X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co? ja sobie pomyslałam ostatnio że mamy teraz własnego prywatnego małego Aniołka w niebie i on bedzie juz na 100% pilnował żeby wszystko było ok. No bo kto nas bardziej nie przypilnuje jak nasz własny osobisty kochany Aniołek? ;)

    ja bym chciłała zacząć starania po pierwszej małpie i mam nadzieje że mój organizm wróci do normy i będzie to możliwe ;)
    boję sie okropnie że to wszystko może sie powtórzyć ale co zrobić?

    Justine M lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    wiecie co? ja sobie pomyslałam ostatnio że mamy teraz własnego prywatnego małego Aniołka w niebie i on bedzie juz na 100% pilnował żeby wszystko było ok. No bo kto nas bardziej nie przypilnuje jak nasz własny osobisty kochany Aniołek? ;)

    ja bym chciłała zacząć starania po pierwszej małpie i mam nadzieje że mój organizm wróci do normy i będzie to możliwe ;)
    boję sie okropnie że to wszystko może sie powtórzyć ale co zrobić?

    Trzeba myśleć pozytywnie.
    Ja tak robię.
    My chcemy się starać po pierwszej @ chociaż zalecają zwykle lekarze niby 3 miesiące
    Teraz czekam na pierwszą @ a po niej mam się stawić na wizytę do mojej ginekolog
    Ten cykl miałam owulacyjny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 18:33

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mysle że trzeba od razu. Gdzieś kiedyś czytałam że nie ma co czekać ;)
    DZIEWCZYNY UDA NAM SIE I BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE ;)

    monika_89, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • slomkaaa Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 16 lutego 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wiara czyni cuda to powinnyśmy za 9 miesiecy cieszyc sie naszymi cuadmi :-)

    6.11.2014 Aniołek 11 t.c. [*] Na zawsze w moim serduszku maleńki
    a4b02956368528f4a6031f5f13e974e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    ja mysle że trzeba od razu. Gdzieś kiedyś czytałam że nie ma co czekać ;)
    DZIEWCZYNY UDA NAM SIE I BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE ;)

    Tak jak napisałam tutaj:https://ovufriend.pl/forum/poronienie/ciaza-po-poronieniu,314,122.html?sd=1

  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:

    Też się boję ponownej straty, chyba jest niemożliwe, żeby zupełnie się nie bać, ale nastawiam się jak najbardziej pozytywnie. Pomogło mi to, że odkąd poroniłam coraz więcej osób wyznaje mi, że też przez to przeszły, a teraz mają zdrowe dzieci. Moja mama poroniła dwa razy zanim urodziła mnie i mojego brata, po poronieniu dowiedziałam się, że moja teściowa też straciła pierwszą ciążę, ale później bez problemów donosiła mojego męża i szwagra. I mojaj mama, i moja teściowa powtarzają, że nie mogę się teraz poddawać, bo będziemy jeszcze z mężem szczęśliwymi rodzicami i najgorsze, co mogę zrobić, to się zacząć stresowac. Wiem, że łatwo to mówić, ale psychika naprawdę wpływa na poczęcie i na samą ciążę, więc powtarzam sobie co dnia, że tym razem wszystko będzie dobrze i powoli sama zaczynam w to wierzyć.

    To prawda, że nie da się nie bać o kolejną ciążę, dla mnie najgorsza była pierwsza wizyta, i potem kolejne do 13 tc do usg prenatalnego, teraz dalej się boję, bardzo wsłuchuję się w organizm, czasem świruję, wierzę, że już do konca będzie dobrze, ale i tak stres zostaje, póki małe nie będzie przy mnie...
    też się dowiedziałam o poronieniach wśród znajomych, wśród rodziny, a wcześniej temat tabu, jakby to było zakazane, wiadomo przykre to jest, ale trzeba się pogodzić, złapać tą energię, te pozytywne myśli i czekać na nasze szczęscie :)
    Dziewczyny za wszystkie trzymam mocno kciuki, żebyście dostały światełka zielone, a te co dostały to żeby doczekały się kreseczek na teście :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 18:42

    slomkaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka a Ty po jakim czasie od poronienia zaszłaś w ciążę?

  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 18 lutego 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Mrowka a Ty po jakim czasie od poronienia zaszłaś w ciążę?

    Od łyżeczkowania okres dostałam po 29 dniach, potem jeden cykl przeleciał, bo do gina się umówiłam na kontrolę i już było po owulacji (a lekarz stwierdził, ze już mogłam się starać), a w kolejnym już zaszłam w ciążę, wiec w drugim cyklu od poronienia, a pierwszy w jakim się staraliśmy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka31 wrote:
    Od łyżeczkowania okres dostałam po 29 dniach, potem jeden cykl przeleciał, bo do gina się umówiłam na kontrolę i już było po owulacji (a lekarz stwierdził, ze już mogłam się starać), a w kolejnym już zaszłam w ciążę, wiec w drugim cyklu od poronienia, a pierwszy w jakim się staraliśmy :)
    To mega pocieszające
    Ja chcę bardzo po pierwszej @

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na usg, jestem mega szczęśliwa :) nasze maleństwo ma dokładnie 5,6 mm a serce pika jak szalone :) cudowne uczucie. Tego samego uczucia Wam wszystkim życzę :)

    monika_89, kierzynka, Mrowka31, Lenka87 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Byłam dziś na usg, jestem mega szczęśliwa :) nasze maleństwo ma dokładnie 5,6 mm a serce pika jak szalone :) cudowne uczucie. Tego samego uczucia Wam wszystkim życzę :)
    Który tydzień kochana?

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 tydzień i 2 dzień :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie gratulacje bardzo się cieszę bo dajesz pszczoła10 nadzieję :)
    Nam pozostałym też sie uda potrzebujemy tylko czasu i cierpliwości

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła bedzie dobrze ;) nudnej ciąży życzę ;)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Mrowka31 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 18 lutego 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Byłam dziś na usg, jestem mega szczęśliwa :) nasze maleństwo ma dokładnie 5,6 mm a serce pika jak szalone :) cudowne uczucie. Tego samego uczucia Wam wszystkim życzę :)

    Ależ super wieści!!! :) teraz to już tylko musi być dobrze :)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo :) będzie dobrze na pewno u nas wszystkich :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach jak ja lubie takie wiadomości jak dziś ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    6 tydzień i 2 dzień :)
    Czyli zaszłaś po pierwszej @?

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 18 lutego 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, starałam się po pierwszej @ ale zaszłam w drugim cyklu starań. Pierwsza @ miałam pod koniec listopada potem druga @ 31 grudnia no i trzeciej już na szczęście nie doczekałam :)

    Justa01 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Nie, starałam się po pierwszej @ ale zaszłam w drugim cyklu starań. Pierwsza @ miałam pod koniec listopada potem druga @ 31 grudnia no i trzeciej już na szczęście nie doczekałam :)
    Gratuluję ja tymczasem muszę uzbroić się w cierpliwość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ