X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czekam na Ciebie👶 kontynuacja wątku " Zaczynamy znowu starania"
Odpowiedz

Czekam na Ciebie👶 kontynuacja wątku " Zaczynamy znowu starania"

Oceń ten wątek:
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 21 maja 2022, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:06

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4847 3996

    Wysłany: 22 maja 2022, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 wrote:
    Lady miejmy nadzieje, ze diagnoza się nie potwierdzi.

    No oby aczkolwiek ja jestem nastawiona już na to, że będzie źle widzieć. Teraz tylko nadzieja pozostała, żeby to widzenie nie było jakieś tragiczne.. Plus jest taki, że ja już praktycznie nie widzę tego oczopląsu a jak oglądam filmiki gdy miał 3 miesiące to aż wierzyć się nie chce, że tak mu te oczy latały i ja też tego nie widziałam 🙈

    Ja sobie czytam na różnych stronach o odstępie między porodem a kolejnym zajściem w ciążę i jestem zaskoczona, że radzą czekać najlepiej 1,5roku a WHO radzi by czekać najlepiej 2lata 😮

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 23 maja 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 wrote:
    JJ ja akurat nie jestem za dobra doradczynią bo wszystko tobie nie tak 😂. Łóżeczko miałam w sypialni. Mała i tak spała obok w łóżku na rożku przykryta swoim kocykiem. Adaś tez plus tez w gondoli bo ma funkcje kołyski. Po miesiącu spał już ze mną i śpią do nadal. 🤦🏼‍♀️. Jednak mi Tak wygodnie jest z karmieniem. Wydaje mi się, ze nie dałabym nerwowo rady z oddzielnym pokojem . Cały czas bym się martwiła i napewno nie zasnęła.

    Zula36 - ten typ tak ma :D Wszystko analizuje dogłębnie. Taka moja natura :), a że życie przeorało mnie z każdej możliwej strony...chyba nie umiem inaczej :P

    Zula36 lubi tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 23 maja 2022, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 wrote:
    Żonkil , JJ jak się czujecie? Żonkil, Który to już tydzień?
    JJ termin tuż tuż. Wszystko masz gotowe?
    Anna Maria, Agulineczka zaglądacie tu czasem? Co u Was?

    Dzięki Zula że pytasz :)
    My już 16 tydzień, za miesiąc to już połówkowe. Więc masakra, czas leci strasznie teraz przy Paulince.
    A będziemy mieć dziewczynkę kolejną :) Myślimy nad imieniem intensywnie :D
    Ogólnie jest wszystko na razie ok, ale mam nisko łożysko na razie, więc tutaj moje zmartwienie i nadzieja że się podniesie...
    Mi się poród trafia na przełomie października i listopada więc w zasadzie ubranka Paulinki mi się przydadzą, tylko muszę dokupić cieplejsze kombinezony ;p i tak już pod koniec sierpnia zrobiło się chłodno i tak już jesiennie ją ubierałam, więc cieplejszych ubranek trochę ma.

    Zula36, Malina, Natka95, Lady_Dior, Kitaja lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 24 maja 2022, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:06

    Żonkil lubi tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 24 maja 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 - zaciskamy kciuki aby wszystko ułożyło się po Waszej myśli.
    Żonkil - wierzymy, że łożysko się podniesie, imię też na pewno wybierzecie i będzie pasowało do całej Waszej małej rodzinki :)

    Żonkil, Zula36 lubią tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 24 maja 2022, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baksiaaaaa
    ❤️❤️❤️ aż nie mogę się napatrzeć na Wasze zdjęcie. Kobietki wyglądacie bosko😍 a tego mnóstwo w Was miłości💕 Natalka jest urocza podobnie jak mama🥰 a tort…. Mmmm, aż z chęcią bym zjadła😁
    Natalko z okazji niedawnych urodzin dużo uśmiechu i radości z beztroskiego dzieciństwa.
    Heh, nie uważam żebyś była panikara, nazwałabym to raczej… troska☺️ Generalnie mam tak samo i wole dmuchać na zimne, sprawdzić i być pewną, ze wszystko jest dobrze. Mam nadzieje, ze wynik eeg wyszedl poprawnie, podobnie jak usg brzuszka i nie musicie się już o nic martwić🙏
    Co do rodzeństwa, myśle, ze Gela ma racje. Mówi się ze ciąża wszystko „naprawia”🤷‍♀️ Zreszta sama słyszałam pare historii, gdzie przy problemach z pierwsza ciąża, ta druga była miła niespodzianka i nie było z nią żadnych problemów. Życzę Wam takiego obrotu sprawy. Ale doskonale rozumiem, ze bez badan nie podejdziecie do starań, bo u nas jest podobnie☺️ a te 2-3 lata zleca nie wiadomo kiedy😉

    Lady Dior,
    O nieeee😔 miałam nadzieje, ze problemy okulistyczne już za Wami i ze jest wszystko dobrze. Szczęście w nieszczęściu, ze nie odpuściłaś i dalej szukaliście przyczyny. To jest właśnie ta matczyna intuicja❤️ Wiece już co i jak wiec na pewno teraz będziecie mogli pomoc Sebastianowi tak, by wada była jak najmniejsza. Trzymam mocno kciuki, by udało ja się nawet całkowicie wyeliminować nawet gdyby były to wady wrodzone😘🙏 medycyna idzie do przodu i na pewno są ogromne szanse by ostatecznie było wszystko dobrze🤗
    Coooo 39 lat, nieee, no jak pamietam Twoja sesje w życiu bym nie powiedziała. Dałabym Ci te 10 mniej, wiec dobrze się czujesz. Bo chyba mamy tyle lat na ile się czujemy☺️
    Co do kwestii ubierania w locie.. u nas na przewijaku walka o życie🙉😂 a ze skarpetkami już nie walczę🙈 dobrze, ze jest ciepło🤗
    Kurde, nawet nie wiedziałam o tych zaleceniach WHO🙈 ale chyba musiałam je czuć w kościach skoro do starań chcemy wrócić za rok jak Alanio będzie miał ok 2latek🙈😂

    Trodde,
    To już roczek, kiedy to zleciało. Przecież niedawno robiłaś test.. Coooo za przystojniak😍😍😍 Dominiś wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, miłości, uśmiechu i mnóstwo satysfakcji z beztroskiego dzieciństwa. Mam nadzieje, ze pochwalicie się efektami sesji urodzinowej🥰Trodde przecież to uroczy, grzeczny chłopiec😅 Bunt roczniaka😱😱 Nieee no nie wyobrażam sobie🙈 tym bardziej ze nam do roczku jeszcze trochę, a juz mam szuflady pootwierane i wielkie larum jak sie je zamyka, także w kwestii co jest dobre by skutecznie je zabezpieczyć nie pomogę🙈 tym bardziej, ze myślałam, ze sobie z nimi nie poradzi. W jaki ogromnym byłam byłam🙈😂 skorzystam z Twoich sposobów☺️ A jak nie będę pilnować jak Zula☺️

    Natka,
    Brawo dla Ksawerego. Ale zrobił Ci niespodziankę z tym raczkowaniem🥰
    Moja fizjo mówi, ze okna rozwojowe są szerokie i nawet jeśli jakaś umiejetność nie pojawia się o czasie, a dziecko rozwija się prawidłowo i wszystko inne jest ok to „nie czepiamy się” i dajemy dziecku czas. Ono samo zrobi postępy jak będzie na to w 100% gotowe🥰

    Gela,
    🙈😅 10 lat, nie, aż tak daleko w przyszłość nie wybiegam. Myślałam bardziej w perspektywie dwuletniej😁

    Zula,
    Słyszałam o treningach z mel b właśnie dużo pozytywów. Może jak skończę wyzwanie to sama spróbuje. Bo treningi chodakowskiej już znam na pamięć, włącznie z tekstami🙈😂 Kochana trzymam kciuki za badania i wizyty. Mam nadzieje, ze będzie wszystko dobrze i jesienny planowany powrót do starań będzie możliwy. Już trzymam kciuki❤️ Najważniejsze, ze z blizna po cc jest wszystko ok.
    A jakie są u Was różnice w wieku🤔

    JJ.
    Zapeszanie..całkowicie rozumiem bo mialam podobnie nawet do tego stopnia, ze czasami bałam się cieszyć ciąża, bo bałam się ze zaraz coś złego się stanie😔 ale na szczęście u Was już do końca tuż tuż❤️ Przypomni mi na kiedy macie termi🤔 czerwiec, dobrze pamietam.
    Co do łóżeczka, u nas z założenia Alan miał spać u siebie - w swoim łóżeczku w swoim pokoju. Ostatecznie od początku spi z nami, bo jak nie teraz to kiedy☺️ Tym bardziej on tylko raz będzie taki malutki😉

    Żobkil
    😱😱 16tydzien. Aż się wierzyć nie chce. Cieszę się, ze jest wszystko dobrze, wierze, ze łożysko się podniesie. Gratuluje dziewczynki❤️

    Żonkil lubi tę wiadomość

    age.png
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 24 maja 2022, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:07

    Malina lubi tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 24 maja 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin mamy na 13 czerwca 😋ostatnio jednak lekarz mówił, iż wydaje mu się, że poród będzie wcześniej. Polozna na ostatniej wizycie mówiła, że brzuszek już trochę się obniżył. Jednak to dziecko zdecyduje o czasie przyjścia na świat. Trzymajcie kciukasy 🌞

    Malina, Zula36, Gela093, trodde, Lady_Dior, Kitaja, Żonkil lubią tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 26 maja 2022, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Mamusie,
    Życzę pięknego dnia Mamy spędzonego ze swoimi Skarbami🥰❤️😍💋

    trodde, Zula36, Lady_Dior, Gela093, Kitaja lubią tę wiadomość

    age.png
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 30 maja 2022, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:07

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula Dziękuje za pamięć 😘 odebrałam wynik,następnego dnia udało mi się dostać do dobrego neurologa dziecięcego (w trójmieście bardzo polecana Pani dr przez innych rodziców). Po wyniku szok i niedowierzanie, badanie wykryło zmiany padaczkogenne … neurolog po zebraniu wywodu, odczytała wynik, zbadała Natalię powiedziała, że nie widzi nic dziwnego i ona nie podejrzewa na dzień dzisiejszy padaczki. Wytłumaczyła, że takie badanie u takich maluchów jest bardzo trudne do wykonania aby wynik był jednoznaczny. Neurolog który opisuje badanie nie widzi co się dzieje z dzieckiem w trakcie kiedy zapisuje się ta zmiana, że takie badanie powinno być nagrywane aby mógł zobaczyć co i jak dzieje się z dzieckiem czy np osoba trzymająca dziecko czegos nie zrobiła itp. Natalia spała mi na kolanach podczas badania i lek powiedziała, że ten sprzęt jest bardzo czujny i wyłapuje wszystko, w momencie kiedy ja oddychałam (ruszała mi się klatka piersiowa),ruszyłam nogą to sprzęt już mógł to wyłapać i zapisać jako zmiana padaczkowa. Stwierdziła, że nie mamy się na dzień dzisiejszy przejmować, bo nie ma żadnych ataków a to co jej opisałam to tym wgl nie przejmowałaby się i gdybym do niej od razu trafiła przed badaniem to nawet takiego badania nie kazałaby mi robić. Oczywiście mamy obserwować Natalię i gdyby coś się działo to nagrywać i wysyłać jej nagranie, wtedy powie czy dalej wszystko jest ok i jest to powiedzmy normalne zachowanie takiego małego dziecka czy faktycznie coś może być na rzeczy i wyśle nas na dalsze badania. Poczułam ulgę chociaż gdzieś tam w głowie jest ta myśl,że te zmiany zapisane podczas badania to nie przeze mnie (moje ruchy,przez to jak Natalia spała) tylko faktycznie coś może być nie tak 😕 Więc czekamy. Obserwujemy i modlę się aby faktycznie było wszystko dobrze.
    Wcześniej jakos nie miałam głowy aby napisać co u nas, mąż często wyjeżdża więc siedzimy same, Natalia ma raz lepszy raz gorszy dzień ale jak jest ten gorszy dzień to można zwariować 😵🙈 nic jej nie pasuje, nie chce się bawić, rączki be, łóżeczko be..jedynie ostatnio przekonała się do wózka ale też nie na długo 😂 znowu ma etap testowania swojego głosu krzyczy, piszczy tak, że czasami az głowa mnie zaczyna bolec 🙈 a jeszcze te stresy i latanie po lekarzach 😫 jak miałam chwile czasu to leżałam i nie mogłam zebrać myśli. Jeszcze ostatnio alergolog stwierdziła AZS u Natalii 🙄
    Także nie ma nudy 😂

    A jak tam u Was ? Jej Adaś zaraz będzie miał roczek 🥹🥰

    Mamuśki wybieracie się na jakieś wakacje z maluchami? 🌞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2022, 11:55

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:08

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak na szybko...
    08.06. o 11.35 zostaliśmy rodzicami Ignasia 😀
    a do mnie to nadal nie dociera !!!

    Zula36, Foto80, Gela093, Lady_Dior, Malina, baksia, Natka95, Kitaja, Bella01 lubią tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:08

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ,
    Ogromne gratulacje 😘 dużo radości i sił dla Was 🥰 Ignasiu, rośnij zdrowo, witamy na świecie🥰!

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Dziewczyny, tak na szybko...
    08.06. o 11.35 zostaliśmy rodzicami Ignasia 😀
    a do mnie to nadal nie dociera !!!


    Gratulacje 🤗

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4847 3996

    Wysłany: 13 czerwca 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ serdeczne gratulacje z okazji narodzin synka😊 Bardzo się cieszę, że doczekaliście tego największego cudu🥰 Dużo zdrowia dla Was, radości i przespanych nocy 😆

    Baksiu na pewno z Natalką wszystko jest dobrze 😘
    Moja siostrzenica w wieku 2l też miała eeg i wyszły jej zmiany padaczkowe i to w miejscu, w które kiedyś się mocno uderzyła. Dla pewności miała robiony rezonans magnetyczny ale jest wszystko dobrze. No macierzyństwo to też niestety troski, stres...
    U nas nadal fatalne nocki🥴 jestem normalnie wrakiem fizycznym... Jeszcze Sebastian marudny, płaczliwy - przypuszczam, że zęby ale kto to wie 🤷🏼‍♀️ Do tego ta mamoza🤦🏼‍♀️ Zosia naprawdę takiej mamozy nie miała a Sebastian to wspina się na mnie, nie mogę w spokoju Zosi do przedszkola ubrać a o gotowaniu w spokoju obiadu też nie ma mowy 🤪 Niech już ma te 3l.chociaż🤣

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 wrote:
    JJ ogromne gratulacje🥰 ❤️💐. Dużo zdrowia i morza mleka 🍼 🥰🥰🥰.
    Napisz w wolnej chwili jak poród i czy jesteście już w domku.

    Hej, tak jesteśmy w domu od 10.06. Wypisano nas w drugiej dobie. Poród?hmm..o 2 w nocy odeszly mi wody, o 7 rano rozwarcie tylko na 3 cm..więc podali mi oksycotyne...o 11.35 na świecie był mały człowieczek. Ogólnie wszystko dobrze, karmimy się piersią jednak położna kazała dokarmiać modyfikowanym mlekiem bowiem twierdzi, że ma jeszcze w organizmie wyższy poziom bilirubiny a mleko sztuczne szybciej wywala z organizmu to wszystko. Mam mieszane uczucia. I tak jak było przedtem...stres badaniami, leczeniem, niepłodnością tak teraz stres macierzyństwem. Młody ogólnie dobrze spi w dzień a noce ? Raz lepiej, raz gorzej.

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:08

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ