X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka84 no czekam na sierpień, ale miałam zjeść dwa opakowania pigułek i niezbyt mi służą, więc skończyłam na pierwszym opakowaniu,a teraz będę siebie obserwować. A pigulki jak dla mnie masakra :/ Wypadające włosy,chory pęrzerz, krwawienie non stop, bóle podbusza :/ Nigdy więcej pigułek !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 11:52

  • impossible Przyjaciółka
    Postów: 71 44

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madanka to wypadanie włosów to może być efekt po ciąży, bo sama tak miałam i po jakimś czasie samo przeszło.

    Zastanawia mnie, po co niby brać te pigułki skoro takie leki dają efekt przy dłuższym stosowaniu. Chyba jednak lepiej by organizm doszedł do siebie o własnych siłach i przede wszystkim naturalnie.

    To była dobra decyzja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 17:41

    Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

    f2w3dqk3drdfpwmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impossible lekarz powiedział, że musimy się pierwsze dwa cykle bardzo dobrze zabiezpieczać i właśnie dlatego dostałam pigułki. Ale wole jednak poobserwować siebie, mierzyć tempke,i prowadzić właśnie naturalne obserwacje. Chociaż dziś zniknęło moje rozdrażnienie więc pewnie i na nastrój pigułki działały.
    A ponawiając pytanie, któraś z Was ma doświadczenie z wiesiołkiem lub jakimikolwiek innymi ziółkami wpływającymi na cykl?

  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 10 lipca 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madanka - ja nie stosowałam ale od kilku dziwczyn wiem, że zioła ojca sroki są dobre. Znajoma kupiła w zielarskim po tym jak jej koleżanka zaszła po nich w ciążę. Moja znajoma piła je od pierwszego dnia cyklu do owulacji i też w pierwszym cyklu z ziołami zaszła w ciążę. Ja jeszcze 2 tygodnie czekam na 3 @ po zabiegu i zaraz po niej zaczynam starania. Na 100 % kupię te zioła. Wierzę, że z nimi będzie łatwiej.

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka25 wrote:
    Madanka - ja nie stosowałam ale od kilku dziwczyn wiem, że zioła ojca sroki są dobre. Znajoma kupiła w zielarskim po tym jak jej koleżanka zaszła po nich w ciążę. Moja znajoma piła je od pierwszego dnia cyklu do owulacji i też w pierwszym cyklu z ziołami zaszła w ciążę. Ja jeszcze 2 tygodnie czekam na 3 @ po zabiegu i zaraz po niej zaczynam starania. Na 100 % kupię te zioła. Wierzę, że z nimi będzie łatwiej.
    A masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę? Ja przed poronieniem miałam dokładne cykle wiedziałam kiedy mam owulke więć kiedy dojdę do siebie to spróbuje z ziólkami. Myślę, że warto pomóc szczęśćiu :)

  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 10 lipca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam sprawdzonego sprzedawcy, kupię w sklepie zielarskim w mojej miejscowości. Za 2 tyg powinnam zacząć je pić. Jestem tego samego zdania, że warto pomóc szczęściu. Mam wypróbowaną pozycję + ziółka i powinno być dobrze. Jestem pozytywnie nastawiona.

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO Biedronka25 mi wypadnie, że zacznę pić dwa tygodnie po Tobie. Podzielisz się ze mną wrażeniami? Sorki, że pytam ,ale nie wiem czy dobrze zrozumialam ze masz wypróbowaną pozycję w łóżku na dzidziusia???

  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 12 lipca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Madanka, uwierz mi, że starałam się o tego dzidziusia kilka m-cy, dużo czytałam i szukałam czegoś co by mi pomogło zajść w ciążę. Tak - chodziło mi o pozycję w łóżku. Spotkałam wiele pozytywnych opinii na temat pozycji "na brzuszku" . Uwierz mi, że wcześniej robiłam tzw "świecę" , długo trzymałąm nogi do góry, ale w ciaże nie zachodziłam. Póniej przeczytałam , że najlepiej jest leżeć spokojnie brzuchu, nawet się nie podnosiłam tylko na płasko leżałam spokojnie przynajmniej z pół godz, raz nawet zasnęłąm, bez stresu, na spokojnie i nie martw się - nic nie wypływa. I zaszłam w upragnioną ciążę. Więc jesli mogę polecić jakąś pozycję po...to właśnie tą. Ja juz odliczam dni...jeszcze tylko 12 do następnej @ . Robię w domu wszystko co jest do zrobienia, myje okna, sprzatam, itp ttd tak aby w VIII już tylko się zrelaksować i psychicznie odpocząć. Naprawde myślę, że będzie dobrze i Tobie tez tego życzę z całego serca. Kup zioła i wypróbuj tą pozycję.

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 12 lipca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam że leżenie na brzuszku to świetny pomysł :) Mi też właśnie w ten sposób się udało. Znaczy się najlepiej na jeźdźca, a po wszystkim nie schodzić od razu z partnera tylko tak się poprzytulać jeszcze troszkę :) Dosyć obrazowo, ale jeśli ma pomóc... :D
    Moja @ za 3 dni i też zaczynamy, obyśmy wspólnie wylądowały na fioletowej stronie mocy :D

    gosia86 lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wypróbujemy sobie z męzusiem :) Ja o tym nigdy nie słyszałam tak szczerze mowiąc. A ten cykl jak Biedronka tez mam zaplanowany z wielkimi porządkami w tle .
    A wy laski do dzieła już niedługo !!!

  • impossible Przyjaciółka
    Postów: 71 44

    Wysłany: 12 lipca 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Wy na samym początku ciąży też miałyście takie mrowienie w piersiach? Od 2 dni mam wrażenie, jakby zaraz miały eksplodować. Od razu mi się przypomniały początki pierwszej ciąży, bo przecież to wcale nie było tak dawno.

    Jest teraz 8 dni po owulacji, ale nie chcę popaść w jakąś paranoję. Lekarka wspominała, że po ciąży wszystko może być inaczej, więc może to też nic takiego ?

    Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

    f2w3dqk3drdfpwmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impossible ja miałam nie mrowienie a rozrywanie na boki i zaraz duuuuuuże piersi. Może faktycznie jesteś w ciąży skoro odczuwasz podobnie jak za pierwszym razem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2014, 18:29

  • impossible Przyjaciółka
    Postów: 71 44

    Wysłany: 13 lipca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście nie mam odwagi jeszcze zrobić testu i do tego jest za wcześnie. Miałam pod ręką testy owulacyjne, na których pojawiła się 2 kreska, a owulację już testowałam. Podobno też wykrywają wzrost Bety, ze względu na podobieństwo w budowie. Trzeba poczekać chyba

    Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

    f2w3dqk3drdfpwmi.png
  • Bara112 Ekspertka
    Postów: 172 106

    Wysłany: 13 lipca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    impossible wrote:
    Oczywiście nie mam odwagi jeszcze zrobić testu i do tego jest za wcześnie. Miałam pod ręką testy owulacyjne, na których pojawiła się 2 kreska, a owulację już testowałam. Podobno też wykrywają wzrost Bety, ze względu na podobieństwo w budowie. Trzeba poczekać chyba
    Trzymam mocno kciuki za 2 grube krechy!

    Mój aniołek [*] ❤️ 1.07.2014
    n59y20mmfn8x8tla.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO Impossible trzymam kciuki :) I czekam na pozytywny test ciązowy !!!

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 13 lipca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie trzymamy kciuki za dwie krechy na tesci ;-)

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 13 lipca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam i ja ;D

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • impossible Przyjaciółka
    Postów: 71 44

    Wysłany: 13 lipca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, jesteście kochane. To będzie bardzo długi tydzień...

    Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

    f2w3dqk3drdfpwmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    impossible wrote:
    Dzięki dziewczyny, jesteście kochane. To będzie bardzo długi tydzień...
    A ogolem bedziesz miec dluuuuuuuuuuuuuuugie 9 miesiecy :)

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 13 lipca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja trzymam kciuki :-D

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ