczelam szukac co to i znalazlam :D

    Z tym klasztorem to dobre :D

    Co do objawow to:

    we wszystkich trzech pierwszym objawem byly bolace cyce ale przede wszystkim szczypiace bardzo swedzace suty. Mi to przypominalo uczucie jakby mnie ktos na mroz wystawil :D Tak jak uszy albo nos czy palce szczypia na zimnie :D

    W 2 donoszonych ciazach mialam cholerne mdlosci i wymioty, smaki ale nie mialam uczucia zimna i zmeczenia a w tej poronionej nie mialam mdlosci ani smakow za to bylam wiecznie zmeczona i bylo mi strasznie zimno...szczerze to jakos myslalam ze cos ze mna jest nie tak ze nie mam mdlosci ale lekarz uspokajal mnie ze kazda ciaza jest inna poza tym wiek...

    A w tej poronionej to nie mialam apetutu w ogole nie chcialo mi sie jesc tylko duzo pilam :) Pozniej tylko paczki mi zasamkowaly ale nie jakos do przesady :)



    nick nieaktualny, tysiaa93, Ola_45 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • fuksja Autorytet
    Postów: 299 884

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam nieśmiało.

    Aktualnie czekam na @. 5 marca trafiłam do szpitala, 7 marca miałam zabieg. Teraz, po trzech tygodniach dochodzę do siebie i najchętniej jak najszybciej wróciłabym do starań... Ale niestety - mam czekać na @, a wizytę u lekarza mam 17 kwietnia. Mam wrażenie, że czas specjalnie zwolnił...

    Dziewczyny, przekopałam forum i w sumie nie znalazłam odpowiedzi... dlaczego właściwie zaleca się odczekanie trzech cykli przed następnymi staraniami?

    tysiaa93, nick nieaktualny, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3.02.2016 - Mateuszek już jest z nami <3

    7.03.2015 [*] 6 tydzień

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:37

    tysiaa93, nick nieaktualny, Bree, fuksja, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć fuksja, w trakcie zabiegu łyżeczkują macicę, "zdzierają" endometrium, które potrzebne jest do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej. Jak jest cienkie to nawet jak doszło do zapłodnienia, komórka nie zagnieździ się i zostanie wydalona z okresem. 3 miesiące to niby taki czas na odbudowanie endometrium i okiełznanie burzy hormonalnej, która panuje w organizmie kobiety po poronieniu.

    tysiaa93, Bree, fuksja, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widziałyście ten kalendarz dni płodnych? Nie wiem na ile prawdziwy, ale uwzględnia płeć dziecka. http://t-time.pl/dni-plodne?fertilex=true

    Piwo na mecz przygotowane? :)

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozbeczałam się jak baba! i to nie pierwszy raz.... podsyłam linka
    https://www.youtube.com/watch?v=LwV2ZZdP3X4

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kobietki ;) ja siedzę przy winku ;) mniammm ;)

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Rozbeczałam się jak baba! i to nie pierwszy raz.... podsyłam linka
    https://www.youtube.com/watch?v=LwV2ZZdP3X4

    Też się popłakałam :( Wyczerpałam limit łez na najbliższy miesiąc.

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Też się popłakałam :( Wyczerpałam limit łez na najbliższy miesiąc.

    Tysiaczka tuuuule :*

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Tysiaczka tuuuule :*

    <3 <3 <3

    Jutro będzie lepiej :)

    nick nieaktualny, Bree, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Ale Wy macie ładne te wykresy, takie kolorowe, a ja? no ale mi nic nie dolega więc chyba powinnam się cieszyć?
    Ila czemu Cie plecy bolą? O i widzę spadek apetytu, chętnie zjem Twój obiad :)


    Jeszcze bedziesz miala piekny i kolorowy, zakonczony zielonym kropasem :D

    tysiaa93, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fuksja wrote:
    Dołączam nieśmiało.

    Aktualnie czekam na @. 5 marca trafiłam do szpitala, 7 marca miałam zabieg. Teraz, po trzech tygodniach dochodzę do siebie i najchętniej jak najszybciej wróciłabym do starań... Ale niestety - mam czekać na @, a wizytę u lekarza mam 17 kwietnia. Mam wrażenie, że czas specjalnie zwolnił...

    Dziewczyny, przekopałam forum i w sumie nie znalazłam odpowiedzi... dlaczego właściwie zaleca się odczekanie trzech cykli przed następnymi staraniami?


    Moim zdaniem 3 m-ce to dyktuja statystyki a tak naprawde jest to indywidualna sprawa, jednej kobiecie moze sie wszystko szybciej zagoic innej nie... srednio sie przyjelo 3 m-ce i tym lekarze sie sugeruja.

    tysiaa93, nick nieaktualny, fuksja, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynka Ty winko a ja warke strong tradycyjnie :D
    Unadarcy ja nawet takich filmow nie ogladam - za miekka jestem :P

    Ja mam dzisiaj spiacy dzien, nawet w aucie zasnelam, w dodatku znowu mam stan podgoraczkowy :/

    nick nieaktualny, tysiaa93, kierzynka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree a ja Harnasia sączę...
    Kierzynka a Ty kiedy testujesz? Bo widze że termin @ Ci się zbliża, Bree już się dogrzewa farelkami, Ola45 jakieś zachcianki na lody od grycana ma, a jak sprawa u Ciebie he?

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja nie testuję tylko na @ czekam bo pewność mam 100% ze z tego cyklu ciąży nie będzie ;) zastanawiam się tylko czy przyjdzie w terminie czy nie bo wolałabym żeby nic się nie zmieniło ;)

    nick nieaktualny, tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • fuksja Autorytet
    Postów: 299 884

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, dziewczyny! :*

    Niestety, moja (była już...) ginekolog nic mi nie powiedziała na ten temat.

    Chyba też naleję sobie wina, naprawdę nie znoszę czekać, a jak pomyślę, że znów czeka mnie testowanie co miesiąc... to zdecydowanie kwalifikuje się na wino!

    nick nieaktualny, tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3.02.2016 - Mateuszek już jest z nami <3

    7.03.2015 [*] 6 tydzień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuksja polej wina polej. Będzie dobrze wszystko... zobaczysz :)

    tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

‹‹ 278 279 280 281 282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ