X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 28 lutego 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    Właściwie to datę poronienia można traktować jako pierwszy dzień cyklu, ale to nie znaczy, że w pierwszym cyklu nastąpi owulacja,to zalezy od organizmu. Trzeba obserwować :)
    Pierwszy dzień pierwszej miesiączki po poronieniu, to będzie pierwszy dzień
    nowego cyklu.

    przynajmniej tak mi to wytłumaczono u lekarza.

    Voda a jak Twoje samopoczucie?

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 28 lutego 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi w twoim wieku tzn???? Ja za pierwszym razem tez miałam pusty pęcherzyk, mialam wtedy 27 lat, teraz mam 32 i lek tez kazał czekać 3 msce, zupełnie bez sensu bo najmlodsza juz nie jestem i czas ucieka :/

    destiny3007 wrote:
    siemka dziewczyny mam takie pytanko, może głupie no ale nie wiem nic na ten temat więc wolę zapytać ?
    Pierwszy cykl po poronieniu zaczyna się w dniu poronienia czy pierwszej miesiączki ? bardzo proszę o odpowiedź.
    Ja w szpitalu usłyszalam ze trzeba poczekac do pierwszej @ "po" i wtedy liczyc jako pierwszy cykl. Co prawda zaraz po poronieniu moze wystapic owulacja ale pełen cykl liczy sie dopiero od pierwszej @.

    moremi lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 28 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Moremi w twoim wieku tzn???? Ja za pierwszym razem tez miałam pusty pęcherzyk, mialam wtedy 27 lat, teraz mam 32 i lek tez kazał czekać 3 msce, zupełnie bez sensu bo najmlodsza juz nie jestem i czas ucieka :/


    Dokładnie, Moremi o jakim wieku mówimy? Ja mam 31 lat i też karzą mi czekać 3 miesiące!!!!

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 28 lutego 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Moremi w twoim wieku tzn????
    Chodzi o magiczną granicę 35 lat. Ja mam już 36.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 28 lutego 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj odebrałam wyniki histo z których nic nie wynika trochę przestraszylam bo odbieram wynik a lekarka do mnie pani pójdzie do gabinetu zaraz przyjdzie doktor na badanie? Badania wykryły jakieś strzępy Stella coś tam co by świadczyło o poza macicznej a to nie możliwe było bo usg pokazało że umiejscowienie w jamie macicy lekarz chciał się upewnić wszystko wraca do normy stwierdził że w ciągu 2 tygodni dostanę okres pytałam o sex zalecił wstrzymać się do pierwszej normalnej miesiączki to tak w skrócie

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 28 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie dobrze, zadnych dolegliwosci. Dzis bylam u lekarza. Zalozyli mi karte ciazy, usg za dwa tyg. Pani dr. pomacala i powiedziala, ze ciaza sie rozwija. Mam brudnawe uplawy, wiec dostalam znowu leteine i nakaz odpoczywania w domu. Zakaz przytulanek i wysilku, co najwyzej krotkie spacerki. Wyglada na to, ze wszystko jest ok :)

    Welonisia, bella82, moremi, szpilka, Tygryska lubią tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 28 lutego 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    Czuje sie dobrze, zadnych dolegliwosci. Dzis bylam u lekarza. Zalozyli mi karte ciazy, usg za dwa tyg. Pani dr. pomacala i powiedziala, ze ciaza sie rozwija. Mam brudnawe uplawy, wiec dostalam znowu leteine i nakaz odpoczywania w domu. Zakaz przytulanek i wysilku, co najwyzej krotkie spacerki. Wyglada na to, ze wszystko jest ok :)

    Super bardzo sie ciesze:-) a powiedz mialas USG robione? bo piszesz, ze dr Cie pomacala:-)

    voda lubi tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 28 lutego 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    Czuje sie dobrze, zadnych dolegliwosci. Dzis bylam u lekarza. Zalozyli mi karte ciazy, usg za dwa tyg. Pani dr. pomacala i powiedziala, ze ciaza sie rozwija. Mam brudnawe uplawy, wiec dostalam znowu leteine i nakaz odpoczywania w domu. Zakaz przytulanek i wysilku, co najwyzej krotkie spacerki. Wyglada na to, ze wszystko jest ok :)
    Super :D a powiedz który to tydzien????

    p19uskjohisr6juh.png
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 wrote:
    Super bardzo sie ciesze:-) a powiedz mialas USG robione? bo piszesz, ze dr Cie pomacala:-)


    Dziś miałam tylko badanie ginekologiczne, usg za dwa tyg :) czekam na nie już od 31 stycznia, wtedy dostałam skierowanie na za 6 tyg od pierwzej wizyty, ale byłam na poczatku ciąży prywatnie na usg, musialam na własne oczy zobaczyć bijące serduszko tym razem :)

    bella82 lubi tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 28 lutego 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia wrote:
    Super :D a powiedz który to tydzien????


    dziś weszłam w 11 tydzień :)

    kanapa, Welonisia lubią tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 28 lutego 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Voda... jak ja Ci zazdroszczę i trzymam kciuki :)
    Do mnie niestety przyjechała ciocia :/ w 33dc i po 8 dniach od odstawienia dupka- rzecz przedziwna, zawsze po max 2 dniach miałam okres.
    ech... życie...

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie chyba zmierzam ku końcowi cyklu po poronieniu... Temperatura leci na łeb na szyję więc odstawiam duphaston i czekam na @... Może w kolejnym cyklu się mi poszczęści zobaczymy ;) Kompletnie nie wiem jaka będzie ta @ czego się spodziewać. Ale nowy cykl to nowe szanse więc mam nadzieję, że jak najszybciej się zacznie. W tym cyklu jak widać na wykresie owulacja prawdopodobnie była i to mnie cieszy, że płodność powraca, natomiast ze współżyciem było kiepsko miałam w pewnym sensie blokadę psychiczną obawiałam się infekcji po poronieniu i zabiegu, ale kolejny cykl będzie nasz ;)

    moremi lubi tę wiadomość

  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 1 marca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.. Ja poronilam 23 lutego. Najpierw silne krwawienie, potem 2 dni plamienia a dzis... bol jajnika i sluz rozciagliwy. Czy to mozliwe zeby zblizala sie owu? Przeciez to dopiero 7 dc.

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 1 marca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:01

  • Silkroad Przyjaciółka
    Postów: 99 24

    Wysłany: 2 marca 2014, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, no znajac moje szczescie to u mnie tez tak bedzie...

    11.03.2010 Kacperunio
    12.08.2011 Michaś
    23.02.2014 [*] Aniołek
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 3 marca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo myszy szachrajki :) Co tak cicho? :)

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 3 marca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem załamana dziś odebrałam wynik histo... zaśniad groniasty. Wynik wydano dopiero po konsultacji z lekarzem. Już myślałam, że się uspokoje, a tu kolejny problem. Od razu wysłano mnie na beta HCG wynik 115. Czy wiecie może jak to się leczy?

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlencia nie mam pewności, ale zdaje się, że zaśniad usuwa się podczas zabiegu łyżeczkowania.

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 4 marca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabieg już na szczęście za mną. Teraz mam co 2 tyg.badać bete. Powinna spaść do zera- oby...

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 5 marca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 18.02. poroniłam i czekam na pierwszą @.
    Przeczytałam wszystkie strony i tak fajnie się wspieracie, że samopoczucie moje poprawiło się.
    Bardzo gratuluję dziewczynom które są w ciąży.

    Dzisiaj zrobiłam badania na które dostałam skierowanie na 1 wizycie, bo pomyślałam że skoro mam okazję przebadać się to czemu nie skorzystać.
    Wizytę kontrolną mam 17.03 i jak czytam Was to będę pytać lekarza kiedy możemy zacząć starania :)

    moremi lubi tę wiadomość


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ