Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynka Ty sie musisz naic kawy zeby sie obudzic a ja mam tak z piwem i nikt mi nie wierzy bo kazdy gada ze piwo go zamula, a ja jak jestem spiaca lykam piwo i czuje sie lepiej...ale wytlumacz komus ze sie musisz napic piwa po sniadaniu :D

    Haha Ola ja nie wierze, mam skok w tym samym czasie dokladnie co Ty :D No i OF zaznaczyl mi owulacje na 23 marca a @ przenios na 6 kwietnia. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - wtedy kiedy testy ovu wychodzily mi pozytywne mialam tylko taki malenki niby skok temp. A jak mi wychodzily negatywne 3-4 dni pozniej OF zaznaczyl ovu :P Ale jajnik mnie klul wtedy kiedy testy wyszly pozytywne.
    Pamietam jak sie kochalismy z moim 23 marca (kiedy test wyszedl negatywny) to mi powiedzial ze nie ma po co :D :D :D :D to ja mu powiedzialam ze lepiej za duzo niz za malo :D No a teraz OF zaznaczyl ten dzien jako ovu i mu pokazalam :D z wielka satysfakcja :D

    Tysiaczek nie ma okresu JUHUUUUU!!! Ja sie zapisuje na wiruski jak cos bo wiem ze mi sie przydadza!!! W ogole zajebiste bluzki udalo Ci sie wyhaczyc!!! Kurcze ja juz sie nie moge doczekac na Twoj jutrzejszy test :D :D :D az nogami przebieram :D

    Co do testu to mi po poludniu tez wychodzil negatywny wiec to jest pewnie powod. Z samego rana na poczatku byla blada kreska i to pod warunkiem ze wieczorem nie pilam za wiele.... pamietam jak robilam rano i byl cien cienia to mnie pokorcilo po poludniu bo se ludzilam ze za pare godzin kreska sciemnieje a tam dupa blada, ani cienia nie bylo :P tak ze wiesz... miej to na uwadze ;)

    Aska ja jestem po poronieniu samoistnym - to byl 8 tydzien a serduszko przestalo bic w 6 lekarz powiedzial ze do 3 tygodni poronie i nie ma sensu robic zabiegu na tym etapie. Poronilam samoistnie bez zadnych lekow 2 marca a 25 lutego stwierdzono brak akcji serca. lekarz zapewnial mnie ze takie czekanie jest bezpieczne na tym etapie bo plod byl tak malenki ze ryzyko infekcji ejst minimalne. Zdecydowalam sie czekac i nie zaluje....2 marca poronilam a okolo 3 tyg juz mialam owulacje (prawdopodobnie) :D i moglam sie starac bo lekarz dal mi zaraz po poronieniu zielone swiatlo gdyz samo sie wszystko podobno oczyscilo :) Przykro mi z powodu Twojej straty, trzymaj sie i zostan z nami jak cos :)

    tysiaa93, nick nieaktualny, kierzynka lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testu ani wiruskow nie będzie bo @ przyszła :p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do cwiczen to w pierwszej ciazy jezdzilam konno kilka godzin praktycznie dziennie, do tego tenis ziemny i kilometrowe spacery.... tak do 6 m-ca (bralam nawet udzial w zawodach - skoki przez przeszkody) ). Bylo fajnie.... obecnie moje 4 litery zapuscily korzenie w sofie :D

    Haha Staraczka ja tez gadam przez sen i mam schizofreniczne sny :D ale z moim to jest ten problem ze on sie budzi, otworzy oczy, usiadzie na lozku gada ze mna ale faze w glowie ma jeszcze ze snu przez kilka minut, normalnie odpowiada na moje pytania, jest z nim kontakt ale jakby go nie bylo w realnym swiecie tylko nadal snil :D Jak lunatyk :D Kupa smiechu przez to jest :D Pozniej jak juz "wrca" do normalnosci to w ogole nie pamieta co gadal, robil i co mu sie snilo :D

    Co do pogody - to kocham burze ale w anglii to ich za wiele nie ma, w ciagu 6 lat to moze 2 byly i to takie ledwo ledwo, chociaz jak jedna byla to w grudniu chyba, w kazdym razie w zimie a my wtedy spalismy w hotelu, w starym zamku na najwyzszym pietrze, dach z blachy, strasznie bylo glosno jak padal deszcz, a jak raz pierd*lnelo to myslalam ze z lozka spadne :D jasno bylo w calym pokoju a glosno ze umarly by z grobu wstal :D

    nick nieaktualny, tysiaa93, nick nieaktualny, kierzynka lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia a moze to plamienie?
    Tule mocno

    Bree, tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Tysia a moze to plamienie?
    Tule mocno

    Jestem realistka i skoro jest krew to nie ma ciąży :) Szkoda bo strasznie się nastawilam ze tym razem się udało. Będziemy próbować dalej :)

    Bree, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree hahaha jak bym o moim ojcu czytala :D
    mąż miał okazje z nim mieszkac bo pracowali za granicą haha i opowiadal jak tatusiek go wołal w nocy a ten moj glupek szedl hahaha bo nie wiedzial ze przez sen ma schizy hahaha

    tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Tysiu, sciskam mocno <3

    9c271241624a9dd2med.png

    tysiaa93, nick nieaktualny, kierzynka lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Jestem realistka i skoro jest krew to nie ma ciąży :) Szkoda bo strasznie się nastawilam ze tym razem się udało. Będziemy próbować dalej :)
    Ech tez mialam krew bardziej czysta i bez skrzepow a na caly dzien wkladke mialam drugi dzien rownjez.

    A tak wszystko ok? Wiem ze sie zawiodłas na pewno, ale patrz nadejdzie te szczęście jeszcze a moze taki dwopak? :)

    Bree, tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree od razu mi lepiej, Wariatka <3


    Na szczęście okres jest delikatny i brzuch mnie nie boli :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co - moze ja glupia jestem, (TAK, JESTEM :D ) ale mysle...w sumie czuje ze jak jakas z nas zajdzie to nie sama tylko z kims, w sensie z druga z nas albo nawet i z trzecia.... ze bedzie miesiac ze albo nikt albo kilka... nie wiem skad to przekonanie ale jakos tak mi sie caly czas wydaje.... :P

    tysiaa93, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kierzynka, Szalona CZARNA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree fajnie by było! :) zresztą pisałam ze w ciągu pół roku wszystkie zajdziemy i tak musi być!

    nick nieaktualny, Bree, nick nieaktualny, kierzynka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby było tak jak mowisz :)

    tysiaa93, Bree, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam pozytywów i mam jeden, przynajmniej w święta i na chrzcinach będę się mogła napić :D :D

    Bree, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kierzynka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam Szalona CZARNA bo sie nie odzywa a miala miec @ 20 marca.... moze pisala a ja cos przeoczylam bo ostatnio trasznie chaotyczna jestem i nie pamietam wielu rzeczy...

    Patrze na tabelke i widze ze kolejne testerki na tapecie to Ola i ja :D
    czuje sie jak przed wielkim wystepem na scenie i mam treme :D :D :D

    tysiaa93, nick nieaktualny, Szalona CZARNA lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Szukam pozytywów i mam jeden, przynajmniej w święta i na chrzcinach będę się mogła napić :D :D


    To jest WIELKI pozytyw!!!! :D :D :D ja przynajmniej BARDZO go doceniam :D

    Widze ze myslisz pozytywnie - a to bardzo duzo <3

    tysiaa93, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZALONA_CZARNA chyba nic nie pisała na temat @ albo też coś przeoczylam.

    Wierzę że wam się udało! Któraś musi zobaczyć te dwie kreseczki :)

    Oczy mi się kleją wiec postaram się zasnąć :D Tak w ogóle to miłego dnia życzę :)

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwale sie wozkiem jaki sobie upatrzylam :D Najbardziej podoba mi sie czarny i granatowy :)

    9721d11b0637948emed.jpg

    tysiaa93, nick nieaktualny, Ola_45, nick nieaktualny, kierzynka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia wyspij sie za mnie plizzzz :D
    Kimaj kimaj, ja Cie kocykiem przykryje ;)

    nick nieaktualny, tysiaa93, kierzynka lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia a ja do tej pory mam wyrzuty sumienia za sylwestra bo tyle %% pękło haha

    Bree moja sasiadka takowy posiada mi podpada pod retro :)

    Bree, nick nieaktualny, tysiaa93 lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest silver kross, w PL kosztuje okolo 9 tysiecy, rodzina krolewska takie kupuje :) jest recznie robiony :) Szukam jakiegos uzwyanego bo troche mi szkoda wydac tyle kasy na wozek :P

    nick nieaktualny, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
‹‹ 276 277 278 279 280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ