X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis robilam bete i po 6 dniach spadek ze 130 na 96 mlU/ml... nie ukrywam, ze spodziewalam sie ze spadnie bardziej. Ginekolog 1.5 tygodnia temu powiedzial, ze mozemy wspolzyc (oczywiscie zabezpieczajac sie)...ale jakos mam opory i boje sie, ze cos sie moze stac i np peknie jajowod. A Wy jak dlugo czekalyscie z <3 ??

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz miesiac po laparoskopii jeszcze sie nie kochalam z mezem mimo iz lekarz pozwolil bez szalenstw to czekam na okres nie mam pojecia jak to teraz bedzie z @ powinnam teraz dostac bo tabletki biore.

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginekolog kazała mi brać Femibion Natal 1. Brałam dość długo. Teraz kazała wszystko odstawić. Biorę tylko Euthyrox na tarczycę.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko jak sie czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, jak krwawienie? Pisałaś tydzień temu o jednodniowym. Rozkręciło się?
    U mnie 4 dni brązowych plamień, 1,5 dnia czerwieni i dzisiaj znowu plamienia. Na jutro zapisałam się do lekarza, który przyjmuje też w szpitalu. Dzisiaj na betę idę. Brzuch bardzo, bardzo bolał mnie przez 2 dni. Dzisiaj albo już nie boli, albo jeszcze działa tabletka przeciwbólowa.

    Martwię się...

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam już ponad tydzień i nic się nie dzieje :( Martwi mnie to na maksa :( W czwartek idę znowu na betę. Boję się, że to zaśniad... Moja ginka powiedziała, że jak nic się nie wydarzy, to po weekendzie będziemy się martwić.
    Pocieszam się, że mnie dzisiaj boli głowa, a to zawsze u mnie oznaczało, że na drugi dzień będzie @... Tak bym już chciała mieć to za sobą...

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    czy któraś z Was probowała zabiegi z borowiną? (ponoć pomagają na ewentualne zrosty )

    Ja od dnia po do dzisiaj (czyli prawie 2 miesiące) piłam mieszankę na drożne jajowody i zrosty. Znalezioną na "bocianie".

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina trzymam kciuki aby beta spadła!


    Ja biorę Femibion Natal na zmianę ze zwyklym kwasem foliowym (kupilam zapas a potem za rada gin przeszlam na natal i chce tamto tez wybrac, do tego suplementuje wit D3


    kurczę boję się... mam jakies dziwne plamienia (niby połowa cyklu ale to chyba taka mocno wydłużona bo dzis 13dc a mam 31 dniowe cykle... a co najgorsze dzis widziałam na papierze nitki czerwonej krwi (do tej pory jak takie plamienie to tylko brunatne..) plus rano mialam jakis taki ala skrzep brunatny jak podczas @ i teraz juz sama nie wiem... meczyc znow moja ginke (bylam u niejn w czwartek) czy sobie darowac bo moze to od tego polipa ;/


    wczoraj internistka dala mi takie skierowanie na badania ze sciagna ze mnie tyle krwi ze chyba nigdy tyle nie pobrali... ale trzeba wszystko zbadac

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung dziekuje za odpowiedz w sprawie borowiny a pamietasz moze jak sie ta mieszkanka nazywa i gdzie ja mozna kupic? Przepraszam za ostatnie posty mam czasami gorsze i lepsze dni. Chcialabym sie przygotowac solidnie przed kolejna proba zajscia w ciaze.

    Dzisiaj bylam u lekarza rodzinnego mam skierowanie do poradni chorob naczyniowych oraz usg brzucha a jutro znowu ginekolog pojutrze lekarz medycyny pracy. Dziewczyny czy Te badania kiedys sie skoncza na dodatek do specjalisty naczyniowca termin na wrzesien 2018 !! Ide oczywiscie prywatnie wczesniej a jak bede musiala sie leczyc to jestem na ten wrzesien zapisana.
    Po badaniach znowu zsmierzam zeby przeswietlic mislam problem z dziaslami a przy staraniach trzeba zeby miec zdrowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Sung chodzi o Zioła Ojca Sroki? Gotowe mieszanki można kupić na allegro albo pojedyncze składniki kupić w zielarskim i samodzielnie zmieszać - wtedy ma się pewność, że nie jest oszukana. Ja poszłam na łatwiznę i kupiłam na allegro. Oczywiście nie pomogło. Zostało mi jeszcze trochę więc dokończę - nie zaszkodzi, a kto wie, może coś pomoże.

    Czekam na wynik bety, na jutro zapisałam się do ginekologa pracującego na co dzień w szpitalu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez tydzień z 220 na 110. Uff!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam dziewczyny te ziola w zielarskim babeczka mi wszystko wytlumaczyla jak parzyc itp. Wiec zaczynam kuracje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka dokładna nazwa tych ziół?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sa paczki ziol w proporcjach podanych przez O.Sroki nalezy je zmieszac tylko, i parzyc1 lyzeczka na szklanke wrzacej wody pod przykryciem przecedzic pic wieczorem ziola maja byc cieple i nalezy pic lyczkami zamierzam pic to przez3 miesiace bo te sa na nieplodnosc i cykle bezowulacyjne potem zmienie na antyzrostowa i likwidacje stanow zapalnych to tez przez 3 miesiace inne skladniki i proporcje te parzy sie 3h . Poszlam do slepu zielarskiego okazuje sie ze maja receptury zapisane. Ja narazie nie chce sie spieszyc z dzieckiem chce sie troche podleczyc. A jeszcze planuje stomatologa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tę samą mieszankę. Zmobilizuję się i będę ją piła codziennie :)

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam kupione te zioła, ale z piciem czekam do pierwszej @..

    mam też plastry borowinowe, ale z tym też poczekam aż beta spadnie do 0.

    cytuje ze strony nasz-bocian:

    Mieszanka na niepłodność Ojca Klimuszki nr1 ( z książki: "Powróćmy do ziół leczniczych", ) antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego
    Wszystko po 50 gr.:

    Szyszka chmielu
    ziele przywrotnika
    ziele krwawnika
    liść ruty
    ziele nostrzyka żółtego
    kwiat lawendy
    kłącze tataraku
    kwiat nagietka
    owoc róży
    Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkiem.
    Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie, porcja to cały wymieszany zestaw ziół


    Leczniczy napój z ziół na niedrożne jajowody i zrosty :

    kwiat jasnoty białej i ziele rdestu ptasiego - po 30 g,
    ziele skrzypu - 20 g,
    liść pokrzywy - 10 g,
    korę dębu i kłącze pięciornika - po 5 g.
    Wymieszaj wszystkie składniki. 2 łyżki ziół zalej w termosie półtorej szklanki wrzącej wody, zamknij i pozostaw na 1 godzinę. Następnie przecedź i pij po pół szklanki napoju między posiłkami.Nie należy pić ich na pusty żołądek, bo może powodować mdłości .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:42

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój wczorajszy ból głowy był nie bez przyczyny. Coś się zaczyna dziać. Cieszę się, o ile można się z tego w ogóle cieszyć...

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj idę do ginekologa. Ciekawe czy zrobi mi USG, czy tylko pogada i uspokoi.
    Betę powtórzę dopiero za 2 tygodnie, chyba nie ma sensu co tydzień tam biegać.

    Dziewczyny, jak wyglądało Wasze krwawienie po poronieniu samoistnym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam poronienia samoistnego 1 ciaza abrazja a druga laparoskopia. Po pierwszej dostalam jakos po 5 tyg moze 6 okres i nie odczuwalam czegos niepokojacego. Tym razem jest inaczrj biore tabletki antykoncepcyje i powinnam teraz dostac ale noe dosralam:/ dzisiaj ide do ginekologa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny wczoraj bylam u swojego lekarza i jestem w kropce powiedzial mi ze mam dwa wyjscia albo ta autoszczepionke albo bedzie musial mnie faszerowac progesteronem doustnie domiesniowo i dopochwowo acardem oraz sterydami. Jesli chodzi o autoszczepionke to wysoki koszt od 6-7tys pytalam o powiklania to mowil ze nie na ze moze jedynie goraczka wystapic objawy grypowe i powiedzial zebym teraz odpoczela te pol roku zostalo 5 miesiecy i potem trzeba dzialac bo u mnie jeden jajowod jest uszkodzony i trzeba dodatkowo monitorowac cykl.

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ