X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Witam :) przybylam z dobrą wiescia :) 4 grudnia urodził się Leos :) 3100 i 53 cm. Słodki ale jeczydusza :)
    Gratulacje ;]

    kierzynka lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynka a myślałam o was ostatnio ale cisza byla to nie pisalam.

    Gratulacje serdeczne , życzę duzo przespanych nocek :*

    kierzynka lubi tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynka, fantastyczne wiesci, gratuluje!!
    Jak Wam jest? Sn czy cc?

    kierzynka lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Kierzynka, fantastyczne wiesci, gratuluje!!
    Jak Wam jest? Sn czy cc?
    Jezuu ty tez zaraz rodzisz :D
    Jak fajnie kurde , czas zapindala szybko , czekaj na kiedy masz termin ?
    Ja pamiętam ze mój pierwszy slaby test pozytywny wyszedł 7 stycznia a ten z tlustymi krechami 10 :)

    Ediii lubi tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezuuuuu, nooooo. A patrz, jaki miły zbieg- termin mam na 7 stycznia a wg mojego gina na 9 ty.
    Się zobaczy, a potem po kolei rozpakowanka Paznokietka, Monkey, Moniki, Hiacynty, Bree, Wioli....
    Ej, jeszcze Czarna powinna sie pokazać!
    A nie wiem czy wiecie, ale Dorbie też już sie rozpakowała!!

    To jest super, a wczesniej pocieszalysmy sie po poronieniach!

    katarzyna_d, Staraczka23, wiola0912, wiola0912 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Kierzynka:) kolejny maluszek na świecie


    Dziewczyny mam dziwne pytanie....

    Jestem w 27 dc, cykle mam 30 dniowe, od wczoraj bolą mnie jajniki, dziś zrobiłam w domu test owulacyjny bo to jedyny jaki miałam. Owulacje miałam potwierdzona 13 dc. Dzisiejszy test owulacyjny wyszedł pozytywny...jak to możliwe ze 14 dni po owulacji, test znów jest pozytywny?

    Staraczka23, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Gratulacje Kierzynka:) kolejny maluszek na świecie


    Dziewczyny mam dziwne pytanie....

    Jestem w 27 dc, cykle mam 30 dniowe, od wczoraj bolą mnie jajniki, dziś zrobiłam w domu test owulacyjny bo to jedyny jaki miałam. Owulacje miałam potwierdzona 13 dc. Dzisiejszy test owulacyjny wyszedł pozytywny...jak to możliwe ze 14 dni po owulacji, test znów jest pozytywny?


    Cionża!

    s1985, Staraczka23, wiola0912 lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Cionża!


    Test owulacyjny wykrywa ciaze? Cholerka ja sie uczę całe życie. Ale nadziei sobie nie robię, test ciążowy robiłam dwa dni temu i był negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Test owulacyjny wykrywa ciaze? Cholerka ja sie uczę całe życie. Ale nadziei sobie nie robię, test ciążowy robiłam dwa dni temu i był negatywny
    Ja pomylilam owulacyjnu z ciążowym i byl pozytywny w necie pisza ze owulacyjne szybciej wykrywają
    Leć po ciążowy i zrób jutro :)
    Trzymamy kciuki :)

    Edi jakieś obawy masz ?

    Jak ja sie ciesze z kazdej ciąży i porodu zupełnie jak bym to ja robiła i rodziła a przecież mam obok swojego klopsika już :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowy negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odezwe się po wizycie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Ciążowy negatywny
    Ejjj miałaś jutro zrobić .
    Przypomne , test 28dc byl z ledwo widoczna kreska , po dwoch dniach pomylilam testy owulacyjny byl pozytywny , czytalam w necie i na drugi dzien ciążowy dwie tłuste krechy .
    Zrób jutro albo w czwartek .
    Bolą cie plecy ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Ejjj miałaś jutro zrobić .
    Przypomne , test 28dc byl z ledwo widoczna kreska , po dwoch dniach pomylilam testy owulacyjny byl pozytywny , czytalam w necie i na drugi dzien ciążowy dwie tłuste krechy .
    Zrób jutro albo w czwartek .
    Bolą cie plecy ? :)


    Nic mnie nie boli oprócz jajników. Poczekam na @, jak nie dostanę to powtórzę test

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,
    No ja tak napisalam bo mi tez owulacyjny wyszedl pozytywny, ale na jakims pozniejszym etapie ciąży, jak wlasnie chcialam sprawdzic czy to prawda.

    Czekamy na wiesci po wizytach Katarzyna i Pucek!

    Staraczka a jak ty sobie radzisz powiedz. Maz Ci pomaga?
    Wiesz co, ja mam obawy ze jestem troche samolubna i zawsze moglismy sobie na wiele pozwolic i te spotkania i wyjazdy ze znajomymi, ze teraz sie to skonczy i mnie to bedzie dolowac. Przez co wyrzuty sumienia ze jestem zla matka.
    Choc wiem ze to sie zmienia, priorytety po urodzeniu.
    Boje sie tez wojen z innymi madralami i i ch dobrymi radami co do wychowania, zrób tak a nie inaczej.

    Aska a faktycznie jak patrzysz na owulacyjny to sa dwie super grube krechy, albo i ta testowa jest nawet grubsza? Bo to jest pozytywny. Ja na poczatku mylilam owulacyjne i myslalam ze jak sie pojawila druga bladsza to jest pozytyw, a potem sie doksztalcilam ze musza byc obie rownie ciemne i grube, wiec inaczej niz w ciazowym.


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ediii wrote:
    Hejka,
    No ja tak napisalam bo mi tez owulacyjny wyszedl pozytywny, ale na jakims pozniejszym etapie ciąży, jak wlasnie chcialam sprawdzic czy to prawda.

    Czekamy na wiesci po wizytach Katarzyna i Pucek!

    Staraczka a jak ty sobie radzisz powiedz. Maz Ci pomaga?
    Wiesz co, ja mam obawy ze jestem troche samolubna i zawsze moglismy sobie na wiele pozwolic i te spotkania i wyjazdy ze znajomymi, ze teraz sie to skonczy i mnie to bedzie dolowac. Przez co wyrzuty sumienia ze jestem zla matka.
    Choc wiem ze to sie zmienia, priorytety po urodzeniu.
    Boje sie tez wojen z innymi madralami i i ch dobrymi radami co do wychowania, zrób tak a nie inaczej.

    Aska a faktycznie jak patrzysz na owulacyjny to sa dwie super grube krechy, albo i ta testowa jest nawet grubsza? Bo to jest pozytywny. Ja na poczatku mylilam owulacyjne i myslalam ze jak sie pojawila druga bladsza to jest pozytyw, a potem sie doksztalcilam ze musza byc obie rownie ciemne i grube, wiec inaczej niz w ciazowym.


    Kreska testowa Lh jest prawie dwa razy ciemniejsza. Może ja po prostu przechodzę druga owulacje:))) echh dziewczyny gdyby, była w ciazy to test wyszedłby juz dziś pozytywnie w cuda raczej nie wierze. Poczekam na @ i staram sie od początku. Najdziwniejsze ze mój ginekolog kazał mi przyjść na kontrole w marcu bo stwierdził ze nic mi nie dolega:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynka gratuluje!!! Zdrówka dla Ciebie i dzieciątka :) Edii już niedługo na nas kolej :) ja kompletuje wyprawkę do szpitala. Aska84 poczekaj do dnia @ i wtedy zrób test :)))

    Ediii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edi ja sobie radzę ,a mąż nie bardzo bo ileż można pytać jakie proporcje mleka i wody zrobic , pozatym wszystko sama robię przy malej oprócz kąpieli bo on ją myje od początku , ja mam nie pewne ręce i się boję ją trzymać w wanience , czekam aż zacznie siadać . A tak wiecznie zmęczony rzekomo , jak jest kryzys z niunka to ja padam na ryjca o 21 a ten siedzi do 23 na kompie i gra . Az sie boje go zostawic z nią , wiem ze np o 17 bedzie jadla a przespi i budzi sie o 19 to robie jej te mleko a ten co ? Nie , on dalej ja usypia i wpycha dyda , kłótnie rano i wieczorem wgl nie sypiamy razem , są dwie kołdry każde śpi pod swoją , no co mam powiedzieć sielanka byla na początku a teraz się zjebalo dosłownie. No i do pracy ide , smieciowa umowa ale chociaż do ludzi wyjdę , mama z nią będzie na ten czas , pierdolca idzie dostac w domu


    Aska tak jak Paznokietek mowi .
    Paznokietek widzisz niedawno studniówke mialas a juz tak blisko :)

    Ediii lubi tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska to jak druga owulacja to działaj!! Nie wiem czy to wogole mozliwe, ale dzialaj na zapas. ;-) tesknie za sexem :-(
    A ciążowy to zrób po terminie @

    Staraczka, kurcze to przykro mi, bo powinien cie wspierac na maxa i nie powinniscie sie oddalac. Moze pogadaj z nim nak sie czujesz. A jak z karmieniem? Udalo sie polaczyc, czy tylko butla?

    Paznokietku, ja tez zakupy pelna para teraz. Dzis i jutro pakuje torbe do szpitala. Juz 6 styczniowek sie rozpakowalo, chce byc gotowa ;-)
    Dla maluszka zostalo mi pranie, prasowanie i ukladanie. Reszte chyba opanowalam.


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie Mikołaj :) połówkowe mam miec albo 22 albo 27 :)
    Wiedziałam ze chłopak będzie wszystko jest w porządku
    Pozdrawiam

    Ediii, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dobrze wyczułaś! A ja obstawiałam dziewczynkę...
    Patrz, będą swieta i połowa za Tobą.


    Pucek jak wizyta? U Cuebie to chyba połówkowa?

    pucek lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
‹‹ 956 957 958 959 960 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ