Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy, buźka ciotka :) Jutro będzie lepszy dzień :)

    nick nieaktualny, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 marca 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej soboty :)

    Ola_45, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki ;) wesołej soboty ;) ja muszę napić sie kawy to dopiero sie obudze ;)

    Ola_45, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:24

    nick nieaktualny, tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, nie wierzcie w temperatury bo spojrzcie jakie ja mialam doliny w cyklu w ktorym zaszlam armagedon byl na wykresie :D

    Mowia ze spadek temp oznacza zagniezdzenie.

    U mnie w koncu slonce wyszlo :) bardzo sie ciesze mąż w koncu okna umyje :D

    Milej soboty wam życzę

    Ola_45, tysiaa93, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:29

    tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :) urodzinki minęły ( jeszcze raz Wam dziękuje za zyczenia, oby spelnila sie choc polowa ;) ). Wypilam wczoraj z przyjaciolka ze 3 kieliszki winka na odbudowe endometrium ;) tak mysle,ze czas juz ukryc wiek na facebooku hehehe
    ola dawno nie wchodzilam na kafe, kto zaciazyl?
    U mnie leci trzeci tydzien po zabiegu. Fajnie by bylo jak by @ przyszla w miare rowno.
    dzis dzien sprzatanka w domu.

    nick nieaktualny, Ola_45, tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka wspominałaś coś o tym czy lekarz musi Ci wydać wynik badania z cyto czy nie. Ja przed chwilą spotkałam się z tym:
    "Wyniki powinny zostać udostępnione pacjentowi lub upoważnionej przez niego osobie, w jednej ze wskazanych w ustawie o prawach pacjenta i rzeczniku praw pacjenta form:
    - do wglądu, w tym także do baz danych w zakresie ochrony zdrowia, w siedzibie podmiotu udzielającego świadczeń zdrowotnych;
    - poprzez sporządzenie jej wyciągów, odpisów lub kopii;
    - poprzez wydanie oryginału za pokwitowaniem odbioru i z zastrzeżeniem zwrotu po wykorzystaniu, jeżeli uprawniony organ lub podmiot żąda udostępnienia oryginałów tej dokumentacji.
    Źródło: Biuro Rzecznika Praw Pacjenta
    Tomasz Borysiuk"

    A tak wogóle to dzień dobry B)

    tysiaa93, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okresu nie ma, zakupy w lumpeksie udane. To będzie dobry dzień :D

    nick nieaktualny, kierzynka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bree, monika_89 lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia to chwal się co zakupiłaś?

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupy zostały w samochodzie a chłop nim gdzieś pojechał :P Jak wróci to dodam zdjęcia :D Kilka bluzek mi się udało dorwać :)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia weź ty zrób wreszcie ten test bo ciekawość mnie wcina ;)

    tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morning ;) Ja tylko na chwilke sie przywitac i powiedziec ze biore przepustke :) Nie mialam czasu nadrobic od wczoraj ale zrobie to pozniej <3

    udanej soboty i do sklikania!!! :3

    nick nieaktualny, tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • papola Ekspertka
    Postów: 159 310

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) weekend wszystkie pochłonął :) na mnie też pora, trochę leniuchowania od rana, mała gimnastyka i można zaczynać porządki!
    Miłego weekendu Wam życzę!

    tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    [*] 03.2015 - Aniołek 9tc
    <3 01.2017 - Synek
    [*] 06.2019 - Córeczka 24tc(cc)
    <3 Listopad 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Zakupy zostały w samochodzie a chłop nim gdzieś pojechał :P Jak wróci to dodam zdjęcia :D Kilka bluzek mi się udało dorwać :)

    To ja czekam na foty Tysia.

    Kierzynka daj się sprawie rozwinąć odpowiednio... a nie w gorącej wodzie kąpana.. ;)

    Bree udanej przepustki!

    tysiaa93, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ddobry melduje się i Ja
    Wczoraj zabalowaliśmy w bydgoszczy było bardzo przyjemnie :)
    Bree zdj pociech wstawię w późniejszym czasie teraz spadam prasować a potem się widzimy :)
    Tysia trzymam kciuki :)

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodaję obiecane zdjęcia moich dzisiejszych perełek :D

    nnml3p.jpg
    2w4k65c.jpg
    r05e87.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kierzynka, nick nieaktualny, Bree, monika_89 lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynka test będę robić jutro :)

    nick nieaktualny, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia wszystkie fajne, ale nr 1 the best! U mnie w lumpach takiego dobrego towaru nie znalazłam, a może źle szukałam?
    Szukałam w necie endokrynologa, jednego tylko znalazłam w mojej miejscowości, pięknie, to kolejki pewnie spore :/

    tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    Tysia wszystkie fajne, ale nr 1 the best! U mnie w lumpach takiego dobrego towaru nie znalazłam, a może źle szukałam?
    Szukałam w necie endokrynologa, jednego tylko znalazłam w mojej miejscowości, pięknie, to kolejki pewnie spore :/

    W mojej miejscowości jest kilka lumpków ale ten mi jakoś najbardziej przypasował, i jest najtańszy :) A lumpeks musi być tani :D W niektórych ceny są takie, że za taką cenę można kupić spokojnie jakąś nową rzecz a nie używaną.

    Tylko jeden? Kurcze, to malutko. I kolejki pewnie faktycznie długie ;/

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
‹‹ 274 275 276 277 278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ