X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak długo trwa poronienie
Odpowiedz

Jak długo trwa poronienie

Oceń ten wątek:
  • kasiulka169 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_blondi wrote:
    Kasiulka ja też w dniu spodziewanej miesiączki miałam lekkie plamienie i test wyszedł pozytywny. Widziałam mocną krechę. Potem badałam przyrost bety co dwa dni w sumie trzy razy i był prawidłowy. W 6 tygodniu ciąży już usłyszałam serduszko. Także w Twoim przypadku też tak może być. Na tak wczesnym etapie nie widać jeszcze pęcherzyka. Teraz sprawdź przyrost bety i na wizytę umów się około 6 tygodnia wtedy już powinno być serduszko :)
    jestem umówiona na przyszly poniedzialek i mam zrobić bete dziś i w czwartek zobaczymy ale jestem zalamana...

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka a robiłaś bete we krwi? u mnie sytuacja podobna 1 kwietnia w dniu spodziewanej miesiaczki plamienia, za kilka dni obfite krwawienie przez 3 dni, 9go pozytywny test hcg niestety tylko 170, na usg nic nie bylo widac lekarz stwierdził poronienie kazał kontrolować bete w czwartek było 130, wczoraj niestety znowu 174.. dodam że krwawienia na przemian z plamieniem trwają ciągle od 1go :( mam jakieś źle przeczucia że to ciąża pozamaciczna albo coś w tym stylu ale lakarz kazał czekać kolejna beta w poniedzialek

  • kasiulka169 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta z dziś to 614,1 w czwartek idę na kolejną

  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka169 wrote:
    Moja beta z dziś to 614,1 w czwartek idę na kolejną
    Jednorazowy wynik nic nie mówi. Najważniejszy jest przyrost co 48h. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :)

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • kasiulka169 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem przerażona, lekarz w poniedziałek nic nie widział więc chyba nie mam nadziei...

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta dość wysoka więc może jest nadzieja :) ja dziś byłam u innej lekarki i powiedziała że moje dolegliwości trwają stanowczo za długo i jeśli się to nie wyciszy do poniedziałku to muszę się polozyc do szpitala.. strasznie trudno znaleźć sensownego lekarza w takiej sytuacji

  • kasiulka169 Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś zrobiłam drugą betę, czeka mnie najdłuższe 6 godzin w moim życiu... wczoraj płakaliśmy razem z mężem... przytulał się do brzucha i prosił żeby dzidzia nas nie stresowała i udowodniła, że jest cała i zdrowa... tak strasznie się boje...

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ