X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?
Odpowiedz

Jak szybko udalm sie zajść w ciąże po łyzeczkowaniu?

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palinas89 wrote:
    hej dziewczyny, u mnie we wtorek beta wynosiła 1251 a w czwartek po 48h 2836 :) dzisiaj idę do gina, mam nadzieję, że wszystko idzie do przodu!

    Martwię się progesteronem, we wtorek był 15,3 a w czwartek 18,2 - niby jest w normie i wiem, że wydzielany jest pulsacyjnie i może rano mam go mniej ale i tak się martwię.
    Najważniejsze, że wzrósł.

    Koleżanka z forum majowego z belly jest po in vitro i miała progesteron najpierw 8 a potem 15 ( a była na 3x luteinie i 3x dupku- przy in vitro organizm nie wydziela progesteronu w ogóle) no i jest w 5 miesiącu ciąży i wszystko ok! Także to mnie pociesza- pewnie gin da mi większą dawkę luteiny i będzie ok :)
    piękny przyrost 3mam kciuki i czekamy na wieści z wizyty ;D

    Palinas89 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś robiłam wyniki
    Tsh - 1,68 uIU/mL
    Lh - 6,77 Iu/L
    Progesteron - 0,304 ng/ml
    Prolaktyna - 200,4 mIU /ml

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Palinas89 Autorytet
    Postów: 401 566

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam napisać jak na wizycie

    Gin był zaskoczony ciążą! Na USG widziałam póki co okrągły, regularny pęcherzyk o grubych ścianach( nie wiem ile mierzył bo zestresowałam się i nie spojrzłąam nawet)
    Nie ma żadnego krwiaka na szczęście ( w pierwszej ciąży na USG był mega krwiak na około pęcherzyka i gin od razu powiedział, że mu przykro.. i ciąża nie rokuje dobrze)

    z USG ciąża jest 4 tygodniowa, za tydzien kolejna wizyta i powiedział ze może zobacyzmy już serduszko, ale chyba panu doktorowi się coś pomyliło, bo to przecież za wcześnie ;))

    a no i dał 3x duphaston na podtrzymanie

    <3 Aniołek <3 7.10.2015 6/8 tc
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pięknie czekamy razem z toba ;)

    Palinas89 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Palinas89 Autorytet
    Postów: 401 566

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S - nie znam się aż tak na hormonach, ale TSH jest ładne, a progesteron świadczy o tym, że jeszcze nie miałaś owulacji najprawdopodobniej. Nie wiem jak z tą prolaktyną, muszę luknąć w normy, bo nie interesowałam się tym nigdy.

    <3 Aniołek <3 7.10.2015 6/8 tc
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palinas89 wrote:
    S - nie znam się aż tak na hormonach, ale TSH jest ładne, a progesteron świadczy o tym, że jeszcze nie miałaś owulacji najprawdopodobniej. Nie wiem jak z tą prolaktyną, muszę luknąć w normy, bo nie interesowałam się tym nigdy.
    prolaktyna jeszcze w normie, właśnie ten progesteron mnie martwi , domyslam sie ze to jeszcze przed owu zobaczymy na powtórce

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Palinas89 Autorytet
    Postów: 401 566

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj, że progesteron jest wydzielany skokowo i to badanie, jest w sumie mało dokładne. Nigdy nie wiaodmo, czy akurat badasz się, kiedy masz go najwięcej, czy najmniej, a w ciągu doby wahanie jest az do 50% !

    Jelsi jesteś przed owu to wynik jest ok, nawet w górnej granicy :)

    <3 Aniołek <3 7.10.2015 6/8 tc
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palinas89 wrote:
    Pamiętaj, że progesteron jest wydzielany skokowo i to badanie, jest w sumie mało dokładne. Nigdy nie wiaodmo, czy akurat badasz się, kiedy masz go najwięcej, czy najmniej, a w ciągu doby wahanie jest az do 50% !

    Jelsi jesteś przed owu to wynik jest ok, nawet w górnej granicy :)
    na bank to przed owu ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • zuzkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 28 listopada 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny miałąm zabieg łyżeczkowania 31 października i do tej pory nie mam miesiączki a tak juz bym chciałą to bym zaczela po niej obserwowac jakie mam cykle jak ona przebiega gdyz przed zabiegem to miałam ja w cały świat jeden miesiac nie miałam w drugim miałam, ogólnie cykle bardzo nieregularne niby po zabiegu niektórzy mowia ze sie normuje cykl a ja teraz nie mam żadnych objawów na miesiączke a zawsze miałąm bolący krzyż, piersi i wiedziałąm że niedługo bedzie a teraz nic a tak już bym jej chciała, po jakim czasie Wy miałyście?

    Zuzka
  • pati85 Autorytet
    Postów: 320 181

    Wysłany: 28 listopada 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Zuzka ja mam to samo. Zabieg 30 listopada, @ nie widac, od kilku dni mierze temperature ale ona takze skacze jak szalona. Objawow na @ brak. Tez juz nie moge sie jej doczekac

    4c3tpc0zeu5it3zr.png


  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 listopada 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e65f210570fb.jpg

    ;)

    Palinas89, Renia7910, magda.h lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Palinas89 Autorytet
    Postów: 401 566

    Wysłany: 29 listopada 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na @ po zabiegu można czekać do 6 tygodni, a czasem nawet dłużej. jedna dziewczyna czekała 60dni (!)
    Jak nie dostaniecie w ciągu tych 2 tygodni to idzcie do lekarza, da leki na wywołanie wtedy.

    <3 Aniołek <3 7.10.2015 6/8 tc
  • magda.h Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 29 listopada 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np mam dzisiaj 44 dc pp zabiegu i cisza z @ chociaż sama nie wiem co to oznacza;) dostałam lek na wywołanie ale jeszcze nie biorę.

    FIlip♥ 16.10.2015 / 20 tc
  • zuzkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati85 jak sobie z tym radzisz? Myślisz coś o nowych staraniach czy tak jak ja nie?:(

    Zuzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Ja zabieg miałam 21 października, na pierwszą miesiączkę długo nie czekałam, bo normalnie cykle mam 30-31 dni, a dostałam może po 36 dniach. Obecnie mam 6 dc i zaczynamy z mężem znów starać się o dziecko, gdyż poprzednio miałam pusty pęcherzyk ciążowy

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palinas89 wrote:
    Miałam napisać jak na wizycie

    Gin był zaskoczony ciążą! Na USG widziałam póki co okrągły, regularny pęcherzyk o grubych ścianach( nie wiem ile mierzył bo zestresowałam się i nie spojrzłąam nawet)
    Nie ma żadnego krwiaka na szczęście ( w pierwszej ciąży na USG był mega krwiak na około pęcherzyka i gin od razu powiedział, że mu przykro.. i ciąża nie rokuje dobrze)

    z USG ciąża jest 4 tygodniowa, za tydzien kolejna wizyta i powiedział ze może zobacyzmy już serduszko, ale chyba panu doktorowi się coś pomyliło, bo to przecież za wcześnie ;))

    a no i dał 3x duphaston na podtrzymanie
    wysłałam ci zaproszenie do przyjaciółek ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • zuzkaa Przyjaciółka
    Postów: 103 21

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SYLWIA 92 ja tez mialam pusty pęcherzyk i tez miałam zabieg 31 pażdziernika ale @nie mam jeszcze i sie stresuje gdzie ona jest, nie boisz sie już starac? lekarze mowili mi że zaczac sie starac po 3 albo 6 msc...

    Zuzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzkaa jakoś się nie boję, dostałam miesiączkę już właściwie jestem po. Mam 7 dc. W poniedziałek idę do ginekologa żeby sprawdził czy wszystko jest okey ale nie zmieni to mojej decyzji, chyba że naprawdę endometrium będzie jakoś wybitnie grube co utrudniałoby zagnieżdżenie.

    Poza tym może wyda Wam się to śmieszne i dziwne i co nie tylko, ale 6 lat temu zmarł mój dziadek, który był mi bardzo bliski. Będąc w pierwszej ciąży bardzo często, bo co drugi dzień śnił mi się taki rozgniewany, krzyczał że zabierze kogoś mi bardzo bliskiego, bo stanie się coś złego, no i okazało się że mam pusty pęcherzyk ciążowy i zarodek się nie rozwinął. Już po zabiegu chyba na drugi dzień znów mi się przyśnił, spokojny podszedł przytulił mnie mocno i powiedział że teraz mam się nie martwić bo wszystko będzie dobrze.

    Może to i śmieszne ale ja w sny wierzę, bo zawsze mi się sprawdzają. Poza tym dziadek zawsze starał mi się doradzić i był najwspanialszym człowiekiem na świecie i wiem że nie dałby mi z góry zrobić krzywdy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 21:06

    s1985, magda.h, Palinas89 lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia92 wrote:
    Zuzkaa jakoś się nie boję, dostałam miesiączkę już właściwie jestem po. Mam 7 dc. W poniedziałek idę do ginekologa żeby sprawdził czy wszystko jest okey ale nie zmieni to mojej decyzji, chyba że naprawdę endometrium będzie jakoś wybitnie grube co utrudniałoby zagnieżdżenie.

    Poza tym może wyda Wam się to śmieszne i dziwne i co nie tylko, ale 6 lat temu zmarł mój dziadek, który był mi bardzo bliski. Będąc w pierwszej ciąży bardzo często, bo co drugi dzień śnił mi się taki rozgniewany, krzyczał że zabierze kogoś mi bardzo bliskiego, bo stanie się coś złego, no i okazało się że mam pusty pęcherzyk ciążowy i zarodek się nie rozwinął. Już po zabiegu chyba na drugi dzień znów mi się przyśnił, spokojny podszedł przytulił mnie mocno i powiedział że teraz mam się nie martwić bo wszystko będzie dobrze.

    Może to i śmieszne ale ja w sny wierzę, bo zawsze mi się sprawdzają. Poza tym dziadek zawsze starał mi się doradzić i był najwspanialszym człowiekiem na świecie i wiem że nie dałby mi z góry zrobić krzywdy.
    3mam kciuki ;) popieram Twoja decyzję ;]

    sylwia92 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 nie będę dziękować żeby nie zapeszyć, ale rzeczywiście jakoś tak w środku wierzę że wszystko będzie dobrze i na sylwestra może uda mi się zobaczyć dwie kreski :-)

    s1985, magda.h lubią tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ