X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 24 listopada 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola.321 wrote:
    Dziewczyny kolejny cykl starań przede mną, dziś dostałam @.
    Staram się dalej!! musi być dobrze, pozdrawiam


    Głowa do góry :) Pomyśl z innej strony - jakie starania są przyjemne :)

    skabarka, ola.321 lubią tę wiadomość

    03.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiM wrote:
    Głowa do góry :) Pomyśl z innej strony - jakie starania są przyjemne :)

    otóż to!! polać (herbatkę) tej Pani! :D

    ola.321, MiM lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też czekam na @. Nie mam pojęcia kiedy paskuda przyjdzie ;-/ jeśli po 28 dniach to 28.11, a jeśli po 30 to 30.11 .... objawy na @ mam książkowe więc tylko czekać pozostało :) i kolejny miesiąc starań :D

    jeszcze tydzień na L4 w domku sobie odpoczywam :) a że mój Synu się pochorował, to z zasmarkańcem siedzę w domu i wydziwiamy ;) przynajmniej nie jest mi nudno...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla - kochana, gratuluję!!! trzymam kciuki - wszystko będzie dobrze :)

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjemne starania- to jest duży plus zaczynających się nowych cykli ;-)

    skabarka lubi tę wiadomość

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja jakoś wybitnego parcia na bobasa akurat teraz natychmiast nie mam, bo na wiosnę zaczynamy budowę domu, więc cieszę się tymi staraniami i nie rozpaczam jak pół roku temu, że znowu nie wyszło :) nie wyszło, to trudno :) najwyżej będę się cieszyć staraniami kolejny miesiąc ;)

    Czarna_88 lubi tę wiadomość

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    no ja jakoś wybitnego parcia na bobasa akurat teraz natychmiast nie mam, bo na wiosnę zaczynamy budowę domu, więc cieszę się tymi staraniami i nie rozpaczam jak pół roku temu, że znowu nie wyszło :) nie wyszło, to trudno :) najwyżej będę się cieszyć staraniami kolejny miesiąc ;)

    Masz super podejście... ja szczerze nie dawno czułam ciśnienie że muszę być w ciąży i koniec kropka a teraz hmm nie ma ciąży to nie... korzystamy z tego że nie musimy sie pilnować w żaden sposób a to jest duuuży plus ;-) Teraz chce się zająć zmianą pracy bo moja jest mega beznadziejna... i cieszymy się sobą wzajemnie z mężem a jak przy tym uda się mieć fasolkę to tylko będziemy się cieszyć :-)

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo za wsparcie!! miałam kiepską sobotę ale już jest ok :)

    Faktycznie plus to staranka :)

    skabarka - to ciekawe jak będzie u Ciebie :), mimo tych przyjemnych starań życzę 2 kreseczek ;)

    Ja w środę idę do mojej gin, chcę zrobić wszystkie badania więc ten cykl chyba będę monitorować, ostatnie monitoringi mam ze stycznia i z lutego więc zobaczę co się teraz dzieje. Dodatkowo mam zaległą cytologię bo po poronieniu miałam odczekać chwilę i tak mi zeszło, mam zrobić prolaktynę i w sumie nie wiem co jeszcze, może moja gin coś wymyśli.

    Pozdrawiam Was wszystkie gorąco!!! :):)

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • gosia.b Autorytet
    Postów: 289 618

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola.321 trzymam kciuki za nowy cykl i staranka :)

    ola.321 lubi tę wiadomość

    r44n84s.png

    Aniołek [*] 16.09.14 r. 12tc (9tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się doczekałam w końcu owulacji i teraz też będę nasłuchiwać organizmu, będę się starać za Waszymi radami nie schizować i nie ciśnieniować, ale strach pozostanie czy wszystko będzie ok.
    Skabarka i takie podejście jest najlepsze!

    Ola trzeba się słuchać lekarza, jeszcze jak masz dobrego to już pół sukcesu :)

    gosia.b, ola.321 lubią tę wiadomość

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 25 listopada 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę aż Wam zazdroszczę :) Niestety mam przymusowy celibat... Niby mam już zgodę od lekarza na małżeńskie obowiązki, ale w głowie siedzi ten niepokój...

    Dziewczęta cieszcie sie tym iż jesteście jeszcze we dwoje - Celebrujcie te chwile :) Przyjdzie czas że Wam dziecko tak Wam da popalić że najchętniej wyszłybyście z domu i nie wracały :D




    03.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva - no to trzymam kciuki za owocne starania :)

    MiM - no ja mam w domu rezolutnego ale bardzo energicznego 6 latka :) teraz jest super, ale pierwszy rok z nim to był istny koszmar (zresztą ciąża też była koszmarna)- z tego też względu bardzo długo nie chciałam drugiego dziecka. Ale strata otwiera oczy na wiele spraw. Czymże są nieprzespane noce, kolki i inne "atrakcje", jeśli można przytulić do serca kochaną kruszynkę...

  • gosia.b Autorytet
    Postów: 289 618

    Wysłany: 25 listopada 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    Ale strata otwiera oczy na wiele spraw. Czymże są nieprzespane noce, kolki i inne "atrakcje", jeśli można przytulić do serca kochaną kruszynkę...

    Mam nadzieję, że będzie mi dane nie spać w nocy z tego powodu :)

    skabarka lubi tę wiadomość

    r44n84s.png

    Aniołek [*] 16.09.14 r. 12tc (9tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia - a ja mam nadzieję, że wszystkim nam będzie to dane :)

    gosia.b lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, przyznam się Wam do czegoś, co prawda jeszcze 4 dni do @, ale zrobiłam test i oczywiście negatywny :) także teraz już spokojnie czekam na @ i kolejny miesiąc będę męczyć męża ;)

    ale ze mnie raptus.... zamiast siedzieć spokojnie i czekać to nieee, poszłam i zrobiłam... sama nie wiem po co... chyba dla świętego spokoju :)

    Eva lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziewczyny pytanie :)

    Odkładamy zabezpieczenie, jeśli będzie ciąża fajnie jeśli nie to poważne starania zaczynamy na wiosnę :)

    Pytanie mam odnosnie wizyty u ginekologa. Byłam na kontroli pp kazał mi brać kwas foliowy (biore) i za 3 miesiące starać. No i jak będziemy się starać mam do niego przyjść. Tylko pytanie po co? Badań nie miała robić i nie robiłam wiec myślę że tabletek mi nie da. Myślicie że powinnam iść do niego już teraz czy wystarczy po pozytywnym teście?

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka - i skąd ja to znam... :):):)

    anka418 - w sumie też nie wiem po co masz do niego iść :/, jeżeli nie masz problemów to po teście powinno wystarczyć. Ja w sumie zawsze stosuję się do zaleceń mojej gin więc ciężko mi doradzać :)

    Mam do Was pytanie!! proszę powiedzcie mi czy jeżeli jutro - a będę miała jutro 4-5 dzień cyklu (nie wiem dokładnie bo zależy jak liczyć bo @ dostałam ok 22-23 wieczorem)to czy mogę zrobić jeszcze takie badania czy już będzie za późno bo do 3 dnia cyklu powinnam je zrobić?
    LH, FSH, Prolaktyna, Estradiol, TSH, FT4??
    aaaa i czy powinnam być na czczo? Te badania robiłam już chwilę temu więc muszę je powtórzyć :)

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w labo (szpital) sa normy dla poszczegolnych faz cyklu, takze mozna wszstko robic dowolnie, a jak masz na to skierowanie, to robia (w tym samym szpitalu co labo) w 7-10dc. To zalezy czy robisz je z polecenia lekarza i masz podane dni czy robisz z wlasnej inicjatywy. Ja robilam w okreslonych dniach sama, a lekarz zapytal "po co, skoro mozna razem"?

    Z regoly badania krwi sa na czczo. PRL, z tego co mi mowila pielegniarka, to ze spokojem, bez pospiechu, nerwow, seksu w dniu badania i najlepiej dzien wczesniej, pobudzania sutkow, itp, bo to wszystko wplywa na jej wyniki.

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 26 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo Natka88 :)
    Ja robię na własną rękę tylko pytałam moją gin jakie mam zrobić, tyle że nie zapytałam kiedy :(.
    Czyli jutro w 4-5 dniu cyklu myślisz że mogę je wszystkie zrobić? bo właśnie szukam coś na necie i podają różne terminy i już się pogubiłam i nie wiem co robić :/

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka bardzo dobrze to znam :) teścik rano a wieczorem @ mąż mnie opieprza, że zbankrutujemy przez te testy :)

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ