X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jakie badania po poronieniu?
Odpowiedz

Jakie badania po poronieniu?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka no właśnie kasa to jest problem :(
    A do reumatologa zapisałaś sie już bo wiem,ze do nich to wogóle wielkie kolejki.
    Grudzień już za tydzień to mam nadzieje,ze szybko Cie przyjmie a własnie jak lekarz ciagle czasu nie ma to jest problem bo my też czasu nie mamy bo czas nam kobietom leci.
    Mam wielką nadzieję,że lekarze Wam pomogą :) Buziaczki <3

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do reumatologa zapiszę się jak już będę miała wyniki ana2 w ręku.
    Mam nadzieję że prywatnie dostanę się dość szybko, bo moja endo mówiła że na nfz nie ma sensu iść a po za tym bym bardzo długo czekała :/
    Kurcze Inessko mam nadzieję że od grudnia pójdę do pracy bo nie wyrobię finansowo :(
    A do gienka pewnie trafię w połowie przyszłego cyklu czyli jakoś tak 18 grudnia.
    Widzę że Ty też masz dziś 3dpo, oby nam się coś wykluło z tego cyklu :) :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja już w tym roku nie licze na prace :( a finansowo żeby isc tydzień temu do lekarza pożyczyłam część kasy od koleżanki ale ile tak można.
    A u mnie tak ale wiesz na wiele już w moich cyklach nie licze tym bardziej,ze to praktycznie w tym roku ostatni cykl nowy zakończy sie już w nowym roku :( wiesz,ze zawsze liczy sie na cud ale pozostaje ale.....
    Ja jutro mam pisać do lekarza i on ma być jutro w szpitalu i umówić mnie na histeroskopie diagnostyczną zobaczymy czy w grudniu sie uda.
    A u Ciebie mam nadzieje,ze jednak jajeczko pekło :)

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie jeszcze nie muszę pożyczać ale od stycznia będzie masakra bo mężuś w okresie zimowym mało zarabia :(
    Histeroskopia dobra rzecz, tylko że mój doktorek nic o niej nie wspominał niestety.
    A jajeczko może i pękło tylko że słyszałam że takie duże jest gorszej jakości :P Kurcze że ja nie trafiłam na męża ginekologa ;)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przed chwilą się dowiedziałam że z mojej pracy raczej nic nie będzie 0cray.gif
    Całe życie pod górkę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2013, 17:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Anoolka przytulam bardzo mocno <3 <3 <3

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 25 listopada 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Witaj Inessko dobrze że już jesteś bo pustką tu wiało bez Ciebie:)
    A lekarka powiedziała że mam iść do reumatologa ;)
    Tak naprawdę mnie najbardziej obchodzi co ginekolog powie ale wizyta teraz dopiero w grudniu, ten jakoś czasu nigdy nie ma...zaczyna mnie to denerwować, mam wrażenie że stoję w miejscu ale teraz mnie nie stać żeby iść do innego lekarza :(

    tylko ze ten reumatolog może Ci nic nie powiedzieć bo taki wynik mogą mieć zdrowi ludzie u których po prostu są przeciwciała w takim mianie lub moze to sugerować jakieś zapalenie (nawet głupie zapalenie dziasła)...

    inessa lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    tylko ze ten reumatolog może Ci nic nie powiedzieć bo taki wynik mogą mieć zdrowi ludzie u których po prostu są przeciwciała w takim mianie lub moze to sugerować jakieś zapalenie (nawet głupie zapalenie dziasła)...

    Fedra wiem, dlatego robię ana2. Z drugiej strony endo powiedziała że nawet przy takim niskim wyniku przeciwciała mogą traktować zarodek jako ciało obce...Za dwa tygodnie odbiorę wynik to będzie coś wiadomo.

    inessa lubi tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 26 listopada 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Fedra wiem, dlatego robię ana2. Z drugiej strony endo powiedziała że nawet przy takim niskim wyniku przeciwciała mogą traktować zarodek jako ciało obce...Za dwa tygodnie odbiorę wynik to będzie coś wiadomo.


    hmmm widzisz a mnie reumatoloszka powiedziała coś innego ale masz rację zrób ANA2 i najważniejsze zebyś miała taki wpis:
    "metodą immunodyfuzji nie wykryto przeciwciał przeciw antygenom z grupy ENA"...
    reumatolorzka powiedziałą ze jeśli ANA2 wyjdzie dodatnie czy granicznie ważne jest zeby właśnie był ten wpis wtedy jest informacja ze przeciwciała są ale nie maja nic wspólnego z zarodkiem i ewentualną możliwością poronienia...

    trzymam kciuki za dobre wieści :)

    inessa lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 26 listopada 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z moimi wynikami idę do lekarza 6 grudnia więc też napisze jaki On dał komentarz do tego bo też jest endokrynologiem ;)

    inessa lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny trudne to wszystko do pojecia tyle badań i nic nadal nie wiadomo :(
    Mi lekarz powiedział,że dziedzina immunologii jeżeli chodzi i poczecia, poronienia dopiero jest w początkowym etapie rozwoju. Można sie badać,leczyć ale wszystko jest bardzo drogie a efekt jak na razie to poniżej 1 % że uda sie zajść i utrzymać ciaze ale też moze coś wykazać a wcale to nie jest problem w poronieniach. Nasze organizmy sa bardzo skomplikowane i nie zawsze dojdzie sie do przyczyny zwłaszcza we wczesnym poronieniu. Za to powiedziała,ze starać sie zawsze można bo przecież nigdy nie wiadomo jak nasz organizm zareaguje na zarodek a moze to bedzie ten szcześliwy cykl.
    Życze Wam aby w końcu zaswitała Wam nadzieja i życze w końcu owocnego cyklu :D :D :D
    Fedra czekamy na relacje :D

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 26 listopada 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Inessa uwielbiam Twój spokój i nadzieję która bije z Twoich postów <3

    mi jeszcze lekarka powiedziała ze moze być tak ze plemnik który zapłodnił jajeczko mógł być z wadą i dlatego też dochodzi do poronień a tego juz sie zbadać nie da...
    ale tak jak piszesz starać się zawsze mozna bo nóż widelec coś z tego pięknego wyjdzie...
    bo jak ktoś to kiedyś powiedział
    "ten kto nie próbuje ten nie ma" :D

    misiaczk25, inessa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    ja z moimi wynikami idę do lekarza 6 grudnia więc też napisze jaki On dał komentarz do tego bo też jest endokrynologiem ;)

    Do lekarza czyli do ginekologa? Już wiele czytałam o Ana i z reguły ginekolodzy przepisują w takim wypadku heparynę "tak na wszelki wypadek". Jestem ciekawa jak to będzie u Ciebie.

    A Inesska faktycznie taka nasza Dobra Duszyczka forum :) <3

    Fedra, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kobitki, a ja idę dzisiaj do lekarza i zobaczymy co ciekawego mi powie, mam ostatnio takiego doła, że masakra :( :( co rusz jakaś znajoma w ciąży, płakać mi się chce jak to widzę lub słyszę, moje maleństwo miało by już 15 tygodni :( myślałam że te święta będą takie magiczne :(
    i jeszcze to czekanie mnie dobija ;/

    Całuje Was mocno <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2013, 14:14

    Anoolka, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen ja w tamtym roku przed świętami miałam zabieg to wiem co czujesz :( Przytulam <3 Daj znać co u lekarza.

    inessa lubi tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 26 listopada 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Do lekarza czyli do ginekologa? Już wiele czytałam o Ana i z reguły ginekolodzy przepisują w takim wypadku heparynę "tak na wszelki wypadek". Jestem ciekawa jak to będzie u Ciebie.

    A Inesska faktycznie taka nasza Dobra Duszyczka forum :) <3

    a ginekolog to nie lekarz :P

    żarcik tak idę do ginekologa, ale z tego co mi reumatolorzka mówiła to zeby przepisac heparyne i temu podobne to trzeba najpierw zrobbić te badania o kótrych już pisałam czyli antygoagulant tocznia i ta resztę bo wtedy dostanie się odpowiedź czy należy podawać leki chociaż niektórzy lekarze heparynę przepisują zapobiegawczo ;)

    sama jestem ciekawa co On mi powie...

    Anoolka, inessa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 26 listopada 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    No kobitki, a ja idę dzisiaj do lekarza i zobaczymy co ciekawego mi powie, mam ostatnio takiego doła, że masakra :( :( co rusz jakaś znajoma w ciąży, płakać mi się chce jak to widzę lub słyszę, moje maleństwo miało by już 15 tygodni :( myślałam że te święta będą takie magiczne :(
    i jeszcze to czekanie mnie dobija ;/

    Całuje Was mocno <3

    wiem co czujesz ja bym była w 32 tyg ciąży teraz a w święta zaczelibyśmy już wielkie odliczanie...
    ale cóż trzeba otrząsnac się i działać dalej...

    ściskam mocno <3

    Anoolka, inessa lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra ja pójdę do tego reumatologa bo przy dodatnich ana trzeba to po pierwsze a po drugie znowu odzywają mi się stawy. Ale tak naprawdę jeśli powie że to nie wina przeciwciał to ja i tak będę chciała brać leki przeciwzakrzepowe w ciąży. Jak mój gienek mi ich nie przepisze to sobie znajde takiego który mi je przepisze, bo ja po prostu chcę w końcu urodzić dziecko, a słyszałam że tak jak mówisz tym dziewczynom po kilku poronieniach które miały wszystkie dobre wyniki a miały przepisaną heparynę w końcu się udawało.

    A faktycznie co to za lekarz przed którym trzeba rozkładać nogi ;)

    Fedra, inessa lubią tę wiadomość

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 26 listopada 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje Kochane mam pytanie i potrzebuję Waszej opinii, w czwartek idę do endokrynologa i się zastanawiam czy może zrobić jeszcze jutro rano prolaktynę, bo we wrześniu miałam ponad normę i chciałam mu o tym powiedzieć tak przy okazji skoro idę z powodu poronienia i mojego TSH

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Szpilko ja już się pogubiłam i nie wiem za bardzo czy endo będzie prolaktyna interesowała ;) gienka na pewno :P

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ