X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 24 lutego 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    Mrlencia ja dostałam antybiotyk, ale podejrzewam, że to dlatego, że moja fasoleczka obumarła dwa tyg przed zabiegiem, w histopsto mam stany gnilne, więc ryzyko zakarzenia było spore. Byś może w przypadkach kiedy nie ma zagrożenia, nie wypisuje sie antybiotyku, który jednak jest niekorzystny dla organizmu. Tak to sobie wytłumaczyłam.
    Przestańcie mi tak słodzić, bo aż mi dziwnie ;P ale dobrze, żw was tu mam, w piątek wizyta u lekarza, a mi się palce trzęsą, chłop mnie opierdziela, że na pewno wszystko dobrze, a dla mnie tym "magicznym" punktem będzie przebrnąć przez 12 tc, czyli moment w którym poprzednia ciąża się skończyła.
    Voda, take it easy :) wszystko będzie idealnie :) daj się rozpieszczać i myśl pozytywnie :) Należą Ci się pochwały za wsparcie, które nam wszystkim dajesz :)

    voda lubi tę wiadomość

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • OctAngel Ekspertka
    Postów: 237 370

    Wysłany: 24 lutego 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 18:38

    Tygryska lubi tę wiadomość

    3jvzwn15td2p4lbx.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 24 lutego 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    Mrlencia ja dostałam antybiotyk, ale podejrzewam, że to dlatego, że moja fasoleczka obumarła dwa tyg przed zabiegiem, w histopsto mam stany gnilne, więc ryzyko zakarzenia było spore. Byś może w przypadkach kiedy nie ma zagrożenia, nie wypisuje sie antybiotyku, który jednak jest niekorzystny dla organizmu. Tak to sobie wytłumaczyłam.
    Przestańcie mi tak słodzić, bo aż mi dziwnie ;P ale dobrze, żw was tu mam, w piątek wizyta u lekarza, a mi się palce trzęsą, chłop mnie opierdziela, że na pewno wszystko dobrze, a dla mnie tym "magicznym" punktem będzie przebrnąć przez 12 tc, czyli moment w którym poprzednia ciąża się skończyła.

    na pewno wszystko bedzie dobrze, musisz myslec pozytywnie i sie nie denerwowac! Pamietaj, ze nosisz Fasoleczke pod serduchem i dla Niej musisz byc silna :-)

    voda, kanapa lubią tę wiadomość

  • Tygryska Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 24 lutego 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OctAngel wrote:
    Tygryska, clexane i acard to "żelazny zestaw" przy chorobach immunologicznych, niektóre z nich ujawniają się tylko w ciąży.
    Ja też będę miała zastrzyki i mimo strachu (boję się wszystkich igieł), wiem, że mi pomogą, bo będzie lepsze ukrwienie i cyrkulacja między mną i dzidziusiem.
    Mój nowy gin stwierdził, że strata po wykryciu bicia serca nigdy nie jest przypadkowa.

    Dziękuję za wsparcie. Ja igieł się nie boję bo aż wstyd się przyznać jestem pielęgniarką... Ale mam tyle obaw co do tego leczenia że poprostu chciałam aby ktoś mi doradził. Boję się kolejnego rozczarowania ale chęć posiadania brzuszka jest silniejsza.

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 24 lutego 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygryska wrote:
    Dziękuję za wsparcie. Ja igieł się nie boję bo aż wstyd się przyznać jestem pielęgniarką... Ale mam tyle obaw co do tego leczenia że poprostu chciałam aby ktoś mi doradził. Boję się kolejnego rozczarowania ale chęć posiadania brzuszka jest silniejsza.

    Glowa do gory wszystko bedzie dobrze :-) Chyba wszystkie mamy obawy ale musimy wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze <3

    voda, Tygryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was kochane...
    jestem 6 tydzien po poronieniu... (pusty pecherzyk, 6/7 tydz.)


    i dzisiaj test ciazowy pokazal 2 krechy...
    cieszyc sie czy panikowac;/
    nie staralismy sie, co mialo byc to bylo... lekarz dal pozwolenie...

    eh
    ale co teraz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 08:26

    voda, Tygryska, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolczu20 nie panikuj (łatwo mówić gdzie ja na pewno będę panikować jak zobacze 2 kreski :P ) :) pierwsze co to do lekarza :) Powodzenia :) będzie dobrze :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze:) tak jest:)
    ale kurde... nie wiem. eh

    voda lubi tę wiadomość

  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 25 lutego 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolczu20 wiadomo, że się cieszyć! :) Trzymam kciuki :*

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolczu20 staraj się nie stresować bo wiesz, że to źle wpływa na dzidzię. Trzymam kciuki :)

  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolczu20 fantastyczna wiadomość :) widocznie organizm już był gotowy na kolejną rewolucję :) przyjmij tą wiadomość ze spokojem i traktuj jak normalną ciążę :)
    Gratuluję!!

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOLCZU20 wrote:
    bedzie dobrze:) tak jest:)
    ale kurde... nie wiem. eh

    bedzie dobrze! ciesz sie, dbaj o siebie i mysl pozytywnie:-) duzo zdrowka dla Ciebie i Fasolki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje Wam za miłe słowa otuchy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pismak już nie muszę pisać na co ten antybiotyk :) Ja już po wizycie, od jutra do pracy :/ oczywiście wynik histo wiadomo jaki :P resztki po poronieniu. I teraz takie malutkie pytanko. Moje endometrium ma 5mm, tak mi powiedziała gin. Czy to ok? Bo gdzieś mi się obiło o oczy, że powinno być większe.

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 25 lutego 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolczu organizm widocznie jest gotowy :-) Gratulacje

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Tygryska Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOLCZU20 wrote:
    witam Was kochane...
    jestem 6 tydzien po poronieniu... (pusty pecherzyk, 6/7 tydz.)


    i dzisiaj test ciazowy pokazal 2 krechy...
    cieszyc sie czy panikowac;/
    nie staralismy sie, co mialo byc to bylo... lekarz dal pozwolenie...

    eh
    ale co teraz?

    Kolczu ciesz się bo to najfantastyczniejsza wiadomość dla kobiety!!! Nie bój się i nie stresuj... Jestem z Tobą i z Twoją Fasolką całym sercem :)

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 25 lutego 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:01

  • okti89 Autorytet
    Postów: 348 507

    Wysłany: 25 lutego 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolczu :) suuuper:) wypoczywaj.. i oczywiscie no stres bedzie dobrze trzeba w to mocno wierzyc wkońcu dla kadej z nas kiedyś wyjdzie słońce
    ach chciałabym do ciebie za tydzień dołączyć :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    razem z Lilianką czekamy na Miłoszka <3
    f2w3s65g4x4ggahf.png
    km5sio4ppvqv6byq.png
    Aniołek [*] 7tc 22.01.2014 r.
  • Tygryska Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 25 lutego 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem, tak myślę przynajmniej... Jestem po zabiegu 2 tygodnie i 4 dni i pobolewa mnie brzuch. Wczoraj byłam u ginekologa a dziś jakoś tak boli jak na @ aczkolwiek to niemożliwe bo jeszcze plamię. Nie wiem co robić. Doradźcie coś.

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malufka wrote:
    Pismak już nie muszę pisać na co ten antybiotyk :) Ja już po wizycie, od jutra do pracy :/ oczywiście wynik histo wiadomo jaki :P resztki po poronieniu. I teraz takie malutkie pytanko. Moje endometrium ma 5mm, tak mi powiedziała gin. Czy to ok? Bo gdzieś mi się obiło o oczy, że powinno być większe.

    Po pierwszej @ od zabiegu poszłam do gina i moje edno miało 8mm i powiedzial mi ze to ładnie ale bedzię ono jeszcze rosło przed badaniem lekarz mowil o czekaniu 3 cykli a przy badaniu ze mamy juz zielone swiatelko ;) Więc się nie martw twoje endo urośnie kwestia regeneracji organizmu ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ