X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czekam na Ciebie👶 kontynuacja wątku " Zaczynamy znowu starania"
Odpowiedz

Czekam na Ciebie👶 kontynuacja wątku " Zaczynamy znowu starania"

Oceń ten wątek:
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:12

    Malina, Lady_Dior, Natka95, Bella01, Gela093 lubią tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina współczuje przygody ze szpitalem. Taki regres może się zdarzyć po chorobie czy po jakimś stresie. Mam nadzieję, że szybko nadrobicie. Super, że Alan radzi sobie z miękkimi kawałkami. Dominik w jego wieku jadł tylko papki 😒

    Wykorzystałam Wasz pomysł na placuszki, zrobiłam wczoraj z bananem i młody super sobie poradził. A jeszcze bardziej zadowolony był tatuś 😊 Dziś jadł rozgotowaną marchewkę i wydaje mi się , że coś tam gryzł. Albo memłał, przynajmniej od razu nie połknął.

    Wiem co to znaczy, że malucha wszędzie pełno. Mi życie ratuje wielki kojec 1,8x2m na pół salonu. Gdyby nie to więzienie, czasem nie poszłabym nawet siku 😆 Jeśli już muszę coś zrobić bez Dominika przy nodze zostawiam go tam i tylko zerkam przez drzwi. Kilka razy już zdarzyło mu się potłuc, ale jest mimo wszystko bezpieczny. Ostatnio głównie chodzi dookoła kojca i krzyczy "mama" albo pokazuje "tam!" , ewentualnie chodzi i robi "bruuuummm" bo u nas teraz jest szał na wszystko co jeździ - samochody, rowery, hulajnogi...

    Lady_Dior ode mnie też spóźnione życzenia dla Zosi. Super dzieciaki! Masz rację, nie da się do końca upilnować dziecka. Dziś przed chwilą zderzył się z krzesłem, mimo że oboje siedzieliśmy obok niego... 🤷

    Zula ale super mały ogrodnik 😊 Trochę zazdroszczę powrotu do starań, ale może i na mnie przyjdzie czas 😋

    Foto na razie nie mam na oku żadnej pracy. Do końca września jestem na wychowawczym, wtedy też kończy mi się wypowiedzenie. Mam nadzieję, że od października coś znajdę.

    Dziewczyny czy Wasze maluchy są smoczkowe? Chciałabym odstawić Dominikowi smoczek ale nie bardzo się udaje. A przynajmniej ograniczyć. Młody jeśli obudzi się w nocy koniecznie chce smoka, zasypia zaraz jak go dostanie ale nie daje sobie wyjąć. Strasznie mocno zaciska buzię. Dopiero po godzinie, czasami dłużej udaje mi się wyciągnąć smoczek. Boję się o jego zęby...

    Dominik pozdrawia z więzienia 😄

    afec64110f20.jpg

    47c4bcdde2b9.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2022, 18:39

    Zula36, Lady_Dior, Foto80, Malina, Natka95, Bella01, Gela093 lubią tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:12

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde,
    Trzymam w takim razie kciuki za znalezienie nowej pracy 😘 mi się teraz kończy macierzyński, biorę zaległy urlop wypoczynkowy, a później wychowawczy. Nie wiem jeszcze na jak długo, czas pokaże. Martwię się jak damy sobie radę finansowo, ale trzeba kombinować i być dobrej myśli. To taki egzamin z zarządzania zasobami ;)
    Kojec u nas niestety się nie sprawdził, próbowaliśmy 3mc, ale wchodziła tam na chwilę i to wszystko. Zycie poza końcem jest zdecydowanie ciekawsze ;) aktualnie jest straszna mamoza, chce być blisko, najlepiej na rączkach, mam towarzystwo w toalecie i w każdym innym miejscu. Ciężko ugotować obiad 😑 blaski i cienie macierzyństwa :) każda z nas to dobrze zna. Czasami głowa pęka od wrzasków i pisków.

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior, tak Ksawery zaczął raczkować 10 dni przed ukończeniem 10 miesięcy :)

    Zula, odpukać tak, problemy brzuszkowe minęły i nawet od 3 msc już nie jesteśmy na mleku specjalistycznym tylko HA :)

    Zula36 lubi tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:12

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4826 3967

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 dziękuję 😘 Twój Adaś też taki słodziudki 😍 Jaki ma kolor oczu❓ U mnie w rodzinie to 95% dzieci ma niebieskie... Oj te upadki napędzają nieraz stracha ale nie da się tego etapu ominąć. Sebastian najczęściej upada na tył głowy ale ja mam drewnianą podłogę,co chyba trochę amortyzuje. Siniaki na czole często ma z uderzeń o stół, bo mamy taki duży stół sięgający do kolan, więc wygodnie mu się trzymać i chodzić wokół niego ale siadając na pupcię nieraz zahaczy czołem i stąd pełno siniaków 😸
    Co do leków, to nie ukrywam, że chętnie bym spróbowała bez-tzn. acard bym może i brała ale najbardziej mnie zniechęcają zastrzyki, bo to do 6tyg. po porodzie trzeba brać i to codziennie kłucie naprawdę jest męczące dla mnie. Nieraz krwiaki wielkości 10cm. miałam i gdzie potem wbić igłę 🤦🏼‍♀️ No ale nie będę teraz tym sobie głowy zawracać, jak zobaczę kiedyś dwie kreski, to będę myśleć 😂

    Natka95 a czy Ksawery ja poszedł w rączki, to od razu tylko raczkował ❓ Mój Sebastian owszem niby zaczyna od raczków a jak coś zobaczy, co go zainteresuje i chce szybko tam dojść, to na brzuch i pełza jak partyzant🤣 Zastanawiam się, czy kiedyś będzie tylko raczkować - bez pełzania 🤔

    Foto80 nawet mi nie mów o gotowaniu obiadu 🙈 Sebastian zazwyczaj wtedy otwiera mi wszystko co możliwe i wyrzuca albo jęczy, stęka i wisi mi na nodze😂 Można zwariować...

    Trodde ależ Dominik wyrósł przystojniaczek 😍 Też mam kojec ale u nas on się nie sprawdza, bo jak tylko włożę Sebastiana do niego to jest taki wrzask, że uszy odpaść chcą, więc zazwyczaj Sebastian robi co chce a ja tylko się modlę, żeby nic nie narobił jak np. akurat muszę powiesić pranie. Najbardziej mnie chyba stresuje, że coś połknie-niby człowiek uważa ale zawsze może się coś zawieruszyć 🤷🏼‍♀️ zwłaszcza mając jeszcze 3latkę😸 Parę tygodni temu, znalazłam w pieluszce Sebastiana puzla🙄 Tak stary przypilnował dzieci bawiące się puzzlami😐 No trzeba bardzo uważać, bo może się stać krzywda...

    Zula36 planujesz Zosi zapuścić kiedyś grzywkę ❓

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:12

    Lady_Dior, Malina, Gela093 lubią tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka u mnie dwójka była smoczkowa, najstarszy syn najbardziej, musiałam w dzień gdzieś wysoko kłaść smoczek, bo jak znalazł to od razu lądował w buzi. Córcia trochę mniej (głównie do spania), a Franio nie polubił smoka wcale i żałuję bardzo 😉 Jednak smoczek świetnie się u nas sprawdzał, dzieci lepiej spały i szybciej się uspokajały. Odstawiłam dzieci od smoczka jak miały około 1,5 roku raczej bez większych problemów. Synkowi obcięłam smoczek i pokazałam, że jest zepsuty i razem wyrzuciliśmy do śmieci i poczekaliśmy na śmieciarkę (syn uwielbiał śmieciarki i w ogóle wszystkie duze auta), aż zabierze ( u nas jeżdżą w środy do południa więc wiedziałam kiedy zrobić taką.akcję). W sumie pierwsza doba była cięższa, ale szybko zapomniał. Z córką zgubiliśmy smoczek na wycieczce i też wytłumaczyłam, że zgubiliśmy i nie ma pani w sklepie już. Obyło się nawet bez płaczu. Ząbki mają ładne, proste, nie mamy żadnych problemów ze zgryzem. Syn bardzo szybko zaczął mówić, nie było problemów z wymową.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4826 3967

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 to u mnie identycznie z grzywką Zosi-jesteśmy w trakcie "przerzedzania" 😂 i jak ma rozpuszczone włosy, to wygląda jak dziecko wojny🤣 Też mamy cieniutkie włoski i do tego mam wrażenie, że powoli rosną i wolę ją bez grzywki, bo tak jeszcze bobaskowo wygląda ale na razie zostajemy z grzywką.

    Oo ja na pewno mogę się wypowiedzieć co do smoków 😆
    Zosia była bardzo smoczkowa, choć nie miała smoka 24 na dobę . Już w wieku 2l odczuwałam lekki wstyd na dworze ale jakoś nie umiałam się do tego zabrać. Jak miała 2l5m.to byliśmy u neurologopeda z Sebastianem, by wędzidełko sprawdzić i jak pani zobaczyla Zosię ze smoczkiem, to możecie sobie wyobrazić jaką litanię dostałam 😂😂😂 Od wyjścia z gabinetu smok poszedł w odstawkę. Stary był z dziećmi na dworze, ja przecięłam smoka i gdy Zosia po powrocie zaczęła się upominać, to pokazałam jej, że szczurek go pogryzł. Bałam się nocy, byłam nastawiona na lament a Zosia nawet się nie przebudzila 😆 W ogóle jakby nigdy smoka nie miała 🤷🏼‍♀️ Także to matka nie córka - była uzależniona😂

    Sebastian od małego nie chciał smoka ale on był (jest) tak jęczącym dzieckiem, że ja mu co chwilę smoka wkładałam aż zaakceptował 🤣 Naprawdę nie wyobrażam sobie życia bez smoczka w pierwszym roku życia. Nam ratuje może nie życie 😂 ale no da się przynajmniej uspokoić dziecko i nie ma tyle krzyku co bez smoka mogłoby być. Nie wiem tylko jak go oduczę, bo na pewno nie chcę, żeby miał tak długo jak Zosia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 11:44

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Zula36 dziękuję 😘 Twój Adaś też taki słodziudki 😍 Jaki ma kolor oczu❓ U mnie w rodzinie to 95% dzieci ma niebieskie... Oj te upadki napędzają nieraz stracha ale nie da się tego etapu ominąć. Sebastian najczęściej upada na tył głowy ale ja mam drewnianą podłogę,co chyba trochę amortyzuje. Siniaki na czole często ma z uderzeń o stół, bo mamy taki duży stół sięgający do kolan, więc wygodnie mu się trzymać i chodzić wokół niego ale siadając na pupcię nieraz zahaczy czołem i stąd pełno siniaków 😸
    Co do leków, to nie ukrywam, że chętnie bym spróbowała bez-tzn. acard bym może i brała ale najbardziej mnie zniechęcają zastrzyki, bo to do 6tyg. po porodzie trzeba brać i to codziennie kłucie naprawdę jest męczące dla mnie. Nieraz krwiaki wielkości 10cm. miałam i gdzie potem wbić igłę 🤦🏼‍♀️ No ale nie będę teraz tym sobie głowy zawracać, jak zobaczę kiedyś dwie kreski, to będę myśleć 😂

    Natka95 a czy Ksawery ja poszedł w rączki, to od razu tylko raczkował ❓ Mój Sebastian owszem niby zaczyna od raczków a jak coś zobaczy, co go zainteresuje i chce szybko tam dojść, to na brzuch i pełza jak partyzant🤣 Zastanawiam się, czy kiedyś będzie tylko raczkować - bez pełzania 🤔

    Foto80 nawet mi nie mów o gotowaniu obiadu 🙈 Sebastian zazwyczaj wtedy otwiera mi wszystko co możliwe i wyrzuca albo jęczy, stęka i wisi mi na nodze😂 Można zwariować...

    Trodde ależ Dominik wyrósł przystojniaczek 😍 Też mam kojec ale u nas on się nie sprawdza, bo jak tylko włożę Sebastiana do niego to jest taki wrzask, że uszy odpaść chcą, więc zazwyczaj Sebastian robi co chce a ja tylko się modlę, żeby nic nie narobił jak np. akurat muszę powiesić pranie. Najbardziej mnie chyba stresuje, że coś połknie-niby człowiek uważa ale zawsze może się coś zawieruszyć 🤷🏼‍♀️ zwłaszcza mając jeszcze 3latkę😸 Parę tygodni temu, znalazłam w pieluszce Sebastiana puzla🙄 Tak stary przypilnował dzieci bawiące się puzzlami😐 No trzeba bardzo uważać, bo może się stać krzywda...

    Zula36 planujesz Zosi zapuścić kiedyś grzywkę ❓


    Jak ogarnął raczkowanie to tylko raczkował, a w przeciągu tygodnia już stał przy meblach i zaraz przy nich chodził 🙈

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady ja też się najbardziej boję, żeby mały nic nie połknął. Przy pierwszym dziecku po prostu usuwasz to co niezbezpieczne, przy drugim i trzecim nie zawsze wszystko zauważysz. Tym bardziej, że starszy syn to fan LEGO... Już raz miał mały klocek w buzi, myślałam, że zawału dostanę.... Byla też mała kredka, kreda, żetony do zabawkowej kasy... Wszystko trzeba chować. Masakra

    Córka jak była mała polknela trochę ciastoliny Play Doh... Zaczęła się krztusic. Na szczęście nic się nie stalo.A potem znalazłam niebieskie fragmenty w pieluszce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 12:13

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Bella01 Autorytet
    Postów: 866 521

    Wysłany: 28 czerwca 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ale miło was odwiedzić.
    Ogromne gratulacje dla JJ!
    Dużo zdrowia i miłości 😘

    Trochę was poczytałam, że nawet nie wiem do czego się odnieść 🙆 cieszę się, że ten wątek jeszcze trwa i można was poczytać, jak się macie.

    Podziwiam Agulineczka Ciebie. Ja mam dwójkę i już narzekam na czas, a potrafię sobie wyobrazić mieć jeszcze jedno.
    Zula pomyślności w palnowaniu.
    Lady mam nadzieję, że u Sebastiana będzie wszystko dobrze, a przynajmniej na tyle, żeby całkiem normalnie funkcjonował 🤗
    No i Piękne wasze dzieciaczki. Wszystkiego dobrego dla was 😘

    Zula36, Lady_Dior, Malina lubią tę wiadomość

    Ty jesteś jeden Święty, Panie Boże, który cuda czynisz (Ps 77,15).
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:13

    Foto80 lubi tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto wszystkiego co najlepsze dla Helenki! Cudownego dzieciństwa i samych beztroskich chwil. 🎁😄🌷

    Foto80 lubi tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4826 3967

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto80 i ja dołączam się do życzeń z okazji pierwszych urodzin Helenki. Dużo zdrowia dla księżniczki, kolorowego dzieciństwa i żeby uśmiech nie schodził z jej buzinki🥰😘

    Agulineczka wszystko co piszesz, to prawda. Ja się grubo zastanawiam nad trzecim dzieckiem, bo serce chce bardzo a mózg mówi, że to kiepski pomysł. Jak różnica wieku jest duża to jeszcze ale przy tak małej różnicy, to będzie ciężka praca. Moje dwa maluchy przecież bardzo mnie potrzebują a gdzie tam jeszcze noworodek😂 Nie no muszę zejść na ziemię 🙈

    Foto80 lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:14

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4826 3967

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie i co tu robić Zula36 😐 Ja bym spokojnie poczekała aż Sebastian skończy 2,5roku nawet 3lata ale wiek goni. Średnio widzę się w ciąży mając 42lata i więcej 🤷🏼‍♀️ Ehhh nic teraz nie zrobię jak tylko czekać co los przyniesie-no nic na siłę... Aaa no tak zapomniałam o ciastolinie-Sebastian jeszcze nie połknął ale zakrętkę lizał i język miał cały niebieski😂
    Jeśli chodzi o ich zabawy razem, to wygląda to tak, że Sebastian zabiera wszystko czym bawi się Zosia i ona zaczyna głośno płakać, nieraz krzyczeć 🤷🏼‍♀️ Jest chyba za mała, żeby pojąć, że Sebastian nie potrafi się inaczej bawić i wygląda to jak wygląda. Nie popycha go ani nic w tym rodzaju ale no bawić się jeszcze nie potrafią - może za rok🤷🏼‍♀️

    Coś nam Gela093 przepadła 🤔 Mam nadzieję, że jest po prostu na wakacjach...

    Bella01 kochana cieszę się, że do nas zaglądasz 😊
    Nie zapomnij o nas😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2022, 09:42

    Bella01 lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny🤗🤗

    Na początku chciałam złożyć najlepsze życzenia dla Zosi ( przepraszam,ze spoznione) i Helenki...rosnijcie zdrowo 🤗🤗🤗

    Przeczytałam was,ale nawet nie wiem jak się odnieść 🤦‍♀️ super,że wasze dzieci się tak rozwijają, to jest cudowne patrzeć jak każdego dnia są inne😍😍 a jak patrzę jak się pozmienialy to się zastanawiam gdzie jest ten czas, tyle co wstawialyscie zdjęcia takich małych bobosiow😍😍 ze smoczkiem to nie pomogę,bo u nas Laura nie zaakceptowała,więc radzilismy sobie bez🤷‍♀️

    U nas brak czasu na sprawdzenie nawet forum. W maju byliśmy tydzień w zakopanym,Laura złapała wirusa I miała zapalenie uszu, do tego regres snu, skok rozwojowy, wyszedł pierwszy ząbek, zaczęła w ciągu 2 tygodni pelzac, raczkowac, stawać przy meblach I siadac🥴🥴🥴 no kombo to moje dziecko, teraz znowu zapalenia krtani I taka krostka na oczku...🤪 ale dalej się śmieje I czaruje wszystkich. Byliśmy w Polsce na tydzień,bo mój brat się zenil...Laura skradla wszystkie serca, 150 osób ja wyprzytulalo, szla spać o 20.00 a wstawala o 7.00,więc starzy zaliczyli 3 dni super imprezy🤭🤭🤭




    Niestety u nas żłobek sprawił,że mam mniej mleka,więc 4 razy dziennie ściągam,żeby podkręcić laktacje,ale boję się że powoli będę musiała odstawić a ona taki cycus😓😓 nie ukrywam,że też kocham ja karmić I aż chce mi sie plakac😓😓
    Jeżeli chodzi o rd,to u nas fajnie sobie z tym radzi, je wszystko, potrafi pochłonąć na raz 2 banany I 4 truskawki a waży 7 kg🙄 Mam nadzieje,że zacznie trochę szybciej przybierac😬
    Km

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2022, 12:35

    Malina, Lady_Dior, Bella01 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 29 czerwca 2022, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ostatnio tez mieliśmy wymioty🥴 ale znamy przyczynę - jajka🙄 Alan je wszystko z podłogi, z miski psa, zdarzyło się lizać stół w restauracji a ma uczulenie na jajka, yhhh🙈😵‍💫 pediatra mówiła, żeby spróbować podać za 2 miesiące, bo z reguły te reakcje mijają. Ale tak czy inaczej czekamy na wizytę alergologa dziecięcego🤭

    Kochane,
    Wasze pociechy przesłodkie, przecudne i przeurocze🥰Jak nic chłopcy będą łamać serca😅

    Foto
    i u Ciebie juz roczek😱 Helenko sto lat, sto lat🥳🎂🍾🧸🎀🎉🎊🪅 rośnij duża i zdrowa. Baw się od rana do nocy i śmiej się każdego dnia🥰

    Trodde,
    Dominis super się bawi w kojcu. U nas póki otwarty jest spokój jak tylko zamknę to od razu krzyk😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2022, 22:41

    agulineczka, Foto80, Bella01, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ