X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czekam na Ciebie👶 kontynuacja wątku " Zaczynamy znowu starania"
Odpowiedz

Czekam na Ciebie👶 kontynuacja wątku " Zaczynamy znowu starania"

Oceń ten wątek:
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula, Lady_Dior dziękuje Kochane 😘 Mam nadzieję, że Natalii nic nie jest. Liczę na to, że faktycznie jest to bardzo czułe badania i te jakieś zmiany to właśnie przez mój oddech czy ruch nogi itp. Na razie nic niepokojącego nie zauważyłam i oby tak zostało 🙏🏻
    Lady_Dior, oj ta mamoza 🙈 znam temat. Natalia dalej taka jest, może być w domu mąż ale i tak leci do mnie i wisi mi na nogach 😅 jest to słodkie ale czasami ciężko cokolwiek zrobić przy takim dziecku 🙈
    Zula, ja tu narzekam na to, że zostaje sama z Natalią,a co masz Ty powiedzieć 😬 z 2 to już szaleństwo 🙈 czasami sobie myślę czy dałabym radę sama z dwójka i mega mnie to przeraża. Tym bardziej, że jak już wspominałam Natalią lubi być przy mnie, na mnie 😅

    JJ gratulacje ! Witaj na świecie Ignaś, dużo zdrówka dla Was ! 🥰
    A co do żółtaczki i mm.. kurde a to nie jest tak, że właśnie karmienie piersią pomaga aby zbić ten wynik? 🤔 ręki nie dam ale Natalia też miała wynik delikatnie poza normą dlatego też byłyśmy 3 doby w szpitalu ale lek powiedzieli,że jak karmię piersią to szybciej ten wynik spadnie i mam jak najczęściej Natalię przystawiać do piersi-z tym nie było problemu,bo ona sporo wisiała mi na cycku 🙈 położna też mówiła,że jest jeszcze trochę żółta ale ładnie przybierała na wadze czyli sporo jadła i, że na pewno zaraz będzie już wynik w normie, bo mleko matki szybciej wypłukuje. ale może ktoś tu się jeszcze wypowie na ten temat,bo nie chce wprowadzać w błąd.

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpital stwierdził, że jest okey i nas wypisano, a położna na wizycie stwierdziła, że jej się wydaje iż jest żółty ale sama nie wie co ma na ten temat sądzić. Kazała dokarmiac modyfikowanym o ocenimy na kolejnej wizycie . Internet pisze, że 50% dzieci karmionych piersią ma nawet do 12 tygodnia życia żółtaczkę i to jest normalne. Dobrze też dolarmiac mm. Wg mnie to on ma taki odcień skóry. Obserwujemy.

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4829 3979

    Wysłany: 16 czerwca 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ moja Zosia była tak pomarańczowa, że w Pl pewnie by nas nie puścili a tu nawet badań nie zrobili twierdząc, że ten kolor mieści się w granicach normy-była tylko na moim mleku i długo jej ten kolor schodził. Sebastian natomiast był od początku na mm i w ogóle nie był żółty-takie o moje doświadczenie :)

    Tu miała parę dni i moim zdaniem była bardzo żółta...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2022, 22:33

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula,
    Sto lat dla Adasia🥳🎂🍾🧸🎉🎊
    Samych beztroskich dni i nieschodzącego z twarzy uśmiechu!

    Zula36 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:09

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ z całego serca gratuluję narodzin syneczka! ♥️ no to teraz nowe, zupełnie inne życie przed Wami 🙂

    Co do żółtaczki, moje wszystkie dzieci ja miały, z wynikiem granicznym wypisywano nas do domu, polozna środowiskowa i pediatra zwracały uwagę na zażółcenie skóry, ale ja nie podawałam mm. Najważniejsze, żeby dziecko sporo jadło, często było przy piersi, nie przesypialo za długo jednym ciagiem, bo wtedy bilirubina wolniej spada (dzieci z żółtaczka są większymi spiochami zazwyczaj). Faktycznie żółta skóra utrzymywala się około 2 miesięcy. Dla spokoju zbadałam poziom bilirubiny z krwi w labo, żeby mieć pewność, że spada.

    Zula dużo zdrówka i radości dla Adasia!🍭🍒🍨🎈

    Zula36 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4829 3979

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 ja również życzę zdrowia Adasiowi z okazji pierwszych urodzin ale także uśmiechu na twarzy i cudownego dzieciństwa 🥰
    Ja zaglądam codziennie, to Wy mało piszecie 😂

    Agulineczka tak długo Cię nie było. Napisz co u Was kochana 😘

    Gela093 a czemu mój Sebastian nie ma serduszka na pierwszej stronie 🤣❓ Wymiary 3266 i 49cm.

    Moja Zosieńka skończyła 3lata 2dni temu 😊 Teraz przechodzi bostonkę 😐kocham na zabój moje skarby 🥰

    Zula36 lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🤔.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:09

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4829 3979

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula36 może mąż by sam nie dał rady ale matka zawsze sobie poradzi 😊 choć zdaję sobie sprawę, że przy tak małej różnicy wieku między dziećmi, to jednak nie lada wyzwanie ale jak się kocha dzieci, pragnie je mieć, to tylko robić 😆
    Ja mam jakiś tam parowar - użyłam parę razy i schowałam 😂 Cały czas gotuję dzieciom na parze ale z tymi urządzeniami jest ten minus, że dużo mycia potem - ja wolę opcję garnek - durszlak😂

    Zula36 lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe dla Adasia! Zdrówka, szczęścia, beztroski 😊🎁
    Skoro macie zielone światło to zaczynam trzymać kciuki 😉

    U mnie też opcja garnek i durszlak chyba z wygodnictwa, bo też nie lubię tego wszystkiego myć... Swoją drogą zaczyna mi brakować pomysłów na posiłki dla Młodego. Ciągle mamy problem z gryzieniem, jest lepiej ale jeszcze daleko do dobrego. Młody odgryza i połyka zamiast gryźć, przez co łatwo się dławi. Chyba skończymy u neurologopedy.
    Z nowości Dominik wstał i zaczął chodzić przy meblach. Wstaje wszędzie i o wszystko się obija, więc matka ma wesoło.
    Wczoraj złożyłam wypowiedzenie w pracy. Skończyła się pewna epoka, bo to była moja pierwsza praca i spędziłam w niej 12 lat.
    Teraz idę w nieznane 😬

    Zula36 lubi tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do życzeń urodzinowych Waszych dzieci 😀 Niech rosną zdrowo! Naszej żółtaczki już nie ma, była moja położna (tamta byla w zastępstwie) i wg jej metod właśnie najlepiej żółtaczka schodzi tylko przy kp. Eh...co osoba to inna teoria. Teraz z kolei martwię się nieregularnością snu naszego chłopca...są dni, że je i śpi klasycznie co ok. 3h, a są dni, że wisi cały dzień na cycu i drzemki są sporadyczne...przy tym jest niespokojny, marudny...czy to normalne dziewczyny ? Oj...teraz będę Was męczyć moimi pytaniami...ale Wy doświadczone więc na pewno mi coś podpowiecie 😉

    Zula36 lubi tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:10

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:11

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Zula:) chyba sama wkręcam i wyszukuje na siłę choroby dziecku, zbyt duże mam wymagania. Narazie wykluczamy kołki, raczej to typ - synek mamusi. A co do termomixa czy lidlomixa - moje koleżanki chwalą owe zakupy. Najbardziej jednak sprawdzą się im przy wyrabianiu ciasta. Ja osobiście mam robota planetarnego i korzystam sporadycznie.

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2023, 17:11

    JJ. lubi tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Malina Autorytet
    Postów: 903 944

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam wczoraj napisać, ze mam podobne odczucia co do „umieralności” wątku, bo zaglądam co dzień i właściwie cisza, ale już wieczorem sama padłam🙄, a dziś dwa razy sprawdzałam, czy na dobrą stronę patrzę, bo tyle się z Was odezwało🥰
    Doskonale rozumiem, że dzieciaczki większe i wymagają więcej naszego czasu i uwagi ale Kochane, odzywajmy się i piszmy nawet krótkie „żyjemy choć czasami nie jest łatwo”😉🙈😅

    Zula,
    Szybko zlecił ten roczek, okres niemowlęcy już za Wami teraz Adaś już „pełnoletni”😉🥰 Super, ze tak ze wszystkim sobie radzi, mam nadzieje, ze upadków będzie coraz mniej🙏 Fajnie, ze tez całkowicie odstawiony nie jest, bo podobno im dłużej się karmi kp tym lepiej🤷‍♀️
    Oojaaaa to wlasciwie jeszcze jedna wizyta u lekarza i możecie ruszać ze staraniami, bo wierze, ze mąż jest za tylko wiadomo, troszczy się o to jak sobie poradzisz Ty, bo przecież ma świadomość, ze wszystko jest na Twojej głowie, bo on nie jest w stanie Wam pomoc tak jakby tego chciał😔

    Pytałaś co u nas. Z jedzeniem znów jest różnie🙄 było już dobrze, Alan fajnie jadł, radził sobie z małymi miękkimi kawałkami, ale od kiedy po szczepieniu wymiotował (trafiliśmy nawet do szpitala, bo dość sporo zwracał i prawie mdlał😭 na szczęście zanim przyszedł lekarz Alan sam doszedł do siebie i rozkręcał IP na pediatrii😅 wiec już się nie kwalifikowaliśmy do przyjęcia🙏) wróciliśmy jakby do punktu wyjścia. Mało co zje, raczej chętniej jedzeniem się bawi - rozgniata, rzuca itd. Trochę mnie to martwi bo ciagle jest dość drobniutki, zaraz 9 miesięcy a wazy tylko 7,8 kg😔 Na szczęście cycus mógłby być cały czas w buzi🙉 Za to ładnie pije z otwartego kubka🥰 A tak poza tym to wszędzie mam go pełno, od miesiąca raczkuje wiec teraz przemieszcza się z prędkością światła, pies omija go bezpiecznym łukiem🙈😅 do tego na wszystkim się już podciąga do góry więc ciagle pilnuje by przypadkiem nie fiknął🙈 pare razy usiadł i coś tam zaczął ładnie sylabowac. A tak poza tym jest największym przytulakiem na świecie sam przychodzi i się przytula🥰 chwile tak posiedzi i rusza dalej, bo przecież ciagle mu się gdzieś spieszy🙈😅
    Co do Thermomixa, mamy już dobre 7-8lat. I trochę z niego korzystamy, wszystkie zupy w nim robię, do tego drugie dania, ciasta, masy do placków, koktajle, lody itd. Teraz chce zrobić domowe przyprawy, by całkowicie wyeliminować sol i zacząć podawac małemu to samo, bo teraz głównie dostaje słoiczki, bo tak jak wspominałam wyżej, średnio je a szkoda mi czasu na przygotowywanie i później sprzątanie jak on nie jest zainteresowany jedzeniem🙄 Faktycznie przy gotowaniu na parze jest więcej mycia, ale już po prostu wkładam to do zmywarki🤷‍♀️ Sam dzbanek myje się szybko, po skończonym gotowaniu wlewam kapkę płynu, ustawiam obroty, później tylko płuczę pod bieżąca woda i gotowe - garnek czysty. Dla mnie to wygoda bo dania raczej jednogarnkowe i nie muszę płyty indukcyjnej myć no i w kuchni jakby większy porządek😂

    Agulineczka,
    Co u Was🥰 dawno się nie odzywałaś. Wiec jak będziesz miała chwile napisz jak sobie radzicie🤗

    Lady Dior,
    Wszystkiego najlepszego dla Zosi. Przede wszystkim dużo zdrówka teraz😘 Yhhh bostonka. Zawsze coś🙄

    Trodde,
    Brawo dla Dominika, nim się obejrzysz będzie śmigał🤗 z kawałkami myśle, ze musicie próbować, próbować i jeszcze raz próbować. W końcu załapie. Może placuszki🤔 można robić na mnóstwo sposobów a z nimi chyba najszybciej sobie poradzi. Generalnie wcale się nie dziwie, ze brakuje pomysłów. Gotowanie to u mnie wyzwanie, bo nie cierpię tego robić. Właściwie może nie z samym gotowaniem mam problem, co ze sprzątaniem po🙈🙄 zawsze coś na szybko a fajnie by porcje dla małego były pełnowartościowe. Na stronce rozszerzaniediety.pl jest darmowy e-book z chyba 30 przepisami. Zawsze to coś. A tak poza tym fajne analizy produktów tez są także polecam🤗

    JJ.
    Kochana, pamietam, ze jak Alan był taki tyci to całe dnie potrafiliśmy się cyckowac🙉 a drzemki były średnio regularne. Z czasem rytm dnia się ustabilizuje, a cyckowanie stanie się krótsze😘 i nas tez teraz 5 minut i dziecko najedzone😱 Uczycie się jeszcze siebie także wszystko na spokojnie. Generalnie kp to nie tylko jedzenie, ale także poczucie bliskości i bezpieczeństwa dla Twojego Maluszka wiec raczej powinien się przy piersi wyciszyć. Ale może denerwuje się bo ciezko mu złapać pierś, albo pokarm za szybko wypływa, albo za wolno, albo coś go rozprasza. Musisz poobserwować, na pewno będzie dobrze🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2022, 16:22

    Lady_Dior, Zula36 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula,
    Najlepsze życzenia urodzinowe dla Adasia, dużo zdrowia i ogromu miłości ❤

    Trodde,
    Gratuluję nowych umiejętności Dominisiowi 😘 dzielny chłopak! U nas też problemy z jedzeniem, mam wrażenie, że nie gryzie, a połyka. Staram się dawać cały czas, nie poddaję się. Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej. A placuszki, jak pisze Malina, to faktycznie fajna opcja, Helenka bardzo lubi placuszki z jabłkiem i radzi sobie dobrze z ich jedzeniem. Nadal nie ma wilczego apetytu ;) je zależnie od nastroju i dnia, ale trzyma się wagowo pomiędzy 3-10 centylem.
    Kochana masz jakąś pracę na oku, czy planujesz teraz z Dominikiem jeszcze trochę posiedzieć w domku? 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2022, 20:56

    Zula36 lubi tę wiadomość

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Foto80 Autorytet
    Postów: 1105 750

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior,
    Przesyłam moc życzeń i uścisków dla Zosieńki z okazji urodzin 😘

    Lady_Dior, Zula36 lubią tę wiadomość

    age.png

    09/2013 👼 6tc
    03/2020 👼 8tc

    PAI-1 4G homo
    MTHFR_677C T, 1298A C hetero
    ANA dodatnie 1:160 typ świecenia ziarnisty

    Euthytox 75
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Adasia i dla Zosi 🎉🎉🎉

    U nas Ksawery postawił już pierwsze kroki, niedawno skończył 11 miesięcy a po domu już więcej chodzi niż raczkuje, trochę sam, trochę przy meblach. Wszędzie go teraz pełno 🙉

    Lady_Dior, Foto80, Zula36 lubią tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4829 3979

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia 😘😘

    Zula36 ja myślę, że warto taki thermomix jeśli ktoś lubi gotowanie, przebywanie w kuchni😆 ja niestety nie lubię gotować, bo kompletnie nie umiem albo inaczej nie umiem gotować, bo nie lubię 😂
    To Zula36 znasz już miesiąc w którym byś chciała zacząć kolejne starania 😃❓ Będę trzymać kciuki.
    Ja bym musiała znowu leki mieć, bo bez tego zawsze jest ryzyko ale tu w Nl ginekolog mi powiedział, że w moim przypadku te leki nie są konieczne i czasem myślałam, czy by nie spróbować kiedyś bez...

    Malina ojj to przeżyliście stres z tymi wymiotami... Może faktycznie dlatego się zaraził troszkę ale na pewno wróci wszystko do normalności. No jest drobniutki ale jak pediatra nic nie mówi, to chyba wszystko ok-Ty pamiętam też szczupła bardzo jesteś, więc może Alan ma taką urodę po mamie😊

    Trodde powiedziałabym, że teraz musisz mieć oczy dookoła głowy ale tak się nie da😂 dziecko musi nabić guza, mieć siniaka 🤪 No nie da się inaczej-chyba, że w klatce zamkniemy te nasze dzieci 😂 Ja Wam nie pokazuję z bliska twarzy Sebastiana-ma tyle siniaków, że wygląda jak ofiara przemocy domowej 😂
    Fajnie, że Dominik idzie do przodu a z tym jedzeniem to też jest tak, że jeśli ma słabe napięcie, to też może mieć te trudności z jedzeniem - trzeba ćwiczyć i na pewno warto pokazać neurologopedzie-on oceni napięcie w buzi 😊

    Foto80 właśnie są dzieci, które jedzą dużo, nie mają żadnego problemu z jedzeniem a są dzieci które jedzą mniej i też nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli się mieści w siatce i pediatra nic nie mówi, to nie stresować się tylko dalej proponować dziecku różne jedzenie😊 Mój Sebastian jest żarłokiem ale nie tknie np. jajecznicy a szkoda, bo to takie łatwe i szybkie w przyrządzeniu😂

    Natka95 a Ksawery zaczął raczkować na 10miesiecy nie❓Mój Sebastian właśnie cały czas pełzał a od paru dni raczkuje w końcu 🤪 Pamiętam, że też się martwiłaś, że nie raczkuje a teraz proszę - chodzi o to przed roczkiem 😁

    Mój Sebastian zaczął wstawać w podparciu jak miał 8,5m a dopiero teraz chodzi przy meblach. Zobaczymy kiedy będzie stać stabilnie bez podpórki ale jeszcze ma czas. Teraz często zabiera Zosi krzesełko i robi z niego pchacz i tak się po pokoju przemieszcza😂

    Zostawiam na chwilę moje skarby 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2022, 22:05

    Malina, Foto80, Zula36, Natka95, Bella01 lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ