X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda...jesli Ty jestes pewna,ze do zaplodnienia doszlo po 31.12,czyli mialas owulacje,lub bylo to krotko przed owu.,to ja dodalabym 2 tyg,czyli liczylabym od ok 17.12(zalezy jeszcze ile dni trwaly twoje cykle).

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazu o to właśnie chodzi, że teraz to ja już niczego nie jestem pewna ;] bo jeszcze w sywesra byłam pewna, że lada moment dostane pierwszego okresu po zabiegu, a to taka niespodzianka, także wydaje mi się, że ten 31.12 to była ta data, ale czy to się przypadkiem wcześniej nie stało, tegonie jestem już pewna, zobaczymy jutro co mi lekarz powie, już dziś staram się nie rozmyślać o tym, bo ileż można siedzieć i myśleć! :)

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda spokojnie, będzie dobrze!!!!! :-)

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem po. Zbadala mnie pani doktor, wymacala i stwierdzila 6/7 tydzien, ale na usg zapisala mnie za 6 tyg. Nie dostalam nic na podtrzymanie, a ciaze mam traktowac normalnoe, nie traktujemy jej jako zagrozona na razie. Oczywiscie wcale mnie to nie uspokoilo, bo nadal nie wiem co tam w srodku i musze czekac na usg az do polowy marca, ale w pn mam szereg bdan i min nastepna bete, wiec bede wiedziala czy rosnie. Oficjalnje jestem w ciazy, jestem przerazona, chyba szczesliwa i potwornie spiaca... Pozdrawiam was babeczki :*

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda no to gratulacje.

    A czemu nie zrobiła Ci USG?

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdziła, że to za wcześnie, chociaż z tego co czytałam 7/8 tydź już widać serduszko itd. Może uda mi się odłożyć kase i zrobić prywatnie, chociaż w Warszawie ceny są koszmarne, a u nas jedna pensja tylko. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok, ale mam też mnóstwo obaw. Znowu szukac teraz następnego lekarza już nie mam siły, w mojej dzielnicy właściwie wykorzystałam wszystkie przychodnie, musiałabym jechać w miasto i znowu na ślepo się zapisywać to tu, to tam, aż trafię na lekarza idealnego, go którego pewnie nie ma terminów aż do maja ;/ gabinet w którym dziś byłam znajduje się w przyszpitalnej przychodzi, więc przynajmniej prosto z gabinetu mam pod nosem usg, laboratorium i inne rzeczy, więc chyba zostanę u tej doktor i poczekam te 6 tyg, trzymając mocno kciuki.

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Voda teraz nie stresuj sie i wszystko bedzie dobrze mysl pozytywnie;)

    voda lubi tę wiadomość

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda...czekalam i sie doczekalam na wieści :) szkoda,ze nie zrobila usg,bo zobaczylabys bąbelka swego,ale jesli mowi,ze nie ma potrzeby to moze tak jest.To lykaj witaminki :) u mnie 6/7tc bylo echo zarodka juz.Za 6 tyg to juz kawal BABY albo CHLOPA bedzie ;) czekam z niecierpliwoscia :)

    voda lubi tę wiadomość

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • OctAngel Ekspertka
    Postów: 237 370

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 18:38

    3jvzwn15td2p4lbx.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 1 lutego 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda ja jednak zrobiłabym USG prywatnie za ok tydzień-dwa.
    Ja ostatnie badanie USG miałam w 6-7 tygodniu a potem dopiero poszłam na to prenatalnie....no i wiadomo jak się skończyło. Żyłam w błogiej nieświadomości i cieszyłam się ciążą.
    Teraz bym nie pozwoliła na to, żeby umawiać na USG co 6 tygodni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2014, 09:43

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 1 lutego 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda ale lekarka powinna Ci zrobić USG!!! No dla mnie to nie pojęte :-(

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 1 lutego 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a wie któraś z was gdzie w stolicy można zrobić prywatnie usg za w miare ludzkie pieniadze? Oczywiscie zwykle usg, zadne 3D czy 4D bo takie cuda mi nie potrzebne :) najlepiej byloby na Woli lub Bemowie.

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 1 lutego 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda no ja niestety nie jestem z Warszawy.

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 1 lutego 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do lekarza na Gocław - wizyta z USG 150zł.
    W śródmieściu mam lekarza, który za USG z wizytą bierze 120zł.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 1 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam na bemowie wizyte z usg za 130zł, to miła cena w porównaniu do tego, co widziałam w internecie, więc pewnie tam się wybiorę, bo jednak na gocław mam kawałek drogi, a pogoda nie rozpieszcza :) z tym, że teraz to już kwestia kiedy wpadnie bonusowy grosz, na szczeście mam cudownego faceta, który juz kombinuje jak tu w poniedziałek zakręcić kasę :) Nie ukrywam dziewczyny, sikam po gaciach, tak się teraz boje, ale staram się ustabilizować, chłop mi pomaga, robi z siebie durnia, bylebym zapomniała o tym, że jestem w ciąży i przestała się przejmować. Dziś pokłówała mnie nerka, od razu panika, ale zapanował nad sytuacją, jest cudowny. Również dzięki temu, że mam was tutaj, jest mi łatwiej przebrnąć przez te pierwsze tygodnie, których boje się najbardziej, bo gdzieś w głowie mam przeświadczenie, że jak przechodze naście tygodni, to już bedzie bezpieczniej. Dzięki, że jesteście ze mną :*

    szpilka lubi tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 1 lutego 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze :) i pozdrow ode mnie swojego Chłopa ;) zauważam podobieństwo do mojego,hehe
    co prawda ja nie pamietam,czy mnie nerki dokuczaly,ale gniotlo niemilosierni czasami w krzyzu i okolicy,wiec jakbys miala dolegliwosci tego typu to uspokajam:)

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • canella Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 1 lutego 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czytając wasze historie postanowiłam podzielić się moją.
    9 grudnia poroniłam na początku 5 tygodnia, beta była niska bo tylko 300 a po tygodniu spadła o połowę, więc już wiedziałam, że tym razem mamą nie będę. Przeżyłam to strasznie, ale trzeba żyć dalej i nie tracić nadziei. Minęło półtora miesiąca i @ ani śladu, więc postanowiłam zrobić badanie z krwi, ku mojemu zaskoczeniu wynik był pozytywny beta hcg360, po 48h znów zrobiłam badanie i wyszło 670, po 72h było już 5050. Wybrałam się więc do lekarza w oczekiwaniu na ochrzan jednak ku mojemu zaskoczeniu lekarz powiedział, że skoro zaszłam znów to organizm ewidentnie jest na to gotowy i wcale nie musi skończyć się źle. Zobaczył pęcherzyk 8mm pusty, powiedział, że do 7 tygodnia ma prawo nie być widać zarodka ani echa serca, zalecił luteinę 500 2x2 i odpoczywać ile wlezie. Kazał mi też badać betę 2 razy w tygodniu i po kolejnych 72h wynik wyszedł 12700, więc przyrost jest prawidłowy. W środę mam się zjawić na kolejną kontrolę, boję się strasznie, że i tym razem nie doczekam się bicia serducha. Mimo to mam dobre przeczucie i jakiś wewnętrzny spokój, czego nie miałam poprzednim razem. Oby moja intuicja mnie nie zawiodła. Mam nadzieję, że moja historia będzie miała szczęśliwe zakończenie i Wam wszystkim również tego życzę :)

    szpilka, dżona, Anoolka lubią tę wiadomość

  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 1 lutego 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek,taka temp w fazie poowulacyjnej jest jak najbardziej prawidlowa:)

    canella przykro mi z powodu Twojej straty,ja poronilam 5.12 w 8tc,beta byla wysoka (tydz przed zabiegiem 28tys),ale w dzien zabiegu nie bylo juz sladu pecherzyka,dlatego mialam zabieg.Zachodze w glowe dlaczego beta rosla prawidlowo chociaz pecherzyk byl jak to ujela gin."brzydki,nierowny",a w dzien zabiegu nie bylo juz sladu?Zazwyczaj beta spada drastycznie.Ale stalo sie i trzeba z tym żyć:(
    Tobie życze dużo sił i wiary,że tym razem bedzię dobrze ;)

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 1 lutego 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazu z betą tak niestety czasami jest. Rośnie mimo że już wiadomo że z ciążą nie jest dobrze. Czytałam na forach nie jedną historię, że beta pięknie rosła a występowało poronienie.

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 2 lutego 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canella ciesze sie, ze tu jestes, doskonale rozumiem Twoje obawy, jesten w tej samej syt, zaszlam przed pierwsza @ i troche teraz panikuje, ale tez czuje, ze tym razem bedzie dobrze :) trzymam mocno kciuki!!!

    canella lubi tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ