X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka bo już już 10 lat w związku jestem wiec wiele przeszłam z moim narzeczonym :) i nic już mnie nie zdziwi :)

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, do kwietnia nie aż tak daleko, na pewno dam Ci znać. Jestem ciekawa jak tam u Kierzynki, mam nadzieję że jej mąż w przeciwieństwie do niektórych mężczyzn stanął na wysokości zadania i jest prawdziwym tatuśkiem ;)

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha widzę ze nie można dzielić się już na forum codziennością i problemami z facetami bo będzie temat powielany przez kilka stron mimo chodem ....

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież sama napisałaś 'zobaczymy czy jak urodzicie to bedzie tak jak teraz', myślałam że sobie po prostu plotkujemy, nie ma się co unosić

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Matko a tu znowu spina :p Staraczka my po prostu z Puckiem żyjemy z przeświadczeniem ze nasi mężczyźni należycie zajmą sie dziećmi :) ale biorę tez pod uwagę to ze wszystko może sie zdarzyć i mogę sie na nim zawieźć. Ale nie ma co generalizować. To ze Twój facet zachowuje sie tak jak sie zachowuje nie oznacza ze M. Pucka bedzie tak sie zachowywał. A z drugiej strony Staraczka rozumiem Cię ze chcesz sie tutaj wygadać. Ja Ci współczuje postawy męża ale sama tez nie jestem pewna co mnie czeka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wypowiadam sie juz w tym temacie a swoje bolączki będę pisała nie wiem na blogu jakimś czy coś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już niedługo Wam opowiem czy zajmuje sie synkiem czy nie :) dzisiaj już mu zapowiedziałam ze w nocy ja wstaje do Małego żeby on był wyspany do pracy, ale wieczory po powrocie do domu sa jego, a ja pisze w tym czasie prace magisterska albo odpoczywam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poprawę humoru :P


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/24e0a516f935.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i to jest to. Forum na którym nie można sie wypowiedzieć bo wiecznie jakieś spiny, ironiczne teksty itp. Może lepiej faktycznie zacząć bloga pisać albo pamiętnik (co bardzo pomaga wylać żale).

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, to że mnie hormony mogą ponieść to rozumiem, w końcu to dopiero połowa ciąży więc może jeszcze nie umiemnad tym panować, ale że Ciebie tak ponosi to ja nie iwem...

    monika_89 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Staraczka, to że mnie hormony mogą ponieść to rozumiem, w końcu to dopiero połowa ciąży więc może jeszcze nie umiemnad tym panować, ale że Ciebie tak ponosi to ja nie iwem...
    Przed okresem jestem :D :D

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyluzujcie majty! ;-)
    Kazda ma chlopa jakiego se wybrała, i w naszym przypadku juz niedlugo sie okaże czy bedzie kolorowo czy raczej nie.
    Ja ze swoim jestem 7 lat, wiec chyba sie znamy niezle. Jak mnie wkurzy to popamięta.
    Znam kilka przypadkow gdzie facet z niemowlakiem nie za bardzo, ale ze swoim wiekszym juz w ogien idzie. Oni sa inni. I regauja inaczej.

    Aska, zawsze w watku sa te ktore swiezo poronily, te ktore urodzily, te ktore testuja , te ktore sa w ciazy...
    Bardzo Ci kibicujemy i wiemy ze na milion milionow procent ze sie uda bo zaslugujesz na to zeby miec szczescie.
    Nie ma @ to sie radujemy :-) przyjdzie? Tez sie radujemy i seximy :-)

    Paznokietku, nie korzystalam nigdy z położnej środowiskowej. Wogóle jak mam być szczera nigdy nie chodziłam do lekarzy. Dlatego zupełnie nie wiem jak to sie odbywa. A taka położna robi ktg?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 22:11

    Aska84 lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Przed okresem jestem :D :D


    Ja tez:)

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 04:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Przed okresem jestem :D :D
    A to by już wiele tłumaczyło :D :D

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal brak @....

    Ediii lubi tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka to nie jest przecież powód do zmartwień :D masz jeszcze jakiś test pod ręką?

    Aska84 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ja mam termin w Maju piatek 13-tego :P hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna_d wrote:
    Asia ja mam termin w Maju piatek 13-tego :P hehe


    Ulala to chyba wszyscy zmienimy zdanie o tym ze piątek 13-tego jest pechowy:)

    katarzyna_d lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, pisałam wcześniej, ale głupi telefon zżarł mi całą wiadomość i nie chciało mi się po raz drugi klikać :/ Byłam u gina. Potwierdził ciążę, tylko nie zgadza nam się tydzień. Wg om miał być 6, a wg usg wychodził 5t4d. To było tydzień temu w czwartek. Idę ponownie w poniedziałek zobaczyć czy będzie fasolka i serduszka posłuchać. Ta poroniona ciąża też była młodsza, więc ja oczywiście stres na maksa :( Powtórzyłam betę dwa tygodnie po pierwszej i wyszło 45000,znaczy że chyba rośnie :) tylko tak jeszcze nie umiem się cieszyć. Mój mąż też stwierdził, że "tym razem to lepiej bez hura optymizmu" :/ widzę że też czeka na poniedziałek.
    Trochę się boję jak dam radę w ciąży z dwulatkiem, bo na razie kiepsko się czuję, mam napady nudności i zmęczenia, a tu okres przedświąteczny i wzmożony ruch w moim sklepie oraz chłopak, który nie chce już drzemać w dzień :)
    Pożyjemy, zobaczymy. Oby w poniedziałek były dobre wieści. No i dalej też, oczywiście :)

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa dni różnicy miedzy usg a om mogą wynikać z terminu owulacji/zagniezdzenia sie. Wiec nie ma się co przejmować. Mój Adaś jest 3 dni młodszy niż wg OM. Życzę powodzenia :) a nudności to tez mega dobry znak

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
‹‹ 959 960 961 962 963 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ