X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlencia, wynik bety nie jest u Ciebie wysoki, więc powinno szybko spaść do zera. Musisz dokładnie wypytać lekarza, bo jest kilka rodzajów zaśniadu. Trzymam kciuki, żeby wszystko szybko doszło do normy i żebyś mogła zacząć kolejne starania :) pewnie niedługo :)

    Kasiaiic, witamy :) w grupie jest trochę raźniej :)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 6 marca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dzisiaj dostałam okres pierwszy po ppronieniu licząc od poronienia to po 31 dniach więc prawie tyle ile były moje cykle średnio 29 dniowe czułam że go dostanę tak jak zawsze przed miesiączka ból wzdecie z innych objawów ból w dole pleców myślałam ze to nerki lekarz mówił że może być bardziej bolesny i obfity zobaczymy

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze czekam na 1 @ po poronieniu. Jeśli licząc od dnia poronienia to wg moich poprzednich cykli 28-mio dniowych powinnam dzisiaj dostać, ale się na to nie zanosi. Ovu mi wyznaczyło dopiero na poniedziałek. No ale jestem chora więc może tak być, że dopiero w poniedziałek dostane. Miałam nadzieję, że na następne zwolnienie pójdę dopiero jak mi się uda teraz z Fasolką ale niestety po powrocie do pracy w zeszłym tygodniu jak wróciłam, koleżanka z pracy mnie zaraziła. Ona cała zakatarzona itp. Mnie się zaczęło od kaszlu a skończyło na zapaleniu oskrzeli. Więc tak od wczoraj znowu jestem na zwolnieniu. Moja kierowniczka jest na pewno "wniebowzięta" ale co mi tam.

  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 18.03 chyba zacznę się starać, zobaczymy co mi na to lekarz powie :)


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę odczekać ze 2 cykle.Najchętniej już bym zaczeła staranka.

    moremi lubi tę wiadomość

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 6 marca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się wydaje że jeśli dochodzi do poronienia samoistnego to nie trzeba czekać ale czy to lekarz potwierdzi okaże się 17.03


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 6 marca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie szlag trafia czekając na tą pierwszą @, w życiu bym nie pomyślała, że z taką tęsknotą będę na nią czekać. Nie znoszę takiej bezczynności, chciałabym już zacząć działać a znając moje szczęście to ominę wszystkie statystyki i 2 miesiące będę czekać :(

    zuZic lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 6 marca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś weszłam w 12 tc, czyli bąbel ma 9 tygodni, dokładnie w 9 tygodniu rozwój się zatrzymał w poprzedniej ciąży wieć za przeproszeniem robie w gacie na leżąca ;/ usg mam za tydzień w pt, ale nejchetniej biegałabym na usg co dwa dni, żeby sprawdzać czy wszystko ok,trzymajcie kciuki, żebym nie oszalała do następnego piątku.

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda trzymam kciuki i ściskam Cię mocno :) będzie dobrze :)

    voda lubi tę wiadomość

  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 6 marca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda bedzie dobrze, podstawa do pozytywne nastawienie :)

    voda lubi tę wiadomość


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 6 marca 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi niestety znowu się nie udało przyszła @ to już 4 miesiąc odkąd po poronieniu się zaczęliśmy na nowo starać. I powoli już się wykańczam smutno mi się robi :( ja nigdy nie zajdę ponownie w ciąże ehh...:(

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 6 marca 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi dzięki za słowa wsparcia. No w dniu zabiego beta u mnie wynosiła 7800, a po 2 tyg.115 także mam nadzieje że bedzie spadać cały czas. W wyniku histo miałam wpisane zaśniad groniasty łagodny więc chociaż tym trzeba cię pocieszać, że nie całkowity.

    anulka20 może trzeba pomyśleć o a jakiś wspomagaczach na początek jakieś ziołowe herbatki...mi się udało dopiero dzięki clostilbegyt, ale niestety zaatakował mnie zaśniad :(

    moremi lubi tę wiadomość

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydzień idę do ginekologa myślisz że jak mu powiem to coś wypisze czy można kupić bez recepty jakieś wspomagacze , jeżeli tak to jakie wam pomogły?

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście herbatki na zwiększenie płodności dostępne są w internecie, a clo.... tylko na receptę- to są tabletki na stymulację owulacji, słyszałam jeszcze na jakiś żelach, ale nie próbowałam

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • Tygryska Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    a ja dziś weszłam w 12 tc, czyli bąbel ma 9 tygodni, dokładnie w 9 tygodniu rozwój się zatrzymał w poprzedniej ciąży wieć za przeproszeniem robie w gacie na leżąca ;/ usg mam za tydzień w pt, ale nejchetniej biegałabym na usg co dwa dni, żeby sprawdzać czy wszystko ok,trzymajcie kciuki, żebym nie oszalała do następnego piątku.

    Voda trzymam kciuki za Ciebie!!! Dacie radę kochani :)

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie "zielony" cykl był z pomocą żelu Conceive plus - można kupić poprzez ich stronę internetową. Dodatkowo przyjmowałam wtedy witaminy dla starających się, a mąż cynk i selen. Teraz ja zaczynam Inofolic, a mąż Fertilman i oboje magnez z B6, witaminę C1000 (tabletki musujące). Chcemy się przygotować jak najlepiej na ten nadchodzący cykl. Mam też zapas Duphastonu na drugą część cyklu. Testy owulacyjne też czekają i właśnie testuję nowy termometr ;)
    Anulka nie ma czym się martwić :) już niedługo zobaczysz :)
    Marlencia, jak łagodny, to nie powinno być problemów :) Moja koleżanka również przez to przeszła, ale dodatkowo była historia ze stresem w pracy. Po zmianie miejsca zamieszkania i pracy szybko zaszła w ciążę i urodziła zdrowego synka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 21:15

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • hrynia Koleżanka
    Postów: 55 5

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka20 wrote:
    Za tydzień idę do ginekologa myślisz że jak mu powiem to coś wypisze czy można kupić bez recepty jakieś wspomagacze , jeżeli tak to jakie wam pomogły?
    Ja brałam olej z wiesiołka oraz fertility support for women, a mój mąż cynk oraz fertility support for men. Po wynikach męża było widać znaczną poprawę. Może to pomogło - teraz trudno to powiedzieć... Byłam też po zabiegu HSG.

    4 lata starań, 2 poronienia (14-02-2014,12-01-2015), MTHFR, Niedrożny jajowód, Niedoczynność tarczycy, Komórki NK
    thgf9n7353137rpc.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 6 marca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i mąż braliśmy Pregnacare® His & Her Conception, ja dodatkowo wiesiołek, castagnus a i tak udało się dopiero po 7 cyklu.
    Teraz dodatkowo będę próbować conceive plus i mam nadzieję zaciążyć wcześniej :)

    moremi, zuZic lubią tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 7 marca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    a ja dziś weszłam w 12 tc, czyli bąbel ma 9 tygodni, dokładnie w 9 tygodniu rozwój się zatrzymał w poprzedniej ciąży wieć za przeproszeniem robie w gacie na leżąca ;/ usg mam za tydzień w pt, ale nejchetniej biegałabym na usg co dwa dni, żeby sprawdzać czy wszystko ok,trzymajcie kciuki, żebym nie oszalała do następnego piątku.

    super, gratuluje! Voda wiem, ze latwo sie mowi ale musisz byc spokojna!staraj sie zrelaksowac, myslec pozytywnie i dbac o Fasolinke :-)

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 7 marca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Was teraz czytam i sie zastanawiam bo ja bety od zabiegu nie robilam :-/ Wam lekarze kazali? moj nic nie mowil:-/ ja dzis mam 51 dc wiec juz mnie nosi, lekarz powiedzial, ze max 8tyg po zabiegu powinnam dostac @ a u mnie nic:-/ ale z drugiej strony troche z mezem "zaszalelismy" wiec moze @ nie ma bo Ktos sobie robi domek na nastepne 9 miesiecy? sama juz nie wiem:-/ zerknelybyscie na moj wykres i cos doradzily?
    milego piatku <3

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ