X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • asiaaaaaa Ekspertka
    Postów: 173 147

    Wysłany: 1 listopada 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam że na siłę robiłam poprostu musiało być po moim synku . I sama się psychicznie wykanczalam . Po 4 miesiacach zaszlam i znów poronilam . Teraz podchodzę nie nastawiam się na nic jak będzie to będzie jak nie to poprostu nie jest mi dane tera

    gannrjjgdd819noa.png
    Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
    Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
    Anialkow w niebie 5 [*]
  • gosia.b Autorytet
    Postów: 289 618

    Wysłany: 1 listopada 2014, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za opinie :) Chyba przestaniemy uważać już niedługo :)
    Życzę wszystkim owocnych starań i spokojnej ciąży - tym zafasolkowanym :*:*

    r44n84s.png

    Aniołek [*] 16.09.14 r. 12tc (9tc)

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 1 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie, moze troche naiwne, ale po zabiegu lekarz skonczyl dyzur i jedyne co mi powiedzial, to to ze mam przyjsc za 2 tygodnie z wynikami histopatologii na wizyte, a 2 dni przed zabiegiem, ze po 2 cyklach mozemy znowu starac się o dziecko. Tak mnie to wszystko przytoczyło, ze nie pytalam o podstawowe rzeczy.

    1) Co z seksem? Mam tylko mikro plamienia. Dzis się kochalismy, a potem przeszukalam neta i na większości stron pisza zeby się powstrzymać przez miesiac i dac sobie czas na wygojenie wszystkiego.

    2) Czy te 2 cykle (wiem, ze rozni lekarze podaja inne ramy czasowe) sa po to by faktycznie wszystko się zagiolo, unormowalo, zebysmy , mialy pojecie kiedy moglo dojsc do nastepnegoa zaplodnienia?

    3) Co sie stanie jak zajde w ciaze wcześniej, czy będzie to niebezpieczne dla potencjalnego zarodka?

    4) Czy ktoras z Was, zaraz po lyzeczkowaniu, zaryzykowala i zaszla w ciaze i wszystko jest dobrze?

    Wiem, ze to pytania do lekarza, ale jestem ciekawa jak to wychodzi w praktyce...

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 2 listopada 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaaaaaa gratulacje!

  • asiaaaaaa Ekspertka
    Postów: 173 147

    Wysłany: 2 listopada 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 wrote:
    asiaaaaaa gratulacje!
    Dziękuję <3<3

    agata83 lubi tę wiadomość

    gannrjjgdd819noa.png
    Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
    Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
    Anialkow w niebie 5 [*]
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 3 listopada 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada - byłaś u gina? pękły?? :)

    MiM - :) na tyle ile się da przy staraniach nie myślę o dziecku ;)

    Natka88 - czy trzeba się wstrzymać do pierwszej @ po poronieniu żeby się wszystko wygoiło - tego nie wiem. Co do starań to ja czekałam ze staraniami 2 cykle (a nie miałam łyżeczkowania) i chyba bałabym się zacząć wcześniej. Na te pytania nie ma właściwej odpowiedzi, najlepiej jest więc robić wszystko zgodnie z własnym samopoczuciem fizycznym i psychicznym :). Trzymam kciuki i pozdrawiam :)

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc wszystkim
    Mam na imie Ania i jestem tu od dzis.O dziecko sie staram od 2 lat po laparoskopii.Wycieto mi caly jajowod i kawaleczek macicy (ciaza rogowa pozamaciczna)Dzisiaj podjelam decyzje ze musze zrobic cos wiecej niz tylko celowac na chybil trafil i czekac na lod szczescia.Czas mi sie konczy,mam 35 lat i za dlugo to juz trwa.Dzisiaj zrobilam badania tsh i prolaktyne.Jutro jade do lekarza i zobaczymy czy pomoze.Co miesiac mam ciaze "urojona".Mam juz dosyc plakania z kazdym okresem i doszukiwania sie objawow ciazy co miesiac.Do tej pory staralam sie podchodzic do tematu bez cisnienia.Niestety bez rezultatu...Pozdrawiam wszystkie starajace sie...

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniasiwa - bardzo mi przykro :( w takich sytuacjach ciężko coś mądrego napisać... ja na to forum trafiłam po drugim poronieniu bo potrzebowałam wsparcia i Ty też w pewnością je tu dostaniesz! Daj znać co powie Ci lekarz, trzymam kciuki!!

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola :-( nic nie pękło. Dodatkowo z pęcherzyków zaczął robić się krwiak. To jest dopiero fart mieć 3 pęcherzyki i żeby żaden nie pękł!!!! Lekarz w szoku. Za 2 tygodnie znowu wizyta dostałam duphaston także ten cykl stracony.
    Ogólnie czuje się kiepsko :-( beznadziejnie bo robie wszystko aby pomóc naturze a ona takie numery mi wykręca

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za wsparcie.Dam znac jutro.Dzisiaj caly dzien nace poswiecilam.Pozdrawiam cieplutko...

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 3 listopada 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada no to faktycznie "fart" :(, a przecież dostałaś na pęknięcie i powinny przecież pęknąć!!! no cóż zrobić, trzymam cały czas kciuki za Ciebie!!! Ja powinnam mieć ovu za kilka dni, no i zobaczę co to wyjdzie. Ja mierzę tylko tempkę ale mam nadzieję po niej może uda mi się stwierdzić ovu. Miałam ochotę iść na USG ale chyba nie pójdę.
    Czekolada ściskam!!!!

    pozdrawiam Was wszystkie Dziewczynki!

    czekolada, MiM lubią tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 4 listopada 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzisz Ola jakie to życie, niczego nie można być pewnym i niczego nie zaplanujesz.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plan jest;1.badania czy jest owulacja... przyszly tydzien...
    2.spermogram;maz jest zachwycowny;)
    3.badanie droznosci jajowodu i w razie potrzeby udroznienie.
    prosto i na temat ...zobaczymy co z tego wyjdzie.
    chyba trafilam na dobrego lekarza...wreszcie:)wiadomosci nie sa dobra ale sama perspektywa ze wreszcie zrobie cos konkretnego napawa mnie radoscia...pozdrawiam wszystkie jednokreskowe....

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • 30Ania Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 5 listopada 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, ja też dopiero dołączam do OvuFriend. 2 tygodnie temu poroniłam w 8 tyg. Nic na to nie wskazywało, ale jednak z jakiś przyczyn musiało się tak stać. Ale nie poddaję się - będę próbować znowu ;) asiaaaaaa dałaś mi nadzieję, że może nie będę musiało zbyt długo czekać ;) Wszystkim nam życzę powodzenia! i serdecznie pozdrawiam

    asiaaaaaa lubi tę wiadomość

    30Ania
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 6 listopada 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze 5 dni i mam nadzieje że @ nie przyjdzie chociaż jakoś dzisiaj straciłam nadzieje nie wiem czemu ... :-( tak bardzo bym chciała żeby nam się już udało....

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 6 listopada 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna czemu straciłaś nadzieję ?? Póki @ przyszła to nie można tracić. Trzymam kciuki <3
    Ania bardzo mi przykro :-( ale w końcu i na nas przyjdzie czas :-)
    Aniasiwa to dobrze że trafiłaś na konkretnego lekarza. Pozytywne nastawienie lekarza to siła dla Ciebie że mozesz dalej walczyć i że jesteś pod dobrą opieką.

    30Ania, Czarna_88 lubią tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 6 listopada 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna 88 - sciskam kciuki &&&&&&

    Czarna_88 lubi tę wiadomość

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 6 listopada 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje wam kochane za miłe słowa i za trzymane kciuki :-* zaraz jak się dowiem co i jak to odrazu wam napisze :-)
    jak nie w tym cyklu to może w następnym się uda... ( tak mówie już od prawie roku :-( ) buziaki dla was

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorszy po tym wszystkim jest to uczucie "pustki" w brzuchu...

    Kurczę dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki - kurczę musi się udać. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni...

    czekolada lubi tę wiadomość

    03.02.2014
  • gosia.b Autorytet
    Postów: 289 618

    Wysłany: 7 listopada 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna88 czekam na info :)

    MiM - zgadzam się z Tobą, pustka w brzuchu, pustka w sercu, pustka w życiu...
    chciałabym już ją zapełnić :(
    A jak Ty się czujesz? Wszystko ok z dzidzią? To już 14 tydzień :)

    r44n84s.png

    Aniołek [*] 16.09.14 r. 12tc (9tc)

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ