X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • impossible Przyjaciółka
    Postów: 71 44

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja miałam zabieg 25 kwietnia i tak na prawdę to zaczęliśmy starania już po pierwszej @. Czułam, że organizm doszedł do siebie i zaryzykowaliśmy. Kilka dni temu byłam na kontroli w 6 dniu cyklu i lekarka aż się zdziwiła, że takie ładne endometrium jest. Od razu kazała się zabrać do roboty :)

    To jest faktycznie kwestia indywidualna i przede wszystkim psychika.

    Życzę wszystkim POWODZENIA !! :)

    Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

    f2w3dqk3drdfpwmi.png
  • Micia Autorytet
    Postów: 789 1107

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Gratuluję esotiq :). Ulka84 - nie dziękuję, żeby nie zapeszać ;). Madanka też w to wierzę, że niedługo wszystkie będziemy trzymać dzidziusie w swoich rękach :D. Najważniejsze pozytywne nastawienie !

    Trzymajcie się cieplutko moje Drogie :*

    ampoule lubi tę wiadomość

    w4sqyx8djdwls2n9.png
    mhsvupjy8yin3yzi.png
    ur. 27.10.15r. godz. 12:50 Nasz Cud <3
    [*] 26.03.2014 - 9 tc
  • kamilaj-19 Koleżanka
    Postów: 44 11

    Wysłany: 1 lipca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej , na tym watku jestem nowa, gdyz wkoncu udalo mi sie zafasolkowac. jestem po dwoch poronieniach. Teraz jestem w 4 tyg, boje sie strasznie. Szukam kilku śłow otuchy. W tej ciązy jest troche inaczej, od razu zwolnienie, od ponad roku progestereon ... teraz duphaston, witaminki acard. Czy któras z Was ma podobne przezycia ? Tzn niby do 3 razy sztuka... Po ilu poronieniach się Wam udało??

  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 1 lipca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madanka mam taką nadzieję :)Z wami dziewczyny czas szybciej biegnie... i łatwiej przez to wszystko przechodzić...

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 1 lipca 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kamijal-19. Bardzo mi przykro, że tyle razy musiałaś przez to przechodzić :( Trzeba wierzyć, że tym razem będzie wszystko dobrze. Dbaj o siebie i myśl pozytywnie. Wiem, że łatwo się mówi.. ale nie ma wyjścia - trzeba uwierzyć ;) Ściskam...

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 2 lipca 2014, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Kamilaj trzymam kciuki zeby bylo ok:)
    ja poki co raz poronilam i caly czas se staram o druga ciaze...

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ja po wczorajszej kontroli dowiedziałam się, że mam dwurożną macicę :( Lekarz mowi, żeby nie panikować bo zachodzi się w ciążę (czego jestem przykładem) tylko poźniej on bardziej się opiekuje taką pacjentką. Podejrzewa nawet, że obumarcie ciąży miało z tym związek, a teraz gdy zajdę może mnie wspomagać lekami. TAk więc skoro podejrzewa przyczynę poronienia to nawet dobrze bo w większości przypadków nie może tego zrobić. I niby mam dołka niby nie :(

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 2 lipca 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madanka jak zdiagnozowano tą dwurożność u Ciebie?podczas badania?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 tak podczas badania. Jajniki ok endometrium ok, a tę wadę sama byłam w stanie zobaczyć na USG zanim lekarz cokolwiek powiedział( zamiast normalnej macicy widziałam takie dwa pola okrągłe). Zawsze wszystko wychodziło ok a nagle wczoraj jakiś dziwny obraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 08:21

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 2 lipca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolega mi mówil ze jego żona tez to miala dowiedzuala sie tez po poronieniu
    ale później urodziła dwa razy ale wlasnie byla pod opieką lekarza bardziej intensywna

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Kolega mi mówil ze jego żona tez to miala dowiedzuala sie tez po poronieniu
    ale później urodziła dwa razy ale wlasnie byla pod opieką lekarza bardziej intensywna
    Bo podobno tę wadę wykrywa się najczęściej przez przypadek. Ale dziwi mnie to, że przed ciążą obraz USG był prawidłowy, a po poronieniu jak byk widać, że coś nie tak. Chociaż gin na tyle mnie pocieszył, że za półtora miesiąca możemy się starać :)

  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 2 lipca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madanka dobrze że to wykryli :) Już wiadomo co mogło być przyczyną i wiedzą jak z tym walczyć :) Będzie dobrze :*

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ampoule wrote:
    Madanka dobrze że to wykryli :) Już wiadomo co mogło być przyczyną i wiedzą jak z tym walczyć :) Będzie dobrze :*
    No też uważam, że dobrze chociaż sama nazwa wady brzmi niezafajnie. Podobno teraz isnieją takie leki, że w trakcie ciąży można dzięki nim zwiększac rozmiar tych rogów aby dziecko miało miejsce na rozwój. Lekarz nie jest pewnien do końca czy wlaśnie dwurozność była przyczną, ale skoro moje wyniki były ksiązkowe oboje zdrowi to chyba z tego powodu płód zatrzymal się w rozwoju. Lekarz wczoraj się nawet dziwił, że w mojej morfologi po zabiegu nie ma śladu , że cokolwiek przeszłam wszystko idealne.Dziś jestem dobrej myśli bo ktoś wie jak mi pomóc w następnej ciązy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 10:30

    ampoule lubi tę wiadomość

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 2 lipca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madanka zobaczysz ze teraz już sie wszystko uda trzymam kciuki ;-) kamilaj u Cibie też sie teraz uda odpoczywaj dużo lekarze wiedza na pewno co robią trzymam kciuki za was :-)
    Ja mojego kropeczka już nie zobaczyłam za to zrobiła mi się cysta na jajniku beta wyszła już ujemna :-( i ciągle czekam na miesiączkę to jest naj gorsze bo aż się boje teraz tej miesiączki , a o starania kolejnej ciąży na razie przymusowy przestój prawdopodobnie leczenie hormonami ... ciągle coś ...
    wszystkie wyniki miałam super a tu nagle coś takiego luteine brałam od samego początku a i tak nie wyszło.

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZarna88 przykro mi :( A na jak dlugo przestój w staraniach?

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 2 lipca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie wiem i to jest naj gorsze bo teraz czekam na ta cholerna miesiaczke i po mam przyjechac na badanie i usg i wtedy sie okaze dokładnie co i jak,

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Twoj gin co mowi na ten temat? Wyjaśnił Ci dogłebniej sytuację? Przykro słyszeć, że się nie udało :(

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 3 lipca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nic mi nie powiedziala, ogolnie taka dziwna ta wizyta byla, dzwonilam do niej we wtorek ze dalej nie mam miesiaczki a ona do mnie ze mam test ciazowy zrobic to jej powoedzialam ze zrobilam bete i wyszla ujemna to ona tylko aha ... teraz bede zmieniac ginekolga moze dobrze to zrobi ktos inaczej spojrzy na moja sytuacje .... sama nie wiem ale sprobowac nie zaszkodzi

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna88 no faktycznie dziwnie lekarka się opiekuje. Nowy gin pewnie inaczej spojrzy na Twoją sytuację a ona widać potrafi tylko aha powiedzieć . ZAL :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2014, 09:08

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 4 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam tylko na miesaczke ,chyba juz nad chodzi bo brzuch bardzo boli :-( i bede dzwonic do innego lekarza ma bardzo dobre opinie wiec zobaczymy co mi powie.

    ampoule lubi tę wiadomość

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ