X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jakie badania po poronieniu?
Odpowiedz

Jakie badania po poronieniu?

Oceń ten wątek:
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 26 listopada 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gienek stwierdził, że nie jest źle skoro zaszłam, ale prolaktyna to hormon a endo są od hormonów, nie tylko tarczycowych, więc zobaczymy co on powie, jak już iść to ze wszystkim :) a niech on się męczy

    inessa lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kochane byłam u swojego ginekologa prowadzącego, macica się oczyściła ładnie, a z prawego jajnika gdzieś tak za 3-4 dni będzie owulacja...Strasznie mnie korci :):) ale muszę się jakoś powstrzymać ...

    Na moje wyniki ANA sam nie wiedział co ma powiedzieć, chyba był w lekkim szoku i podejrzewam że było mu głupio że mnie ostatnio tak zlał jak go poprosiłam o jakieś badania. W każdym bądź razie to była moja ostatnia wizyta u tego Pana, ponieważ będzie o mnie dbał inny ginekolog, który już zna moje wyniki i wie jak postępować w przypadku przeciwciał. Buziaki kochane i życzę miłego dnia <3

    Anoolka, Matylda36, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Na moje wyniki ANA sam nie wiedział co ma powiedzieć
    Carmen nic nie powiedział bo może nie wiedział co to jest ;)
    Mi samej by było ciężko zrobić sobie przerwę w staraniach także podziwiam Cię :) Również Ci życzę miłego dnia :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz dużo lekarzy nie wie co to jest ANA, ponieważ jest to stosunkowo nowe badanie w Polsce, ale ja się na nim zawiodłam jak już byłam w ciąży, potraktował mnie jak maszynke do rodzenia dzieci a nie jak człowieka, po poronieniu stwierdził że mogę starać się od już teraz, nie robiąc mi żadnych badań, dla tego teraz znalazłam dobrego ginekologa, do którego mam zaufanie i wiem że poprowadzi moją ciąże prawidłowo :) A co do wstrzemięźliwości od starań, to nie mam innego wyjścia ;( bo jest duża szansa że pójdzie coś nie tak jeżeli miałabym się zacząć starać od teraz, nie dość że jest to ryzyko dla maluszka to jeszcze dla mnie. Dlatego wole odczekać trzy pełne cykle a potem zobaczymy co dalej :)

    inessa, szpilka lubią tę wiadomość

  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znowu straciłam swojego aniołka..... zyc mi sie nie chce.... bol psychiczny nie do opisania... fizyczny jeszcze gorszy, za pierwszym razem az tak mocno nie bolał, teraz błagałam o smierc, blagałam o to zeby umrzec, nie chce kolejny raz tego przezywac.. wlasnie zapisalam sie do immunologa-tchorzewskiego, wiecie cos na jego temat kochane?

    lala86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laka nie wiem co mam napisać, przytulam :( <3
    Od razu immunolog?? a nie myślałaś o jakimś dobrym ginekologu?

    inessa, Fedra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laka przytulam kochana <3 <3 <3
    ten Tchórzewski to z Łodzi?????

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja też myślę że chodzi o tego z łodzi.
    Laka ja myślę że najpierw powinny być zrobione wszystkie badania żeby myśleć o immunologu...Może być że wydasz kupę kasy a okaże się że to np jakaś bakteria czy wada budowy macicy...

    inessa lubi tę wiadomość

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laka wspieram i przytulam

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do moich badań to zrobiłam dziś jednak tę prolaktynę i hurra jest w normie 18 z czymś po przecinku, ale ostatnio było najpierw 32,10 a później ponad 34, więc bez leków ten wynik jest piękny, jutro endo i zobaczymy co dalej

    Fedra, inessa lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    co do moich badań to zrobiłam dziś jednak tę prolaktynę i hurra jest w normie 18 z czymś po przecinku, ale ostatnio było najpierw 32,10 a później ponad 34, więc bez leków ten wynik jest piękny, jutro endo i zobaczymy co dalej
    To ładnie :) daj znać jutro co u lekarza :)

    szpilka lubi tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laka mocno przytulam chociaż wiem ze teraz żadne słowa nie ukoją tego co czujesz <3

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam dzisiaj progesteron 9 dpo i jak zawsze miałam śliczny między 16 a 18 to dzisiejszy wynik 12,51 jak widac bez leków sie nie obędzie :/

    pozdrawiam Was Kochane <3

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 28 listopada 2013, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laka bardzo mi przykro, przytulam:(

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 28 listopada 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laka86 ogromnie współczuję.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laka przytulam :(:( i współczuje :(:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dobrego,spokojnego dnia Wam życze <3

    Fedra lubi tę wiadomość

  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 28 listopada 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam kochane! Wiekszosc badan to miałam juz robionych po 1 poronieniu, rezerwa jajnikowa, toksoplazm, cytomegalia, rózyczka, opryszczka, wymaz, hormony,budowa macicy, mąż nasienie i mase innych. jedno jest pewne problem jest na pewno natury genetycznej, bo jest nie tyle co problem z utrzymaniem ciazy bo endometrium jest duże tylko z połączeniem komórek a co za tym idzie z genetyką, immunologią. Kochane pierwsze poronienie tak fizycznie nie bolalo... a teraz błagaałam o smierc, nigdy wiecej nie zajde w ciaze poki nie poznam przyczymy, nie chce tego przechodzic chocbym miała wszystko sprzedac i porobic badania nie wazne za ile kasy. Tak ten tchorzewski to z łodzi- wieceie cos o nim? dziekuje Wam bardzo gdyby nie Wy....

    lala86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałąm Wam przekazać co mi poleciła koleżanka z ovu na podbicie progesteronu działa cynamon.
    Jedna laske cynamonu zalać wrzatkiem i po około 15 minutach wypić jak jest nicki to dwa razy dziennie jest polecane :D :D :D
    Ja od dziś pije :P

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 28 listopada 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laka jeśli to genetyka to moze lepiej zróbcie najpierw obydwoje kariotypy a później immunologia...
    wiem ze to wszystko cieżkie ale proszę Cie nie mów ze chcesz umrzeć przecież masz dla kogo zyć pamiętaj ze jeszcze jest Twój maż...

    inessa lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ