X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • Lima Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    żabka04 minęło prawie 1,5 tygodnia od straty a masz racje, że czuję, że wariuję :( non stop czytam fora ciągle szukam :( bardzo się waham czy zacząć już starania czy lepiej poczekać :( jakbym teraz zaczęła i by znowu było cos nie tak to pewnie bym była zdołowana :( Chyba jednak poczekam do pierwszej @ zwłaszcza że poroniłam w 16 tyg :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje ci :-) ja ok. 5 tyg obie :-(
    to jest normalne ja do dzisiaj czytam i szukam nie wiem czego hihi
    jak widzisz sama nie ma reguły w którym tyg sie poroni tak miało być na dodatek również żadnej różnicy nie ma czy para jest zdrowa czy chora.
    Ja ci nie odp czy czeka czy działać. Musisz sama podjąć decyzję. Nie ma co się wahać. Wiem że trudno ale trzeba zamknąć tamten dział, machnąć ręką. Życie toczy się dalej. Doczekasz się na pewno fasolki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 14:35

  • Lima Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba postanowiłam :D że jeszcze z tydzień poczekam z przytulaniem z mężem :) a później po @ zaczniemy starania :D tylko to tez nie będzie takie łatwe bo wszystko będzie inaczej :/ wcześniej wiedziałam ile cykl trwa i kiedy mniej więcej są dni płodne a teraz znowu trzeba będzie się uczyć na nowo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ba, przeżyjesz znowu pierwszy raz z mężem hihi :-) :-)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • Lima Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha dokładnie tak :) już się nie mogę doczekać :)

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - możliwe żebym już dostała pierwszą @ po zabiegu ? Licząc dzień zabiegu jako pierwszy dzień cyklu, to dziś jest 21 dzień, czyli cykl po zabiegu miałby 20 dni. Możliwe ? Myślałam, że coś ok 28 dni min. będę czekać. Byłam rano siusiu i czyściutko było, a za pół godziny gdzieś stoje sobie z M i rozmawiam, no i czuje, że coś mi leci jakby. Lece do łazienki a tam czerwona plama... ;)


    Wczoraj bardzo słabo mnie brzuch na razy bolał, PMS u mnie praktycznie nie występował i przeważnie po południu pierwszego dnia jak @ już trwała dopiero brzuch mnie zaczynał boleć. Dziś minimalnie troszke na razy boli ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline obserwuj czy leci przez kilka dni jeśli tak to wydaje mi się że to @ jeśli tylko dzisiaj pojawiła się ta plama to bym nie uważała to za @ być może coś zlecialo. Poczytaj jeszcze na ten temat jakiegoś forum może któraś tak miała.
    Ja pamiętam że lekarz powiedział że ma się pojawić do 40 dni jak nie to zawitać do lekarza na wywołanie.

  • juju27 Przyjaciółka
    Postów: 76 37

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz mówił że okres może wystąpić wczesniej więc wydaje mi się ze nie masz powodów do zmartwień.

  • Lima Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka04 dobrze mówi :) musisz zaobserwować czy to było jednorazowe czy trwa przez kilka dni :) jak ja już chciałabym mieć @ :)

    softkitty lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lima :-) a ja bym chciała zaciążyć.......
    Właśnie się zastanawiam kiedy iść zrobić betę. owu niby była 17, 18.08 męża męczyłam mam nadzieję, że żołnierzyki odwaliły robotę :-) i będzie fasolinka :-)

  • Lima Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerzę Ci tego życzę :)
    A z betą chyba jeszcze trzeba trochę poczekać bo jeszcze trochę wcześnie :/ chociaż ja nie mam w tym aż takiego doświadczenia :) ale już się nie mogę doczekać też kiedy ja będę mogła testować :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lima idzie zwariować. :-)Ja to dorwalam się do kompa odczytałam wszystkie fora itp. Ale chyba każda kobietka to ma ciekawości niecierpliwość na pierwszym miejscu.Doszłam do wniosku że każda kobieta i ciało jest inne :-)nic betę zrobię w piątek może coś pokaże :-)????

  • Lima Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby się pokazała dość wysoka beta :) ja jak tylko dostanę @ i pójdę do gina też zacznę się starać aby coś urosło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również życzę Ci fasolki z całego serducha :-)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak tam dziewczyny? ja 37 dni po zabiegu i nie mam pojecia kiedy @ przyjdzie

  • Lima Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dopiero 12 dni po :/ ale już się nie mogę doczekać @ i mam nadzieję że szybko przyjdzie :)
    Żabka04 napisz jak już zrobisz bete :)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a żabka jak tam juz miala pierwsza @?

  • Lima Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 a ty byłaś już na wizycie u ginekologa ? będziecie się starać po pierwszej @ ?

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lima wrote:
    Natalii00 a ty byłaś już na wizycie u ginekologa ? będziecie się starać po pierwszej @ ?
    ogolnie bylam z tym ze poronilam i mi mowil zeby po 2 @ przyjsc dopiero i stwierdzilam ze umowie sie do innego i na 9 wrzesbnia mam wizyte i zobaczymy co powie szczerze to po 2 tyg od zabiegu wspolzylismy a pozniej to co mam byc to bedzie

  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo współżyłam 2 tyg po zabiegu. Do 1 @ zabezpieczaliśmy się a potem już nie. Co ma być to będzie :) Na wizycie kontrolnej byłam zaraz po 1 @ i miałam zrobić badania na prolaktynę na kolejną wizytę.


    Czy miałyście dziewczyny plamienia na początku ciąży ?
    Jeśli tak, jak to się skończyło ?

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ