X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po zabiegu łyżeczkowania
Odpowiedz

Ciąża po zabiegu łyżeczkowania

Oceń ten wątek:
  • Mamulka Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 23 listopada 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domii222 trzymam kciuki z całych sił aby okres nie nadszedł i oby wszystko było dobrze! Ja nie będę czekać długo, po pierwszym okresie zacznę się starać może nam się uda.. Każdy lekarza mówił co innego jeden ze 3m drugi że pół roku a jeszcze inny że po.pierwszym @już.można.. Chyba to też zależy jak się czuje psychicznie kobieta.ja czuje ze juz chce ze musze! Czekam na Twoją wiadomość czy się udało i trzymam kciuki :)

    Domi2222 lubi tę wiadomość

    Ona
  • Domi2222 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Mamulka za miłe słowa!:)musisz być cierpliwa i wyczekać pierwszej @. Wiem, że nie będzie łatwo, ale w końcu przyjdzie.. Dam znać co i jak u mnie... bardzo się niecierpliwie...

    34bwskjoihqbmc8d.png
  • Mamulka Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domii222 myślę że się nie doczekasz@ :)trzymam kciuki z całych sił!!

    Ona
  • zuzkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewzyny ze mna chyba jest cos nie tak od chwili kiedy mialam zabieg nie mam bliskosci z moim mezem mam blokade, gdziekolwiek mnie dotyka zaraz myśle ze to mnie boli i nie wiem czy to jest bol czy to moja psychika wmawia sie ze to bol. czekam z utesknieniem teraz na miesiaczke gdyz nie mialam jeszcze od zabiegu... tez tak mialyscie?:(

    Zuzka
  • Mamulka Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 24 listopada 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzka też ciągle myślę o tym że będzie mnie boleć ale wiem też że nic tak nie poprawi wszystkiego jak bliskość z mężem..trzeba postarać się spróbować i wrócić do tego aby było miło.może dzięki temu łatwiej będzie zacząć myśleć o tym by spróbować jeszcze raz :) ja jestem dobrej myśli.. Też czekam na @ kiedy miałaś zabieg?

    Ona
  • Domi2222 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i co i nic :( zrobiłam dziś ten 29 dzień cyklu i wyszła jedna kreska... :( przed zabiegiem łyżeczkowania miałam regularne okresy 28 dni... a teraz ani ciązy ani okresu.. :(

    34bwskjoihqbmc8d.png
  • Domi2222 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jestem załamana..:( wiem, że to wcale nie tak łatwo od razu zajść w ciążę, ale tak bardzo chciałam.. myślałam,że się uda.. że na Święta będę w ciąży.. a tak to będą moje najsmutniejsze święta w życiu.. :( bo gdyby maleństwo nie odeszło to znałabym już jego płeć.. czułabym jak kopie.. to niesprawiedliwe :( ;( dlaczego Nas to spotyka...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 11:31

    34bwskjoihqbmc8d.png
  • Mamulka Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 26 listopada 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domii222 to pierwszy @po łyzeczkowaniu?? Nie balas się tak odrazu zacząć?? Bi ja się.zastanawiam.czy już zaczynać..nie zawsze pierwszy okres musi przyjść taka jak wcześniej więc nie jest powiedziane że już nie zobaczysz drugiej kreski bo może się przesunela owulacja.. Ja bym jeszcze poczekala..ja miałam iść na płeć 14 grudnia..już nie pójdę nie mam po co






    Ona
  • Domi2222 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 26 listopada 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz jedną @ dostałam 29 października 6 tygodni po zabiegu łyżeczkowania.. teraz wypada już druga, chyba że rzeczywiście coś się poprzestawiało... zobaczymy.. ale coś czuje, że to jeszcze w tym miesiącu nie będzie ciąża... :( bać się nie bałam, bo już tak długo czekałam na ten okres, że powiedzieliśmy sobie, że będzie co ma być...

    34bwskjoihqbmc8d.png
  • Mamulka Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 26 listopada 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to bardzo dobre podejście będzie co ma być,organizm sam wie kiedy jesteś gotowy.. Poczekaj Jeszcze parę dni i zrób test jeszcze raz. 3mam kciuki :)!!!

    Domi2222 lubi tę wiadomość

    Ona
  • Domi2222 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Mamulka! obiecuję, że dam znać!

    34bwskjoihqbmc8d.png
  • zuzkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 27 listopada 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamulka zabieg miałam 4 tyg temu, teraz czekam na miesiączke i nie mogę się jej już doczekać po jakim czasie Wy miałyście? jak ona przebiegała?

    Zuzka
  • Domi2222 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 28 listopada 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny udało się! !!! Zrobiłam dziś test z porannego moczu i dwie kreski! !! :-) :-) bardzo się ciesze ale też jednocześnie bardzo się boje... od razu po pierwszej @ się udało.... zuzkaa ja czekałam 6 tygodni na @ po zabiegu... jak myślicie kiedy iść do gin? Teraz tylko się boje czy na pewno zarodek jest w macicy.. czy się tym razem uda... milion pytań i niepewności w głowie. ...

    34bwskjoihqbmc8d.png
  • Mamulka Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 28 listopada 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie możesz myśleć źle i się się zamartwiac jest i będzie wszystko dobrZE!!! Gratulacje!!!!:) mówiłam że się uda!! do giną idź dopiero za dwa tyg teraz i tak nic nie zobaczy a po co się stresować i myśleć!łez.odpoczywaj i ciesz się :)

    Domi2222 lubi tę wiadomość

    Ona
  • Mamulka Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 28 listopada 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzka ja jeszcze nie dostałam więc muszę czekać dalej nie ukrywam że się nie zabezpieczam będzie co ma być!:)

    Ona
  • Domi2222 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 30 listopada 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapisałam się go gin tak jak mówiłaś za 2 tyg będzie wtedy skończony 7 tydzień.. ale oczywiście już się niepokoje, bo pobolewa mnie lewa strona jakby pachwina czy jajnik takie kłucie, ciągnięcie.. czytałam w necie to dziewczyny piszą że do puki nie ma żadnych plamień to normalne bo macica się rozciąga, ale dziś już pół nocy nie mogłam spać i się martwiłam...

    34bwskjoihqbmc8d.png
  • Mamulka Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 30 listopada 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domii222 jak się rozciąga to bard z i dobrze nie możesz myślec że będzie źle.postaraj się dużo wypoczywać i cieszyć się z ciąży. Musi i będzie dobrze! Tak jak pisałam że się uda i się udało tak i piszesze Będzie dobrze i będzie :) zobaczysz :) ja tak się zastanawiam po łyzeczkowaniu jest owulacja ciekawe kiedy wypada.. Daj mi znać jak u ciebie jak będziesz miała chwilę cieszę się z twojego szczęścia i życzę z całego serca jak najlepiej!!

    Domi2222 lubi tę wiadomość

    Ona
  • Domi2222 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Ci Mamulka za wszystkie słowa wsparcia!:)
    Jak dostałam okres po tych 6 tygodniach po zabiegu to trwał standardowo jak wcześniej 5 dni.. założyłam, że cykl będzie trwał 28-29 dni tak jak przed zabiegiem.I tak wyszło, że od 11 dnia cyklu nie zabezpieczaliśmy się.. przytulanie tak co drugi dzień... no i się udało :)

    34bwskjoihqbmc8d.png
  • Mamulka Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz czekam na Twoją wizytę i same dobre wiadomości :)

    Ona
  • zuzkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi opowiedz mi jak to sie stało że już w ciązy jestes kiedy miałaś łyżeczkowanie i z jakiego powodu go miałaś? kiedy miałaś okres po łyżeczkowaniu? nie bałas sie na nowe staranie?? opowiedz Nam wszytsko i wielkie gratulacje, cieszymy się razem z Toba:)

    Domi2222 lubi tę wiadomość

    Zuzka
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ