X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara ja dopiero zaczelam przygode z hybrydami narazie mam 3 kolorki ale mi wystarcza moze cos na jesien sobie kupie lato tez nie trwa dlugo a ja tylko sobie robie ewentualnie siostrze cos pozycze albo ona mi. Wczesniej siostra mi robila ale stwierdzilam ze jej glowy nie bede zawracac i sama sprobuje i to nic skomplikowanego a naprawde cieszy wiec polecam dziewczynki.;)
    Dobry pomysl z notatnikiem moze tez byc zwykly kalendarz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 14:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuję lakiery na alliexpress ;) Malutkie buteleczki, tanie. Grzech nie kupować ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka trwalosc tych lekierow? ja kupilam semilac trzymaja sie 3 tyg.

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara jakiej firmy lakiery polecasz z Ali?? Ja używam Neo Nail.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, tak właśnie musimy podchodzić. Robić inne rzeczy i czerpać z nich radość, a nie myśleć tylko o posIadaniu dzieci i zajściu w ciążę. Ja też chcę się wziąć za siebie i bardziej zadbać. Mam dobry start, bo po szpotalu mam 3 kg na minusie.

    Mam pytanie do dziewczyn po laparo, czy kilka dni po zabiegu miałyście plamienie lub krwawienie? U mnie 2 dni bylo czysto, ale dziś zaczęłam plamić i nie wiem czy to normalne.
    Wreszcie mnie do domu wypisali :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po laporoskopii nastepnego dnia mialam miec lyzeczkowanie czysczenie endometrium
    ale beata spadala szybko i zaczelam krwawic jak przy okresie z tym ze pamietam cuchnacy zapach:/ pytalam lekarze mi mowili wowczas ze to dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lakiery są tak samo trwałe jak neo nail, semilac czy indigo - ale ja zawsze wszystkie kładę na primer bezkwasowy Semilac. Trzymają się jak przyspawane, super odchodzą w acetonie. Bez primera nawet semilac odłaził mi po kilku dniach. Kryją różnie. Jedne po dwóch warstwach, inne po trzech - zależy od koloru. Teraz kupiłam sobie fantastyczną lampe, która utwardza w 10 sekund więc maluję co tydzień.

    Mam dużo, różnych firm, ale najbardziej lubię Rosalind, Gelfavor i Focallure. Można je kupić za 1 dolara. Napisane jest, że mają po 6 ml, ale to kłamstwo ;) Mają co najwyżej połowę. Ale dzięki temu że są malutkie i tanie, można więcej kupić i częściej wymieniać.

    Teraz, póki jest lato, musimy podładować akumulatory :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 17:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara muszę podziękować za wskazówkę dot.paznokci. Robię sobie od dwóch lat, ostatnio stopy, bo czułam się kiepsko i nawet ochoty nie było na malowanie.
    Moja kolekcja to 20 lakierów. Lubię ciemne, ale kiepsko się je robi. Różowe :-P żółty taki banan i miętowy:-)

    Lampa w 10 sekund utwardza??? O ludu - marzenie. Ja robię te 2,5min i zasypiam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam lampe z semilac mala rozowa bardzo jestem z niej zadowolona utwardzanie 45 lub 60 sek ale jest mala przenosne naprawde ekstra:) Do moich potrzeb wystarczajaca ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 19:44

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta lampa to było moje marzenie ;) teraz zrobienie paznokci zajmuje mi 30 min a nie dwie godz. Lampa tez z Ali, Sun5. Bardzo lekka, nieduża i mieści się cała dłoń.
    Uwielbiam kolory nude, ale i tak ciagle kupuje jakieś zielenie, róże, fiolety i brokaty :) wczoraj żeby zaczarować pogodę, pomalowałam na fuksje i żółć ;)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara teraz mam kolor rozowy ja lubie proste paznokcie bez zdobien jedynie podoba mi sie efekt syrenki. Teraz mam rozowe ale bardzo lubie tez czerwien teraz takie sobie zrobie z drobinkami. Ja dzisiaj po biegu 5,5 km mam taka prace ze ciagle obracam sie w sporcie i zdrowiu wrecz ja uwielbiam;) talze dziewczyny walcze z depresja a co u Was?

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 2 lipca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbadałam dziś sobie poziom kwasu foliowego- 12,5 tygodnia po podaniu metotreksatu wynik 17,80 ng/ml (norma 3,10- 20,50 ng/ml).
    i witaminy B12 wynik 312 pg/ml (norma 189-883 pg/ml).

    czekam jeszcze na wynik homocysteiny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2017, 12:17

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi to dobrze, że wyniki są w normie Łatwiej wrócić do gry.

    Ja ostatnio sprawdzałam również kwas foliowy, bo na 1,5 miecha odstawiłam. I mam 15 norma do 17. B12 nie sprawdzałam.
    Progesteron w 21dc 16,6.

    Czaro aż poszukam tej lampy. Bardzo droga?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    117 zł :) myśle, ze warto. Teraz może jeszcze taniej znajdziesz.
    Ja odstawiłam na razie b12 i b6 - boje się, ze homocysteine mam już za niska. Przydałoby się zbadać, ale czekają mnie kosztowne badania... Kwas foliowy i b12 bliżej górnej granicy normy.

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara wrote:
    117 zł :) myśle, ze warto. Teraz może jeszcze taniej znajdziesz.
    Ja odstawiłam na razie b12 i b6 - boje się, ze homocysteine mam już za niska. Przydałoby się zbadać, ale czekają mnie kosztowne badania... Kwas foliowy i b12 bliżej górnej granicy normy.
    u mnie homocysteina 7,50

    też się zastanawiam czy nie odstawić B9 (brałam 2 miesiące+ ok 1,5 miesiąca folian 400)i b12(której jeszcze nie zaczęłam brac w sumie. teraz kupiłam folian 800, boje się, że przez to poziom kwasu foliowego pójdzie ponad normę. myślisz, że to możliwe?


    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Metyle bierz

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 lipca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, co tam u Was?

    Mi dziś ściągnęli szwy.. kolejny krok ku normalności. W piątek idę na betę, ale wynik odbiorę dopiero w poniedziałek, bo nie chcę się martwić przez weekend jeśli coś wyjdzie nie tak.
    Mam pytanie do dziewczyn, które po laparoskopii mają zachowany jajowód. Jaki macie plan, starać się bez względu na to, z którego jajnika będzie owulacja czy raczej cykle monitorowane i starania tylko przy owulacji po stronie nienaruszonego jajowodu?

    Powrót od razu do pracy był w moim przypadku dobrym pomysłem, nie analizuje tego co się stało aż tak często, a smutki łapią mnie tylko wieczorem, gdy mam chwilę wolnego czasu.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer planuje zaczac od nast roku cykle monitorowane aczkolwiek jeszcze chce zrobic sobie te oklady z plastrow borowiny a teraz zaczelam dbac o siebie to bie znaczy ze wczesniej tego nie robilam ale znowu biegam dzisiaj maska na twarz byla a teraz rozrzedzam krew w ogole to mojej kolezance lekarze kiedys powiedzieli ze nie moze miec dzieci zaczela palic i bawic sie i co zaszla w ciaze ona w szoku i lekarze tez czyli wszystko w glowie siedzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2017, 20:37

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 lipca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O zosiak, też w szpitalu myślałam o tych plastrach i zapomniałam :) Zamówię i po kolejnej @ spróbuję. Fajnie, że robisz wiecej dla siebie, trzymam kciuki i mocno kibicuję!
    Ja nie mogę się doczekać powrotu do aktywności fizycznej, może w weekend pójdę chwilkę pobiegać. To będzie 1,5 tyg. po laparo.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odczekaj troche niech wszystko sie unormuje. Ja po laparoskopii odczuwam dalej dolegliwosci mam okropne wzdecia ludzie pytaja mi sie czy nie jestem w ciazy:/ i problemy z wyproznieniem i to wlasnie jest nie dobre:/ ale dalam sobie czas i tego sie trzymam na dojscie do siebie.

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ