X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • canella Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 2 lutego 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny.
    Zazu wspolczuje straty, tez trzymam za was kciuki!!!
    Za pierwszym razem od paczatku czulam ze cos jest nie tak, balam sie cieszyc nawet, ale za to czulam się rewelacyjnie jak nowo narodzona. Tym razem objawy mam bardzo nasilone i czuje sie średnio. Na dodatek moj organizm zachowuje sie jakby poprzednia ciaza sie nie zakonczyla mimo braku apetytu moj brzuch ciągle rośnie ahh te hormony...
    voda ja od początku biorę luteine lekarz mowi ze nie zaszkodzi a wrecz przeciwnie pomaga zapytaj lekarza :) dziwne ze kazali ci czekac az do polowy marca zwlaszcza ze w takiej sytuacji traktuje sie taka ciaze jako wysokiego ryzyka i powinnas byc pod stala obserwacja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2014, 11:52

  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 2 lutego 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tamtej ciazy zmieniłam lekarza, ma bardzo dobre opinie i szczerze mówiąc spodziewałam sięwłaśnie innego traktowania i ciążywysokiego ryzyka, ale moja pani doktor twierdzi, że w histop pato nie ma nic niepokojącego, że to najpewniej było naturalne poronienie nie spowodowane żadnymi przeszkodami fizycznymi a jedynie zwykłą selekcją naturalną, twierdzi, ż to normalne i bardzo częste przy pierwszych ciążach i że nie będziemy przepisywać duphastonu, skoro czuje się dobrze, nie mam plamień ani żadnych niepokojących symptomów, stwierdziła, że nie ma po co faszerować mnie hormonami, ALE, wybiorę się jeszcze na prywatną wizytędo innego lekarza, na usg i konsultację, zobaczymy czego tam się dowiem. Podobnie jak Ty moj organizm nie zmieni trybu, rosnę, co przysparza mi sporo problmów w głowie, bo od zawsze mam problem z samoakceptacją, każdy cm na plusie wpędza mnie w histerie przechodzącą we wściekłość, ale tym razem, nawet jeśli mam mieć dupę jak szafa, to nieważne, byle urodzić zdrowe dziecko :)

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • mamaxmama Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 lutego 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was,
    ja kontynuuję cykl po poronieniu (13.01)
    Gin nakazał odczekać jeden cykl i można się starć. Pilnujemy się, chociaż raz przytrafiła się "sytuacja" ;) nie sądzę by z jednego razu coś było skoro poprzednio staraliśmy się 7 miesięcy ale...
    Prowadzę obserwację i zobaczymy...

    Pozdrawiam Was.

  • canella Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 2 lutego 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze lepiej zasiegnac drugiej opinii nikt o nas nie zadba jesli nie wezmiemy spraw w swoje rece :) lekarze sa po to by pomagac a niestety wielu o tym zapomina, gdyby nie to , ze moj lekarz przyjmuje tez w szpitalu i akurat byl na dyzurze to nawet by mnie nie przyjeli jak zaczelam krwawic ostatnim razem. Juz nie wspomne o traktowaniu kobiet w szpitalu bo az sie gotuje na samo wspomnienie....
    Przede wszystkim nie powinnas czekac az 6tyg na usg bo nie daj Boże tfu tfu odpukac cos bedzie nie tak.
    Trzeba byc dobrej myśli:) i odpoczywac kiedy trzeba. U mnie w pracy coraz więcej ludzi sie pyta czy nie jestem w ciąży bo ten brzuch rośnie jak szalony i w ogóle jakos brzydko sie czuje moja twarz jakos tak gorzej wyglada dolek mam straszny :(

  • canella Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 2 lutego 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxmama u mnie tez byla jedna "sytuacja" jak sie okazuje wystarczylo ;) z poprzednia ciaza tez byla jedna "sytuacja" moj mąż jest chyba supersamcem czy jakos tak hehe:)

    voda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda dałaś mi niesamowitą nadzieję ;) Ja straciłam swoje maleństwo w 9 tc... ale staram się myśleć pozytywnie i walczyć dalej, a takie historie bardzo pomagają ;)

    voda lubi tę wiadomość

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 4 lutego 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hania26 ja też niestety straciłam swojego aniołka w 9tc dobre 2tyg temu ;( i teraz tak czekam na tą @ a potem gin i juz chemy się z mężem starac ale raczej wogóle ze współżyciem poczekam do wizyty u gin;/ niestety

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 4 lutego 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zapisalam się prywatnie na usg na sobotę, wreszcie coś zobaczę, czegoś się dowiem, oczywiście boje się, że znowu nie zobaczę serduszka, ale trzymam mocno kciuki i mam nadzieje, że wyjdę z gabinetu z wielkim uśmiechem na gębie :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 4 lutego 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    Dziewczyny, zapisalam się prywatnie na usg na sobotę, wreszcie coś zobaczę, czegoś się dowiem, oczywiście boje się, że znowu nie zobaczę serduszka, ale trzymam mocno kciuki i mam nadzieje, że wyjdę z gabinetu z wielkim uśmiechem na gębie :)
    bardzo się cieszę, wszystko będzie w najlepszym porządku, czekamy tu wszystkie na wieści z wizyty i niezmiennie trzymamy kciuki za spokojną ciąże

    voda lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też straciłam w 9tygodniu swoje maleństwo w tym miesiacu minie juz 4miesiace od 3 sie staramy i nic:(

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • OctAngel Ekspertka
    Postów: 237 370

    Wysłany: 5 lutego 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 18:38

    voda lubi tę wiadomość

    3jvzwn15td2p4lbx.png
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 5 lutego 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje myszki :* bardzo mi dodaje odwagi wasze wsparcie <3

    szpilka lubi tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 5 lutego 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda trzymam kciuki!!!! Będzie ok :-)
    W sobotę daj znać po USG nam tu koniecznie co i jak!

    voda lubi tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 5 lutego 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda trzymam kciuki i czekam na dobre wieści!
    Cieszę się że idziesz na to USG!
    ;)

    voda lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • canella Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 5 lutego 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda na pewno wszystko jest ok:) ja dzis ide na wizyte i trzese portkami

    voda lubi tę wiadomość

  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 5 lutego 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Canella no to trzymam kciuki :) mogę Ci powiedzieć to samo, na pewno wszystko ok ;] czekam na relacje i nie stresujmy się, bo to nie pomoże hehe, chociaz doskonale wiem, jak łatwo się to mówi, a jak trudno to wcielić w życie ^^ swoje wycierpiałyśmy, to teraz czas na dobre nowiny :)

    canella lubi tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 5 lutego 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do soboty pewnie będę spięta jak stare gacie, ale dziś byłam na pobraniu krwi i w piątek mam wyniki następnej bety, także już bliżej niż dalej do następnych wieści na temat fasoli.

    ash lubi tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • canella Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 5 lutego 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochana dam znać, robilam bete wczoraj ale dalej nie mam wynikow:/

  • canella Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 5 lutego 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bije serduszko fasolka ma 3mm i 6tygodni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2014, 17:10

    szpilka, voda, Miriam, Ewelcia, yourself lubią tę wiadomość

  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 5 lutego 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canella <3 cudownie!!! Ściskam @-}--

    canella lubi tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ