X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 27 lipca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Mi spóźnia się nie wiadomo dlaczego @, i szlag mnie trafia, bo po nim mamy plany zacząć się starać. Tylko co, jeżeli to oznacza, że coś jest nie tak z moim organizmem? :( Do tej pory miałam bardzo regularne cykle, 26-27 dni, po drugim poronieniu były trochę dłuższe, 29-30 dni, ale to już 34dc... Do tej pory takiej opóźnienie zdarzyło mi się tylko dwa razy i za każdym razem oznaczało ciążę, ale teraz praktycznie nie ma na to szans, bo do ostatniego tygodnia się zabezpieczaliśmy. Dostałam już takiej paranoi, że wczoraj zrobiłam test, ale oczywiście negatyw.

    Martwię się :(


    No mi cykle z 28 na 34 po poronieniu i ovu na 21dc przedunely sie...

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lipca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    No mi cykle z 28 na 34 po poronieniu i ovu na 21dc przedunely sie...
    niom mi tez się wydłużyły, ale mamy mojej się nie boje ;p

    Wiaterek, Justine M, niezapominajka lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 27 lipca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Źle mnie zrozumiałaś. To był program o rozwiązłości nastolatków i niewystarczającej edukacji seksualnej. Ja jestem inaczej wychowywana. Ja w wieku 13 lat nie myślałam o seksie i nie uważam się z tego powodu gorsza. Nam w podstawówce trąbili o AIDS i HIV i jakoś człowieka nie ciągneło do przygodnej rozrywki. Nie mówię żeby młodzież straszyć ale co nie co powinni wiedzieć. Na szczęście nie wszyscy są tacy :)

    Odnośnie "wczesnego macierzyństwa" ma to swoje plusy - albo szalejesz za młodu albo odchowasz dzieci i szalejesz w wieku dojrzałym :)

    No zle zrozumialam. Przepraszam. Do tego nerwowa jestem i az mi wstyd :( edukacja jest beznadziejna. Tu w UK przynajmniej antykoncepcja jest darmowa. Tylko ja jestem po tabsach i wiem ze to zlo, tym bardziej w tak mlodym wieku.
    Jeszcze raz slonce przepraszam.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lipca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przez te wypadanie włosów to chyba niedługo łysa będę ;/

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 27 lipca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    przez te wypadanie włosów to chyba niedługo łysa będę ;/
    A TSH kochana badalas?

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lipca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    A TSH kochana badalas?
    TSH - 1,35 mam ;]

    niezapominajka lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Witajcie laski. Jak tam niedziela Wam mija?

    Ilonia bardzo obiecujący twój wykres :) Wydaje mi się że może coś być na rzeczy :)

    s1985 kurcze masakra z tym znajomym :( Wyobrażam sobie jak ci musi być ciężko. Takie imformacje potrafią mocno dotknąć człowieka. I dodatkowo męża nie masz przy sobie. Dojechał szczęśliwe bez problemów?

    Majówka bardzo dobrze cię rozumiem. Też miewam okropne doły lękowe. Ja o tym mówię że mam schizy. Nie wiem co ci poradzić bo mnie nie pomaga nawet praca. Jest ciut lepiej jak oglądam tv, bo to bardzo odmóżdża. Początkowo pochłaniałam książki, ale teraz mi to nie pomaga.

    Wróciłam po urlopie i dopadła mnie szara rzeczywistość. Od jutra praca. Ja pracuję w domu, ale mąż znowu w nocy wstaje. Najlepsze w tym urlopie było to że miałam męża calusienki tydzień przy sobie, i był tylko dla mnie. Szwagierka rodzi za miesiąc :( i tak mnie to boli :( Jak bym była w ciąży to może bym to lepiej znosiła - nie wiem.

    Jak ruszyliśmy nad morze, wstąpiliśmy na cmentarz. Dostałam takiego ataku chisteri i płaczu że mąż nie wiedział jak mnie uspokoić. Pobeczałam i mi przeszło. Nie tak miało wyglądać tegoroczne lato. Jeszcze na fb ludzie się rozmażają jak króliki. Nad tym morzem to z takimi maleństwami ludzie byli, same wózki same noworodki no masakra jakaś. Dobrze że traciłam siły na spacery i <3 bo nic tylko się pochlastać.

    Ja przestalam sie tutaj udzielać bo jest mi wstyd i smutno przy okazji..
    Widzę jak wy się tutaj cieszycie z ciąży, jak niektóre z was czekają na dwie kreski a u mnie psychika zle znosi pierwsze tygodnie ciąży bo hormony niestety uaktywniły stany lękowe, których juz praktycznie nie bylo kilka miesięcy przed ciąża. Myślałam ze juz po wszystkim, ze jestem "zdrowa" ale niestety..
    Mam wyrzuty sumienia ze zdecydowałam sie na dziecko bo ono będzie czulo moje zle samopoczucie.
    Przeniosłam sie na inne forum gdzie sa dziewczyny z takimi problemami jak moje zeby tutaj nikogo nie denerwowac.
    Życzę wam wszystkim powodzenia ;*

    s1985 lubi tę wiadomość

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 27 lipca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Ja przestalam sie tutaj udzielać bo jest mi wstyd i smutno przy okazji..
    Widzę jak wy się tutaj cieszycie z ciąży, jak niektóre z was czekają na dwie kreski a u mnie psychika zle znosi pierwsze tygodnie ciąży bo hormony niestety uaktywniły stany lękowe, których juz praktycznie nie bylo kilka miesięcy przed ciąża. Myślałam ze juz po wszystkim, ze jestem "zdrowa" ale niestety..
    Mam wyrzuty sumienia ze zdecydowałam sie na dziecko bo ono będzie czulo moje zle samopoczucie.
    Przeniosłam sie na inne forum gdzie sa dziewczyny z takimi problemami jak moje zeby tutaj nikogo nie denerwowac.
    Życzę wam wszystkim powodzenia ;*

    Jeju kochana! Przeciez bys nas nie denerwowala!!! Mam nadzieje, ze sobie poradzisz slonko ;*

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 27 lipca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    TSH - 1,35 mam ;]
    No to spoxik ;) widocznie taki okres z tymi wlosami.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lipca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Ja przestalam sie tutaj udzielać bo jest mi wstyd i smutno przy okazji..
    Widzę jak wy się tutaj cieszycie z ciąży, jak niektóre z was czekają na dwie kreski a u mnie psychika zle znosi pierwsze tygodnie ciąży bo hormony niestety uaktywniły stany lękowe, których juz praktycznie nie bylo kilka miesięcy przed ciąża. Myślałam ze juz po wszystkim, ze jestem "zdrowa" ale niestety..
    Mam wyrzuty sumienia ze zdecydowałam sie na dziecko bo ono będzie czulo moje zle samopoczucie.
    Przeniosłam sie na inne forum gdzie sa dziewczyny z takimi problemami jak moje zeby tutaj nikogo nie denerwowac.
    Życzę wam wszystkim powodzenia ;*
    3maj sie kochana

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lipca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Ilonia, przykro mi :( nie poddawaj się!


    Zrobiłam dzisiaj drugą bętę, wyniki wieczorem, pielęgniarka mnie tak kujnęła, że na pewno będzie siniak, eh.
    jak tam wyniki bety

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowka, przecież nikt nie miałby tutaj do Ciebie o nic żalu... Trzymaj się ciepło kochana i uważaj na siebie.
    Moja ręka trochę mniej boli ale urlop z ręką w gipsie to średnia przyjemność. Już wiem co to znaczy odparzenia.
    Mój J spytał mnie dzisiaj czy nie jestem w ciąży. Zgodnie z moimi cyklami powinnam być dopiero 2 dni po owulce, nie wiem skąd to pytanie...

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lipca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Majowka, przecież nikt nie miałby tutaj do Ciebie o nic żalu... Trzymaj się ciepło kochana i uważaj na siebie.
    Moja ręka trochę mniej boli ale urlop z ręką w gipsie to średnia przyjemność. Już wiem co to znaczy odparzenia.
    Mój J spytał mnie dzisiaj czy nie jestem w ciąży. Zgodnie z moimi cyklami powinnam być dopiero 2 dni po owulce, nie wiem skąd to pytanie...
    a nóż widelec , faceci widza różniece w swoich kobietach ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 27 lipca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, pamiętam, czuwam :) głowa mi pęka po tym dupku :( w ulotce napisane, że jak są nie uzasadnione bóle głowy to żeby natychmiast przerwać bo grozi udarem... Napisałam SMS do gina, a on tylko napisał czy to na pewno po dupku

    Justine M lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lipca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Jestem, pamiętam, czuwam :) głowa mi pęka po tym dupku :( w ulotce napisane, że jak są nie uzasadnione bóle głowy to żeby natychmiast przerwać bo grozi udarem... Napisałam SMS do gina, a on tylko napisał czy to na pewno po dupku
    bo bole głowy moga swiadczyc o ciazy

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 27 lipca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    bo bole głowy moga swiadczyc o ciazy
    Wiem, ale wątpię bardzo, poza tym dużo za wcześnie Kochana ;-)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 27 lipca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dzisiaj jakaś gorączka czy coś cały dzień 37.4

    Justine M lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lipca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    No i dzisiaj jakaś gorączka czy coś cały dzień 37.4
    hihi to nazywa się choroba zielonych fasolek ;p i trwa 9 miesięcy hihi

    Renia7910, Alicja92 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 27 lipca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    No i dzisiaj jakaś gorączka czy coś cały dzień 37.4

    kochana dupek podnosi temperature, powoduje też mdłości i inne objawy które mogą być mylone z ciążowymi
    ja po dupku mam nudności i zawroty glowy

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 27 lipca 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby nie Aga!
    Oby to dzidzi było w brzuszku

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ