X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie okres po poronieniu
Odpowiedz

okres po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziewczyny 17 marca miałam łyżeczkowanie Od tego czasu plamienie w zasadzie mi nie przeszło ale przed świętami było już malutkie od świąt mam obfitsze krwawienie ale nie jakieś olbrzymie i delikatny ból brzucha CZy to może być okres czy coś nie tak po tym zabiegu ?????

    jadzia
  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej doradźcie coś

    jadzia
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jadzia34 a może to pierwsza miesiączka po zabiegu? krwawienie jest podobne do tych, które zawsze miałaś podczas @?

  • Werka84 Ekspertka
    Postów: 183 353

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze tak się zastanawiam, czy to normalne że będąc 2 dni po zabiegu przestałam juz plamić, brzuch nie bolał mnie wcale, fakt w trakcie zabiegu i po dostałam antybiotyk, po wypisie do domu tez mi przepisali, możliwe ze juz wszystko tak szybko sie zagoiło?

    (*)Aniołki 9tc 26.05.2006 (*)11tc 10.04.2015
    qdkkkqi122mrph2n.png
    zem3io4pzem8mtil.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka84 wrote:
    Kurcze tak się zastanawiam, czy to normalne że będąc 2 dni po zabiegu przestałam juz plamić, brzuch nie bolał mnie wcale, fakt w trakcie zabiegu i po dostałam antybiotyk, po wypisie do domu tez mi przepisali, możliwe ze juz wszystko tak szybko sie zagoiło?

    Nic Ci nie pozostało jak się cieszyć! Ja plamiłam po zabiegu 2 tygodnie i z tego co się orientuję to długo w porównaniu z Dziewczynami z forum.
    Szybciej zaczniesz starania...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny.
    Chyba jestem rekordzistką.
    Zabieg miałam 17.03 plamiłam po zabiegu 4 dni.
    Ponieważ @ był brak i bardzo źle się czułam (jakby pociąg po mnie przejechał)udałam się do gin wg zaleceń ze szpitala. Dostałam na wywołanie duphaston 3x1 przez 5 dni potem odstawić. Lecz po 3 dniach powinna się @ pojawić. Niestety @ przyszła po 43 dniach od zabiegu żadne leki na nią nie działały.
    Dziś mija jak @ jest 2 tygodnie. Są dni że jest skąpa i obfita na zmianę.
    Po południu idę na wizytę do gin bo mam dosyć @ :):):)
    Już sama nie wiem co mi jest.

  • Evcjiaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem nowa. Wczoraj prawdopodobnie miałam poronienie samoistne w 5tc licząc od dnia ostatniej miesiączki (10 kwietnia). Od wczoraj krwawię tak jak przy normalnej miesiączce. Zastanawiam się czy to nie była ciąża biochemiczna ( w moim przypadku w 25dc BETA HCG = 21,81, w 27dc BETA HCG = 33,63, a w 29dc BETA HCG = 33). Moje pytanie do Was kochane, czy mogę uznac to krwawienie jako zwykłą miesiączkę i kolejny cykl, w którym od razu możemy się starać o maluszka? Proszę poradźcie

    Ewa
  • Ralpina Ekspertka
    Postów: 245 413

    Wysłany: 12 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcjiaa ja na Twoim miejscu bym się zgłosiła do ginekologa i jego o to zapytała. Ponoć po samoistnym poronieniu można od razu. Ale konsultacja Ci nie zaszkodzi :)

    9ewngzu39q9xq1ud.png
    [*] 13.04.2015 Mały Fasol 9tc
    relgf71x2unwek7b.png
  • Werka84 Ekspertka
    Postów: 183 353

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcjiaa zapytaj gina, bo niekiedy mimo samoistnego poronienia coś tam jeszcze zostaje, a lepiej nie ryzykowac przy kolejnej ciąży , endometrium musi byc jednolite i odpowiedniej grubości by zarodek się zagnieździł

    (*)Aniołki 9tc 26.05.2006 (*)11tc 10.04.2015
    qdkkkqi122mrph2n.png
    zem3io4pzem8mtil.png
  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny,powiedzcie mi czy powinnam czekać na okres po poronieniu aż przyjdzie sam czy wziać luteine na wywołanie? Dzisiaj mija 37 dzien cyklu licząc od krwawienia przy poronieniu i cisza...chociaż to jak się czuje wskazuje na to ze organizm sie zbiera do @ ;P

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 16 maja 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey agulka0629 ja na Twoim miejscu zaczekałabym aż @ sam przyjdzie. Też jestem po poronieniu i dostałam @ po 43 dniach od poronienia.

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nikusia3 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w sobotę miną 2 tygodnie od poronienia indukowanego (puste jajo płodowe) i od pewnego czasu leci ze mnie można by nawet powiedzieć "czarna krew". To znaczy nie jest to obfite, bardziej wygląda na plamienie. Czy wszystko przebiega ok? Na następną kontrolę do gina mam się wybrać za 2 tygodnie.

  • Werka84 Ekspertka
    Postów: 183 353

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u niektórych kobiet po poronieniu plamienie utzymuje sie dosyć długo jeżeli nie towarzyszy temu ból brzucha a przede wszystkim gorączka to czekaj cierpliwie na miesiączkę

    (*)Aniołki 9tc 26.05.2006 (*)11tc 10.04.2015
    qdkkkqi122mrph2n.png
    zem3io4pzem8mtil.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    cześć dziewczyny.
    Chyba jestem rekordzistką.
    Zabieg miałam 17.03 plamiłam po zabiegu 4 dni.
    Ponieważ @ był brak i bardzo źle się czułam (jakby pociąg po mnie przejechał)udałam się do gin wg zaleceń ze szpitala. Dostałam na wywołanie duphaston 3x1 przez 5 dni potem odstawić. Lecz po 3 dniach powinna się @ pojawić. Niestety @ przyszła po 43 dniach od zabiegu żadne leki na nią nie działały.
    Dziś mija jak @ jest 2 tygodnie. Są dni że jest skąpa i obfita na zmianę.
    Po południu idę na wizytę do gin bo mam dosyć @ :):):)
    Już sama nie wiem co mi jest.

    Witajcie.
    Przepraszam że dopiero teraz odpisuje.
    U mnie okazało się że jestem w ciąży pozamacicznej.
    Szkoda że lekarz nie widział na badaniu kontrolnym na usg.
    13 maja został usunięty jajowód operacyjnie:(
    Także mi udalo się zajść w pierwszym cylku po poronieniu szkoda że tak pechowo.....

  • angelusss Koleżanka
    Postów: 39 75

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcjiaa wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem nowa. Wczoraj prawdopodobnie miałam poronienie samoistne w 5tc licząc od dnia ostatniej miesiączki (10 kwietnia). Od wczoraj krwawię tak jak przy normalnej miesiączce. Zastanawiam się czy to nie była ciąża biochemiczna ( w moim przypadku w 25dc BETA HCG = 21,81, w 27dc BETA HCG = 33,63, a w 29dc BETA HCG = 33). Moje pytanie do Was kochane, czy mogę uznac to krwawienie jako zwykłą miesiączkę i kolejny cykl, w którym od razu możemy się starać o maluszka? Proszę poradźcie

    w tamtym miesiącu byłam w podobnej sytuacji tyle,że bete miałam wyższą. skonsultowałam to z ginekologiem i powiedział, że zabieg nie jest potrzebny i, że od przyszłego cyklu mogę wznowić starania także właśnie czekam na owulację (jeśli będzie). Poronienie samoistne w moim przypadku wyglądało jak okres tyle, że krwawienie dłuższe, bardziej obfite, ze skrzepami no i bóle przez pierwsze 2 dni dość mocne. trzymam kciuki, że następnym razem się uda :)


    60d3d2b96cee38165040e83b7a3dcc7f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 12:07

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dołączam do Was, bo jestem w trakcie oczekiwania na rozpoczęcie krwawienia. Jestem w ciazy biochemicznej, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, ze lada dzień sie ona zakończy. Dzis mój 43 dc, w 33 dc dodatni test ciążowy, w 37 dc beta 61,2, w 39 - 79,6, dzis już tylko 27,2. Dodatkowo temperatura spada, przez większość dnia bolał mnie brzuch. Chciałabym, żeby udało sie bez interwencji, samoistnie.

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

‹‹ 11 12 13 14 15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ