X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 28 lutego 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    Właściwie to datę poronienia można traktować jako pierwszy dzień cyklu, ale to nie znaczy, że w pierwszym cyklu nastąpi owulacja,to zalezy od organizmu. Trzeba obserwować :)
    Pierwszy dzień pierwszej miesiączki po poronieniu, to będzie pierwszy dzień
    nowego cyklu.

    przynajmniej tak mi to wytłumaczono u lekarza.

    Voda a jak Twoje samopoczucie?

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 28 lutego 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi w twoim wieku tzn???? Ja za pierwszym razem tez miałam pusty pęcherzyk, mialam wtedy 27 lat, teraz mam 32 i lek tez kazał czekać 3 msce, zupełnie bez sensu bo najmlodsza juz nie jestem i czas ucieka :/

    destiny3007 wrote:
    siemka dziewczyny mam takie pytanko, może głupie no ale nie wiem nic na ten temat więc wolę zapytać ?
    Pierwszy cykl po poronieniu zaczyna się w dniu poronienia czy pierwszej miesiączki ? bardzo proszę o odpowiedź.
    Ja w szpitalu usłyszalam ze trzeba poczekac do pierwszej @ "po" i wtedy liczyc jako pierwszy cykl. Co prawda zaraz po poronieniu moze wystapic owulacja ale pełen cykl liczy sie dopiero od pierwszej @.

    moremi lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 28 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Moremi w twoim wieku tzn???? Ja za pierwszym razem tez miałam pusty pęcherzyk, mialam wtedy 27 lat, teraz mam 32 i lek tez kazał czekać 3 msce, zupełnie bez sensu bo najmlodsza juz nie jestem i czas ucieka :/


    Dokładnie, Moremi o jakim wieku mówimy? Ja mam 31 lat i też karzą mi czekać 3 miesiące!!!!

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 28 lutego 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Moremi w twoim wieku tzn????
    Chodzi o magiczną granicę 35 lat. Ja mam już 36.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 28 lutego 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj odebrałam wyniki histo z których nic nie wynika trochę przestraszylam bo odbieram wynik a lekarka do mnie pani pójdzie do gabinetu zaraz przyjdzie doktor na badanie? Badania wykryły jakieś strzępy Stella coś tam co by świadczyło o poza macicznej a to nie możliwe było bo usg pokazało że umiejscowienie w jamie macicy lekarz chciał się upewnić wszystko wraca do normy stwierdził że w ciągu 2 tygodni dostanę okres pytałam o sex zalecił wstrzymać się do pierwszej normalnej miesiączki to tak w skrócie

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 28 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie dobrze, zadnych dolegliwosci. Dzis bylam u lekarza. Zalozyli mi karte ciazy, usg za dwa tyg. Pani dr. pomacala i powiedziala, ze ciaza sie rozwija. Mam brudnawe uplawy, wiec dostalam znowu leteine i nakaz odpoczywania w domu. Zakaz przytulanek i wysilku, co najwyzej krotkie spacerki. Wyglada na to, ze wszystko jest ok :)

    Welonisia, bella82, moremi, szpilka, Tygryska lubią tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 28 lutego 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    Czuje sie dobrze, zadnych dolegliwosci. Dzis bylam u lekarza. Zalozyli mi karte ciazy, usg za dwa tyg. Pani dr. pomacala i powiedziala, ze ciaza sie rozwija. Mam brudnawe uplawy, wiec dostalam znowu leteine i nakaz odpoczywania w domu. Zakaz przytulanek i wysilku, co najwyzej krotkie spacerki. Wyglada na to, ze wszystko jest ok :)

    Super bardzo sie ciesze:-) a powiedz mialas USG robione? bo piszesz, ze dr Cie pomacala:-)

    voda lubi tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    Czuje sie dobrze, zadnych dolegliwosci. Dzis bylam u lekarza. Zalozyli mi karte ciazy, usg za dwa tyg. Pani dr. pomacala i powiedziala, ze ciaza sie rozwija. Mam brudnawe uplawy, wiec dostalam znowu leteine i nakaz odpoczywania w domu. Zakaz przytulanek i wysilku, co najwyzej krotkie spacerki. Wyglada na to, ze wszystko jest ok :)
    Super :D a powiedz który to tydzien????

    p19uskjohisr6juh.png
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 wrote:
    Super bardzo sie ciesze:-) a powiedz mialas USG robione? bo piszesz, ze dr Cie pomacala:-)


    Dziś miałam tylko badanie ginekologiczne, usg za dwa tyg :) czekam na nie już od 31 stycznia, wtedy dostałam skierowanie na za 6 tyg od pierwzej wizyty, ale byłam na poczatku ciąży prywatnie na usg, musialam na własne oczy zobaczyć bijące serduszko tym razem :)

    bella82 lubi tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Super :D a powiedz który to tydzien????


    dziś weszłam w 11 tydzień :)

    kanapa, Welonisia lubią tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 28 lutego 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Voda... jak ja Ci zazdroszczę i trzymam kciuki :)
    Do mnie niestety przyjechała ciocia :/ w 33dc i po 8 dniach od odstawienia dupka- rzecz przedziwna, zawsze po max 2 dniach miałam okres.
    ech... życie...

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie chyba zmierzam ku końcowi cyklu po poronieniu... Temperatura leci na łeb na szyję więc odstawiam duphaston i czekam na @... Może w kolejnym cyklu się mi poszczęści zobaczymy ;) Kompletnie nie wiem jaka będzie ta @ czego się spodziewać. Ale nowy cykl to nowe szanse więc mam nadzieję, że jak najszybciej się zacznie. W tym cyklu jak widać na wykresie owulacja prawdopodobnie była i to mnie cieszy, że płodność powraca, natomiast ze współżyciem było kiepsko miałam w pewnym sensie blokadę psychiczną obawiałam się infekcji po poronieniu i zabiegu, ale kolejny cykl będzie nasz ;)

    moremi lubi tę wiadomość

  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 1 marca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.. Ja poronilam 23 lutego. Najpierw silne krwawienie, potem 2 dni plamienia a dzis... bol jajnika i sluz rozciagliwy. Czy to mozliwe zeby zblizala sie owu? Przeciez to dopiero 7 dc.

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 1 marca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:01

  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 2 marca 2014, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, no znajac moje szczescie to u mnie tez tak bedzie...

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 3 marca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo myszy szachrajki :) Co tak cicho? :)

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 3 marca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem załamana dziś odebrałam wynik histo... zaśniad groniasty. Wynik wydano dopiero po konsultacji z lekarzem. Już myślałam, że się uspokoje, a tu kolejny problem. Od razu wysłano mnie na beta HCG wynik 115. Czy wiecie może jak to się leczy?

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlencia nie mam pewności, ale zdaje się, że zaśniad usuwa się podczas zabiegu łyżeczkowania.

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 4 marca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabieg już na szczęście za mną. Teraz mam co 2 tyg.badać bete. Powinna spaść do zera- oby...

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 18.02. poroniłam i czekam na pierwszą @.
    Przeczytałam wszystkie strony i tak fajnie się wspieracie, że samopoczucie moje poprawiło się.
    Bardzo gratuluję dziewczynom które są w ciąży.

    Dzisiaj zrobiłam badania na które dostałam skierowanie na 1 wizycie, bo pomyślałam że skoro mam okazję przebadać się to czemu nie skorzystać.
    Wizytę kontrolną mam 17.03 i jak czytam Was to będę pytać lekarza kiedy możemy zacząć starania :)

    moremi lubi tę wiadomość


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ