X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie mi, bo nie mogę takiej info na internecie nigdzie znaleźć, czy jeśli beta po poronieniu nie spadła całkowicie, czy możliwa jest owulacja?
    Czy owulka pojawia się po spadnięciu bety?
    Jestem praktycznie miesiąc po poronieniu i ovu wyznaczyło mi owulkę na 26.02. Rzeczywiście mam podwyższoną temp, ale wolałam się upewnić, czy to nie jakaś anomalia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i nie wiem jaką mam betę, nie robiłam od poronienia, zdaję się teraz na naturę i raczej nie będę robić, bo jeszcze bardziej mnie to stresuje..

  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny byłam dziś pierwszy raz po zabiegu na kontroli, a raczej interpretacji wyniku histo..., bo kasowo u mnie raczej nie robią USG. Lekarz powiedział w sumie to co sama wyczytałam na necie, że beta musi spaść do zera to wtedy bedzie dobrze-za 2 tyg znow mam badac bete. Dostałam tez antybiotyk Biseptol, który powinnam dostać od razu po szpitalu. Pytałam o plamienie, bo u mnie trwa juz ponad 2 tyg. powiedział, że plamienie moze wystepowac do sześciu tygodni. Jeśli beta nie spadnie czeka mnie skierowanie na onkologie :( a jesli bedzie spadac nowe starania powiedzial ze mozna zaczac po 2 pelnych cyklach od czasu zerowej bety, a wszedzie prawie w necie pisze ze trzeba odczekac rok w przypadku zaśniadu-także to była pocieszająca informacja

    moremi, Anette lubią tę wiadomość

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 11 marca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczymy, od tygodnia mam koszmarne bole glowy. Czy to sie zdarza w ciazy, czy powinnam sie martwic?

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda mi sie wydaje, ze bole glowy moga wystepowac poniewaz hormony Ci szaleja. Nie stresuj sie, a masz mozliwosc podejsc do lekarza?

  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide w pt na wizyte i usg. Dopytam czy to normalne, ale tak jak piszesz to chyba przez hormony

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym tak obstawiala Voda, postaraj sie wypoczywac jak najwiecej i przebywaj na powietrzu. wszystko bedzie dobrze :-)

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda...bella ma racje, po pierwsze hormony, a po drugie objetisc krwi sie coraz bardziej zwieksza i to przez to.Ja mialam przez cala ciaze ten problem.
    Na wszelki wypadek zmierz sobie cisnienie, bo taka tez moze byc przyczyna.
    Nie stresuj sie ! Zdrowka zycze :-)

    voda lubi tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda jak samopoczucie?

  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff dwa dni byly fatalne. Cisnienie w normie a glowa pekala. Dzis juz jest ok. Ciagle siedze w oknie i sie wietrze. Wychodze wieczorem na chlodne powietrze. Takie chyba uroki.ciazy. Podejrzewam, ze stres tez swoje robi, jutro usg i troche sie denerwuje.

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 13 marca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraj sie nie stresowac, zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze:-) ja trzymam kciuki najmocniej jak sie da:-)

    voda lubi tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 marca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dostałam wyniki histo i lekarz (już trzeci) stwierdził, że nie wynika z tego nic niepokojącego i mamy działać po pierwszej @ :) tylko kiedy ją dostanę :D

    voda, marlencia lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale czad <3 rusza się, macha kończynami na wszystkie strony, ma wszystkie paluszki, stopy, dłonie, nos, nerki, żołądek :) parametry w normie, ilość wody w normie, kosmówka w normie, narzady w normie, wszystko w normie!
    Energiczny, mały człowiek, na razie podejrzewamy, że to chłopak, ale Pani która robiła usg powiedziała, że to jeszcze pewne nie jest i możliwe, że to jednak nie pisiorek :)

    12 tydzień i 2 dzień ciąży, największe ryzyko za nami.
    Pękam ze szczęścia <3

    moremi, malufka, aaaaga, marlencia, szpilka, dżona lubią tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda tak się cieszę :) ja we wtorek zaczęłam nowy cykl i mam nadzieję, że w tym miesiącu zafasolkuję :) nie będę czekać tych 3 miesięcy :) A Tobie życzę spokoju do końca :) ściskam mocno i niech maluch dalej będzie taki energiczny :)

    voda lubi tę wiadomość

  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 14 marca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malufka w takim razie mocno trzymam kciuki ;] te male w środku tez już się potrafią zaciskać, także trzymamy aż 4 na raz :P

    malufka lubi tę wiadomość

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 14 marca 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Voda kochana super wieści :-) Ale się cieszę :-) A ja się zastanawiam czy zacząć staranka w tym cyklu czy w następnym?

    voda lubi tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda wrote:
    malufka w takim razie mocno trzymam kciuki ;] te male w środku tez już się potrafią zaciskać, także trzymamy aż 4 na raz :P

    Mam nadzieję, że pomogą te kciuki :P zobaczymy za miesiąc :D

    kasika8303 wrote:
    A ja się zastanawiam czy zacząć staranka w tym cyklu czy w następnym?

    Jak uważasz, że jesteś gotowa to próbuj :) Moja gin mi kazała odczekać 2-3 cykle jednak ja stwierdziłam, że czekam tylko do 1 @ i później działamy :)

  • voda Ekspertka
    Postów: 167 195

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasika tak jak wyzej, jesli czujesz, ze ten cykl jest dla Ciebie juz odpowiedni, to dzialaj :)

    relgqtkfgezfawn9.png


    ............Nasza fosolka [*] 16.11.2013r................
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tutaj dużo dobrych wieści się narobiło, a szczególnie voda dużo pozytywnej energii wniosła
    ja podobnie jak moremi czekam na pierwszą @ pp, ale ten cykl chyba był bezowulacyjny :(

    moremi lubi tę wiadomość

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    voda gratulacje! ja dostałam pierwszy okres po stracie i zaczynamy starania od nowa..

    voda, moremi lubią tę wiadomość

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ