X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • zuzkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poczekam chyba na ta miesiaczke styczniowa i wtedy pomysle...

    Zuzka
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No troszke zaczynam to przezywac, ciężko mi nie myśleć o porodzie wieczorami, nie mogę zasnąć, ani nawet przestawic sie na myslenie o czyms innym.
    Zuzkaa, nsjlepszy czas na proby jest wtedy kiedy Ty uznasz ze jestes gotowa. Nic ani nikt czyli np my i nasze doswiadczenia nie powinno miec wplywu na to ze podejmiesz starania za wczesnie. Ja bylam gotowa od razu, bo bardzo pragnelam i pragne tego dziecka wraz z moim mężem i wierzylismy w to ze bedzie dobrze za drugim razem. Nie bylo. Ale nie poddalam sie i udalo nam sie od razu w cyklu po poronieniu nie doczekawszy @ i jutro zaczynam 40ty tydzien.

    Blueberry 4400!! Jak Ty to zrobiłaś? :-)

    Mikka, tak sie mowi wylacz myslenie, ale każda z nas wie ze to troche pic na wode, bo sie nie da. Chodzi o to aby nie schizowac, nie panikowac, zyc tez czyms innym nue tylko staraniami. Poza tym miec wiare i samozaparcie. Uda sie Wam jak bedziecie gotowi!

    Arwen, jak wizyta?

    Staraczko jak Twój bąbel? I jak Ty po cc?
    A pamietacie na jakim poziomie sa te skurcze juz porodowe? Bo tam na ktg sa wartosci tych skurczy i mialam np jeden 70 i reszte 50, to ile maja porodowe? 300? ;-)


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Arwen Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edii, dziekuje, ze pytasz :) wizyta w porzadku, pecherzyk dominujacy jest, endo przyzwoite wiec tylko dzialac, dostalam skierowanie na powtorke histero, termin mam na 19 lutego wiec mamy ten cykl i kolejny, a potem wytaczamy ciezkie dziala. Pppijam wino, relaksuje sie i do dzialan, bo licze, ze jednak histero mnie minie :)

    Ediii lubi tę wiadomość

  • Kasiamyd Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie odebrałam HCg 5820 ;)) oby dalej rosło ;) Ediii cos Twój mały nie spieszy sie wyjsć ;) za dobrze mu w brzuszku ;)
    Powodzenia

    katarzyna_d, Ediii, kasia88e, kierzynka, Bluberry lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia gratuluję :)

    Edii nie wiem kiedy są skurcze porodowe ja nic nie czułam i na tzw zimno cc robili

    A Roksana od czwartku marudzi niby skok rozwojowy by sie zgadzało Ale mnie to męczy bo cierpliwości nie mam :/

    O dzisiaj rano było super

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e50c947dd1c7.jpg

    Jeszcze 2tyg i będzie próbowała jedzonko jak to leci szybko az szkoda, z jednej strony mysli sie o fajnie jak by gadała chodziła a z drugiej ze tak szybko rośnie i tyle uwagi potrzebuje.

    Z gorszych info , mąż w sobotę wyjeżdża do Niemiec i będziemy same :/

    katarzyna_d, Aska84, kierzynka, Bluberry lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, ale twoja kruszynka juz duża :) i jaka słodka <3 czas szybko leci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiamyd wrote:
    Wlasnie odebrałam HCg 5820 ;)) oby dalej rosło ;) Ediii cos Twój mały nie spieszy sie wyjsć ;) za dobrze mu w brzuszku ;)
    Powodzenia

    Na pewno będzie super rosło :) więcej juz nie rób!!! Po co sie stresować :) ja zrobiłam tylko do 1500 i więcej juz nie robiłam :P

  • Arwen Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiamyd, bardzo ladne hcg

    Staraczka, piekna dziewczynka!

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja dzis po kontrolnym usg i hcg i...hcg 160, wg lekarza w usg nie jest zle, jeszcze oczywiscie nie do konca sie wyczyscilo ale ja nie mialam lyzeczkowania, teraz za tydz mam zrobic hcg i czekac na okres a potem znow hcg i usg. Wyszlam zadowolona a teraz sobie mysle czy nie wysokie to hcg jak na 2 tyg po podaniu tabletek? Niby to byl 13 tydz wiec mialo z czego spadac, ale skoro lekrze dali takie zalecenia to chyba wiedzą co robią co? No i chyba endo 14 mm- chyba bo ja kurde nadal jakos nie moge sie pozbierac i znow powrot do tego szpitala przysporzyl mnie o zle wspomnienia i tak nie wszystko do mnie docieralo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 19:22

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiamyd gratuluję hcg! Kiedy wizyta u gina? Dawaj znać.

    Arwen, noo to do roboty! Na szczęscie meeega przyjemnej ;-)

    Staraczko jaka ona już jest duza! A czemu stary do Niemiec jedzie?

    Katarzyna D, czy mssz jakieś niusy od Bree? Już pewnie miała połówkowe, chociaż tam u nich to nie wiem...

    Mikka, kontroluj hcg jak lekarz zaleca, miało z czego spadać. Endo 14 mm to juz dobre endo, ideał chyba to 18 tak mi moj gin mowil. Ale znaczy ze sie odbudowuje.

    Maredd lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ja juz z tego wszystkiego zapomnialam zapytac co z tym endo czy to znaczy ze jeszcze duzo zostalo do oczyszczenia i takie jest czy jak? aj teraz jestem zla bo zamiast zapytac to lezalam tam patrząc w góre i myslac o tym zeby jak najszybciej wyjsc bo wrocily te straszne wspomnienia...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpię czy Bree chce udzielać publicznie informacji :P nie będę pisac nic bez jej zgody :) jak co to sama sie odezwie, za dużo tu ciekawskich :P

    Ediii lubi tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna_d wrote:
    Wątpię czy Bree chce udzielać publicznie informacji :P nie będę pisac nic bez jej zgody :) jak co to sama sie odezwie, za dużo tu ciekawskich :P
    Racja.
    Najgorzej.


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Kasiamyd Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 lecę na wakacje i jak 8 wrócę to bede dzwonić bo mówiła przyjsc jak bede w 6tyg. Napewno dam znac ;)
    Staraczka córcia super ;) korzystaj z każdej chwili spędzonej z córeczka ;) czas szybko leci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego roku dziewczęta:)) życzę juz dziś bo pewnie jutro tu nie zaglądnę.

    W Nowy Roku życzę Wam moje drogie samych wspaniałych chwil, cudownych wrażeń ze swoimi kruszynkami, zaciążymym-szybkich, bezstresowymi i bezbolesnych porodów, a sobie i wszystkim staraczkom, upragnionego brzdąca. Dziewczęta, nigdy sie nie poddawajcie i walczcie o upragnione szczęście. Niech ten przyszły Rok bedzie dla Nas łaskawszy, cieszcie sie z każdych chwil i nigdy sie nie smutajcie:*

    kasia88e, Ediii lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka nooo śliczna jest ta Twoja Roksanka :)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna_d wrote:
    Wątpię czy Bree chce udzielać publicznie informacji :P nie będę pisac nic bez jej zgody :) jak co to sama sie odezwie, za dużo tu ciekawskich :P
    Ja jestem ciekawska bo ostatnio myślałam o Bree i zastanawiałam się co u niej i jak się czuje w ciąży :)

    Ediii lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Kasiamyd Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna d ja pierwszy raz robiłam teraz betę ;) pozdrawiam
    Szczęśliwego Nowego Roku Dziewczyny ;)

    katarzyna_d, Ediii lubią tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego na ten 2016 rok dziewczyny!

    Ediii lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam udanego 2016 roku, zdrowych dzieci, zdrowych ciąż i spełnienia marzeń. Żeby żadna już nie musiała przechodzić poronienia bo to jest straszne. Buziaki

    Ediii lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
‹‹ 966 967 968 969 970 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ