X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    W temacie tesciowej...moja niby spoko,ale jakby nie zauwazała,że ma przeszlo 50 anie 26 jak ja.. Więc jak tylko mam nowa sukienkę to od razu,o ja tez miałam sobie taka kupic,tez mierzylam..a z wnukiem to na pizze moze pojsc,tak na chwile jak jest ladnie ubrany..ale zeby pomoc w wychowaniu to srednuo,bo ona jest modną babcia
    wesoła ta twoja teściowa ;] może też się stara o dziecko jak ty ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    No tak ale jezeli jest ciąża obumarła to i tak juz nic nie można zrobić. Gdyby objawy zniknęły na stale a na razie to Ala ma tylko lżejsze mdlosci. A cycki mnie rano bolą mniej, wieczorem mocniej. Różnie to bywa. Gdyby kilka dni utrzymywala sie taka sytuacja to wtedy można jechac do ginekologa.
    no dlatego mówie ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    No tak ale jezeli jest ciąża obumarła to i tak juz nic nie można zrobić. Gdyby objawy zniknęły na stale a na razie to Ala ma tylko lżejsze mdlosci. A cycki mnie rano bolą mniej, wieczorem mocniej. Różnie to bywa. Gdyby kilka dni utrzymywala sie taka sytuacja to wtedy można jechac do ginekologa.
    Masz rację, poza tym nie można wyciągać takich dalekoidących wniosków nie robiąc zadnych badań... Ala moze lec w pn na bete?

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty..ona sie stara o faceta w wieku w jakim ma dziecko;)

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Majówka u Ciebie zaraz drugi trymestr.. zazdroszczę Ci :)))

    Ala, na pewno wszystko okej, postaraj się odpocząć, uspokoic.. a jakby co to idzz wczesniej do lekarza
    Nom juz odliczam dni do konca I trymestru :) Zawsze miałam dola ze sie konczy lato a teraz się cieszę:-)

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala,dziewczyny.. Moja ciąża obumarla w 7tygodniu..niestety ja nieświadomie żyłam az do 11t0d ,kiedu to wróciłam do domu po dwoch tygodniach wypoczynku na wsi.
    Nic się nie zapowiadalo,piersi bolaly mnie nadal i to mocno,żadnego bólu, żadnych plamien.Po prostu wieczorem po <3 mąż zauważył na pościeli zabarwiona na czerwono plamkę. Niby nic wielkiego,pojechalam do szpitala, zabralam puzame bo uznalam ze pewnie poleze kilka fni dla dobra dziecka.Niestety tak nie było.. I naprawde,woerzcie mi,nie miałam pidstaw,żeby czuć się zagrożona, teraz często jak czytam o waszych różnych objawach,to może z niektorymj się utazsamiam,ale uważam, że to sa subiektywne odczucia.I jak powiedziała majówka, jeżeli dziecku miałoby cos się na tym etapie stać, to tego nie cofniesz,nie pomozesz.choć wiem ze brutalnie to brzmi..

    Justine M lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    No co Ty..ona sie stara o faceta w wieku w jakim ma dziecko;)
    czyli nie bedzie z tobą konkurować jaka mamusia ;]

    lunadelrospo lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w polowie :P dzis 5 tydzien dzien 0 :) też się cieszę ale ciężko tak pewnie bedzie przez ten pierwszy trym, szczegolnie w czasie kiedy obumarła moja poprzednia ciaza...

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Ala,dziewczyny.. Moja ciąża obumarla w 7tygodniu..niestety ja nieświadomie żyłam az do 11t0d ,kiedu to wróciłam do domu po dwoch tygodniach wypoczynku na wsi.
    Nic się nie zapowiadalo,piersi bolaly mnie nadal i to mocno,żadnego bólu, żadnych plamien.Po prostu wieczorem po <3 mąż zauważył na pościeli zabarwiona na czerwono plamkę. Niby nic wielkiego,pojechalam do szpitala, zabralam puzame bo uznalam ze pewnie poleze kilka fni dla dobra dziecka.Niestety tak nie było.. I naprawde,woerzcie mi,nie miałam pidstaw,żeby czuć się zagrożona, teraz często jak czytam o waszych różnych objawach,to może z niektorymj się utazsamiam,ale uważam, że to sa subiektywne odczucia.I jak powiedziała majówka, jeżeli dziecku miałoby cos się na tym etapie stać, to tego nie cofniesz,nie pomozesz.choć wiem ze brutalnie to brzmi..
    wczoraj mi lekarz powiedział że poronienie na etapie ciazy biochemicznej a ciazy w 6-7-8 tygodniu i oczyszczenie samoistne wtedy to odbywa sie tak samo i nie ma znaczenie wiek ciazy

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    wczoraj mi lekarz powiedział że poronienie na etapie ciazy biochemicznej a ciazy w 6-7-8 tygodniu i oczyszczenie samoistne wtedy to odbywa sie tak samo i nie ma znaczenie wiek ciazy


    Nie rozumiem

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Ala,dziewczyny.. Moja ciąża obumarla w 7tygodniu..niestety ja nieświadomie żyłam az do 11t0d ,kiedu to wróciłam do domu po dwoch tygodniach wypoczynku na wsi.
    Nic się nie zapowiadalo,piersi bolaly mnie nadal i to mocno,żadnego bólu, żadnych plamien.Po prostu wieczorem po <3 mąż zauważył na pościeli zabarwiona na czerwono plamkę. Niby nic wielkiego,pojechalam do szpitala, zabralam puzame bo uznalam ze pewnie poleze kilka fni dla dobra dziecka.Niestety tak nie było.. I naprawde,woerzcie mi,nie miałam pidstaw,żeby czuć się zagrożona, teraz często jak czytam o waszych różnych objawach,to może z niektorymj się utazsamiam,ale uważam, że to sa subiektywne odczucia.I jak powiedziała majówka, jeżeli dziecku miałoby cos się na tym etapie stać, to tego nie cofniesz,nie pomozesz.choć wiem ze brutalnie to brzmi..
    Dokladnie, dziecku zycia nie można wrócić..
    Trzeba wierzyć ze ta ciąża jest zdrowa i wszystko będzie dobrze :-)

    lunadelrospo lubi tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucula, nie mysl tak,a jakbys nie mogła zajść i nie udało się w tyn cyklu,to byłoby lżej? Masz malenstwo pod sercem,Ilonia,Ala,Majowka,Justine,wszystkie macie..jest o co walczyc,jest czym sie cieszyć!

    Justine M lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    ja jestem w polowie :P dzis 5 tydzien dzien 0 :) też się cieszę ale ciężko tak pewnie bedzie przez ten pierwszy trym, szczegolnie w czasie kiedy obumarła moja poprzednia ciaza...
    Wiem ale im ciaza będzie szła do przodu i będzie wszystko dobrze to strach o dziecko gdzies jest ale juz taki inny.

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Pucula, nie mysl tak,a jakbys nie mogła zajść i nie udało się w tyn cyklu,to byłoby lżej? Masz malenstwo pod sercem,Ilonia,Ala,Majowka,Justine,wszystkie macie..jest o co walczyc,jest czym sie cieszyć!
    Eeeej ale ja się ciesze, bardzo się cieszę!

    tylko martwię się po prostu

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Nie rozumiem
    chodzi o to że ciąza biochemiczna to zagnieżdzenie i od razu poronienie i oczyszczenie samoistne, i poronienie w 6-7-8 tygodniu i poronienie i oczyszczenie zamoistne to polega na tym samym i nie ma większego znaczenia wiek ciąży jak ma nastąpić to nastąpi, tak jak pisze majówka

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja poprzednia ginekolog powiedziała ze "natura sama decyduje kto ma żyć". Jezeli dziecko miałoby byc chore, męczyć sie cale życie to juz lepiej ze odeszło i nie cierpi.. To brutalne ale tak jest lepiej dla niego.

    Justine M lubi tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Moja poprzednia ginekolog powiedziała ze "natura sama decyduje kto ma żyć". Jezeli dziecko miałoby byc chore, męczyć sie cale życie to juz lepiej ze odeszło i nie cierpi.. To brutalne ale tak jest lepiej dla niego.
    Mi tak samo tłumaczono, ale mimo to same wiecie jak to boli

    Justine M lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    chodzi o to że ciąza biochemiczna to zagnieżdzenie i od razu poronienie i oczyszczenie samoistne, i poronienie w 6-7-8 tygodniu i poronienie i oczyszczenie zamoistne to polega na tym samym i nie ma większego znaczenia wiek ciąży jak ma nastąpić to nastąpi, tak jak pisze majówka
    Właśnie. Natury nie da się zatrzymać. Co ma się wydarzyć to i tak się wydarzy.

    Justine M lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Moja poprzednia ginekolog powiedziała ze "natura sama decyduje kto ma żyć". Jezeli dziecko miałoby byc chore, męczyć sie cale życie to juz lepiej ze odeszło i nie cierpi.. To brutalne ale tak jest lepiej dla niego.
    ja tez jestem tego zdania, tylko pozniej człowiek zadaje sobie to pytanie dlaczego moje dziecko bylo chore a nie zdrowe, ja jak juz zaciąże bede sie tym cieszyc i nie bede wracała do tego co bylo, kazda ciąża jest inna , najwaazniejsze zeby byla zdrowa ;]

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Mi tak samo tłumaczono, ale mimo to same wiecie jak to boli
    Tak bo zadajesz sobie pytanie dlaczego akurat Twoje dziecko bylo chore.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

‹‹ 302 303 304 305 306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ