X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 24 lutego 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia i wytrwania do testowania okti89 ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Marynia Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 25 lutego 2014, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Proszę was o pomoc...od czerwca 2013 roku staralismy sie z męzem o dzidzie udało nam sie dopiero w grudniu...niestety radosc nie trwała długo poniewaz dwa dni pozniej wyladowałam w szpitalu z powodu wtedy jeszcze krwawienia...przyjmowałam tabletki na podtzymanie ciązy, kwas foliowy oraz tabletki rozkurczowe. Niestety bol brzucha był coraz silniejszy a po trzech dniach dostałam mocnego krwawienia z zakrzepami...no i niestety :( usg pokazało 8 tydzień ciązy ale jajo płodowe było puste, bez zarodka. Jedyne pocieszenie ze malenstwa tak naprawde nie było! Przeszłam zabieg łyzeczkowania. Mamy juz koniec lutego a ja nadal nie dostałam po tym wszystkim okresu...zastanawiam sie co jest tego powodem...kolejna ciaza raczej nie jest mozliwa poniewaz uwazamy...Prosze o pomoc moze kroras z was wie co jest ze mna nie tak :( Z gory dziekuje

    problem z ciąża...
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 25 lutego 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Marynia ja poroniłam w 11 tygodniu (serduszko Fasoleczki przestało bić), również nie otrzymałam okresu przez 2 miesiące, poszłam do lekarza iprzepisał mi tabletki na wywołanie okresu :) Więc się nie przejmuj idź do swojego lekarza ginekologa powiedz że nie dostałaś jeszcze okresu i bedzię dobrze :) My Obecnie staramy się o Dzidziusia :) Mając ogromną nadzieję ze wszystko będzie w porządku.. Że uda nam się zajść i Dotrzymać zdrową ciąże do końca!
    Pozdrawiam Cie i Się nie przejmuj!

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Marynia Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 25 lutego 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za dwa dni mam wizyte. Trzeba w siebie wierzyc a napewno sie uda jak bedziemy wracac do przeszlosci to nam nie pomoze. Damy rade i trzymam za wam wszystkie kciuki;*

    problem z ciąża...
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 25 lutego 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marynia....ja tez jestem zdania, ze powinnas isc z tym do lekarza. My tu nic nie wymyslimy. Trzymaj sie :*

    Okti...ja jednak mam cicha nadzieje, ze to fasoleczka Ci tak dokucza :-) Czekam z niecierpliwoscia z Toba do wtorku :***

    My zaczynamy serduszkowanie :) Nie chce sie nakrecac ale tak sie kurcze boje, ze nam znowu nie wyjdzie ;(

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marynia wrote:
    Witam,
    Proszę was o pomoc...od czerwca 2013 roku staralismy sie z męzem o dzidzie udało nam sie dopiero w grudniu...niestety radosc nie trwała długo poniewaz dwa dni pozniej wyladowałam w szpitalu z powodu wtedy jeszcze krwawienia...przyjmowałam tabletki na podtzymanie ciązy, kwas foliowy oraz tabletki rozkurczowe. Niestety bol brzucha był coraz silniejszy a po trzech dniach dostałam mocnego krwawienia z zakrzepami...no i niestety :( usg pokazało 8 tydzień ciązy ale jajo płodowe było puste, bez zarodka. Jedyne pocieszenie ze malenstwa tak naprawde nie było! Przeszłam zabieg łyzeczkowania. Mamy juz koniec lutego a ja nadal nie dostałam po tym wszystkim okresu...zastanawiam sie co jest tego powodem...kolejna ciaza raczej nie jest mozliwa poniewaz uwazamy...Prosze o pomoc moze kroras z was wie co jest ze mna nie tak :( Z gory dziekuje



    Marynia kochana idz do lekarza prawdopodobnie da ci tabletki na wywolanie @, ja rowniez mialam puste jajo plodowe w sierpniu tamtego roku i od 3 cykli sie staram o fasolke juz 4 cs teraz. ja dostalam @ po 28 dniach rowno ale pamietaj ze takie poronienie wiąże sie z zaburzeniami hormonalnymi takze potrzeba tez czasu do dojscia do siebie.

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 25 lutego 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:04

    Anette lubi tę wiadomość

  • Marynia Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 26 lutego 2014, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psychicznie sa dni ze jest ok ale raz na jakis czas po prostu dopada mnie złosc bo wszystkie w koło nagle zaczeły zachodzic w ciaze albo decyduja sie dopiero na dziecko a ja nawet nie moge nic zrobic bo nie mam @ a od marca mielismy na nowo sie starac a tu jak zwykle wiatr w oczy :( czemu to wszystko jest takie skomplikowane my poprostu chcemy zostac mamusiami, staramy sie a inne pala pija i nie wiadomo co jeszcze przez cała ciaze i jest wszystko ok

    problem z ciąża...
  • Marynia Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 26 lutego 2014, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze jedno male pytanie....BATTINKA pisałas ze to sie wiąze z zaburzeniamy hormonalnymi czyli ze co dokładnie. Wczesniej przez 5 lat brałam tabletki anty a po rzuceniu @ miałam co drugi miesiąc az do padziernika potem juz cisza, ciaza łyzeczkowanie i do dzisiaj ani sladu po @. czyzby wina tabletek???

    problem z ciąża...
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marynia zaburzenia hormonalne obecnie masz po ciąży, tabletki już nie mają tutaj nic wspólnego. idź do ginekologa po tabletke wywołującą @ i będzie dobrze, a jak brałaś tabletki jakie miałaś cykle?









    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 14:46

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny ;)
    jak tak was czytam to próbuję porównać sie do okti89

    Zrobilam wczoraj kolo 17.00 bobo test czułość 25ml (na ulotce przed @ powinno robić sie z porannego moczu i to jeszcze tak mig migiem (może nie dokładnie) bo mi sie na wymioty wzielo od tego moczu ;/) no i niestety negatyw ;( normalnie bym go jeszcze nie robila bo przewidywany termin @ to za tydzień w środę (mam rozjechany cykl po poronieniu ;( )ale dopadla mnie wczoraj gorączka 38,8 ;( mdłości, dreszcze i wogóle więc musiałam sprawdzić czy mogę zażyć jakieś leki na zbicie temp.

    Teraz się tak łudzę, że może jeszcze będę w tej ciąży ;( dzisiaj temp 37,6, ból gardła i brak apetytu ;( chyba to raczej grypa niż objawy ;( co sądzicie???

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:05

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:05

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Slodka100 ja miałam podobne objawy kiedy zrobilam test na 2 dni przed @ wyszło + ale niestety nie na długo :/ jeszcze moze byc za wczesnie, poczekaj cierpliwie, odpoczywaj i moze lepiej jakies domowe sposoby na przeziębienie póki co :) Trzymam kciuki z niecierpliwością żeby to jednak była fasolinka :) Czekam na pozytywny wynik u Ciebie:)

    Dzięki Ewelcia ;)

    i ja będę czekała na + u Ciebie ;)

    Współczuję straty twojego aniołka [*] a w którym byłaś tygodniu?

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 lutego 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slodka100 tak jak Ci Ewelcia radzi najlepiejteraz domowe sposoby na przeziębienie, nie wszystkie są smaczne ale jeśli Fasolka jest to dla niej warto się poświęcić :) na przeziębiienie polecam Mleczko miód i czosnek.. :)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 12:58

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    Slodka100 tak jak Ci Ewelcia radzi najlepiejteraz domowe sposoby na przeziębienie, nie wszystkie są smaczne ale jeśli Fasolka jest to dla niej warto się poświęcić :) na przeziębiienie polecam Mleczko miód i czosnek.. :)
    dzięki Jula222 ale chyba bym to odrzuciła;p blee wiec nic by mi to nie pomogło, kiedys to piłam i masakra jak narazie przeniosłam się na rutinoscorbin i herbatkę z miodem i cytryną poki co tempka kolo 37 wiec nie jest zle tylko ten zoladek;/ i brak apetytu procz na slodkie ;p nie wiem zobaczymy
    Własnie sie dowiedzialam, ze moja mama przed nowina ze jest w ciazy tez miala goraczke i dreszcze i wogole wiec bede miec nadzieje ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 lutego 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki Slodka100, mi też nie smakowało ale jednak pomogło :) widać nie na wszystkich działa :) jak to piłam od razu miałam ochote na zwrot..:) i tak tez sie stało :)
    Ja prawdopodobnie tez bede testowac na dniach mimo że miałam @ 17 lutego :) i pomijając fakt ze nadal sie staramy, ale objawy są a bardzo bym chciała po raz kolejny zobaczyć II piękne grube krechy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 14:06

    slodka100 lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    No to trzymam kciuki Slodka100, mi też nie smakowało ale jednak pomogło :) widać nie na wszystkich działa :) jak to piłam od razu miałam ochote na zwrot..:) i tak tez sie stało :)
    Ja prawdopodobnie tez bede testowac na dniach mimo że miałam @ 17 lutego :) i pomijając fakt ze nadal sie staramy, ale objawy są a bardzo bym chciała po raz kolejny zobaczyć II piękne grube krechy :)
    Będę trzymać kciukasy za te grube dwie krechy ;)

    Jula222 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 26 lutego 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) ja również trzymam && żebyś je zobaczyła :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 26 lutego 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do Ewelci :)
    Ponieważ nie umiem podglądać Twojego wykresu zdradź mi kochana jak Ci idzie bo wiem że nie chciałaś czekać tak jak i ja zresztą :)pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 14:36

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ